Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość stoktotka ;))
Witajcie ;) To znowu ja, mam jeszcze pytanko do Papaji. Otóż skoro jesteśmy przy olejku i tak go wszyscy zachwalają to ja dla odmiany chcialabym się na niego trochę poskarżyć. Pisałaś Papajo swego czasu o cudownym działaniu olejku na Twoją buzkę :) ja też mam niestety trochę problemów ze swoją cerą, baa może nawet trochę wiecej niz troche :( noi skuszona takimi fajnymi opiniami, postanowilam go na sobie wyprobawać i wszak wysypu żadnego nie bylo tylko strasznie po tym olejku mam suchą skóre, stosuje ok 3-4 tygodnie na noc, na twarz i szyję. Ale mnie on okrutnie wysusza, czy Ty Papajo też tak miałaś z nim na początku? Narazie jestem dzielna i nie odpuszczam, wierze że to tylko przejścieowy okres przed łaaadną buzką, mam rację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i skasowalam MAKLER dzięki za rady :) zaraz się kłade wygrzewać wątróbkę. litr soku wypity, z cytryny też :) jesli chodzi o diete to juz dietuje, bo kazde odstępstwo grozi wielkim bólem za który serdecznie dziękuje. PAPAJA a no na skróty poszłam bo przy tym bólu byłam skłonna sama sobie wydusić te kamienie jeśli chodzi o Klimuszkę, nie czytałam go, o oliwie i cytrynie wyczytałam na portalu zdrowotnym, gdzie pisali ze aby złagodzić bóle należy , jak radzi Klimuszko, wypijać oliwę z cytryną - więc spróbowałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka ;)
Papajo, napisz mi proszę jaki Ty stosowałaś olejek. Wogóle jakie olejki Wy wszyscy w temacie stosujecie na te okłady, no bo ja dopiero dziś zwróciłam uwagę na to że mój "niby" jest do stosowania wewnętrznego....:( Noiii może przez to zrzucam skóre jak wąż :P Może powinnam zastosować ten na zew.? Znak ktosik odpowiedz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, olejek rycynowy jest jeden, na opisie jest do stosowania wewn. Na początku stosowania na cerę nie spostrzegłam jego wysuszających właściwości. Stosowałam jak zalecał McGarey w ,,Lekach i terapiach Edgara Cayce*go", na str.154, pisząc, że należy wmasowywać go w zaatakowane miejsca.Po paru miesiącach, zaczęłam robić mieszankę z olejku ryc. i oliwy z oliwek 2:8 do demakijazu, i dopiero po tym zobaczyłam,że faktycznie zaczęło być sucho. Ratowałam więc przemywaniem twarzy moczem, a rano wklepywałam krem Lavera, no w każdym razie jakiś lekko natłuszczający.Jak widzisz, każdy musi znaleźć swój sposób. Teraz nie używam oliwy z oliwek zmieszanej z olejkiem, tylko olej arganowy, pamiętając, aby nakładać go na zmoczoną twarz, jak tu już pisały dziewczyny.Trochę masuję, ściągam ręczniczkiem wyżętym z ciepłej( lekko)wody. Gdy coś tam wyskoczy, czasem od nadmiaru emocji, wracam do rycyny, smaruję na noc. I jest ok. Kombinuj dziewczyno, gdy widzisz, że przesusza, to przerwij, natłuść czymś, wypróbuj też mocz(jeśli mało mięcha,soli i słodyczy, to mocz jest przyjemny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka ;))
Dzięki wielkie Papajo za odpowiedz 🌼 Bede próbować przecierać buzke rano moczem, może coś pomoże :) A co do olejku rycynowego to dziękuje również za oświecenie, jam myślala że jest osobny do stosowania zwe i osobny do wew :P A olejek arganowy owszem znam, bo stosuję czasami na dzień, podpierniczam mojej kochanej rodzicielce ;) Olejek jest fajny bo nie jest tak cięzki i kleisty jak rycynowy, jedyny mankament, to straaaszny zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Witam wszystkich znów, ostatnio coś mało wpisów się pojawia. Ja chcę dziś zacząć dietę Dąbrowskiej, choć pewnie wytrwam tylko kilka dni. Kiedyś napisałam do Pani dr, a ona napisała, że nie może udzielać rad przez internet, ale sugeruje niedoczynność tarczycy utajoną. To jest niesamowite bo jak