Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

agamemnon Mam pytanko, czy te bóle u Ciebie to wystąpiły już przed oczyszczaniem wątroby czy po? To było pierwsze czyszczenie? Może pisałaś o tym wcześniej, ale ciężko przedzierać się przez te posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler, mówisz zeby je zbierac? a gdzie je przechowywac zeby były w stanie ogólnym dobrym? :) Jarosław robiłam oczyszczanie metodą Huldy tyle, ze zmodyfikowaną z lekka. Teraz będe robić Moritza I to żadna tajemnica ;) Zeberko Bóle były już przed oczyszczaniem, trafiłam tutaj w trakcie takich 3-dniowych gdzie nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Wypiłam wtedy bez przygotowania na noc oliwę z cytryną i myślałam, ze umre. No i po tym fakcie Makler podpowiedział mi co i jak robić. Więc zrobiłam oczyszczanie (po raz pierwszy) i po nim częściej niż zwykle mam te bóle ale już mnie tu poinformowano, ze tak się może zdarzyć więc szykuje się do drugiego oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agamemnon To świetnie że wybrałaś Moritza (w/g mnie to najlepszy wariant). Tylko trzeba zastosować się dokładnie do jego zaleceń. Darvas Właściwe odżywianie to bilans pokarmów zasadowo-kwasowych 80-20 i łączenie produktów. Ale o tym co i jak pewnie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlapalem juz kontakt do goscia, ktory sprzedaje Zappera na Allegro tylko powiedzcie mi czy te buty mi sie faktycznie przydadza? Bo nie wiem czy mam je wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw A masz na ten temat jakies interesujace opracowania to chetnie poczytam, bo wiedzy nigdy za wiele, moze odkryje cos nowego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do butów: Jeśli będziesz chciał zaaplikować sobie program na leczenie nóg, hemoroidów, narządów płciowych to warto je wziąść bo prąd będzie lepiej docierał do dolnych częśi ciała, w łuku stopa lewa, stopa prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
Swann nie musisz przepraszać, to nie jest czepianie się. Jasne że to o zdrowiu to Kochanowski a nie Mickiewicz. Ja się pomyliłem, a raczej moja głowa mnie zawiodła. A młodzi to niech się uczą mądrze, weryfikując dane, a nie jak te barany powtarzając bezmyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
veratka, Pytanie po co, jak nie potrzeba to lepiej nie robić hydrokolono bo można więcej napsuć. Nie jestem specjalistom ale z tego co piszą rózni zorientowani to Hydrokolono często wykonują nieprofesjonalnie co nie tylko nie pomaga ale właśnie może wręcz zaszkodzić. Poza tym najpierw upewnić się czy inne czynniki są w normie, ew. zacząć dbać o zdrowie jak należy. Mnie przekonuje to co pisze np. Nieumywakin ale jednocześnie wcale nie jest powiedziane że w każdym wypadku jest to konieczne. Można zresztą samemu sobie czyścić jelita wlewkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
agamemnon /////////////// Słuchajcie odebrałam wyniki......bilirubina lekko w moczu spadła ale za to z 400 do 900 podniosła się amylaza. więc co? trzustka raczej.....no ale mnie boli po prawej stronie....ból by promieniował? mogło to się podwyższyć po tym oczyszczaniu? bo tak jak pisałałam, od tego momentu bolało mnie w boku bardziej i częściej więc pewnie to oczyszczanie jakiś wpływ na to miało/////////////// Właśnie. Też mnie to zastanawia. Takie bóle mogą wskazywać na zatrzymanie się kamieni, co powoduje bolesność, czy po prostu kolka. To mogło przyblokować przewody żółciowe bardziej, i stąd podwyższona bilirubina. Chyba że podwyższona bilirubina świadczy o odblokowaniu i uwolnieniu większej ilości złogów, ale raczej nie, bo z tego co się orientuję to właśnie świadczy o blokadzie i niewydolności wątroby. /////////////// jutro ide do lekarza z wynikami, zobacze co powie......dodam też, ze może (choć ja nie wiem co o tym myśleć) siadło mi wszystko po diecie białkowej jaką stosowałam - skutecznie w moim przypadku. ///////////// Chcesz powiedzieć że problemy zaczęły się od kiedy przeszłaś na dietę białkową? No to by nie było wcale takie dziwne znowu. Nadmiar białka, szczególnie zwierzęcego nie jest za dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
