Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

a jak juz chcesz troche poexperymentowac z olejami... tak mysle ze mozna by zrobic mix pol na pol z oleju z pestek dyni ( przeciwrobaczny) i olej z wiesiolka ( wspomagajacy watrobe - sylimaryna) to by moglo byc dobre polaczenie sam kiedys zmieszalem oliwe ze slonecznikowym ( bo mi akurat braklo troche) i wszystko przebieglo normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda a luknij ta... i porownaj dla mnie atutem jest opcjonalna dodatkowa wyciskarka do oleju :) ( zawsze mozesz sobie dokupic i miec swoj swiezutki olej... rzecz bezcenna :) ) a i cena... widze coraz bardziej atrakcyjna http://tnij.org/ncw9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda Makler dobrze radzi w spr. wyciskarki. A co do oczyszczania wątroby to bym nie patrzał na lokatorów, co ma wyjść poprzez oczyszczanie to wyjdzie. Zresztą jak widzisz po tym co makler wkleił nie wszyscy autorzy oczyszczania wątr. każą najpierw pozbyć się pasożytów. makler Dobrze że dałeś namiar na to co mam szukać w spr. wody. Wertowanie forum stało się pracochłonne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie:)dzięki wielkie za odpowiedzi. Jarosław Bardzo się cieszyłam,że już 5 oczysz,ale jak nie będę mieć wysypu jak za 2 i 3 razem,to chyba na darmo całe te przygotowanie.:( Najlepszy wysyp i moje samopoczucie były po terapii p/pasożytom. Jeszcze przemyślę sprawę.Kąpiele z owsu mi pomogły,ale nie mam ani słomy,ani owsa,bo był kiepski i ciężko tu dostać.Teraz z rozpoczęciem r.szk.mam trochę latania,bo każde dziecko w innej szkole już. Dziękuję za podpowiedzi,zawsze to lepiej znać opinię kogoś innego.:) Makler Dobra robota:)Teraz każdy znajdzie tu najpotrzebniejsze i najważniejsze rzeczy. Korzystam z pogody i jadę rowerkiem w las :) Mona Bardzo mi miło było przeprowadzać z Tobą czyszcz🌼 Jeszcze przemyślę,albo i się spotkamy nast razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jarosław Masz na myśli Kenrico ? Czy Grandera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Ładny przegląd kuracji:) Przemek Nawet 3-5 kropli na osobe 105 kg działają. Więc przestrzegam... No i te biegunki... uzupełniaj wode jak już zaczniesz to pić. Jarosław Czy ja wiem czy trzeba na siłe to pH wody podnosić ....? Osmoza plus Grander to taki power oczyszczający i energetyzujący, że organizm sam reguluje. Tak mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Matylda Citrosept przez tydzien wieksze dawki i bedziesz miała wysyp:) Używasz soli i ornityny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Na pewno,tylko muszę patrzeć ekonomicznie,tzn w tej chwili mogę kupić te kropelki z orzecha+goździk+piołun i starczy dla mojej rodziny na całą kurację.Mogłabym robić różne kuracje,ale pilnowanie całej rodziny,gdzie każdy wraca o innej godź, jest trudne. Dlatego chcę,abyśmy przeszli leczenie farmakologiczne,ale muszę dostarczyć" dowód". Makler Bardziej jestem zainteresowana wyciskarkami pionowymi.Nie wiem czy Hurom czy Versapers i wtedy,która z tych dwóch. Już bym chciała pić soki,bo teraz mam z tym dużo roboty.Zaczynam robić sałatkę z różnych warzyw do kiszenia i będzie sok. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay, jaroslaw juz nie pamietam gdzie ja to ostatnio czytalem... ale wlasnie spore picie czystej wody jakie by nie mialo ph juz dziala oczyszczajaco odtruwajaco i .... odkwaszajaco bo czyste natlenione cialo... nie jest zakwaszone :) cialo wysuszone ( braki wody) automatycznie sie zakwasza bo sie nie oczyszcza, zatruwa wiec... pic relatywnie sporo zeby mocz zawsze byl jasniutki... i pic czysta wode... czyli filtrowana to takie moje przemyslenia :) jasne ze fajnie by bylo miec... leveluka sd 501.. ale to furmanka kasy hehe z sama osmoza to zdeklasowalismy... chorych ludzi ktorzy usiluja sie leczyc, pijac zwykla zasyfiona wode dodac zabawki energetyzujace... i ... nic wiecej nie trzeba :) wiem jaroslaw ze ciebie to ph meczy :) ... skorupki jajek mozesz moczyc :) oki... przyjemnego weekenda ( czas odejsc od kompa :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona jak na razie to spadło 1,5 kg, te świeże co przybrałam ostatnio. Ale jest dobrze, bo szybko zeszło, a waga na