zaczęłam czytać to się okazało, że bardzo dużo objawów się zgadza, mimo że ja o nich nie napisałam w mailu. Zapytałam w drugim mailu, gdzie poza turnusami można ją w celach diagnostycznych spotkać, ale jeszcze nie dostałam info. Szczerze mówiąc to mi zimno na samą myśl o samych warzywach. Ostatnio coraz bardziej dają mi się we znaki te zimne kończyny, kurczę i muszę coś na to poradzić, bo problem od 3 lat się pogarsza, momentami mam tak zgrabiałe ręce, że nie jestem w stanie kluczy wyjąć z torby jak wracam do domu, i to nawet po krótkich spacerach. Czasami wręcz zmieniam plany i zostaje w domu bo mi zimno, trzeba z tym skończyć. Z innych dolegliwości obecnie-na dłoni mi się wysypało coś jak jakieś zmiany łuszczycowe. Albo to uczulenie na Mydło ALEP bo mniej więcej w tym czasie się pojawiło, albo na płyn do mycia naczyń bo odkąd soki robię to częściej mam styczność z nim, albo efekt działania soków też. Skóra strasznie sucha i piecze, a miejscami pęka i robią się takie malutkie ranki. Ale te ręce akurat, to traktuję jako dobry objaw- tzn zmiany skórne, nie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia, a nie lepiej zastosować urynoterapię wew.? po co się tak katować tymi głodówkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia Spróbuj znależc punkt na stopie nadnerczy jest koło nerek wyżej jak coś żle to będzie bolesny, jest głęboko w stopie przy chorych nadnerczach jest b zimno , pij bodziszek cuchnący on tylko tak brzydko się nazywa , zawiera rad i to też ma związek z tarczyca Daniela Gasiecka pisała coś a o tym że zimno przy chorych nadnerczach to dawno gdzieś czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do jedzenia to warzywa chyba są bardziej schładzające powinnaś jeśc rozgrzewające jaglana kasza dobrze robi suszone owoce do tego fasola , groch takie chude jedzenie nie daje ciepła, może pasty Budwig olej lniany dobrze robi i siemnie ńie możesz być bez tłuszczu bo tłuszcz to nasze paliwo , olej lniany jest dobrze przyswajalny i lekko strawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Co do nadnerczy to właśnie do tej pory to hormony raczej tu szalały, nikt mi nigdy nie sugerował zaburzeń tarczycy, ale ta lekarka napisała, że wyniki mogą być ok w tej niedoczynności. A ja wcześniej byłam gorąca dziewczyna, w okresach największych zaburzeń hormonalnych to po prostu zdarzało mi się w sandałkach na śnieg wychodzić, a o tej diecie pomyślałam dlatego , że czuję, że mimo wszystko to moment na nią. No ale jak się okaże że jest mi jeszcze zimniej to przerywam of course, tak prawdę mówiąc to na głodówce chyba nosiłam mniej ubrań niż miałam na sobie wczoraj, a było mi cieplej, pomimo, że mrozy większe były, więc może niepotrzebnie się przejmuję, że warzywka mnie ochłodzą.Co do UT, to jakoś nie mogę się przekonać, bo mi się zaraz przypomina jak pierwszą głodówkę na UT zaczynałam. Może gdybym ją bez UT zaczynała byłoby to samo, ale takiego kwasu jaki wtedy przeżyłam nigdy wcześniej ani potem nie czułam, 3 dnia mocz był nie do wypicia, natomiast co do zastosowania zewnętrznego na zmiany na ręce to czemu nie. A co do punktu na stopie to poszukam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w sprawie olejku rycynowego
od 2 dni robimy okłady pod kolanem...opuchlizna zniknęła.kolano nie boli i cysta trochę mniejsza nam się widzi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie wystaczy
sam normalny Zapper?..ten.dla mnie trochę drogi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka ;))
