Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

od jutra rozpoczynam 3 tygodniowa doustna lewatywe za pomoca soli gorzkiej - wg zalecen Moritza. Ktos sie jeszcze pisze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deeJay Mam pytanko? od 3 tygodni biorę 1,5 mg MSM - Swansona (na dzień) i nie widzę żadnego działania, opisywanego wcześniej przez ciebie, w ulotce i na innych forach. jakie mogą być tego powody? Osobiście liczłem na efekt detoksykacji (chociaż jak go wymiernie (wizulanie) zbadać, ocenić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Tomi Ja juz biorę 4 opakowanie i juz nie ma takich widocznych efektów:) Może po prostu twój organizm miał wystarczająco siarki w odżywianiu, a moze jesteś tak oczyszczony, że nie zauważysz nic. Ja najbardziej odczułem na skórze - mocna regeneracja pierwszy miesiąc. Teraz łykam Swansona, ale chyba wolę Puritana. Detoksykacja to myśle, że szybsza przemiana materii i ładniejsza skóra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Zabijanie...ups leczenie kanałowe zębów. 1)http://www.astromagia.pl/zdrowie-i-uroda/792-fabryka-toksyn 2)http://tnij.org/n2yy 3)http://tnij.org/n2y0 4)http://www.stomatologiarenk.pl/122,problem-6-martwe-zniszczone-zeby.html Książka Westona A.Price'a "Nutrition and Physical Degeneration" 5)http://gutenberg.net.au/ebooks02/0200251h.html Dr George Meinig i jego książka "Root canal cover up" 6)http://tnij.org/n2y3 7)http://tnij.org/n2y2 Protokół Dr Meinig dotyczący usuwania zębów leczonych kaałowo 8)http://tnij.org/n2y5 Pozostaje tylko dbać o zęby i uważać nawet na sok pomarańczowy 9)http://tiny.pl/h146p i dobroczynny kwas fitynowy ale też zbójecki 10)http://www.cyberbaba.pl/skladniki-odzywcze/2111-kwas-fitynowy-i-mineraly Badanie opublikowane w British Medical Journal udowadnia,że dzieci na owsiance miały więcej ubytków niż na diecie bogatej w wapń i wit. D.Właśnie owies zawiera dużo kwasu fitynowego. 11)http://tiny.pl/h1464 Co do często stosowanego w stomatologi tytanu też jest wiele zastrzeżeń.Na przykład, 54-letni mężczyzna z tytanowym implantem i czterema tytanowymi śrubami był tak chory, że nie mógł pracować. Cierpiał na syndrom chronicznego zmęczenia, zaburzenia czynności poznawczych, Parkinsona, jak drżenie, depresja ciężka. Sześć miesięcy po usunięciu implantów i śrub był w stanie wrócić do pracy.Implanty tytanowe mogą powodować raka. 12)http://natural-health.com.my/Testimonials/Entries/2011/4/4_Titanium_tooth_implants_shattered_my_dream.html Właśnie jestem po leczeniu kanałowym dolnej siódemki a w odbudowanej koronie zęba mam dwa tytanowe trzpienie :( .Dlaczego Polak zawsze mądry po szkodzie???Pozbyć się zęba,czy leczyć kanałowo - trudny wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay chyba jednak są jakieś zmiany na mojej skórze, zwłaszcza na łoniach (część zewnętrzna) i twarzy, skóra jest bardziej gładka i elastyczna. I chyba o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Planuję następne czyszczenie 30 listopada. Kto chętny,proszę się dołączyć:) Czuję się świetnie.Dolegliwości,które miałam, odchodzą w zapomnienie. Jeszcze tylko ten biały język,ale też nie jest tak tragicznie jak było. Bierzemy nadal Sufrin. Miłego weekendu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda ja też się przymierzma do oczyszczenia w tym okresie, mama nadzieję potwierdzić 2 raz pełane oczyszczenie. Przyznam, że 6-7 dni po ostatnim oczyszczeniu trochę mnie potarmosiło tzn. 2 dni ból głowy, lekkie osłabinie. Teraz jest okej. Chyba detoksykacja się skumulowała-do swojej codziennej diety dodałem: MSM, citro drops, olej z ostropestu, sok z marchwi i buraka, kiszone buraki oraz wiesiołek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi tak, tak, tak to jest to. Skóra bardziej elastyczna i taka mocniejsza. Paznokcie sobie jeszcze zobacz. Powinny być twardsze i grubsze :) Matyldo to