Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Milka alpejska
Matyldo podaj przepis jak mozesz 🌼 bede Ci wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Plywak chyba tez sobie zamowie taka nalewke, a czy moze mi ktos powiedziec czy rownoczesnie z nia moglabym stosowac ta mieszanke syropu klonowego i sody? bo tez chcialabym wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ...Milka zapomnialem odpisac :) a ktora oliwe pilas z ta cytryna, ze taka nie dobra byla ? .... ja, zanim w koncu trafilem na ta "moja" ulubiona, to wczesniej pare innych przetestowalem i pamietam, ze okropna z nich byla oliwa monini clasico http://www.monini.pl/produkty/extra-vergine/classico/. Glownym zadaniem tej kuracji - oprocz oczyszczania stawow i calego ukladu pokarmego - jest rozpuszczenie patologicznego śluzu obklejającego ściany jelita cienkiego, kamieni kałowych w jelicie grubym, a także złogów zalegających w przewodach żółciowych oraz trzustkowych także może obejdzie się bez lewatyw, do których mam lekkie opory ale ich nie wykluczam - irygator juz zakupilem :) Wątroby jeszcze nie czyściłem, teraz pasożyty i jelita „na mieko przeczyszczam . Zaliczyłem już dwie trzydniowe kuracje kefirem , jedna 14 dniowa kuracje wody z kapusty kwaszonej, jedna 10 dniowa sliwki suszone, obecnie oliwa z cytryna. Aby skore "naoliwic" :) to przede wszystkim nalezy jej uzywac np do salatek, ryzu, pieczywa ew. picia jesli komus smakuje. Dobrym zrodelm b.dobrych tluszczow roslinnych sa ponadto orzechy, a w szczegolnosci migdaly, orzechy wloskie i laskowe. Ja sobie miele garść takich i wcinam z jabkiem lub kiwi dokladnie jak papcio Tombak zaleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyrakowy miód pokrzywowy Świeżą pokrzywę(zbieraną w maju przed kwitnieniem)należy opłukać przegotowaną wodą i np.przekręcić w maszynce do mielenia mięsa.Tę papkę ułożyć na lnianą szmatkę i wycisnąć sok.Proporcje:na 1 część soku z pokrzywy -4 części miodu.Dokładnie wymieszać i przelać do słoików.Może stać 2-3 lata. Bierzemy 1 łyżkę na czczo,dzieci łyżeczkę. Darvas Przedobrzyłeś z tym czosnkiem.Zacznij od małego kawałka,który należy dokładnie rozgryźć,połknąć,a potem popić np.kefirem,kwaśnym mlekiem i gwarantuję CI,że nie będzie Cię boleć żołądek;) Taki przepis znalazłam na forum(p/pasożytom)jeszcze nie próbowałam,bo ciągle bierzemy co 7-10 dni balsam kapucyński,zresztą wolę poczekać,jak będą świeże zioła.Kusi mnie jeszcze wyciąg z pestek grejpfruta,bo czytałam,że można stosować u zwierzaków.Tyle,że te wszystkie kuracje zostawiam na zimę,bo teraz zaczyna się wysyp różnych dobroci p/pasożytom. szalwia kocanka macierzanka tymianek lawenda wszystko po 50 gram, zmieszac w pudle, zaparzac jedna lyzke na szklanke wody, trzymac pod przykryciem ok. pol godziny Pic najlepiej na czczo przez miesiac, potem 2 tyg. przerwy i znow m-c naparu. Uwaga szalwia zle wplywa na laktacje, wiec matki karmiace nie powinny jej spozywac. po 50 gr.wymieszac w pudle i dawac przez 45 dni.Zaparzamy jedną łyżke szkalnką wody(30 minut zaparzać)i do picia najlepiej na czczo.Po 45 dniach zrobic przerwe 30 dni i powtorzyc kuracje.ROWNOCZESNIE!!! dawac cos na wzmocnienie z ryby(czyli olejek z lososia, z rekina, lub nawet zwykly tran)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Oczyszczanie wg Clark po raz pierwszy mi się nie udało. Choć po raz pierwszy tak dokładnie się przygotowywałam (wykluczenie posiłków mięsnych, sok jabłkowy 5 dni, rozgrzewaniw wątroby 4 dni, nalewka orzechowa przeciw pasożytom). Wszystko było dobrze do momentu