Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Uściski dla Babci!!!! Jest bardzo odważna, Ty zresztą też, skoro się nie bałeś jej do tego namówić, hihi. To trochę ryzykowne...Jelisejewa podaje inne sposoby oczyszczania stosowne do wieku i choroby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzykowne ze wzgledu na ilosc kamieni ktore poleca?ogolnie z efektow ubocznych to mocne oslabienie (ale w sumie nei dziwie sie bo wkoncu 70lat to juz nie 20 czy 30latek :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmerek
Jaroslaw te zelpady to elektrody samoprzylepne ? napisz jakie ty masz dodatki do tego zappera ktore sa przydatne bo ma jednak sluzyc nie tylko na watrobe bo to jednak jest wydatek nie maly i jeszcze jedno pytanie pisales ze pijesz tak profilaktycznie 3 dni wrotycz i 4 dni przerwy potem w innym poscie piszesz ze stosujesz tez zapper czyli jak to rozumiec czy sam zapper nie spelnia swojego zadania ze musisz uzupelniac ziolami czytalam wiele pozytywnych opini o zaperze ale sa pojedyncze ktore budza watpliwosci miedzy innymi twoja bo rozumiem tak jak pisze Clarck najpierw ziola a potem reszte wykonczyc pradami i dla przypomnienia moznaby reguralnie wlaczyc zapper a ty regularnie pijesz ziola dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Eh Ja tez potrafilam Nieumywakina " woda utleniona..." niektore fragmenty czytac po pare razy dlatego ze dla mnie te cale slownictwo to jakas czarna magia ale juz lepiej czytac czarna magie i zawsze cos zostanie niz miec czarna dziure z pustka w glowie:P A tak powaznie to pytanie. Weglowodanow z bialkami nie laczymy to jest jasne a np. slonecznik czy orzeszki oblane miodem to juz wegle z bialkiem nie do przjecia??? To pytanie chodzi mi po glowie juz dlugo. Wiedzialam, ze kiedys nastopi ten dzien i spuszcze je ze smyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezium
Pierwszy raz oczyszczanie wątroby zrobiłam pare lat temu. Pamiętam jak po paru dniach śmiałam się ze wszystkiego. Prawie jak na prochach ... chociaż wcześniej miałam początki depresji ... Teraz odczuwałam ciągłe wzdęcie wątroby, spowodowane zapewne pigułkami anty i alkoholem, do tego cięzko strawne jedzenie, zamiłowanie do czosnku i cebuli . Zmęczona tym wszystkim zrobiłam 2 tygodnie temu oczyszczanie wątroby i teraz powtórka. Ostatnio wyszedł mi kamień o wymiarach 2x1 jak nie 3x1. Mega był ! Niesamowite co siedzi w naszych wątrobach . Mdliło mnie jedynie spanie na boku, gdy śpi się tylko na plecach wszystko jest ok. Mam nadzieję, że za parę dni poczuję się jak po pierwszej kuracji, czyli cudnie, i życzę Wam wszystkich tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irazu :) nima letko ;) ale... miod jest cukrem prostym...wiec bardzo szybko sie wchlania nawet 20-30 minut po...juz mozesz wcinac orzeszki czy slonecznik :D nawet rodzynki czy inny susz...ze juz o owocach nie wspomne... raczej lepiej nie laczyc z miodem ... bo fermentacja ale platki gorskie z miodem olejem i np kakao :):) mmmmmmmm miodzio :):) i juz do slodkiego nie ciagnie ;) chociaz... jesli nie rozcienczasz sokow zoladkowych....piciem.... i bardzo dokladnie rozgryziesz... tak jak zalecaja.... male ;) grzeszki ujda plazem :) ... sporadycznie rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Sasiedzi biegaja po schodach co za bydlo... czeka mnie nocka przed netem ilez mozna sie budzic co pare minut:P Kiedys pilam 30 minut po jedzeniu obecnie 1,5 a najczesciej 1 godzine mysle ze styknie. Pytam o miod i slonecznik bo ostatnio zajadam sobie