dobrze, że coś się dobrego dzieje. Wiesz co? To chyba ta siara. Ja odstawiłam na kilka dni, od dwóch znowu biorę. Bierzesz teraz coś jeszcze ? Ja ogólnie czuję z leksza paskudnie, ale węzły mniej bolą, a w ustach czuję od czasu do czasu taki posmak zepsutego mięsa :) Oj, krwawa ta bitwa :) Zaczęłam kisić buraki. Zawsze ta kapusta, a ogórki mi nie smakują. No i mleko kwaszę. Tak myślę, czy za tydzień się nie wziąć za wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływak he he, to nie takie proste, zważywszy na to iż siarka jest jednym z budulców naszego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie, dlaczego po za sufrinem (niewielka ilość siarki organicznej) MSM nie jest w Polsce dostępna w aptekach, pozatym nie ma co przesadać ze suplementami - nie ma to jak pełane naturalne oczyszczanie organizamu i jego poszczególnych organów, tkanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiad maklera :) hm.... zgadza sie jestem/ bylem / mieszkalem w ostrowie :):) ( w ubieglym roku sie wyprowadzilem i zaobraczkowalem ;) :) ) rocznik 74 :) i raczej drobnej kosci (ale to zalezy kiedy mnie widziales ;) i ile wazylem :) ) i lubie dlugodystansowo plywac i jezdzic na rolkach i kolarce, chociaz biegac w szkole nienawidzilem bo cienias slaby i bez kondychy bylem ale tak wlasnie niedawno pomyslalem ze wlasnie na przekor... i dla udowodnienia samemu sobie... wezme sie za bieganie ;) fajnie by bylo ukonczyc maraton, czy tez zaliczyc jakis niezly... triathlon- bo chodzilo mi to kiedys po lepetynie i tylko niechec do biegania mnie odstreczala... i moje imie ławek :) powiedz mi ;) cfaniaczku :D cos blizej o sobie... ksywa? z budy albo osiedla :) albo na mejla sie odezwij (mozesz przez chomika) jak masz.... z czyms problem? :) a myslisz ze moglbym pomoc az mi sie wierzyc nie chce ze tu jakis kumpel zawital :) hehe pozdrawiam :):) serdecznie ps kazdy moze wszedzie szukac zdrowia :)... jaki ten swiat...net maly hehe aaaa starakosc reaguje na mnie... gwaltowna wysypka ;) uczuleniowa :) janoity :) a wiesz ze dluuugo mieszkalem w ostrowie :):) fajne miasto :) nie wiedzialem ze tak juz nowoczesnie sie tam robi :) niezle... sama przyjemnosc w takich warunkach sie uczyc :) takie nowinki... no ale to przyciaga i zacheca dzieciaki tez jestem tuz tuz przed kupnem tableta ... p1975 i ty tu? i watrobe jeszcze czyscisz? :) po twoim ladnym wpisie na wodzie utl. myslalem ze juz masz czysta :) a to co tu napisales.... czacha dymi i pelen podziw za tak duze zaangazowanie ... bez kompromisow :) ja... moja zona uzywa orzechow pioracych ale do bialego dodaje/my jeszcze sody oczyszczonej i troche sproszkowanego szarego mydla/ bialy jelen tak mysle ze jeszcze mozna troche h202 dodac... bo to jednak aktywny tlen :) tak jak w nowoczesnych proszkach hehe tylko...zdrowy... dodatkowo wybieli...i jeszcze super - antybakteryjny bermundo dzieki za cynk :) inspirujace rozmowy... nawet z "przeciwnikami" w niektorych aspektach bardzo lubie... bo to zmusza...pobudza... i sprawdza, a w efekcie wiedza obu stron rosnie a wlasnie takie niektore... pomaranczowe chochliki na UT zmusily mnie do doszukania niektorych faktow... i dzieki temu jestem przekonany na 100% bermundo :) co ma byc to bedzie :) jestem ciekaw, szukam, chce sprawdzac doswiadczac odczuwac przezywac... taka moja karma ;) nie lubie nudy, jestem do tego przekonany na 100% jestem poszukiwaczem :) chce odkrywac... caly czas czytam hehe niektore rzeczy/fakty/odkrycia/doswiadczenia zmieniaja... nasze postrzeganie, poglady...sposob odbioru nic na to nie poradzimy ja juz nie wyobrazam sobie popijac w czasie posilku, mieszac miesa z ziemniakami, czy najesc sie slodkim, czy najesc sie do syta przed snem hehe a to tylko margines to co na razie doswiadczylem podczas medytacji...tylko mnie bardziej zacheca do drazenia tego tematu i odkrywania nowych mozliwosci... to