Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość plywak
Lutek Sprobuj gatunek Gala - sa twarde i soczyste, a w smaku slodko-kwasne. Goldeny (zielone) tez sa niezle. na str 38 Atena777 zapodala linki do kilku ksiazek, m.in. "Woda utleniona na straży życia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka :) i bardzo ladnie sie odzywiasz :) ale ja chce jeszcze lepiej :) te restrykcje ...to tylko sie tak wydaje - dla mnie to normalka standard - zreszta...ostatnio urynianka jest pyszna bo miesa i slodkiego wogole...i to mnie przekonuje ze sie wlasciwie odzywiam slodkie mieso sol....psuja tylko mieso sole - zreszta warzywa sol ziolowa pieprz ziolowy pozytywnie robia swoje...innych rzeczy nie potrzebuje doprawiac bo dodatki smaku dodaja ryzu posolonego to bym ci nie dotknal hehe wychowalem sie na parabolicznym ktory to slodkawy w samku jest i tak juz zostalo...posolony jest ohydny dla mnie :) wode sole zeby nie przelatywala przeze mnie (jedzenia nie musze :) - jalowego zarcia nie jem ;) ) zreszta...nieumywakina przeczytasz to moze tez zaczniesz gosc sie zna na wodzie i oddychaniu i wszystkich procesach fizjologicznych metabolicznych z tym zwiazanymi jak malo kto to mnie przekonalo restrykcje.... to sie zaczna jak sie zaczne bawic w diete genotypowa hehe - bo na razie to luz i swoboda :):) knige czytam...bede robil pomiary....ciekawy jestem czego sie dowiem o sobie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroslaw moglbys nawet w najwiekszym skrocie o tych inhalantach wspomniec? glownie sklad i ilosc produktow mnie interesuje (bo nie chce przesadzic np z alkoholem po co podrazniac delikatna sluzowke ).....o te do buteleczki cwierclitrowej z tymi szklanymi rureczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler W/g tabeli są trzy różne rodzaju inhalantu, składające się z z tych samych składników ale w różnych proporcjach. Podam składniki: alkohol zbożowy, olejek eukaliptusowy,oczyszczony olej terpentynowy, złożona nalewka benzoinowa, olejek z igieł sosny, roztwór toluński, balsam kanadyjski, benzosol-roztwór nasycony, kreozyt. Jeżeli zdobędziesz te składniki to dalej to pikuś, mieszasz w odpowiednich proporcjach (krople na szklanki wody) Oczywiście będę musiał te proporcje przepisać i Ci podać. plywak Jak tam po diecie jabłkowej Edgara ? Wytrzymałeś kryzys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś sie orietuje gdzie kupić naftę do celów leczniczych,zaznaczam ze nafta homeopatyczna petroleum d5 z apteki to coś zupełnie innego.Mnie chodzi o taką naftę jak to nasze babki uzywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywaj
Kuracja jabłkowa Edgara zakonczona. Odzczucia pozytywne, wiecej lekkosci i energii. Tak jak wspominal Jaroslaw, najgorszy to 1szy dzien, kolejne leca jak z platka. Niedawno przechodzilem dwie trzydniowe kuracje oczyszczania jelita grubego kefirem, wiec do namiastki postu jestem przyzwyczajony. Jedynie co mi dzis z rana doskwiera. to lekki bol zaladka - mozliwe, ze spowodowany duza dawka oliwy (100g )wypitej wczoraj poznym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Makler, ale do kapuchy kiszonej i buraczków to chyba soli dodajesz, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alusia :) no jak na razie do kiszenia uzywam soli :) poczatkujacy jestem w te klocki...wszedzie w przepisach bylo ze sol trza dodac az takiego parcia nie mam zeby ja maksymalnie ograniczac zreszta....kilograma kapuchy kiszonej dzien w dzien nie jem max :) w sensie...kuracja oczyszczania watroby? (kamienie cholesterolowe leta.... jak w kamieniolomie :) niektorym...mi troche) czy ze malo soli? (tu to jak zyczliwy.....tyle ile potrzeba hehe zeby nie braklo :) ale raczej mniej niz za duzo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywak
MozeCie polecic kuracje na miekie oczyszczanie jelit oprocz polecanych przez M.Tombaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