picia mieszanki oliwy z sokiem grapefruitowym i cytrynowym. Zrobiło mi się tak strasznie niedobrze ja jeszcze nigdy. Wypiłam tylko pół tej mikstury i zwymiotowałam. Te wymioty tak mnie osłabiły że nie mogłam dojść do łóżka z łazienki. Natychmiast usnęłam. Obudziłam się rano z takimi mdłościami i osłabieniem, że nawet nie miałam siły wstać... Trochę mnie przeczyściło później, bo przecież wypiłam dwie porcje soli gorzkiej. Ale zadowolona z tego oczyszczania nie jestem. Agamemnon Trochę się zdołowałam po tym co tu piszesz. Ja też mam kamienie w woreczku i oczyszczania robiłam po to aby się ich pozbyć. Teraz jestem trochę zdołowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też robiłam oczyszczenie ale już 5 z tego co wyszło to nie wiele tego było, najbardziej obfity wysyp miałam po 3, i 4 . Nie mam problemu z piciem soku oliwy z cytryną dobrze miksuję i nie czuję tak oliwy, leci gładko tylko dzisiaj szybciej mnie pogoniło. Też mam kamienie w woreczku i po ostatnim czyszczeniu jeszcze kilka dni bolał mnie woreczek i dlatego zrobiłam powtórkę , Teraz zrobie USG i przekonam się czy worek pusty , mam taką nadzieję bo na drugi dzień wychodziły te piaskowe ale trudno szło :P. Może jestem trochę słabsza ale nie jest zle, ostatnio było gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke napisz jak będziesz po wynikach USG, jestem bardzo ciekawa. Ja planuję zrobić jeszcze jedno czyszczenie, ale nie wiem kiedy, za tydzień święta, za dwa tyodnie weekend majowy i pewnie będę miała gości, a za 3 tygodnie mam imprezę rodzinną, którą sama organizuję. Tak więc najbliższy wolny weekend mam ok. 14-15 maj. Jak oczywiście nie wypadnie nic nieoczekiwanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak nie robilem jeszcze lewatywy bo nie mam sprzetu, zrobie na poczatku maja, dam znac jakie wrazenia :-) A jaka jest ta twoja ulubiona oliwa? Z ta moja watroba musi cos byc, w sumie to ja nie wiem czy to wytroba czy zoladek, nie wiem jak mam to rozroznic, jak sie wkurze to zrobie sobie na dniach czyszczanie watroby, w sumie oczyszczanie nerek i pasozyty wg Clarkowej mam juz za soba, tylko nie czyscilem jelita, no trudno nic sie nie stanie jak zrobie to po watrobie Czy byla za silna dawka nie wiem, ja nie jadlem w zabkach tylko mialem czosnek taki sypki jako przyprawa do dan. Niestety nabialu nie jem i na razie tak musi zostac, wiec wersja z kefirem odpada, ale dzieki za pomysl Matylda, kiedys wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda :) dzieki za fajny przepis na miod....niedlugo sie rzuce na pokrzywe i bede robil zapasy z czego tylko mozna plywak przeprowadziles znakomite przygotowanie jelitka (na miekko) do....lewatywy :) teraz tylko wszelkie zmiekle brudy po prostu przeplukac i wylac :) i cieszyc sie :):):) czystoscia nie łam się ;) przełam się :D darvas jak na razie tylko wieksze schodzenie sluzu z zatok obserwuje ( wieczorem przy kapieli i nacieraniu uryna...schodzi...az sie dziwie skad tyle) trza bedzie dorzucic ssanie oleju chyba...zeby wzmocnic to oczyszczanie...dawno nie ssalem hehe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż pisałam i podawałam sposób na pozbycie się kamieni zwapniałych z woreczka...Nieumywakinowie piszą, że jeśli ktoś je posiada, to przed oczyszczaniem wątroby np. sposobem Huldy Clark, należy przeprowadzić kurację-..i tu podają kilka sposobów. Kupcie ich ,,Endoekologię zdrowia".Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też świetny przepis na zimę: Syrop z pączków sosny. W celu prostego przygotowania trzeba w połowie maja zebrać troszkę świeżych pączków sosny (to te długie sterczące znajdziemy w młodnikach), następnie trzeba je obrać jeśli mają jeszcze na sobie resztki osłonki. Jak ktoś chce umyć to nikt mu nie broni. Później trzeba pączki ciasno upchać w słoik, zasypać cukrem, zakręcić i odstawić gdzieś do szafy na 2-4 tygodnie. Po tym czasie wystarczy tylko odcedzić powstały syrop, zlać do buteleczki i gotowe. Siaka Ja piłam sok jabłkowy i z buraka 4:1.Może miałaś niedobrą oliwę?Tombak pisze,że jak są wymioty,tzn.że żołądek się czyści.Czy piłaś przez słomkę?Mi nie przeszkadza ta mieszanka. Darvas To zrób to oczyszczanie,tyle,że pamiętaj o przygotowaniu(picie soku,dieta,nagrzewanie) i w weekend jesteś gotów. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja nie wiem dlaczego się denerwujesz , ja jestem dociekliwa i chcę mieć to czarne na białym, a tak to nigdzie nie czytałam żeby był inny sposób na kamienie tylko oliwa i cytryna albo coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja maj
przepraszam ze sie wtrące nie na temat ale jak oczyscic jelito cienkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Alusia78 a ja znów wpadam w panikę. Próbowałam przez kilka dni z wodą utlenioną, ale zaczęły się problemy z wypróżnianiem, jak dodawałam nadtlenek to wypróżnienia byly takie gumowate, stwierdziłam, że jednak nie chcę dalej prowadzić, bo się boję że mi to rozleniwi jelita, no i w sb już miałam problem więc w ndz musiałam pomóc organizmowi, a dziś znowu nie byłam w toalecie... Strasznie dużo jadłam przez te dwa dni, a wcale tego nie czuję...to gdzie to jedzenie??Może przegięłam z tą wodą utlenioną bo zanim przeczytałam co i jak to zaczęłam stosować, tak jak makler pisał 6-7 kropli od razu, ale na szklankę lałam, bo myślałam że to w szklance się rozcieńcza a nie w kilku łykach. A może to stres powoduje, mam sporo powodów ostatnio. A jeszcze jak już pisze zapytam moi drodzy o Waszą opinię. Ta lekarka ostatnio pytała mnie czy miałam hydrokolonoterapię robioną i myślę, że prawdopodobnie będzie chciała mnie na to wysłać, a ja uważam, że to nie byłoby głupie, tylko się zastanawiam czy korzystanie z takiego zabiegu w naszej kochanej służbie zdrowia jest bezpieczne. Jak podchodzicie do samej hydrokolonoterapii?? Ja myślę, że większości balastu się wyzbyłam najpierw przez metodę Tombaka i Siemionowej, gdzie regularnie się płucze jelita, a potem w okresie głodówki, zmiany na lepsze na pewno były ale skoro mój organizm wciąż się zachowuje jakby nie przyswajał za dobrze tego co zjadam to może to by pomogło?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alusiaaaaaa.... wiesz co...? zacznij ty porzadnie silowo cwiczyc....medytowac.... to sie uspokoisz wyciszysz, opanujesz nerwy stresy latasz jak rozhisteryzowane dziewcze co to nie wie czego chce, a jak cos wezmie...to dalej nie wie ja moge :D ty zaczynaj tak jak nieumywakin pisal co ty?wy (inni macie z tym rozleniwieniem jelita? sory ale jak slysze takie brednie to sie we mnie gotuje (na beznadziejnosc argumentacji - sory ale ostatnio rozmawialem z dwoma powiedzmy rowiesnicami... i moge tylko powiedziec....ze gdy ja rozwiazuje uklady rownan z dwoma trzema niewiadomymi to one bez znajomosci tabliczki mnozenia podwazaja moje wyniki - rozpacz....i rece opadaja - a teraz czytajac twoje............... paniczne..........wymysly...... odnosze to samo wrazenie....przykro mi :) ) od zazywania wody utlenionej w zadnym wypadku nie grozi ci rozleniwienie jelita - powiedz mi z jakiej paki? jesli jesz zbyt malo resztkowe pokarmy!!! to