Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Alusia, to nie ja pytałam o glinkę. Z ty robactwem...a nie lepiej wydać parę groszy na badanie na aparacie Volla lub Mora? Upewnić się, że takowe posiadamy? A potem zappery, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja ja na poczatku jechalem blenderem ze 2x te 5 minut....i juz prawie siadal silnik heheh balem sie ze za 3 razem po prostu sie spali ale pozniej wyczytalem ze sporo zalezy od tego z jaka predkoscia sie kreci dalej znalazlem ze od 3-5 minut bo...w zaleznosci od mocy blendera dalej....masz tak dlugo mielic az bedzie jednolita masa :) zeby olej sie nie odlaczal - zeby byl ladnie polaczony i wystarczy :) wiec nawet te 2 minuty starcza pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja, a Ty robiłaś te badania? Jaka jest Twoja opinia o nich? czy są wiarygodne i polecasz je? Chętnie się na takie badanie wybiorę, potrzebuję tylko więcej informacji. Nie chcę "odlecieć" - robić nie do końca sprawdzone czy wiarygodne rzeczy. Dlatego proszę o opinie doświadczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już namiar na gabinet z aparaturą Volla. Na razie nie robiłam, ale poślę tam swoje dziecię też. Jelisejewa ma specjalizację z Volla, a tę lekarkę i autorkę bardzo cenię, więc....Ktoś pisał, że warto zrobić diagnozę aparaturą Volla, niekoniecznie korzystać z leczenia nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroslaw :) zrobilem te warzywka w zelatynie 2 pietruszki...4 marchewki, pol selera...3 jablka... 1 buraczek... troche soku z cytryny octu jablkowego miodziku....sliczne deserowe galaretki :) smak do dopracowania hiehie ale nie jest zle nie mniej po solidnym przemieleniu jednej salaterki miesnie zuchwy solidnie czulem haha wlasnie udoskonalilem i zajadam pysznego szejka owa galaretke z lyzka oleju lnianego i slonecznikowego i lyzeczka miodu zmiksowana solidnie z moim ciemny chlebkiem :) pychota latem jeszcze troche przymrozic albo kilka kostek lodu i pyszny szejl jak z mac donalda :) dobrego pomysla zapodales :) garsc witamin i mineralow w smacznej i pysznej latwoprzyswajalnej formie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odrobaczałam się balsamem kapucyńskim(cała rodzina),ale tak jak pisze Papaja,od tego czytania można wpaść w paranoję,co to człowiek może mieć w sobie:( Z ciekawości zrobię też te lewatywy z piołunu,ale tak za 2 tyg,bo teraz nie mogę(nawał pracy),wtedy jak będę coś w sobie miała,to i reszta rodziny też i wtedy zacznę myśleć co dalej.Czekam z niecierpliwością jak to u Ciebie będzie,Swann. Maja Maj Czy piołun kupię w aptece,czy w zielarskim?Nie za dużo tego wszystkiego pijesz?Czyli 1litr na jeden raz? Papaja Na co jest ten przepis:kminek i koper?Czy raczej ,przeciw czemu? Bardzo mnie kusi badanie aparatem Volla,tyle,że w pobliżu mnie nie ma :( Jarosław też narobił mi smaki na te galarety,chociaż na razie piję nieograniczone ilości kwasu buraczanego+kwaśne mleko+szczypiorek-pycha koktajl*_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Maj !litr na jedną lewatywę? A chodzi mi,czy nie za dużo tego:i balsam i piołun?Żebyś nie przedobrzyła...Chociaż zdaję sobie sprawę,że jak zobaczyłaś takie świństwa,to jak najszybciej chcesz to wybić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten przepis z kminkiem znalazłam w rozdziale o robaczycy, najprawdopodobniej na robaki jelitowe. Ja teraz intensywnie odżywiam się pastą dr Budwig, coby cera była ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja maj.