woda utleniona czyściłam sobie i dziecku zatoki powiem tak rewelacja! zapomniałam tylko o wewnętrznym stosowaniu bo mam odruch pawłowa i piersze co biorę to hormony ale postaram się zacząć jutro. dziękuję za wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Memii to tak dla potomności, opisz dokładnie, jak sobie, a jak dziecku to robiłaś. na co zwrócić uwagę, jak dziecko znosiło, czy coś bolało..plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memii, a po co bierzesz te wstrętne hormony?! Może coś poradzimy, tu na forum dużo dochtorów, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
wodę zapodałam w formie inhalacji i sobie i dziecku. ustrojstwo do tego ma piękną nazwę nebulizator ;) 10kropli na łyżkę przegotowanej wody i tyle ile tego wlazło do dozownika i wdychać. powiem szczerze, że trochę "gryzło" ale dało się przeżyć . mój syn był bardziej wytrwały ode mnie ;) bo dał radę do końca dawki - ja nie ale przypuszczam, że ma bardziej zapchane zatoki. hormony na tarczycę na razie nie zrezygnuję z nich bo ostatnie miesiące bez terapii to był koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, inhalacja wodą utlenioną, nie słyszałam, a to było u Nieumywakina? Wiesz, dzieciak do 12 lat ma bardzo dobry mocz, własnie dzisiaj czytałam u w/w autora, i zakraplanie noska kilkoma takimi kropelkami, to byłoby też niezłe... Z tarczycą to ja od zawsze mam problemy. Przed dwoma laty, gdy zero wiedziałam o oczyszczaniu jelit i wątroby, to tak mi się ten narząd rozhuśtał, że byłam choruteńka, zadyszka, serce nierytmicznie, gula w gardle, no i stwierdzono guzki...Ale po kilku oczyszczeniach wątroby, uścisk w okolicach tarczycy zelżał całkiem, organizm się uspokoił, guzki milczą..a, zapomniałam, stosuję urynoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
nie wiem czy tu czy na forum woda utleniona wyczytałam że ktoś sobie robi inhalacje w "tradycyjny" sposób tzn utleniona do wrzątku i ręcznik na głowę ;) więc ja postanowiłam to unowocześnić i zadziałało ;) bo zkraplanie czegokolwiek do nosa to istny koszmar z moim dzieckiem a nebulizacje ładnie znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się zna na olejach-interesuje mnie olej arachidowy/olej arganowy. Czym się różnią, czy jest to może ten sam olej? No, np. do twarzy, ...bo do masaży, to chyba lepszy jest arachidowy...zielona jestem z tych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja Ty jak mi wiadomo jesteś specjalistką od czyszczenia wątroby i własnie takowe przeszłam 3 z kolei i czy to mozliwe że przy okazji czyszczenia watroby wyszły by kamienie z woreczka bo były lekko żółtawe i twarde a w srodku był piasek, wcześniej miałam wysyp zielonych ufoludków a te żółte na następny dzień, ale tylko jeden sprawdziłam było ich kilka jakoś nie myślałam zeby to były kamienie, zapomniałam już o czyszczeniu pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danke i z woreczka i z watroby wychodza przy oczyszczaniu ps na moim chomiku wrzucilem ayurwede o urynie malachowa i ..... armstronga :):) - mozna poczytac co i ja bardziej preferuje genotypowa diete tez wrzucilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglen
Cześć :) czytam Was i uczę się :) przymierzam się do oczyszczenia wątroby... mam "jakieś" dolegliwości i dlatego chciałabym zabezpieczyć się przed ewentualnymi niespodziankami. Wyczytałam w Endoekologii Zdrowia, Nieumywakina aby stosować mumio w toku przygotowania i podczas czyszczenia. Pisze, że podczas stosowania mumio nie było żadnych powikłań podczas oczyszczania wątroby. Może więc to jakiś sposób dla mnie? Pytam ekspertów: spotkaliście się z mumio? Sprawdziłam, jest na allegro. A może nie przesadzać i iść w ciemno? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja te oleje to nie to samo. olej arachidowy tloczony jest z orzeszków arachidowych , arganowy zorzeszków drzewa arganowego z maroka. olej arganowy jest swietny dla skóry dojrzałej, zmniejsza zmarszczki, napina i ujędrnia skórę. wedlug mnei zarowno jednego jak i drugiego można uzywac do masazu jak i do kuchni. argaowy z prazonych orzeszków lepszy jest w kuchni a ten tloczony na zimno ze zwyklych orzeszków do celow kosmetycznych.ja olej arachidowy wykorzystywałam do ssania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maglen kieruj sie wskazowkami moritza albo huldy... i to ci wystarczy do bezproblemowego przejscia zabiegu :) od malachowa bym dorzucil ten magnes na watrobe (ale niekoniecznie) wazne