10:01 - zeberka27 ////////////////// Moritz pisze w swojej książce o płukaniu wątroby, ze trzustka i wątroba mają swoje kanały wyprowadzające... ////////////////// Nie no, tutaj zachodzi prosta rzecz, to wynika nie tyle z tego co mówi Moritz ale po prostu z budowy ciała. Wystarczy wziąć atlas i zobaczyć. Chociaż to jest rzeczywiście wygląda na bardzo ważny i istotny aspekt zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
11:33 makler001 /////////////// oczyszczanie watroby...i sol gorzka... maja tez oddzialywanie na caly organizm nie tylko na watrobe sol gorzka dziala na toksyny nagromadzone w naszym ciele jak magnes na opilki chyba malachow tak ladnie porownal kwas jablkowy...jak i cytrynowy...sporo szlamu z nas wyplukuja /////////////// Ja bym nie był taki pewien co do tego stwierdzenia. Pamiętam że to było u Tombaka. Jeżeli toksyny kumulowały się przez lata w tkance łącznej to wątpię aby tak sól gorzka je wyciągała i jeszcze była zdrowa. Ja po stosowaniu jednokrotnym tej soli mam dosyć, jak już pisałem. Oczyszczanie z toksyn wole robić regularnie poprzez mniej inwazyjne zabiegi, po prostu dać organizmowi aby sam się z tym uporał. I PO TO WŁAŚNIE ROBI SIĘ OCZYSZCZANIE WĄTROBY, bo wątroba i żółć to podstawa, tym bardziej dla oczyszczanie tych trudniejszych do wydalenia toksyn które wiążą się z tłuszczami. Stąd szczerze wątpię aby sół gorzka miała aż takie głebokie działanie. Jeżeli natomiast działa na oczyszczenia jelit to jakby pośrednio właśnie wspomaga oczyszczanie, ale to jest w zasadzie nic innego jak opróżnienie jelit. W przypadku jelita cienkiego może to być niejako zrozumiałe bo tutaj nie da rady żadna lewatywa. Ale byłbym też ostrożny co do takiego twierdzenia, sam z doświadczenia mogę powiedzieć że to jednak nie jest taki rewelacyjny środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roch niektore panie rzucaja sie na diete wysokobialkowa bo w kolorowych czasopismach wszem i wobec reklamuja jak to latwo i prosto mozna stracis 5-7 kg w tydzien dwa tylko nie pisza o obciazeniach wynikajacych z tego jest to dieta obciazajaca zdrowy organizm a ktos kto na to "idzie" ma nadwage....czyli nie cwiczy byle jak je....chore cialo i wszelkie nalecialosci dotychczasowego trybu zycia wzmagaja sie....poteguja ale...wazne ze te 5-7 kg w tydzien dwa mniej agamemnon...w ostatniej chwili uciekla spod skalpela... naruszyla...chwiejna budowe chorego ciala teraz intensywnie musi to ciagnac...bo lawina ruszy jesli woreczek byl do wyciecia....to i watroba jest zawalona to i nerki sa zawalone to i jelito tez bardzo intensywna robota....wczesne wiosenne porzadki :) trzeba dokladnie wiedziec czuc gdzie co boli tu do agamemnon atlas anatomii w reke i patrzec i macac :) soki powinny lagodzic...powoli rozpuszczac szlamy zlogi kamienie oklady z oleju rycynowego...tez powinny lagodzic ostra dietka... i za tydzien czyszczenie chyba ze watroba bedzie solidnie bolec...to wczesniej pan optymalny (ze spora nadwaga i dziwnymi zmianami na skorze ktory ratowal sie piciem wody kangen...zeby jakos ciagnac...z drogiego jonizatora za 13 tysiecy, tez oferowal sprzedaz hehe ) od kwasniewskiego ktorego niedawno