wymieszane i nie potrzebuje slodkiego (rafinowanego) a tak sam slonecznik to juz co innego... prawie caly litr miodu w ciagu ostatnich 5-ciu tygodni pochlonelam do pichtowego bo go podaje sie z miodem i jeszcze wieczorem lyche miodu samego albo ze slonecznikiem zajadalam pychotka, co ktorys dzien owsianka z suszkami- daktyle mniaaam, mniaaam czy cos innego i po co tu jeszcze slodyczy szukac to juz by byla przesada. Jak jem owsianke to dodaje suszone owoce zeby byla rownowaga kwasowo zasadowa jest troche slodkiego i nie potrzeuje juz miodu do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler W pracy mam codziennie bez problemu dotep do slodkiego ale odmawiam coraz bardziej do mnie dochodzi, ze lepiej zlapac za cos zdrowszego rownie dobrego i slodkiego... Jak odmawiam upieczonego ciasta to babki sie dziwia one grube sobie nie odmowia Ja chuda/szczupla jak to moze byc...? pozostaje mi powiedziec wiem, ze jest pyszne ale nie dla mnie ( czasem wciagne pare wechow) i ide dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irazu :) fajne masz podejscie :) pare wechow :) i starczy ja mam kilka slabych punktow jesli chodzi o wypieki :) i sporadycznie kawalek zjem :) ... drugi kawalek ( ze wzgledu na stare... slabostki do dobrych wypiekow ) to juz za duzo... i czuje sie niezbyt dobrze wiec juz przy 1 pozostaje... a coraz czesciej nawet nie probuje bo jak mysle o tych tlustych kremach... o tej oczyszczonej mace... byle jakim tluszczu... i co? za kilka minut przyjemnosci... w gebie ;) a jak to zakwasza... ile wapnia sie traci i innych mineralow... szkoda :) dobre malinki... nektarynki...pomaranczka... nawet grejfrucik :) tez pysznosci :):) i ile zdrowia :):) i wlasnie...to podejscie..otylych... ty to taki/taka szczupla to moooozesz sobie pozwolic :) mozesz wszystko zjesc hehe nieeeswiadomi ;) szybkosc trawienia tez zalezy od wielu czynnikow... wiec takie silowe trzymanie sie z piciem, popijaniem po... do tych 2 czy 1.5h... nie ma co przesadzac kilka drobnych lyczkow wody dobrze zmieszane ze slina... wspomoze trawienie jak jest troche za sucho tak samo z tym miodem i orzechami... trawienie wegli masz juz jamie ustnej, jesli dobrze przerobisz... to masz czesciowo przetrawiony cukier prosty w formie plynnej - bardzo szybko wchlanialny (nawet pare minut - dlatego sportowcy maja plynne wegle... napoje energetyzujace)... wiec az tak zle nie jest najgorzej gdy masz twarde weglowodany ( ryze kasze ziemniaki makarony) to juz sie tworzy ciezkostrawny zlepek od wyjatkow... nikt sie nie rozchoruje :) byle te wyjatki nie staly sie norma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu IMHO, ciastka to najgorszy syf jaki czlowiek mogl sobie wymyslic. Mamy tam biala make, tluszcze utwardzone i bialy cukier. O jakosci jajek i niewlasciwym polaczeniu produktow nie wspomne. I tu nie chodzi tylko o wage, choc jej wrost juz oznacza, ze w organizmie zle sie dzieje. To jest bomba chorobotworcza. A najgorsze sa te pysznosci z cukierni, bo tam wala oleje do bolu co by ciasto bylo smaczniejsze i szybko nie wyschlo. Makler wspomnial o bardzo dokladnym rozgryzaniu. I cos w tym jest. Moja bardzo bliska mi osoba skonczyla w tym roku 70 lat. Do dzisiaj nie chorowala na zadne powazniejsze choroby. Pamietam zawsze bardzo dluuugo jadla kazdy posilek, dokladnie rozgryzajac kazdy kes. I tak ma od dziecka. Zupelnie nieswiadomie trawi pokarm juz w ustach. ps. od kilku lat - po tym jak zaczela pic na czczo - wieczorem przygotowany miod z woda - nawet ja przeziebienie nia lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz po 4 oczyszczaniu,jescze cos tam mnie pewnie kilka razy pogoni ale widze ze juz nie wiele we mnie syfu zostalo. Tym razem moze z 5-6 kamieni zielonych wielkosci 2-3mm i ze 40 czarnych kamyczkow "jak siemie lniane". Mysle ze jeszcze 1 MAX 2 oczysczenia i bede w 100% czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 DeeJay Pływak Fajnie, że podaliście wyniki pH. Wyjaśnijcie mi i nie tylko mi:) jak robiliście pomiar. Jak dobrze was rozumiem to robiliście zaraz pomiar po nalaniu wody do szklaneczki. Przed napełnieniem spuszczaliście trochę wody? Czy była to woda ustana w zbiorniku? Możecie sprawdzić jak wyjdą wyniki dla wody czystej i zmineralizowanej np. po godzinie, dwóch. Tak żeby zobaczyć czy z upływem czasu jak zmienia się pH. Dzisiaj sprawdzę papierkiem u mnie wodę z kranu ile ma pH przed filtrami i po filtrowaniu i po godzinie, dwóch. Czym sprawdzacie pH - miernikiem czy papierkiem? Jakiego papierka używacie - zwykły, czteropolowy (cztery pola-kwadraciki). Mam w domu też papierki czteropolowe tak dla wyjaśnienia. Ciekawi mnie, że woda osmotyczna zmineralizowana ma 6,5 pH (mineralizator bardziej zakwasza), a woda czysta osmotyczna 8,2 pH Ciekaw jestem jakie może być ORP osmozy, może kiedyś mi się uda to sprawdzić. Powiedzcie przy jakich wskazaniach miernika TDS wymieniacie membranę osmotyczną? Trochę różne te wyniki dla czystej wody osmotycznej: Makler 6.7-6.8 pH DeeJay 6 pH Pywak 8.2 pH Skąd takie różnice? Może być czasem tak, że w raz ze zużywaniem się membrany osmotycznej rośnie pH (więcej membrana przepuscza - wyższe TDS) Z nową membraną osmotyczną będzie odwrotnie, niższe pH (bardziej kwaśne) mniejsze TDS. Warto do tych pomiarów dodać wskazania miernika TDS. Powiem wam żeby prawidłowo sprawdzić pomiar TDS (tak przy najmniej u mnie jest) należy go trzymać pionowo bez żadnych przechyleń. Nie zanurzyć go całkowicie w szklance i tak zostawiać. W takiej pozycji jest przechylony. Jak będziemy nim ruszać w wodzie to nam będzie wynik skakał (podawał rózne wartości). Lepiej miernik trzymać w ręce pionowo zanurzony około 3cm i odczytać wynik. Można poruszać i porównać wyniki. Wynik nie powinien skakać (mieć dużych wartości) Pływak może masz już zużytą membranę osmotyczną? (wskazania pH) Jarosław też pisałeś, że z czasem pH maleje. Możesz coś więcej napisać, jak sprawdzałeś, po jakim czasie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek 27 Powiem ci jestem w szoku. Babcia 70 lat i oczyszczanie wątroby. Pierwsze w jej życiu? Jeśli tak to dopiero będą się sypać kamienie po tylu latch:) To było tylko takie jednorazowe, czy ma zamiar robić oczyszczania aż wyczyści cała wątróbkę. Podziwiam babcię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie sie jezscze troszke posypalo (dodatkowo do tego co pisalem) w postaci kilku 0.5cm zielonych. Babcia narazie odpoczywa i bede ja nakrecac aby za miesiac ponownie zrobila,napewno jeszcze nie raz oczysci. PS: ma raka pluca wiec w sumie nie ma wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 I kto tu się rozspisuje:) Wydaje mi się, że trochę przesadzasz np: Porównując wodę z kranu do rozpuszczalnika nitro, benzyny. U mnie bynajmniej benzyna z kranu nie leci, a szkoda :) Mam nadzieję, że nie trafiłeś na nierzetelnych sprzedawców filtrów, którzy pokazują w domu u klienta elektrolizę wody. I natej podstawie mówią o zanieczyszczeniu wody. http://uwaga.tvn.pl/7665,news,1,ponownie_nabici_w_filtry,reportaz.html Kliknij w tekście zobacz film:) Piszesz, że: "ja wiem! ( bo widzialem na wlasne oczy i bez zadnych trickow) ze jedna szklaneczka mojej wody kranowej moze mi dostarczyc po wypiciu lyzeczke czarnej blotnistej mazi pelnej polowy tablicy mendelejewa, gdy woda mineralna czy po osmozie lekko sie zabarwila na kolor piwny ja juz nic wiecej wiedziec nie potrzebuj" O matko jedyna gdzie ty mieszkasz, że masz tak zanieczyszczoną wodę:) Szkoda,że nic więcej nie potrzebujesz wiedzieć. Domyślam się, że to co widziałeś to właśnie elektroliza wody tak jak tu na filmie. http://www.dobrawoda.szu.pl/index.php?page=filmy I jest wyjaśnienie pod spodem dlaczego tak się dzieje, że woda osmotyczna jest czyściutka, a kranówa brudna (błotnista mazia). Jeszcze ktoś czasem w to uwierzy. Konkretne badanie w labolatorium powie jakie jest znieczyszczenie wody, a nie taka elektroliza. Jeżeli miałaby to być faktycznie prawda to po wypiciu 2-3 szklaneczek było by po mnie. Wyobrażasz sobie łyżeczkę szkodliwych substancji na szklaneczkę wody, to około 2 gramów. Np. ołów, rtęć itd. razem wszystkie 2 gramy. Jakoś nie czuję się wyprany:) Nie boję się pić czystej wody. Mam swoje kryteria oceny np.: woda alkaliczna (pH), ORP, minerały, czystość wody (bez szkodliwej chemii),smak wody,struktura wody itp. Proszę nie pisz w imieniu innych tylko w swoim. Może to kogoś obrażać. Czasem też mi się to zdarza:) "a nieświadomy tłum idący na rzeź.. do lekarza...." A skąd wiesz, że nieświadomy? Kto jak robi to jego sprawa. Mówmy za siebie. Mam wątpliwość co mi bardziej zaszkodzi szklaneczka wody z moich filtrów z (chemią), a może szklaneczka wody osmotycznej. Jakie będą tego konsekwencje dla organizmu. Po wypiciu takiej i takiej wody. Trudno to będzie sprawdzić. Ogólnie mówiąc zalety, wady, skutki tych rozwiązań, korzyści. Kranówka, osmoza przyswajalność piszesz "pal licho przyswajalność minerałów" Dla danego pytania porównując osmozę i kranówkę np. względem przyswajalności minerałów trzeba rozważyć zalety, wady i skutki. Wyciągnąć wnioski. Dla mnie w tym pytaniu akurat wygrywa woda kranówka. Np.w pytaniu przyswajalność toksyn pochodzenia chemicznego po zastosowaniu się do zasady zalety,wady,skutki. Dla mnie wygrywa woda osmotyczna. W pytaniu o rozwój bakterii piszesz, że "w osomzie pełen spokój". Jest takie coś jak biofouling. Pisałem już o tym. Podam linka jeszcze raz. Bardziej mnie interesuje rozwój bakterii w wodzie osmotycznej w szklance. W takiej czyściutkiej wodzie. I już taki spokojny to nie jestem. http://www.lenntech.pl/czasteczki-kamien-biofouling.htm I tak sobie porównuję. A wybieranie dla siebie co jest korzystne i kierowanie się zasadą pal licho..... Krótko mówiąc pytanie - odpowiedź. Każdy musi sam sobie zrobić taką listę według swoich kryteriów i dokonać wyboru. Minerały z wody są lepiej przyswajalne jak z pożywienia. O wpływie wody dejonizowanej podałem linki do prac. Przypomnę jeszcze raz jak ktoś ma ochotę poczytać: http://www.kigpr.pl/images/upload/H-9-A.pdf http://www.wgg.pwr.wroc.pl/pdf/publikacje/gorn_i_geol_10/39-48.pdf Wiem, że te prace dla ciebie nic nie znaczą. Ale mi to daje do myśłenia i dlatego tyle pytań wątpliwości. Tak już po prostu mam, że jestem dociekliwy. :) Czy jestem przekonany, że piję czystą wodę( bez szkodliwej chemii masz na myśli) - to nie , ale jest już lepszą bo założyłem filtry i lepsza niż z dzbanka Britta. Różnica w PPM po filtrowaniu jest mała, ale czy szkodliwe substancje mają wpływ na PPM? Tego nie wiem. Dlatego warto robić pomary i można by coś powiedzieć. Może dodatkowo plytka, którą