JA piołunu wypijam dwie szlanki .jedna rano i jedna wieczorem .przedobrzyc to można najwyżej z lewatywami ,choc ja pierwsze 7 dni robiłam codziennie , zamierzam 2 razy w tygodniu .przegryzam też czosnek dwa ząbki dziennie raz ze na robale a dwa oczyszcza tez krew . w piątek bede miała wyniki badan kału na pasożyty ,zaniosłam dzis po tym jak załatwiłam sie dzis jakimis czarnymi kropkami w kupce ,to może jakies larwy czy co,miałam takie kupki przy pierwszych dniach jak wychodziły te drobniejsze robale ,ale pomyslałam ze tak na wszelki wypadek gdyby to była tasiemczyca ,napisze w piatek o wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja moi mili mam taki problem...a mianowicie obrzydliwie czerowne zyłki w oczach. nic mi nie pomaga. po oczyszczaniu, odrobaczaniu, zmianie diety nic się nie zmieniło. wyglądam obrzydliwie 😭 swietlik i krople do oczu tez nie pomagaja :( co radzicie???? HELP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Papaja ten link który ,podajesz to ja też tam kupuje czarny orzech firmy Now.Pije 25 kropelki na czczo z rana ,wiem też ze mam jeszcze robale ,bo to długi okres by się tego dziadostwa pozbyć ,zwłaszcza ,że nigdy tego nie robiłam.Clark pisze ,że robale( glizdy i przywry wątrobowe) i pewne grzyby mogą powodować raka ,a tak było u mnie .Dlatego trzeba się tego świństwa pozbyć.Alergie, wieczne zmęczenie ,zatwardzenia ,burczenia w brzuchu i wiatry po zjedzeniu miałam okropne. Papaja czy Ty ten orzech stosujesz codziennie?jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conader-- ja też mam ten problem z oczami ,a zwłaszcza lewa gałka oka czerwona ,takie żyłki ,trochę przy płukaniu ut zmalało ,ale jeszcze to jest choć mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda hm... wlasnie kliklem na ten link z twojej wypowiedzi i normalnie sie otwiera ja uzywam przegladarki Opera moze zainstaluj jesli nie masz adobe reader'a powinno ci sie otworzyc dodam...ze oba linki przeze mnie wrzuca....artykuly sie pokrywaja w tym drugim chyba deliaktnie troche wiecej odniesien do czlowieka ja natomist jeszcze inna odmiane czytalem i druklem ( ale gdzies mi wcielo) sporo wiecej o dobroczynnym wplywie na watrobe oczy system nerwowy.... samo dobro wg mnie - a tak cicho wokol tauryny...dziwne .... chociaz...to juz norma taka nienormalnosc a tutaj taki fajny link...sporo o oliwce... :) naszej ulubionej czyscicielki watroby hiehie http://www.extenda.pl/oliwa-z-oliwek a ze wapń i magnez....to nie wiedzialem ze to az takie plynne zloto ;) chociaz w mojej kuchni to sporo tej oliwy idzie :) trza sie oliwic smarowac od srodka ;) to nie trzeba kremow pozniej uzywac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panieeeee :) jesli zylki pekaja to...kruche naczynka krwionosne wit C i luteina przemeczenie stres..... cwiczenie medytacje :) zbyt duze cisnienie w galce ocznej... tu chyba masowanie pomaga....juz dobrze nie pamietam jak to z tym bylo nachomiku mam tam taki....pelny system samoleczenia tao...czy cos podobnego - tam bylo sporo cwiczen na zmeczone oczy...na leczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wecka, ten orzech piłam jakieś kilka dni przed oczyszczaniem wątroby i tyle. A to, co opisujesz, ja tez miałam, zaparcia, gazy burczenie, itp. Ale od kiedy zważam na dietę, a szczególnie jeśli chodzi o popijanie posiłków, to jak ręką odjął. I słodycze. Piję jakieś 20 minut przed posiłkiem. Po oczyszczeniu jelita i kilka razy wątroby, przeszła senność. tak, że nie muszą to być robale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale obrazki to juz musicie z knigi luknac :) Oczy są ściśle związane z wątrobą. Ludzie mający problemy z oczami, najczęściej mają również zaburzenia wątrobowe, i odwrotnie. Według teorii taoistycznej gniew jest objawem