mozesz miec blokersa i musisz sie wspomagac lewatywami... codziennie lewatywy w pewnym okresie czasu... tez moga spowodowac blokade.... ale przeciez wszyscy zalecaja w takich okresach spozywac duzo!!!! kasz i zielska zeby bylo czym jelita wypelnic rozleniwienie jelita!!! to ci grozi gdy przez dluzszy czas blokujesz/wstrzymujesz wyproznianie gdy cialo ci to sugeruje - wstrzymywanie - bo akurat teraz...nie mozesz...nie masz gdzie rozleniwienie jelit moze ci grozic gdy masz jelita zawalone kamieniami kalowymi i innym smietnikiem i sa rozciagniete.... i masz nieczeste :) wyproznienia.... to sa przyczyny rozleniwienia jelita! koniec kropka! jesli mas problemy jakie masz....to nie jestes tak oczyszczona jak myslisz po mojemu krecisz sie oblednie w kolko ostatnio czytalem...ze te grzyby...candidy...owszem zywia sie cukrami prostymi glukoza.....ale tez i aminokwasami owszem ....masz cukry proste w slodyczach....itp smieciach...ale tez w owocach np nie unikniesz dokarmiania grzyba stosujac jakas katorznicza obsesyjnie restrykcyjna dieta!!!!!! predzej zeswirujesz co niestety chyba obserwuje...po tym co wypisujesz czytac czytac czytac bedziesz miec wiedze nie bedziesz musiala sluchac innych ktorzy nie sa w twojej skorze juz powinnas sie znac...swoje cialo ijego reakcje i nie wytepisz candidy czy czego innego podobnego do ostatka zawsze cos zostaje caly wyc w tym zeczyste oczyszczone cialo z silnym systemem immunologiczny....dotlenione i nie zakwaszone! poradzi sobie z tym wszystkim i utrzymas zdrowa rownowage!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec pierdol diete i te chore obcinanie weglowodanow dotleniaj sie cwiczac i uzywajac h2o2 - powolutku od 1 kropelki odzywiaj sie...jak dabrowska kaze stosuj proszek zasadowy czy zmielone skorupki...sprawdzaj papierkiem lakmusowym sline mocz i sie oczyszczaj solidnie jak ty mozesz wiazac gumowaty stolec z.... rozleniwieniem jelita? rozleniwienie jelita to jest wstrzymanie ruchu...perystaltyki jelit czego efektem jest zapewne...dlugie zaparcie... wogole to ja nie rozumiem twojej wypowiedzi niby bierzesz....niby wyproznienia gumowate...niby boisz sie rozleniwienia... ja po lewatywie (jedna po drugiej-w jeden dzien) tez mam czesto przerwe kolo 1 dnia i nie wpadam w panike....tresc pokarmowa w jelicie grubym podrozuje nawet do 16-18 h. bierz to pod uwage nie siej paniki) sam twoj stres moze pewnie cie blokowac a nie woda utleniona w postaci kilku kropelek wez sie solidnie za stan swojej psychiki a ogolnie to nie siej paniki alusia :) wez sie w garsc ;) ty robilas lewatywy? oczyszczanie watroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Makler, trafiłeś w sedno. Alusia, słuchaj tego chłopaka, on ma całkowitą rację. Jeśli chcesz przyspieszenia leczenia organizmu, możesz stosować urynoterapię. Ale już słyszę, że to nie dla Ciebie, itd, itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda Może miałam złą oliwę, nie wiem. Ale właśnie zdałam sobie sprawę, że teraz piłam przez słomkę, tak powoli, a wcześniej piłam normalnie bezpośrednio ze szklanki. Ale przeczytałam, że przez słomkę lepiej i spróbowałam. Może to mi nie posłużyło. Następnym razem będę piła tak jak wcześniej - czyli bez słomki. Ale muszę powiedzieć, że zauważyłam coś ciekawego: pomimo że oczyszczanie nie wyszło tak jak powinno, to i tak czuję takie lekkie ożywienie i przypływ energii, może to od soli gorzkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia Makler ma całkowitą rację!!!Wsłuchaj się w siebie.To,że ktoś coś stosuje,to nie znaczy,że TY też