podał DeeJay zneutrtalizuje te szkoliwe substancje lub pręt Grandera? Co o tym myślisz? O takim czymś myślę. O odżywianiu, jedzeniu, brakach witainowych, witaminach w pożywieniu, suplementacji, chemii w pożywieniu to nie będę tego teraz rozspisywał. Można zrobić z tego odrębny temat. Mnie teraz interesuje temat wody i bardziej tego się trzymajmy. "bo ludzie myślą...." skąd ty wiesz co ludzie myślą? Jak znasz opinię np.100 osób to nie znaczy, że wszyscy tak robią. Jak robią albo dlaczego tak nie robią to już ich wybór. Nigdy nie wiemy dlaczego ktoś tak robi, jakie ma powód, czym się kieruje. I nie możemy zakładać, że jest idiotą, imbecylem, głupkiem, chamem bo tak robi, a nie powinien. Piszę to dlatego bo takie coś mnie drażni, takie uogólnianie. Trzymam cię za słowo, że się tu spotkamy za 100 lat:) Oczywiście w pełni sił i zdrowiu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Nie ma idealnego rozwiązania. Wybieram te, które są i sprawdzam zalety i wady według moich kryteriów. I dokonuję wyboru. Wybrałem taki system filtrowania jaki pisałem wcześniej. Za jakiś czas może się coś jeszcze zmienić. Chcę dodać pręt grandera lub płytkę, którą podałeś. Teoria spiskowa hahaha:) Jonizator leveluk501 za 3500 Euro (14000zł), myślisz, że wart swojej ceny. Czy ta cena przełoży się wymiernie na duuużo lepsze zdrowie, dłuugie życie? Czy masz może na myśli oczyszczanie wody kranowej za pomocą tego urządzenia w celu wyeliminowania/zneutralizowania szkodliwej chemii? Przerobiłem temat jonizatorów. Jarosław przekoanł mnie, że woda zjonizowana może powodować rozrost różnych pasożytów. Możemy zrobić oddzielny temat o jonizatorach i wymienić się poglądami. Fajnie by było:) Sceptycyzm? Jestem realistą, różne sytuacje w życiu mnie nauczyły, że trzeba sprawdzać, pytać, dowiadywać się. Jeżeli jest coś dla mnie ważne za nim się zdecyduję, to się dowiaduję na ten temat. Jestem zainteresowany oczyszczaniem wątroby dlatego tu jestem, czytam. Dopiero za jakiś czas. Przygotowuję się powolutku:) wprowadzam pewne zmiany. Negatywne nastawienie i podejrzliwość do osmozy? Poprostu pytania, a że może niewygodne. Jednak wolę zapytać co myślicie. Brak konkretnych badań. Badanie zrobione w ....dnia.. woda przed oczyszczaniem ma to i to... po oczyszczaniu ma to i to. Czy to są takie wielkoe koszty dla sprzedawców filtrów, producenta. Konkretny papier. Wiadomo papier wszystko przyjmie. Z Żywcem choidziło mi o to, że na jednej stronie reklamują ją do picia dla kobiet w ciąży, a na drugiej, że zawiera za mało minerałow i powinna pić inną wodę (bogatszą w minerały). To co mówią nam sprzedawcy w sklepie, piszą na stronach w internecie (sklepy internetowe) to może odbiegać od prawdy. Każdy sprzedawca chwali swój produkt i nigdy nie będzie mówił o wadch swojego produktu. Liczy się tylko biznes. Wolę sprawdzić i popytać za nim dokonam wyboru. Chyba armii USA można zaufać - sami piszesz, że chyba tzn. że sam im nie ufasz, też im nie ufam. Odnośnie elektrolizy....daj spokój... ty tak na poważnie:) Maklerowi napisałem o elektrolizie wody. Właśnie może dlatego warto jest zrobić testy. Żeby wiedzieć co i jak. Też się kieruję intuicją . Ten artykuł co podałeś, to ma straszyć? Wszystko się może zdarzyć. Zawsze można coś dolać do wody. Na wodzie świat sie nie kończy. Może być coś np.w powietrzu, (mamy w maskach chodzić), żywności (afera ogórkowa). Samolot może spaść itp. Nie zabezpieczymy się przed wszystkimi zdarzeniami. Gorsza chemia może być w żywności, którą spożywamy, a nie wiemy niż w