dysfunkcji wątroby, a ludzie którzy nadmiernie przemęczają oczy są cholerykami. Wewnętrzne ćwiczenie oczu wzmacnia równocześnie oczy i wątrobę oraz zapobiega schorzeń om typu zaćma, astygmatyzm, krótkowzroczność, jaskra i problemy wątrobowe. W oczach, a zwłaszcza w ich ruchach przejawia się inteligencja. Ludzie inteligentni zataczają oczami szerokie łuki, cały czas badają swe otoczenie. Wolne i ograniczone ruchy oczu wskazują na przytępioną inteligencję, która potrzebuje terapeutycznego ćwiczenia oczu. Ćwiczenie oczu przeciwdziała ponadto złemu krążeniu krwi, którego objawem są podkrążone oczy, a przyczyną długie okresy bezczynności, np. długie godziny spędzone przed telewizorem. Często pierwszym sygnałem jest uczucie zimna, gdy temperatura ciała rośnie i staje się wyższa od temperatury otoczenia. Podobnie jak każdy silnik, ciało potrzebuje chłodzenia - płynów, które krążą i odbierają ciepło. Jeżeli krążenie krwi jest słabe, temperatura ciała wzrasta. Mówi się wtedy, że krew się „warzy" i tworzą się skrzepy. Ćwiczenie oczu jest doskonałym sposobem zapobiegania owym skrzepom, zwłaszcza u osób często oglądających telewizję. Przyczynia się ono również do zmniejszenia „worów" pod oczyma oraz przekrwienia gałek ocznych, które są oznakami zatrzymywania wody lub ogólnie złego metabolizmu. 1. Kładziemy kciuki na brzegu oczodołu nad wewnętrznym kącikiem oka. Wyczujemy tu małe wgłębienie kości. Punkty te odpowiadają literze A na rys. 55a. Mocno je uciskamy. Pojawienie się bólu świadczy o jakimś za-blokowaniu. Masujemy te punkty licząc do 10-ciu. Odejmujemy palce. Powtarzamy 3 razy. 2. Kładziemy palce wskazujące w zagłębieniu pośrodku dolnej części oczodołu oznaczonym literą B. Uciskamy mocno to właśnie miejsce, a nie kości policzkowe. Masujemy licząc do 10-ciu. Puszczamy. Powtarzamy 3 razy. 3. Następnie kładziemy palce wskazujące na dolnej części oczodołu w pobliżu zewnętrznych kącików oczu (litera C i rys. 55d). Uciskamy i masujemy licząc do 10-ciu. Zwalniamy ucisk. Powtarzamy 3 razy. 4. Kładziemy palec środkowy na górnej części oczodołu w pobliżu zewnętrznych kącików oka (litera D). Uciskamy i masujemy licząc do 10-ciu. Zwalniamy ucisk. Powtarzamy 3 razy. 5. Kładziemy środkowe palce na skroniach w małych zagłębieniach na przedłużeniu łuków brwiowych (punkt E). Uciskamy i masujemy licząc do 10-ciu. Zwalniamy ucisk. Powtarzamy 3 razy. 6. Pocieramy energicznie obie dłonie, aż się rozgrzeją. Zakrywamy nimi oczy lekko krzyżując palce (prawa ręka na lewą). Nie naciskamy na oczy. Uczymy do 10-ciu. Powtarzamy 3 razy, aby czuć ciepło rąk na oczach. 7. W końcu masujemy lekko oczy palcami wskazującym, środkowym i serdecznym. Masujemy kości wokół oka ruchem okrężnym zaczynając od wewnętrznego kącika tuż przy nosie - kość nosową ku górze, następnie wzdłuż łuku brwiowego do skroni i wracamy wzdłuż dolnej części oczodołu do nosa. Wykonujemy ten ruch 10 razy. Zwal-niamy ucisk. Powtarzamy ten cykl 3 razy. UWAGA A: Jeżeli będziemy masować oczy w przeciwną stronę, osłabimy mięśnie oka i spowodujemy pojawienie się zmarszczek. Używajmy zawsze dla poślizgu jakiegoś naturalnego kremu. UWAGA B: W przypadku zaćmy i jaskry stosujemy 7 pierwszych ćwiczeń oczu do 20 minut dziennie. Kiedy mamy zmęczone oczy, ćwiczenia te przywracają witalność całemu ciało w ciągu kilku minut. Ich skuteczność jeszcze wzrasta, gdy połączy się je z ćwiczeniami wzmacniającymi wątrobę. UWAGA C: Jeżeli któryś z punktów jest bolesny, nie naciskajmy go zbyt mocno, gdyż nawet lekki ucisk wystarczy dla wywołania właściwego efektu przywrócenia ostrości widzenia. UWAGA D: Dwa pierwsze punkty (A i B) posłużą nam do postawienia diagnozy. Najmniejszy objaw bólu przy ich uciskaniu świadczy o jakichś niedomaganiach oczu i ciała. Jeżeli w punkcie B występuje obrzmienie lub zasinienie wskazuje to na zatrzymywanie wody i potrzebę wypoczynku. Dla wzmocnienia oczu i otaczających je mięśni można również zastosować poniższe ćwiczenia: 1. Trzymamy głowę nieruchomo i patrzymy najpierw na sufit, potem na podłogę. Powtarzamy ten ruch oczu kilka razy. Oczy poruszają się wolno i rozmyślnie. 