Witajcie :) Szczególnie Ty poszukiwaczu dobrego zappera. Ja też miałam ten sam problem z wyborem, ale już nie mam dzięki kilku dobrodusznym osobom :D Poczytaj stronę wcześniej. A teraz mam jeszcze takie pytanko odnośnie urynoterapi, skoro ktoś już o niej wspomniał, to chciałam zapytać czy można ją stosować wewnętrznie, przy przyjmowaniu rożnych suplementów? Takich lekkiego kalibru, jak i też bardziej konkretnego, mam tu na myśli nalewkę z orzecha i spolki ;) przymierzam sie do jej zastosowania i tak sobie myslę że to chyba raczej wyklucza wew stosowanie urynoterapi, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka ;))
o kurcze, no to teraz poczytaj 2 strony wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka ;))
może poza tematem troche, ale czy moze mi ktoś napisać dlaczego obok mojego pseudonimu ciągle wyskakuje TEN tlen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziekuje Stokrotka
Poczytam dwie strony wcześniej zatem! :) A w kwestii czy nie lepiej kupić zwykły Zapper... to ja znalazłam jakiś niezwykły? nawet o tym nie wiedziałam ze są zwykle i niezwykle bo kurcze ja ich w ogóle nie rozróżniam, hehe :) Dziękuję Wam za pomoc :) A Ty co Stokrotko w końcu kupiłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka ;))
Chm, no ja jeszcze nic nie kupiłam :( narazie kompletuje fundusze :P ale napalona jestem na ten który polecal Makler, właśnie te 2 strony wczesniej ;) Jarosław też był na tak, a Ci panowie mozesz mi wierzyć, znają sie na rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrr
Alusia78 mam to samo. Zimne dłonie i jakiś czas temu popękała mi skóra na zewn. części dłoni. Piekące małe ranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Alusia jestem przekonana, że masz niedoczynność - miałam podobne objawy, wejdź na forum tarczyca lub hashimoto i zrób sobie test. Potem zostaje tylko poszukać dobrego endo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziwny ból po lewej stronie brzucha, troche ponizej mostka w kierunku zeber. czyzby to była sledziona? czy jeszcze wątroba (lewy płat)? bol nie jest ostry, pojawia sie sporadycznie ale mogloby go w ogole nie byc. to miejsce jest takkie jakby lekko nabrzmiałe ale przy dotyku nie boli. Proponujecie na to cos? oprocz okladow z olejku rycynowego, ktore juz stosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dluzszej nieobecnosci, Malo sie tu udzielam ale z czytaniem jestem na biezaco, korzystam tez z wielu waszych rad. Trafilam tu przypadkiem jak mialam sensacje jelitowe ale juz tu zostane to forum odmienilo moje zycie, mam pare dolegliwosci i teraz widze ze sama dam sobie z nimi rade przeczytalam juz chyba z 15 ksiazek i jestem prawie gotowa na oczyszczanie watroby. Jeszcze musze sie nauczyc obslugiwac zapperem bo lezy juz z pol roku nieruszany... cierpie na chroniczny brak czasu. Zrobilam test na aparacie mora zeby miec czarno na bialym ( i udowodnic niedowiarkom-mezowi): wyszlo cale zoo,... pasozyty, grzyby, gronkowce, nietolerancja na mleko, gluten, pszenice.... ech trzeba brac sie do roboty bo wszystkie znaki na niebie wskazuja na kamienie watrobowe. Zmienilam juz czesciowo diete, tylko z miesa ciezko mi bedzie zrezygnowac, nawet do lewatyw sie przekonalam i wiecie co w ciagu 4 m-cy schudlam 7 kg Znalazlam sobie sposob na odstawienie slodyczy a myslalam ze to bedzie najwiekszy problem bo ja juz naprawde do AA sie zaliczalam bo nie 1 w tyg ale przynajmniej 1 dziennie albo i wiecej, jak nie to ssanie sie wlaczalo a wiec - codziennie wyciskam sok z 1 lub 2 pomaranczy i to mi pomaga jak tylko przestane to ssanie powraca sposob ten przetestowaly 2 moje kolezanki i tez stwierdzily ze to dziala . A teraz jeszcze kilka pytan : z jakiej kawy robi sie lewatywe kawowa? czy to ma byc jakas specjalna organiczna, mielona ? czy moge ja stosowac jeszcze przed oczyszczaniem watroby? mam chyba zastoj zolci, kal ma kolor jasno brozowy i mam bole pod zebrami raz z prawej raz z lewej