tej wodzie w tym artykule. Piszesz "pijmy wodę chociaż czystą" dodam zdrową. Czysta jak czysta, ale żeby była dla naszego organizmu zdrowa. I dodała zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 Możesz przybliżyć temat lamy UV (energetyczny witalny chaos). Zastanawiałem się nad zamontowaniem takiej lampy. Nie wiedziałem, że robią chaos w wodzie. Są one i tak drogie. Chcę wiedzieć jak jest zasyfiona woda, mieć wyniki czarno na białym. Piszesz : "wpływ wody twardej kamienie w nerkach...." Może i też. Uważam, że kamienie w nerkach i winnych miejscach ciała są spowodowane niewłaściwym odżywianiem się. Zbyt dużo kwasów w organiźmie. Nerki, płuca, skóra usuwają kwas z organizmu. Jak organizm nie daje sobie rady ze zbyt dużą ilością kwasów wtedy powsatją złogi, kamienie. Mała ilość wypijanych płynów - nie są wypłukiwane złogi, kwasy i gzieś to się zbiera w formie kamieni. Jeśli spożywanie wody kranowej (twardej) powoduje odkładanie się kamienia w organiżmie to cały nasz organizm powinien być zakamimeniony. Np. u osób starszych, które piły wodę tylko kranówę w wieku 70, 80 lat to by ich narządy wygłądąły jak w czajniku:) Podobno kamień osadza się dopiero w temperaturze od 60 stopni C. Woda gotująca się przekracza 60 stopni i dlatego się osadza kamień. Można by zrobić tak nalać do słoika wody z kranu do pełna aż się będzie wylewać i zakręcić słoik i sprawdzać co jakiś czas np. po mies.3, 6, roku i zobaczyć ile kamienia się odłożyło. A dlatego pełen słoik, a nie do połowy bo będzie zawierał powietrze i będzie parować woda. I wtedy będzie się odkładał kamień. Jak cała woda wyparuje to zostanie osad w formie kamienia. Widać to na podstawkach od kwiatów. "Picie wody miękkiej brak efektów wody twardej" Nie rozpatrujemy tutaj (chemii) Jakie efekty? Masz na myśli kamienie w organiźmie? O bakteriach już napisałem biofouling. Tu się z tobą zgadzam - dążymy do ideału:) "czysta woda osmotyczna wypłukuje zbędne zanieczyszczenia z organizmu" A skąd ona to wie (woda) co jest zbędne. Wypłukuje może i zbędne zanieczyszczenia, ale i właściwe rzeczy z organizmu też. Wydaje mi się, że w teori podnosi pH. Faktycznie dodatkowo jeszcze zakwasza organizm i powoduje dodatkowe obciążenie dla organizmu w celu zneutralizowania kwasów. Kwasy te mogą się przyczynić do powstawania kamieni. Może się mylę. Trudno to zweryfikować. Zgadzam się, że trzeba dostarczać odpowiednią ilość płynów dla organizmu:) "stawiasz teze..." odnosiłem się do wody. Nie pisałem, że nie spożywam produktów zakwaszających. Nie wlaczę o każdą część pH. Powoli wprowadzam zmiany odnośnie stylu życia, odżywiania się. Staram się iść w kierunku 80% zasadowe 20%kwasowe. Też nie daję się zwariować. Bez przesady Nikogo nie mam zamiaru straszyć, a ci co wiedzą mało o żywieniu, to już nie moja wina. Za innych nie mogę odpowiadać jak tylko za siebie. Zgodnie z zasadą Pareto 20% tego co robimy da nam 80% efektów. Lub 80% efektów da nam 20% tego co robimy. A resztę olejmy i korzystajmy z życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradźcie mi w takiej sprawie. Mam dzieci w wieku 4 i 6 lat. Chcę im tak na podniesienie odporności organizmu na czas jesienno - zimowy podawać sok z aronii z aloesem. Naturalny 100 procent soku aronii i 100 procent soku z aloesu. Z sokiem z aronii chcę zrobić tak: od 100 do 200 ml aronii (dawka chyba nie ma znaczenia) 5ml soku z aloesu (czy ta dawka bedzie dobra?) Dawka aloesu dla dorosłych to 50 ml. Żeby sok nie był za kwaśny chcę go rozcieńczyć sokiem jabłkowym. Lub kupić