koniecznie musisz.Spokojnie...Skup się na sobie,jesteś swoim najlepszym przyjacielem i kochasz się:)Wg mnie za dużo wszystkiego próbujesz.Ja od wielu lat uczę się jak być dobrą dla swojego organizmu,zresztą on mi podpowiada,a ja go słucham. Pewnie,że nie jest idealnie,ale uczę się,obserwuje,pytam,analizuje.Bez pośpiechu...Muzyka jest dobrym sprzymierzeńcem,dla mnie ideałem:Vivaldi "cztery pory roku" Siaka Mi odpowiada przez słomkę-taką szeroką,z Mac Donalds.Dobre samopoczucie to pewnie też zasługa diety.Ja do tej pory czuję w okolicach wątroby (czasami)takie bąbelki.Za m-c 3 oczyszczanie,nie mogę się doczekać. Czy robiliście już lewatywę z piołunu?Ja dziś przymierzam się do 2 lewatywy z moczu,bo jest bardzo skuteczna .Za pierwszym razem przeczyściło mnie dokładnie. Ma ktoś sprawdzony przepis na nalewkę z orzecha p/pasożytom? Co roku robię wódkę z mniszka,jako sprawdzony środek służący wydaleniu z organizmu resztek i substancji trujących.Zażywamy go przed snem,1/2 kieliszka. 1l wódki,40 kwiatów mniszka:kwiatki umyć,włożyć do wódki i pozostawić na 3 tyg.w temp.pokojowej,od czasu do czasu wstrząsając.potem odcedzić.Ja robię z połowy porcji,którą piję z mężem.I tak co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda Ja już od jakiegoś czasu robię sama nalewkę z orzecha włoskiego przeciw pasożytom. Robię ją z niedojrzałych orzechów włoskich. Zrywam je tak około lipca, są wtedy jeszce niestwardniałe i dają się przekrawać. Kroję je na 4 części i upycham w litrowych słoikach, zalewam spirytusem albo wódką (lepszy spirytus ale nieraz nie mam funduszy). Zakręcam słoiki i odstawiam w ciemne miejsce na około 2 tygodnie. Później przecedzam doraźnie i używam codzienienie rano i wieczorem po łyżce stołowej. Jak zrobiłam w tamtym roku 8 słoików, to jeszcze 2 mam. Jak nie ma orzechów, to kupuję w zielarskim sklepie suszone liście orzecha i przygotowuję w trakiej proporcji 1/2 szklanki suszu zalewam 1/2 litra alkoholu i odstawiam na 2 tyodnie, przecedzam i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA Wszystkie czynności z orzechami włoskimi niedojrzałymi wykonuję w gumowych rękawicach i na zabezpieczonym dokładnie blacie. Orzechy bowiem bardzo farbują. Potrafią skutecznie poplamić blat kuchenny, ubranie, ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja maj ja zamierzam po ostatnim oczyszczaniu watroby zrobic gest muszli... do skutku :) az bede czysciutka wlewal i czysciutka wylewal dokumentnie oczysci przemyje caly uklad pokarmowy pozniej synbiotyki sporo kiszonek i juz bez zadnych swawoli zdrowa diete utrzymywac bez najmniejszych skokow w bok tak zamierzam nieraz sie zdarzy ze gdzies jakas impreza....cos "zakazanego" sie zje... czuje sie pozniej gorzej a jedzenie ma mnie wzmacniac budowac, a nie obciazac i zatruwac i konieczna neutralizacja i wyciaganie na neutralizacje cennych skladnikow mojego ciala ale przed gestem muszli...to tak chociaz ze 3 dni pod rzad kuracja koniakowo rycynowa malachowa :) i caly uklad pokarmowy jak nowy taki plan mam ja :) alusia nie wiem w jakim stopniu ty masz jelito g czyste / ja mam ale jesli z ceibie jakies sluzy cos podobnego schodzi to powinnas sie cieszyc moze kolonie pasozytow grzybow moze sluz ze stawow miesni z ukl limfatycznego z calego ciala sluz z dotychczasowego zlego zywienia zasyfia cale nasze ciala im szybciej i lepiej sie go pozbedziemy...tym lepiej jesli nie mdlalas nie sieklo cie nie scielo jak wskoczylas na tyle kropelek to nie przerywaj tylko powoli stale zwiekszaj dojedz do 10 3x dziennie stosuj miesiac na