2. Rozglądamy się na boki. 3. Patrzymy w górę i w dół przez przeciwległe kąciki oczu. 4. Wykonujemy ruchy okrężne oczami najpierw w kierunku ruchu wskazówek zegara, później w przeciwnym. 5. Ćwiczenie zawsze należy kończyć masażem rękami i uciskiem dłoni na oczy, aby przekazać im ciepło i energię. Jeżeli będziemy regularnie wykonywać te ćwiczenia przez | dłuższy okres czasu, mamy szansę uniknąć konieczności noszenia okularów. Jeden z moich studentów i jego rodzina wiele zawdzięczają temu ćwiczeniu. Ich problemy zaczęły się w momencie, gdy zmienił on swe stanowisko informatyka w Centrali Telefonicznej w San Francisco na lepsze w San Jose. Ponieważ jednak musiał najpierw przejść trzymiesięczny okres próbny, jego żona, pracująca jako pielęgniarka, nie mając pewności co do stałego zatrudnienia męża, nie zdecydowała się na porzucenie swej pracy i przeniesienie się do innego miasta wraz z mężem. Tak więc do długich godzin wytężonej pracy przy komputerze musiał on jeszcze dołożyć 3 godziny drogi samochodem, by wrócić do domu. Po powrocie, nieodstępowany przez czwórkę dzieci, nie mógł znieść hałasu, jaki przy tym robiły - zamykał się w pokoju i kładł się do łóżka. Jego pesymistyczne spojrzenie na świat, brak apetytu i brak jakiegokolwiek zainteresowania problemami rodziny szybko doprowadziły do gwałtownych kłótni między małżonkami. W końcu zdecydowali się na rozwód. Przed podjęciem jednak formalnych kroków w tym kierunku, przyszli na konsultację do mojego gabinetu. Po wysłuchaniu każdego po kolei doszedłem do wniosku, że oni w dalszym ciągu się kochają i że wszystkie nieporozumienia między nimi wynikają z napięć psychicznych i stresów spowodowanych przemęczeniem. Poradziłem im, by zaczekali jeszcze dwa tygodnie, tyle bowiem czasu potrzeba, aby ćwiczenie oczu mogło przynieść efekty. Wytłumaczyłem mężowi jak może ćwiczyć każde oko po kolei w trakcie jazdy, trzymając kierownicę prawą ręką gdy ćwiczy lewe oko i odwrotnie. Mniej więcej po miesiącu wrócili do mojego gabinetu z prezentem. Mąż stwierdził, że ćwiczenie oczu całkiem odmieniło jego życie. Ćwicząc oczy w czasie drogi do domu dojeżdżał świeży i wypoczęty. Bawił się z dziećmi, cierpliwie odpowiadał na ich pytania i pomagał im w odrabianiu lekcji. Odzyskał apetyt i miał znów normalne stosunki małżeńskie ;: żoną. W pracy również łatwiej było mu się skupić. 0'rzymał stałe zatrudnienie w nowej firmie, mógł sprzedać dom w San Francisco i przenieść się do San Jose. Żona znalazła tam nową pracę, dzieci też były zadowolone. Oboje małżonkowie stwierdzili, że zaczynają nowe życie i że są w sobie zakochani bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja Sama mam mały mikser , nie wiem czy dobrze kombinuję z tym olejem ale nie daję tyle białego sera tylko daję troche sera i z szklankę jogurtu i wtedy młynek lżej chodzi do tego odaję siemię lniane , kardamon , kurkumę , paprykę chili , imbir, cynamon i majeranek i to taki drink wypijam , nie jest to takie niebo w gębie ale da się przełknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAKLER Jestem pod wrażeniem tej książki dotyczącej ćwiczeń TAO... Jestem krótkowidzem (-9) i zawsze byłam depresyjna. Kiedyś