odwiedzilem...zalecil pani z nowotworami i zrakowana watroba i zawalonym woreczkiem....solidnie tlusto (zwierzeco) jesc....bedzie dobrze ....prosze sie nie bac...ew prosze nospe nosic...w razie ataku specyficzne porady jaroslaw (darvas) ja bym te klapki odpuscil....chyba ze za 20 zl...to moze reczne elektrody sa dolaczane na dżeki kazdy sam sobie moze zrobic jakie chce dodatkowe...zeby ladnie lezaly na stopie czy lydce nawet te okragle mozna pod skarpete sciagacz czy bandaz elastyczny wsadzic przymocowac dla mnie bajer nie wart kupna....sam bym sobie zrobil domowym sposobem cos takiego darvas...za ile sa te klapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roch jasne ze sol gorzka wspomaga i oczywiscie ze sol gorzka nam nie zalatwi sprawy oczyszczania organizmu z toksyn :) bo to temat....za duzoooo roboty... ale agamemnon nie ma czasu na delikatne sposoby oczyszczania sok jablkowy dziala na kamienie watrobowe sok z cytryny na nerki pewnie tez zawalone lewatywy z kawy ostro dzialaja na watrobe...lezenie na prawym boku...jest zolciopedne...watroba sie oczyszcza lewatywy...czyszczenie sola gorzka...rozkurcza przewody zolciowe...pod koniec lewatyw piecze... bo zolc sie wydobywa malachow sporo o tym wszystkim pisal nieprzyjemne dzialanie soli gorzkiej...czysci nam caly uklad pokarmowy zeby kamyszki latwo wyplywaly... dlatego tez w niedziele rano po calym zabiegu trzeba brac dwie dawki...zeby dalej plukac uklad pokarmowy....zeby zaden kamien nie utknal gdzies tam w zakamarkach.. ja pomimo tego i tak jak wieczorem w niedziele zrobilem lewatywe z kawy to jeszcze kilka kamyszkow polecialo... a juz biegunki nie mialem dlatego tak wazne jest...pozniejsze wykonanie lewatywy....pomimo tak intensywnego przeczyszczania sol gorzka jest malo przyjemnym...ale skutecznym spomozeniem procesu moj ojciec tombakiem czyszczacy watrobe...wogole nie uzywal....raz wymiotowal...raz prawie... hulda...i nospe zaleca...i ornityne... sposobow jest sporo wybrac pod siebie co lepsze...i co skuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agamemnon Jeśli wykryto już kamienie w pęcherzyku żółciowym, a do tego jeszcze o dużych rozmiarach, to przed drenażem(oczyszczaniem) wątroby koniecznie należy skorzystać z takich przepisów: -weźcie sok z 1 cytryny, 0,5 szklanki topionej gorącej wody, 300ml soku marchwiowego i 80-90 ml soku z ogórków i buraków. Wymieszajcie wszystko i pijcie 3-4 razy dziennie po 1/2 szklanki przez 7-10 dni, po czym-wg zalecanego schematu-oczyśćcie wątrobę.W naszej praktyce mieliśmy wiele przypadków, kiedy po drenażu wątroby wielki kamień w pęcherzyku żółciowym zaczął swobodnie się poruszać, nie powodująć bólów, a po pół roku nie wykrywało go badanie USG. -...... Inne porady do uwapnionych kamyków-w tejże książce, ,,Endoekologia zdrowia" Nieumywakinów.str.260-261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roch Wszyscy spece od oczyszczania wątroby i jelita zachwalają jednocześnie ,,gest muszli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie papaja i ja tez zamierzam to zrobic w...niedalekiej przyszlosci :) tylko tak jak roch wskazuje...nie jest to antidotum na wszystkie toksyny w ciele roch ...jesli tak cie moja wypowiedz wprowadzila w maliny...sorki...troche zbyt...gornolotnie sie wyrazilem ale tez malachow tak pisal....czy nieumywakin ale dobrze wskazujesz... sol gorzka dziala pewnie tylko w tym obrebie...na ktory ma oddzialywanie bezposrednie..czyli glownie przewod pokarmowy...watroba... a gdzie jeszcze...i co wyciaga... caly ten proces solidnie odwadnia wyciaga wode...plyny z calego organizmu! czyste jelita przylegaja do wszystkich narzadow wewnetrznych... do pewnego stopnia jest