przyzwyczajenie, wskakuj na perhydrol i jedz w gore.... az nie bedziesz czula podraznienia sluzowki 15-20 minut po h2o2 dobrze wypic sok cytrynowy jablkowy pomaranczowy.... zwiekszaja wydzielanie katalazy ktora sprzyja trawieniu h2o2 na watku h2o2 esjot wytepil jakies uparte gadostwo, ale to 20-30 kropel... jak nie zadziala to mms-a zawsze pozniej mozesz uzyc dluga glodowka urynowa - 40 dni syrop klonowy z soda? pij sporo kiszonek przewaga zdrowych bakterii bedzie trzymac w ryzach te szkodliwe oki :) spadam na sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Makler, ale mi się dostało:) panikuję bo wiem że niewspółmiernie mniej wydalam do tego co zjadam, i rzadziej z toalety korzystam, stad mówię o rozleniwieniu jelita. Na pewno było lepiej. Ale nie powinnam była aż tak szczegółowo na forum pisać...mam kaca moralnego. Uznajmy, że woda utleniona jest nie dla mnie...przynajmniej na ten moment, a odżywiam się tak, że nie powinnam mieć problemów. A ja nikogo nie zamierzam od wody utlenionej odwodzić, sama chciałam spróbować i nawet wierzę, że mogłaby pomóc na dłuższą metę, ale ponieważ wystąpił u mnie dziwny zestaw objawów i trudno mi w tym momencie stwierdzić na sto procent co było powodem, czy woda utleniona czy to że mój organizm skołowany nadmiarem wrażeń to wolałam odstawić. Co do twoich pytań to lewatywy robiłam regularnie około 3 miesiące jako etap różnych kuracji. Wątrobę czyściłam 3 razy i mam zamiar wkrótce po świętach działać znów w tym temacie. Rozhisteryzowane dziewczę pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
PS. Papajuś, ja zaczynając pierwszą głodówkę chciałam żeby ona była na UT, ale po 3 dniu to mocz był nie do wypicia i potem kończyłam już na wodzie.Wcześniej jak piłam jeszcze jedząc było ok, ale próba głodówki na UT , po prostu wzdrygam się na samą myśl, że miałabym powtórzyć...jednocześnie jak zawsze i we wszystkim powtarzam, że nigdy nie mówię nigdy wot i cała historyja. A za Ciebie Maklerku, jak już dojdziesz do tej głodówki na UT, będę trzymać kciuki. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alusia :) czyli jestes dosc czysta :D i na moj gust bez problemu powinnas jechac na h2o2 nie obawiaj sie tego :) to ci dotleni cale cialo komorki sprzyja oczyszczaniu solidnie wzmacnia system immunolgiczny zabija troche gadostwa roznego pochodzenia to tak jakbys sama ograniczala oddychanie, tylko ze tu masz duzo lepsze jakosciowo oddychanie - lepszego i tanszego nie ma :) poczytaj watek leczenie woda utleniona, zmotywuje cie ja juz sobie nie wyobrazam ...bez tego :) przynajmniej rano :D tak jak inni kawe hiehie to ja dawke wody utl i gitara :):) a po treningu... ostatnio sie zapomnialem i pod koniec treningu nie zapodalem dawki h2o2 i po treningu nie wzialem kapieli z dodatkiem h2o2 uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu roznica kolosalna solidnie przymulony bylem ( fakt ze troche za dlugo cwiczylem i troche wiecej moglem zjesc przed...) przebiegnij sie kawalek sprintem.... i pozniej oddychaj przez slomke a pozniej normalnie....ja to tak widze i wskazuje na jedyny wybor :):) stosowanie kropelek :):):) a glodowki nie odpuszcze :) ale to na sam koniec pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alusia zeby codzienny stolczyk :) byl taki jak powinien byc...zwieksz ilosc dobrych olejow... wode z sola popijaj to cie nawodni a nie przeplucze jak zwykla czysta... no i kasze...ja ostatnio sniadankuje z platkami owsianymi zytnimi i orkiszowymi z olejami kakalkiem ;) miodzikiem troche zurawinki czy rodzynek mniami