jako natolatka, byłam na takim turnusie pod hasłem "bioenergokorekcja wzroku" i powiem Ci że takie ćwiczenia oczu robiliśmy tam po 5 razy dziennie, wzrok mi się trochę poprawił, ale jak wróciłam do normalnego życia to nie miałam już takiej motywacji i czasu do tych ćwiczeń i tak po jakimś roku przestałam je robić. Muszę powiedzieć, że po tym turnusie wróciłam taka naenergetyzowana, że chyba starczyło mi na kilka lat. Dwa lata temu prawie jednocześnie zdiagnozowano u mnie kamienie w woreczku żółciowym... a nieco później zwaliła mnie z nóg totalna depresja lękowa. wychodziłam z teo różnymi metodami (farmakologia, psychoterapia, ogromne wsparcie rodzinki i przyjaciół). W tym czasi ktoś ze znajomych podsunął mi info o możliwości pozbycia się kamieni z woreczka, za pomocą oczyszczania wg Clark i info o MO Słoneckiego. Przeprowadziłam dwa oczyszczania wątroby i efekt był taki, że wyszłam z depresji. Oczywiście jak przez rok wątroby nie oczyszczałam, to mój stan się znów pogorszył. Więc teraz chyba znów się "uśmiechnę" do metody Huldy, bo jak pobieżnie przejżałam w ej książeczce, to właśnie stan wątroby ma ogromny wpływ na stan naszych nerwów. A tak na marginesie to jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania... ja jestem tylko cichy "czytacz"... od ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Tego programu nie mam,ale córka jakoś to mi włączyła,więc przeczytałam:) Co do ćwiczeń na oczy,to podobne robię(eh,tyle,że niezbyt systematycznie) akupresura i modelowanie twarzy Lari Yugai W czasie brania balsamu pojawiły mi się na brodzie takie bolące wypryski i tak do tej pory się z nimi męczę.Być może to nużeniec,być może hormony.Czy ktoś też tak miał?A, i jeszcze powraca łuszczyca na głowie,z kolei ona mi zniknęła w trakcie brania balsamu. Siaka Czy przeprowadzałaś odrobaczanie?Ktoś wcześniej wspominał,że pasożyty też mają ogromny wpływ na samopoczucie,zdrowie psychiczne. Super,że twój stan się poprawił i teraz zdecydowanie doprowadź oczyszczanie do końca,bo to jest bardzo ważne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Danke, jakoś dawno Cię tu nie było.... Witaj Siaka55, fajnie że jesteś. Oczyszczeń wątroby należy koniecznie zrobić tyle, ile jest jej płatów, czyli 4. To minimum. Ja zrobiłam 6, i już tęsknię za kolejnym. Mam wrażenie, że znów ją zaśmieciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler wielkie dzięki za opis cwiczen. ja czasem robie takie, ktore mi okulista zalecil ale oczywiscie nie jestem systematyczna:( oprocz tych paskudnych zyłek, mam tez cienie pod oczami i nic na nie nei działa. oczyszczannie organizmu, dieta - nic nei pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander :) moja mala tez ma... i ja cisne z tymi cytrynami...troche je pije....ale trzeba lecznicza zapodac hiehie i jestem pewien ze to usunie problem...swoja droga zwykle przemeczenie i stres tez moze miec w tym odbicie ty coriander to po prostu troche leniwego odprezajacego relaksu :) we wannie... masaze :) .... meeeeeeedytacja :) siaka to luknij na chomika... leczenie wzroku metoda bates'a i jeszcze cos tam ....o manupresurze oka czy cos takiego tylko to trzeba! narzucic rezim :) i regularnie :):) i tak jak papaja pisze...jak sie juz zacznie to trzeba ciagnac oczyszczanie watroby az do czysta...przynajmniej te 4 razy...a jak moritz....kaze :) az ostatnie dwa beda czyste ja teraz bede sie bawil syropem klonowym i soda :):) i po tym 7 oczyszczanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler ,a co Ty z tym syropem klonowym i sodą będziesz robił?co to ma leczyć?napisz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×