jest abys przypilnowala "rygoru" postepowania w tygodniu poprzedzajacym...to samo oczyszczanie to bedzie pikus :) ps nawet nawet to...mumio :) MUMIO - jest naturalną wydzieliną powstającą w niektórych masywach górskich. Występuje w głębokich grotach skalnych na dużych wysokościach. Działa jako silny biostymulator, wielokrotnie skuteczniejszy nawet od słynnego korzenia żeń-szenia. Wnikliwe badania wykazały, że Mumio zawiera: 8 pierwiastków, 23 makro i mikroelementy, alkaloidy, aminokwasy, witaminy (P,B1,B6,B12), olejki eteryczne, jad pszczeli, substancje balsamiczne itp. Posiada też wyjątkowo szeroki zakres działania, gdyż nie tylko regeneruje uszkodzone tkanki, ale doskonale stymuluje system obronny, reguluje przemianę materii, hamuje rozwój tkanki rakowej ("Aura", nr. 448, 588, 688 - Uzbecka Akademia Nauk), zwiększa bioelektryczną aktywność serca, przyspiesza gojenie się ran i zrastanie się kości po złamaniach, w przypadku zatruć stymuluje wydalanie toksyn z organizmu, pobudza funkcje mózgu, działa niezwykle skutecznie przeciwbólowo, przeciwzapalnie i bakteriobójczo, przeciwdziała zwapnieniom naczyń krwionośnych i rozszerza je zapobiegając zatorom krwi i zawałom, reguluje ciśnienie krwi, stabilizuje temperaturę ciała i jest wręcz niezawodnym środkiem w przypadku dolegliwości żołądkowych, wypadania włosów czy chorób górnych dróg oddechowych. ZASTOSOWANIE: stany zapalne i owrzodzenie żołądka, dwunastnicy oraz jelit, nadkwasota i niedokwaśność, zgaga, mdłości, choroby nowotworowe, gruźlica, cukrzyca, choroby nerek, wątroby, śledziony i trzustki, choroby górnych dróg oddechowych, kaszel, wszelkie stany zapalne, reumatyzm, impotencja, bezpłodność, paradontoza, żylaki, hemoroidy, ból głowy, migrena, zawroty głowy, porażenie nerwu twarzowego, epilepsja, klimakterium, alergie, astma, nadżerki pochwy i szyjki macicy, opryszczka, wypadanie włosów, łupież, ból zęba, niedobór krwinek białych, jaskra, miażdżyca, nerwobóle, krwotok z nosa, polipy, zapalenie ucha środkowego, choroby skóry, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, choroba Buergera, przerost gruczołu krokowego, łuszczyca itp. ciekawa rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke, Ty nie rób ze mnie specjalistki, hihi Makler już Ci odpowiedział, to mogą być z woreczka ale i z wątroby, różne są ich rodzaje, najbardziej plastyczne są cholesterolowe. U mnie inne, jeśli były, to popadały na dno, nie zbierałam ich, może i szkoda, bo bym wiedziała więcej. Coriander, to do buzi, olej arganowy tłoczony na zimno? Ok. Mumio nie jest konieczne, ale jeśli ktoś chce...Tylko nie kupujcie w tabletkach, tylko maź w pojedynczej saszetce. No niby zakres jego działania jest ogromny, ale te receptury są trochę niewygodne,( tego nie wolno, a tu trzeba jakiś składnik nie wiadomo skąd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler odpowiedział to fakt i dzięki mu za to, ale ja pytałam Ciebie:P a Ty się wymigałaś oj Ty oj Ty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja tak :) ja stosuje, moja mama rowniez. polecamy. cera jak pupcia niemowlaczka :D :D :D olej jest drogi ale bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Buu, mam dola, nie wiem co sie ostatnio dzieje, ale mam takiego gloda ze nie moge sie opanowac od jedzenia. Brzuch mi urosl na maksa. Mozliwe ze to tylko hormony przed M. A w moim przypadku spalic brzuch to meka. Sorki za ta czerwien, ale klawiatura cos mi szwankuje. Literki poprzestawiane a nie chce mi sie juz resetowac kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglen
makler, papaja jak zawsze niezawodni :) bardzo Wam dziękuje. zapewne już śpicie, wiec telepatycznie dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Jakby ktoś kiedyś gdzieś napotkał wzmiankę o jakimś lekarzu w Łodzi z dyplomem lekarskim, ale leczącego również głodówkami i dietą to dajcie mi znać please. Na przyszłość. Takie duże miasto, a jak co tu znaleźć, choćby lekko nietypowego to graniczy z cudem. Bo ja już tą ostatnią głodówę chciałam pod nadzorem, ale przecież obdzwoniłam kilka poradni medycznych, które w necie mianowały się otwartymi na metody naturalne i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×