gotowy sok z 80% jabłkowy i 20% z aronii. Takie są w butelkach około 200ml i dodać właśnie aloes. Czy dawka aloesu dla nich powinna się różnić? Ile razy w tygodiu im podawać - codziennie? Może każdy sam sok oddzielnie im podawać. Tak chyba byłoby najlepiej. Mogą czasem soku z aloesu nie wypić i dlatego wolałbym go mieszać. Podobny skład ma Bioaron C (też tam jest chemia) - mam na myśli aronia i aloes. Tam dawkuję się bardzo mało ilość. Link do soku Aloesu: http://allegro.pl/herbalyes-aloes-ferox-eko-100-czysty-sok-1l-i1816110491.html Link do soku aronii: http://www.aroniowygaj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bermundo Mam filtr osmozy od początku czerwca tego roku. Sprawdzam pH wody testerem dla wody słodkiej i morskiej (skala pomiarowa co 0,5 czyli 4,5-5-5,5-itd.). Pierwszy pomiar zrobiłem na początku zainstalowania, wyniósł 8,5 pH teraz drugi pomiar 6,0 pH przy kranówie 7 pH. Nie dziwię się że spada bo przecież mineralizatory "oddają" coś co podnosi pH. Jak pisałem wcześniej filtr założyłem aby mieć wodę wolną od tego szajsu który w niej jest. Używam ją do kawy, herbaty, zup, gotowania ziemniaków, ryżu itp. Nie bawię się w szczegółowe badania, bo mi to nie potrzebne. Widzę że osmotyczna jest lepsza w porównaniu z tą co miałem wcześniej (filtr węglowy jakieś 30 lat) i to mi wystarcza. Piję wodę źródlaną, z butelki o pH 7,5. szmerek Tak, żelpady to elektrody samoprzylepne. Jeśli ma być na wątrobę to można przylepić jeden na brzuchu drugi na plecach i zadać program na pasożyty wątroby (oczywiście jak się ma Ribcaga czy inne urządzenie dające częstotliwość na pasożyty wątr.) Ja do Ribcaga nie kupowałem żadnych dodatków, bo wtedy jeszcze pan Jurek nie miał ich w ofercie. Żelpady kupiłem sobie osobno (na Allegro) i dostosowałem do Ribcaga, bo mnie nie chciało się trzymać końcówek-walców w dłoniach:) Po za tym mogę sobie przykleić gdzie chcę aby prądy przechodziły w danym obszarze. Ja więcej używam programów stymulujących, czy relaksujących niż na konkretną dolegliwość bo takowych nie mam:)I jakoś nie mogę powiedzieć co Ribcag "wyleczył". Wrotycz piję od bardzo dawna i to nie ma nic wspólnego z Ribcagiem. Nie raz podawałem link jak działa wrotycz i na co. A piję z przerwami bo jak mówił Edgar "nie można rozleniwiać organizmu bo zaprzestanie produkcji witamin" czy innych składników. kasik1974 Zapper nie jest niezbędny żeby oczyścić wątrobę. Ja robiłem bez zappera i kamienie powychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bermudo filtr zalozylem 24 lipca i wtedy zrobilem 1szy pomiar. Wyniki mialem takie same jak wczoraj. Praktycznie nie uzywam wody mineralizowanej tylko czysta. Spotkalem sie z opiniami, ze mineraly z wody mineralizowanej czlowiek slabo przyswaja. Ja je dostarczam wraz z pozywieniem. Ostatnio az w nadmiarze :) Pomiar ph robilem za pomoca JBL PH Test. http://allegro.pl/jbl-test-ph-kompletny-test-na-ph-7-4-9-0-i1791282842.html http://allegro.pl/jbl-test-ph-kompletny-test-na-ph-6-0-7-6-i1791283493.html Odnosnie odpornosci, to warto rowniez wymienic: - woda z miodem ( po kilkugodzinnym odstaniu ) - tran i pewnie masa innych .... oraz wlasciwa dieta : - unikanie przetworzonych produktow ( zamiast slodyczy: miod, kakao, orzechy, slonecznik, owoce) - pozywienie bogate w witaminy i mineraly - pilnowanie rownowagi kwasowo-zasadowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś popija yerba mate (bo ja smakuję od prawie miesiąca)? Proszę o ewentualne opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tran