przenikanie duzo dobrego sie dzieje :):) tak jak zanieczyszczone jelita truja i krew i wszystkie organy przylegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to dziś ten dzień... - nie jestem pewna, czy bardziej się cieszę, że to już, czy gorzej boję... Już zjadłam lekki "lunch" - kaszę jaglaną z gotowanymi warzywami i czekam do wieczora. Pójdę jeszcze na pół godzinki na rower, potem gorąca kąpiel i ... zaczynamy :) Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię przerwę rok :) Ale przy pierwszych oczyszaniach które robiłem w/g Tombaka, to tak jak "kazał" co 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! To mój pierwszy post, chociaż drugie oczyszczanie wątroby. Za pierwszym razem wyszło sporo kamieni, ciemnozielonych, prawie czarnych, niektóre wielkości orzecha laskowego. Bardzo źle się czułam podczas nocy oczyszczania oraz przez kilka dni po. Nie robiłam wcześniej kuracji przeciw pasożytom, nadrabiam to teraz parafarmem. Wnioskuję ze moje nerki są zawalone, w dodatku pojawiła się torbiel na jednej. Macie sprawdzony przepis na czyszczenie nerek? Bo wg. Huldy to nie mogę tych składników zdobyć. Acha, dodam jeszcze że lekarz doradził mi zebym zażywała hepatil zawierający ornitynę oraz sylyvit - z sylimaryną, po to żeby chronić wątrobę przed toksynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek, dzięki za słowa wsparcia :) Chyba przeżyję... jakoś :) Jarosław, czytuję tego Heinricha - dobre to rady :) Co do diety zapewniającej równowagę kwasowo-zasadową, znalazłam taka oto listę produktów, które nas zakwaszają/odkwaszają: Produkty wysoko-kwasowe. PH 5.0 do 6.0 - cukier rafinowany (biały) i nierafinowany (brązowy), ser edamski, jajka, majonez, ryby, skorupiaki, wołowina, wieprzowina, mięso z królika, kurczak, wątroba, mięso jagnięce, cielęcina, sztuczne słodziki, napoje gazowane bezalkoholowe, napoje musujące, ######, leki chemiczne, mąka pszenna biała, chleb pszenny, makaron biały, kasza manna, biały ryż, biały ocet spirytusowy, ciasta i wyroby cukiernicze, czekolada, piwo, kawa, dżemy, galaretki, alkohol, sól oczyszczana warzona i jodowana, czarne herbaty. Produkty średnio-kwasowe.Ph 6.0 do 7.0 - orzechy wloskie, ser cheddar, ser z plesnią, śledzie, makrele, żyto, owies, pszenica, ryż, śliwki, borówki, oliwki, ryby, soki owocówe z cukrem, syrop klonowy, melasa, pikle, chleb z rafinowanych zbóż (owsa, ryżu, żyta), płatki zbożowe, skorupiaki, kiełki pszenicy, pełne ziarna pszenicy, wino, jogurt dosładzany, gryka, sery ( ostre), chleb ryżowy, jajka gotowane na twardo, ketchup, majonez, makaron pełnoziarnisty, ciasto na miodzie, orzeszki ziemne, prażona kukurydza, ryż basmati, ryż brązowy, sos soiowy, chleb pszenny z kiełkujących ziaren. Produkty nieznacznie kwaśne - Ph 7.0 syrop ze słodu, syrop z jęczmienia, jęczmień, otręby, orzechy nerkowca, ziarna zbóż z miódem, owocami i syropem klonowym, żurawiny błotne, fruktoza, miód pasteryzowany, soczewica, mleko homogenizowane i pasteryzowane, melasa surowa, gałka muszkatołowa, musztarda, pistacje, ryż lub krakersy pszenne, ziarno żytnie, chleb żytni z kiełek, nasiona słonecznika, pestki dyni, orzechy włoskie, jagody, orzechy brazylijskie, masło solone, sery łagodny i kruche, krakersy z nierafinowanego żyta, cieciorka, suchy orzech kokosowy, mleko kozie homogenizowane, oliwki marynowane, orkisz. Produkty obojętne - masło, śmietana, naturalny jogurt, serwatka naturalna, oleje. Produkty średnio-zasadowe. Ph 7.0 do 8.5 - migdały, orzech kokosowy, mleko, fasola, kapusta, seler, soczewica, sałata, grzyby, cebula, warzywa korzeniowe, pomidory, morele, jabłka, banany, jagody, wisnie, figi, grapefruit, winogrona, cytryny, melon, pomarańcze, brzoskwinie, gruszki, maliny, mandarynki, śliwki, awokado, banany ( dojrzałe), marchew, seler naciowy, rodzynki, figi świeże, czosnek, agrest, Winogrona mało słodkie, grejpfrut,zioła zielone, sałata, nektarynki, brzoskwinie ( słodkie), gruszki, groszek słodki, daktyle, dynia, szpinak, jabłka kwaśne, fasola zielona, buraki,brokuły, chleb świętojański, imbir świeży, Winogrona kwaśne, kalarepa, sałata, pomarańcze, pietruszka, dynia, maliny, truskawki, słodkie zboże świeże, rzepa, ocet jabłkowy. Produkty wysoko-zasadowe. PH 8.5 do 9.0 - awokado, buraki czerwone, marchew, ziemniaki, szpinak, suszone morele, rabarbar, cytryny, arbuz, melon, pieprz cayenne, suszone figi, wodorosty morskie, wapno palone, owoc mango, papaja, nać pietruszki, winogrona, rzeżucha, wodorosty, szparagi, cykoria, owoc kiwi, gruszki, ananas, rodzynki, soki roślinne z jarzyn. Makler dobrze mówi :) - cytryny są wysoko-zasadowe :) :) Pić sok z cytryn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego "kwas to nasz wróg?" - bo: "- Kiedy ciało zostaje zakwaszone, krwinki sklejają się. Powoduje to niedostatek tlenu, prowadząc do braku energii - Organizm stara się wtedy neutralizować kwas, używając tłuszczu, wapnia, cynku i magnezu pobieranego z ciała - Im więcej mamy kwasu w organizmie, tym więcej tłuszczu jest wytwarzane i zatrzymywane - Jeśli brakuje nam tłuszczu, zakwaszony organizm zużywa wapń z ciała. Może to powodować niedobory wapnia. - Jeśli potrzebujemy tłuszczu do neutralizacji kwasu, konsumpcja tłuszczu jest wskazana. Nie wszystkie rodzaje tłuszczów są złe. Zdrowe tłuszcze to: tłuszcze tłoczone na zimno, siemię lniane, ziarno słonecznika, oliwa z oliwek. Ważne są wielonienasycone kwasy tłuszczowe. - Im więcej jemy cukru, tym więcej wytwarzanego jest kwasu w organizmie. Niestrawione węglowodany stają się cukrami, z których powstaje kwas. - Zrozumienie które pożywienie jest kwasowe, a które zasadowe może pomóc nam kontrolować cały organizm. - Śniadanie: unikaj soków owocowych (kupnych), bo zawierają dużo cukrów. - Banany zawierają 25% cukru. - Cytryna i lemonka (pomimo smaku) dają w organizmie odczyn zasadowy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZBYSIA ZOMOwca.
Zbysiu daj już se siana .Haloperidol przestał działać. W ZOMO brałeś 25mg doxepiny na odwagę. Tutaj trujesz ludzi. Zapewne kelpem jak na biosłone? Są już pierwsze zgony twojej terapi zomowcu. Zduńska Viola. Ps Niektorym podawałeś bez ich woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swann I bardzo dobrze że się przejełaś, bo tylko wtedy szukamy odpowiedzi na pytania które nas nurtują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roch a no z tym moim bólem to jest tak, ze boli w okolicy wątroby ale lekarz powiedział ze po prostu ból woreczka może promieniować wokoło pleców i brzucha.....ja tam i bez atlasu anatomii uważam, ze to jednak wątroba :) Papaja dzięki za przepis na zwapnione kamyki :) Makler zrobie szybciej oczyszczanie, myślę ze z początkiem tygodnia (musze kupić sól) bo jednak codziennie czuje swoją wątrobe, czuje ze jest :D no może wtorek-sroda, zobacze Słuchajcie, w książce M.Treben "Apteka Pana Boga" pisze coś takiego: "w każdym przypadku można zalecić przeprowadzenie sześciotygodniowej kuracji sokiem z rzodkwi , chyba, że chodzi o nadzwyczaj rzadko zdarzające się, całkowicie nie rozpuszczalne kamienie . W takim przypadku konieczne jest przeprowadzenie operacji" to są jednak takie których nic a nic nie ruszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozek
andrzejku cierpisz na brak klientow w gabinecie kosmetycznym i wylewasz zale na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×