pychota :) duzo trocin trza szamac :D i lepiej je letnia woda a nie goraca zalewac.... powyzej 50 stopni enzymy obecne w pokarmie sa...wysieczone.... a ulatwiaja trawienie i oszczedzaja nasze powoli zaczynam myslec o rawfood :) do pewnego stopnia rzecz jasna hiehie na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia, ja wodę utlenioną zaczynałam od jednej kropelki, i myślę, że tak właśnie trzeba. Wzdrygam się na sam dźwięk ,,głodówka na urynie', brrr... Ale ze 100-150ml rankiem, to nie jest wielka mecyja...a zdrowia wiele...ja już prawie rok tak robię, i chwalę sobie. Ponadto, kup sobie w prezencie ,,Endoekologię zdrowia'' Nieumywakinów, super kompedium wiedzy o medycynie naturalnej, ludowej, oficjalnej...mnóstwo przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Witam wszystkich! Jestem na 90 stronie więc jeszcze troche mi zostało czytania :-) Napiszcie ile razy oczyszczaliście wątrobę metodą dr Clark:-) Pozdrawiam DeeJay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka alpejska
Hejka [cześ Swann ja nie stosowalam tej kuracji do ktorej wkleilam link, znalazlam ja, zaciekawil mnie artykul, wiec pomyslalam ze wkleje, moze sie komus przyda :) Plywak pytales jaka pije oliwe? A wiec pije oliwe firmy BORGES 100% EXTRA VIRGIN Ekstra Oliwa z Oliwek z Pierwszwgo Tłoczenia - produkt hiszpański, taka teraz pije i co o niej sadzisz? Nastepnym razem skusze sie pewnie na ta Twoja. Ucieszylam sie kiedy napisales ze ta kuracja dziala rowniez rozpuszczajaco na KAMIENIE KALOWE :) bo zrobilam juz naprwde duzo lewatyw z mizernym wrecz skutkiem, wiec mam nadzieje ze ta miksturka ruszy zlogi. A Tobie Plywak wcale sie nie dziwie ze masz opory przed lewatywka, my kobitki mamy prosciej z tymi sprawami no wiadomo, a facet + lewatywa = dziwne skojarzenie :P wiadomo nawet jakie :P ale zdrowie najwazniejsze, przeciez nie bedziesz sie chwalil znajomym ze przed chwila wlasnie strzeliles sobie lewatywke, wiecej dystansu do siebie i bedzie dobrze, przeciez robisz to dla wlasnego zdrowia, zobacz na Maklera, tez mial opory, ale gore wzial zdrowy rozsadek i tak ma byc. Wiem ze na poczatku jest ciezko, kazdy pierwszy raz jest dziwny, ale praktyka czyni mistrza. Ja lewatywy lubie i to bardzo.........czlowiek po nich lekki jak piorko i pelen energi. Polecam. Ponadto dziekuje Ci Plywaku za mnostwo rad :) Matyldo dzieki za przepis :) Siako Bardzo bardzo spodobal mi sie Twoj przepis na nalewke z orzecha, zrobie napewno :) napisz tylko jeszcze czy codziennie pijesz po lyzce, czy moze robisz przerwy. I napisz prosze czy zauwazylas cos po jej stosowaniu? Sama nie wiem co, ale moze cos zauwazylas ;) Alusiu kobietko nie wpadaj w panike, ja np tez mam zaparcia, ale nie mozna zwariowac przez to przeciez. Taki juz widocznie nas los :( Makler tu wszystko dosc fajnie i z sensem opisal, co i dlaczego i co robic. Zagladnij na UT wlasnie wczoraj prosilam tam o pomoc w zwizku z moimi zaparciami i kilka fajnych rad otrzymalam :) wiec luknij tam i poczytaj. Ponadto Tanaka podaje tam bardzo fajny przepis na kuracje owsiano - morelowa. Ponoc oczyszcza ona organizm i na jelitka tez super dziala i na skore, cere (Tanaka napisal ze po ok miesiacu wygladzila mu sie cera) i ogolnie na wsio dobra, bo tam duzo witamin jest. Ja tez ja przetestuje, ale po Świetach dopiero. Ja od poniedzialku stosuje Colon C i czuje ze chyba zaczyna dzialac :D wiec tez Ci go polecam, to blonnik + pozyteczne bakteryjki. Papajus a gdzie Ty zakupilas ta madra encyklopedie i ile taka przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×