strony, z tego co czytalam to powinno troche pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyffyyyy bardzo dobre podejscie do sprawy :) tylko pochwalic :) tak ze slodyczy jak i miesa nie rezygnuj calkowicie lyzke miodu wymieszaj np z kakao czy slonecznikiem....czy rodzynkami innymi suszonkami i najwiekszy glod :) na slodkie przejdzie ogolnie od miesa juz jestem odzwyczajony... ale...to bardzo dobre zrodlo bardzo dobrego :) bialka rybka....1-2 x w tyg lub indyk czy kurczak ...krolicze miesko... mieso...ale w malych ilosciach i jak najzdrowsze - przynajmniej starac sie w kazdym badz razie tak slodkie jak i mieso ..."neutralizowac" spora iloscia surowek zapperem zacznij sie bawic :) regularnie nalewka tybetanska... tez sporo wszelkiego gadostwa wybija... ale to sie dlugo stosuje ale....bardzo pozytywnie oddzialuje na caly nasz organizm... wiec chyba warto na UT czy H2O2 to juz jednak trzeba byc troche bardziej oczyszczonym... kawa zwykla mielona jak najbardziej warto stosowac przed dodac oklady rycynowe na watrobke :) ja to zawsze praktykuje przed oczyszczaniem watrobki coriander watroba trzustka sledziona zoladek.... tu juz musisz atlas anatomii poprzegladac... objawy... i samodiagnoza :) oooo oklady z odparowanego zmieszanego z glinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Makler, z tym mięskiem to takie opinie podzielone. Ostatnio więcej czytam, że dieta wegetariańska najwłaściwsza, a zapotrzebowanie na mięso to właściwie wymysł taki jak i te bajki koncernów farmaceutycznych. Ale do takiej nie zamierzam nikogo przekonywać na siłę, zwłaszcza jak człowiek z umiarem podchodzi i dobrze się czuje. A ja ciąg dalszy diety Dąbrowskiej, tzn chyba jakaś moja odmiana to, bo półgłodówka to to nie jest. Samych jabłek chyba z dwa kilo dziś zjadłam, jak doliczyć resztę to ni w ząb się w 800 kcal nie idzie zamknąć:). Waga też stoi, ale to akurat mnie cieszy. Trochę tam zawsze organizm się jeszcze oczyści. Tylko ręka wolno się goi, sucha strasznie, taka jakby w ogóle porów nie miała i na zimną wodę zaczerwienieniem i szczypaniem reaguje. Ale ogólnie i tak jest lepiej niż było zanim zaczęłam tą dietę. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler kiedy przeprowadza sie kuracje antyrobalową i antygrzybicza nie wolno jesc nic slodkigo, absolutnie nic, zero miecha, mleka i maki pszennej, drożdży oraz w pierwszej fazie kuracji zadnych owoców. niektórzy jako slodycz polecają ksylitol albo stewię ale spotkałam sie również z opiniamii, ze stewii nie wolno. kurczak...no prosze Cie..od malenkosci faszerują kurki hormonamii...z indykami tez nie jest lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler dzieki za odpowiedz porcje miesa sobie juz dawno ograniczylam i nie jadam codziennie ale calkowicie nie zrezygnuje nie ma szans,.. przynajmniej narazie, zazwyczaj jadam z salatka bo ziemniakow z miesem nie lacze, gorzej z kanapkami do pracy bo cos jesc musze zeby miec sile na 10h a zielenina mnie dlugo nie trzyma slyszalam ze dieta wegetarianska najlepsza, podziwiam takie osoby.... moze kiedys z czasem.... jak mi sie ssanie wlacza to wpierniczam suszone figi, rodzynek niestety nie lubie a ksylitol juz mam pod reka nalewke tybetanska juz zrobilam z czosnku z mamusinego ogrodu ze wsi tylko komputer mi sie popsul i niepamietam jak ja stosowac przed posilkiem czy po? i czy stopniowo zwiekszac ilosc kropli czy od razu 25 ? olej rycynowy mam - taki zwykly z apteki sie nadaje ? jak sie z watroba uporam to zatoki mysle oczyscic H202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daffyyyy