razie stoi. Ja myślę, że po oczyszczeniu nerek i wątroby (jeszcze kilka razy mnie czeka :) )teraz będzie mi trochę łatwiej zrzucać:) Matyldo zapytam cię jeszcze odnośnie nalewki z orzecha. Jak go dawkujesz swoim dzieciom? Moje mają 11 i 9 lat, a waga 45 i 34 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Matylda Leczenie farmakologiczne ? Jakie ? Tradycyjne leki na pasozyty uszkadzają szpik kostny ! Mam na myśli oczywiście chemie z apteki przepisywana na recepte przez lekarza. Nie wiem czy to miałaś na myśli... Citrosept duża butla jest ekonomiczny. Mozna znaleźć 100 ml w aptekach internetowych dość tanio. Masz na długi czas dla całej rodziny szerokie spektrum działania. Każdemu butelke 0,5 wody z citroseptem (np. 30 kr na 0,5 l) rano i masz całą rodzinke zabezpieczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Matylda Jakiego dowodu szukasz ? Masz na myśli leczenie chemią z apteki przepisaną na recepte ? Leki na pasożyty z apteki uszkadzają szpik kostny ... Citrosept duża butla 100 ml jest ekonomiczny i masz szerokie spektrum działania. W aptekach internetowych nie jest drogi. Citro np. 30 kr. do butelki 0,5 l zawsze można mieć pod ręką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Hahaha:) Ale komedia pisałem i cos mi sie klikneło i skasowało a to sie okazało, że post się pojawił...:) A ja drugi raz sie powtórzyłem:) Sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay dzięki,że mi pomagasz,ale jakoś nie mogę znaleźć tego Citroseptu,my braliśmy Citro Grep. Dowód,chodzi mi,że w badaniu kału mam czysto,a wiem co widziałam w maju i w lipcu i obserwując swój organizm jestem pewna,że nie wytępiłam dziadostwa.:(Dlatego te leczenie farmakologiczne sobie wymyśliłam. Starakość stosowałabym tak:45kg-75%kuracji dorosłych 34kg-50% 🌼 ps.wyciskarka Hurom czy Versapers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay,makler Jak wiecie mam osmozę, ale nie ma z niej wody o wysokim pH. A z tego co wyczytałem woda od 8,0 pH ma właściwości lecznicze. Np. w szpitalach w Japonii pacjenci piją wodę tylko z urządzeń podnoszących pH. Cytat ze strony amerykańskiej: "W jednym z laboratorium stwierdzono, że najlepsze rezultaty w zmniejszaniu wykrzepiania zostały uzyskane przez picie 8 szklanek dziennie wody z mieszanką cytrynianu potasu i dwuwęglanu potasu. Wystarczy podnieść pH wody od 8,0 do 8,4. Minerały muszą być podejmowane z wody aby były skuteczne." Na forum niemieckim internauta pisał że: "ilość wapnia w wodzie po potraktowaniu prętem Grandera nie uległa zmianie" To tylko niektóre z informacji dlaczego tak mi zależy na wodzie alkalicznej. Ja od lat piłem i piję wodę źródlaną o jak największym pH. Pewnie że najlepsza była by pewnie źródlana Grandera, ale cóż, mieszkam gdzie mieszkam i muszę sam zadbać o to co piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler zaczełem od blisko tygodnia pić po 2 szklanki soku z zakwaszonych buraków i zauwałyłem że mam ciemniejszy mocz - dokładnie nie mieżyłem czasu od sporzycia a wydalenia moczu, ale sądzę że kija ok. 2-3 godz(tombak pisze o teście na prawidłowe fukcjonowanie j. grubego s. 194. "czy można ..." - potym teście jest ok.) co sądzisz na ten temat. w przyszłym tygodniu (pewnie we wtorek ) zaczynam kolejne oczyszczanie MOŻE KTOŚ DOŁĄCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyldo dzięki :) Takie dawkowanie będzie rozsądne. masz linka na ceneo z citroseptem http://www.ceneo.pl/4741499?se=-d3h_HhtAM_ufoj0G3-ZGD_H4ZjbMHZt&gclid=CIDfoaark6sCFQi-zAodlH_Y9g opakowanie 100 ml, 30-stki są w cenie ok. 25 zł. W zwykłej aptece też powinnaś go dostać. A jakbyś jeszcze czosnkiem dowaliła? No i kiszona kapucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Matylda Co widziałas w maju i lipcu ? Jakie dziadostwo ? Citro czy Grepo obojetne:) 3 miesiace kuracja 3 x 30 kropli dziennie, albo wiecej jeśli dobrze tolerujesz wyciag z grejfruta. Oczywiście conajmniej 0,5 litra wody do każdej dawki citro bym pił. Albo np kuracja super mocna 15 dni - 3-4 x 80-100 kropli i dużooooo wody. I sprawdzić czy daje to efekt. Nie wiem co Ci dolega to nie wiem co Ci doradzić... Możesz też spróbować MSM. Też działa na pasożyty. Po kilku dniach czuję efekty. Samopoczucie coraz lepsze:) Mimo, że nic szczególnego mi nie dolega to czuję, że organizm się oczyszcza i jeszcze nabiera sił. Jarosław Ciężko porównywać wodę z "japońca" z ph 8.0 w góre i ORP minus 800 z woda Grandera. To zupełnie inne technologie. Można by radiestezyjnie sprawdzić energie takiej wody z maszynki za 3 tys euro i wtedy porównać. Ciekawe ile jednostek by było. I pytanie co ma wieksze znaczenie - pH i ORP czy czysta energia (wibracje o sile 95 tys j. Bovisa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitersson
DeeJay poczytałem trochę o tej siarce, i powiem, że jestem pod wrażeniem.Masz coś specjalnego ? sufrin się nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakość Dzięki za linka:) CitroGrep dostałam wcześniej w zielarskim,bo w aptece nie mają 25ml/25zł. Czosnek też bierzemy,teraz kapusta kiszona nie ,bo dopiero będę robić kiszonki.Cały czas staram się działać naturalnie. DeeJay Opisywałam to 18 V,a potem jakoś w lipcu znowu w qpce się to coś pojawiło. W toalecie zostawiłam bardzo dużo nitek-poszperałam w necie i pasuje mi to na włosogłówkę.Myślę,że do końca nie mogę tego wyplewić nat.środkami.No nic,niby to ma 80% ludzi,a zaczynając te wszystkie kuracje,po prostu większość padła,a reszta dalej się rozmnaża... DeeJay muszę brać pod uwagę całą moją rodzinę(5 osób). Chciałabym mieć zappera,ale teraz zdecydowałam się na wyciskarkę:) No,ale dość o tym,herbata z wrotyczu zaparzona,pogoda przepiękna🌼 i trzeba korzystać ze słoneczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo, ale trochę tej kapuchy możesz spokojnie kupić :) Tylko trzeba wiedzieć jaką wybrać. Jeśli kupujesz w woreczku to musi ona mieć kolor biały i woreczek musi być "napuchnięty". Co do farmakologii odnośnie tego robactwa to szczerze? Ja myślę, że farmakologia ci mniej zaszkodzi niż buszujące w ciele robaki. Niestety jak wszystko zawodzi to się człowiek łapie trucizny z apteki. Osobiście to ja nie wiem czy u mnie coś mieszka, ale krople z orzecha biorę, no i całej rodzinie trzeba, bo owsica u jednej z córek. No i skusiłam się na tą siarkę, ale u mnie w aptece tego na razie nie było. Chyba mi zamówią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Pitersson Sufrin nie używałem. Puritan's Pride i Swanson. Matylda Jeszcze raz przestrzegam przed chemią z apteki na pasożyty. Znam przypadek, że uszkodziła nieodwracalnie szpik kostny. Wybór nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Mając do dyspozycji różne możliwości myślę o tym żeby mieć/pić wodę doskonałą. Ja rozumuję tak: woda z kranu poddana energetyzowaniu (płytka, karafa, pręt, magnes itp.) zmienia smak, ale azotany, fosforany, chlorki itd. nie znikną. Osmoza oczyszcza wodę z tej całej chemii (sole pierwiastków) i biologii (bakterie i inne żyjątka), ale traci smak i pH. Dlatego w osmozie po membranie woda podawana jest mineralizacji. Ja chcę zwiększyć pH poprzez dodanie związku wapnia i poprawić smak poprzez... (tego szukam). No i mam prośbę do Ciebie. Czy mógłbyś do szklanki wody dodać łyżeczkę sody oczyszczonej (woda zmieni smak) i "potraktować" ją prętem Grandera ? Ciekaw jestem czy pręt poradzi sobie ze zmianą smaku. Znalezione w necie: "Wasilij Kaszyrski z Centrum Bezpieczeństwa Fizjologicznego w Moskwie przez wiele lat tworzył płyty w geometryczne wzory - koła i owale, które jak mówi potrafią ładować się energią kosmiczną i wpływać na strukturę wody, a przez to także na jej pamięć. Sam wzór ma sakralne znaczenie, prowadzi nie tylko do przekazywania różnych rodzajów energii, ale także powoduje zmianę struktury wody. Twierdzi on, że dzięki temu złe cechy wody - np. te które powodują raka ulegają zniszczeniu. Większość fizyków wprawiło to w osłupienie, jednak to zjawisko daje się mierzyć - w wodzie pojawia się ładunek elektryczny." Mam film na którym to Kaszyrski wkłada swoje płytki do dużych pojemników z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jarosław Nie mam sodki i zabardzo czasu na experymenty:) Pret sprawi ze smak bedzie delikatniejszy. Kiedyś wiele testów robiłem. Nawet mocny alkohol jest delikatniejszy. Grander sprawia, że cały syf z wody staje sie nieaktywny. Nie zatrzymuje sie w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×