kupilas ? Ja kupuje mollera. Najlepsze zrodlo kwasow tluszczowych w idealnej proporcji z omega 3 na czele. To sie czuje juz po kilkutygodniowym spozywaniu. Wieksza energia, ostrosc widzenia. Olej lniany i inne oleje przy nim to pikus :) A wystarcza tylko 5 ml dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preventic z Aglofarmy w kapsułkach. Musiałam kupić taki cenowo lekko przyjazny, no i ważne, żeby nie był z dorsza, bo jedna córa uczulona. Wybór w tranie duży, ale co z tego, jak nie pisze z jakiej ryby, albo właśnie z dorsza, więc skazana jestem na rekina. Popatrzyłam na tego mollera, niestety dorsz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi 1 TematYerby zainteresował mnie z 1,5 roku temu. Sczerze mówiąc to tak od około dwóch miesięcy to bardziej. Wcześniej piłem w kubku nie miałem matera. Teraz mam. Ale w nim nie piję bo jest dla mnie za duże. Kupiłem przez internet, miało być mniejsze. Przysłali mi 0.5l. Teraz kupię w sklepie stacjonarnym. Zbyt dużo yerby musiałbym wsypać. Nie wykorzystałbym tej ilości. Wybiorę teraz matero bez żadnych zdobień w postaci rzeżbionej. W moim tam gdzie jest rzeźbione poci się i przecieka. Zamówiłem sobie nierdzewną bombille z taką sprężynką - resorte. Prosto z Argentyny. Jestem z niej bardzo zadowolony. Jak zamawiałem matero również zamówiłem rózne gatunki Yerby i próbuję jak smakują. Wieczorem jej nie piję. Popijam głównie w pracy - jeden, dwa razy. Smakuje mi. Kiedyś mam zamiar kupiś matero z Palo Santo. Jescze nie piłem terere. Nie mam narazie swojej ulubionej Yerby, gdyż sprawdzam smaki:) Działa na mnie pobudzająco. Może kiedyś dokupię specjalny termos. Wodę zalewam na oko. Chodzi mi o temperaturę. Zrobię kiedyś tak jak zalecają zalać odpowiednią temperaturą. Muszę sprawić sobie termometr elektroniczny:) To tak najważniejsze w skrócie moje doświadczenie z Yerba Mate. Jestem wielbicielem Mate:) A twoje doświadczenia jakie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Bermundo Membrane mam nowiutką od 2 tygodni. Z mineralizatorem ma 12-18 ppm. Po 6 latach membrana rozszczelniła się i były wartości 50-80 ppm. Woda w kranie ma 220 ppm. Szczerze to czas kończyć ta dyskusje :) Nasze opinie nigdy się nawet nie zbliżą do siebie :) Nie obraż się, ale mam cały czas wrażenie, że szukasz dziury w całym:) I to mnie drażni:) Używam pasków do ph z pełną skalą sprowadzone z USA. Chyba armii USA możemy zaufać ... to było pytanie retoryczne:) Wiesz ile kosztuje szkolenie jednego żołnierza ??? Tak dużo, że nie ryzykują podania mu kiepskiej wody:) ORP osmozy nawet zamieszanej Granderem sie nie zmienia i jest na plusie. Kilka lat temu jak pojawiły sie pałeczki do REDOXU to byłem na wykładzie i testy robiłem. Jak widać membrana nowa - ppm zmalało, ale pH ma swoje prawa:) Jeśli chcesz odpowiedzi na pytania co jest w kranówce napisz do przedstawiciela Grandera na Polskę.... 501 raczej bym nie kupił - wolałbym Kenrico. www.kenrico.com http://www.kenrico.com/waterpurifier.html Masz tam testy wody.... Starakość Opisuj wpływ MSM jak zaczniesz łykać. Ciekaw jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakość Bardzo proszę, napisz gdzie kupiłaś MSM. Makler Plywak DeeJay Bermundo Myślałam o kupnie urządzenia filtrującego do wody, ale teraz to już tak zgłupiałam po Waszych wypowiedziach, że nie wiem co mam zrobić (co kupić). No to w pierwszej kolejności może zacznę od płytki i pręcika Grandera. Proszę podajcie strony, gdzie można te ustrojstwa kupić. Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×