makler dzieki za odpowiedz porcje miesa sobie juz dawno ograniczylam i nie jadam codziennie ale calkowicie nie zrezygnuje nie ma szans,... przynajmniej narazie, zazwyczaj jadam z salatka bo ziemniakow z miesem nie lacze gorzej z kanapkami do pracy bo cos jesc musze zeby miec sile na 10h a zielenina dlugo mnie nie trzyma slyszalam ze dieta wegetarianska najlepsza, podziwiam takie osoby.... moze kiedys z czasem.... jak mi sie ssanie wlacza to wpierniczam suszone figi, rodzynek niestety nie lubie a ksylitol juz mam nalewke tybetanska juz zrobilam z czosnku z mamusinego ogrodu ze wsi tylko komputer mi sie popsul i niepamietam jak ja stosowac przed posilkiem czy po? i czy stopniowo zwiekszac ilosc kropli czy od razu 25 ? olej rycynowy mam - taki zwykly z apteki sie nadaje ? jak sie z watroba uporam to zatoki mysle oczyscic H202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alusia :) wiem ze z miesem to roznie... ale tez wiem ze trenujac musze dostarczyc miesniom odpowiednie bialko o pelnym aminogramie... ktore to sie znajduje w miesie...no jeszcze w jajkach (dlatego tez ryb sie trzymam) teoretycznie bialko sojowe jest tez niby dobre....ale tu juz o zbyt duzych modyfikacjach genetycznych sie naczytalem homosapiens jest.....wszystkozerny :) no wlasnie ...umiar :) i jakis wlasny przemyslany kompromis moze wode masz mocno zanieczyszczona... to jest tez wazne jakich kosmetykow do ciala uzywasz? nie baw sie w liczenie kalorii :) sugeruj sie glodem :) i podjadaj a sie nie najadaj :) coriander ja wiem ze w teorii to wszystko ladnie i pieknie powinno byc ale czesto nie jest i dlatego proponuje co proponuje zawsze lepsze to niz rafinowane slodkosci marketowe stewia wlasnie chyba niby najlepsza ale tu sie wracamy do podstaw czyli niwelowanie objawow a nie docieranie do przyczyn w zdrowym czystym dotlenionym organizmie gdzie zachowana jest rownowaga kwasowo zasadowa nie dojdzie do nadmiernego rozplenienia sie jednych czy drugich bakterii drozdzy wirusow co z tego ze przez kilka miesiecy ktos bedzie trzymal ostry katorzniczy rygor...gdy pozniej raz zje cos z cukrem czy z maka pszenna biala i .....cala robota na marne oto mi chodzi hehe no przeca kurczaczek czy indyczek zdrowszy od swinki czy krowki dobre chude miesko ;) :) przynajmniej...od czasu do czasu mozna :) no kroliczka od chlopa ze wsi to sie chyba nie bedziesz czepiac hiehie oczywiscie ze jestem swiadom tego co piszesz ale nie mozna wpadac w paranoje bo nic bys nie mogla jesc samo przeczytanie ksiazki huldy....obrazuje nam ze... nie wygramy z tym co nas otacza tylko mozemy sie oczyszczac i minimalizowac... niekorzystne oddzialywanie na nas 2x w tyg miesko powinno byc duffyyy podstawa wlasnie ...to nie laczyc i bardzo starannie mielic kazdy kes przed polknieciem - to sie wszedzie powtarza roznie podaja nalewke ja bralem 15-20 min przed posilkiem z kielonkiem maslanki od 1-17 kropelek pozniej zjazd do 1....i po 25 caly czac az do skonczenia olej rycynowy z apteki i lepiej kupic taki wiekszy....chyba 100 ml na zatoki dobre inhalacje z h2o2 i na zmiane mozna robic z olejkiem z drzewa herbacianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Alusia, jesteś na diecie Dąbrowskiej a pamiętam że, dr Dąbrowska wyrażnie pisała o niestosowaniu tej diety w przypadku chorób tarczycy. Masz to napisane na samym początku książki. Nie chcę żeby to źle zabrzmiało ale zbadaj się pod kątem tarczycy a dopiero potem weź się za oczyszczanie organizmu . Można sobie zrobić więcej złego niż dobrego. Piszę o tym bo Twoje objawy naprawdę wskazują na niedoczynność ewentualnie na niski poziom ferrytyny( nie jesz mięsa) lub B12. Jesteśmy wszyscy obciążeni Czarnobylem i choroby tarczycy obejmują coraz więcej osób. Piszę to bo sama sobie namieszałam "w tym temacie" . zrób badania FT3, FT4, TSH, ferrytyna i B12. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×