o czym czytalem... jeszcze bardziej mnie ciagnie na razie glownie jeszcze cialo fizyczne :) waga...zebym mogl zaczac glodowki i miec co tracic... a po 30-40 dniowej? wiem ze mam jeszcze :):) troche... czasem bywam ;) "nieznosny" nawet dla mej malzonki hiehie jeszcze sobie pozwalam na to... ale rozumie mnie i zna dobrze ja tez jestem swiadom ze owa glodowka bedzie dla mnie przelomem bez wzgledu na to jak dlugo bedzie trwac tak juz sie zaprogramowalem psychicznie ... i fizycznie jestem ciekaw niezmiernie... jeszcze solidnie bede musial poczytac o glodowkach i od strony ajurwedyjskiej na to spojzec... zebym nie dzialal wbrew swej naturze :) bo moze lepiej dla mojej konstytucji...krocej a czesciej? malachow bardzo szeroko pisze o kazdym temacie... w kazdej jego ksiazce... warto czytac analizowac i robic notatki sprobowalem palic... nawet maryske... nie ciagnie mnie raz mnie po spozyciu...prowdzilo tak ze choc sie staralem nie moglem isc tak prosto jak chcialem ( lekki stan nierownowagi :) zeby nie bylo ze od kraweznika do kraweznika i na czworakach hehe) od tego czasu juz tyle nie wypilem, bardzo mi sie nie spodobalo ze nie mialem mojego ciala pod taka kontrola jak chcialem teraz juz tylko lampka dwie rozowego carlo rossi :) i kubki smakowe szaleja :) i zapachowe..... i wzrokowe ;) "innych" rzeczy nie pamietam i ... nie zaluje :):) i widzisz... sam decyduje ze juz nie wezme tego i tego, nie doprowadze do tego i tego oczywiscie gdzie musze tam stosuje sie do litery "prawa" nakazow ogolnych... wlasna moralnosc...osąd... jakies wytyczne postepowania w zyciu... poprawnego zeby nie wywolac...bolu krzywdy ogolnie rzecz biorac religia, jakakolwiek ze swoimi nakazami zakazami mnie nie interesuje religia w zyciu nie jest mi potrzebna do niczego jedna rzecz...wiele osob z roznych nacji...z rozna wiedza....moze opisac na wiele sposobow bardzo sie rozniacych na tyle...ze moze umknac jej stan obecny wlasciwy i tak pewnie mialo miejsce troche w tym temacie czytalem widzialem, mysle... ze cos mi sie ksztaltuje... i wiem ze rozwoj duchowy jest wazny nasze wlasciwe "dobre" postepowanie bedzie rzutowac na to co bedzie po... dlatego robie to co robie i mam plany takie jakie mam :) ogolny obraz....nieba piekla czyscca boga w jednej czy tez nawet 3 osobach.... jest dla mnie opisem... tak jakby jaskiniowiec czy inny prymitywny ludź :) mial ci opisac startujacy samolot czy rakiete :) staram sie zbierac wiedze...aby umiec sobie racjonalnie wytlumaczyc to co widze...czy ktos mi opisuje ostatnio ogladalem zagadki wszechswiata z morganem freemanem czy tez the day before disclosure... przemawia do mnie i uzupelnia obraz mniej wiecej taki jakim ja go widze... i jest nadzieja :) ze za zywota mego i pelnej swiadomosci dam rade sie przekonac jesli jeden czlowiek cos zrobil...inny tez moze tego dokonac nie ma sie co ograniczac samo myslenie o niepowodzeniu jego mozliwosci...juz buduje mur w podswiadomosci a to... bywa stymulantem to my decydujemy co robimy... po tym co robimy... mozna nas identyfikowac... osadzac nas mowie co mysle... robie co mowie po co budowac samemu blokady, tworzyc negatywne emocje.. bariery,zwiazane z jakimis nie istotnymi pierdolami... i tak to co negatywne odbija sie na nas, na najblizszych, na naszym ciele fizycznym, na naszych uczuciach... ja mam pod reka... zle negatywne emocje, zaburzenia trawienia, pracy watroby, stolec jak glina plywa w toalecie... taaaaak coca cola znakomicie pomaga danej osobie na trawienie hehehehehehehe ze juz nie wspomne...doslownie o odczuwalnej ciezkiej atmosferze wokol danej osoby a juz taka osoba tez negatywnie od razu wplywa na inne swoim zachowaniem emocjami... a ciagle narzekanie uzalanie sie.... to norma... i kolko sie zamyka nic w przyrodzie nie ginie omijam szerokim lukiem :) budda mahomet mojzesz chrystus platon pitagoras arytoteles.... stosowali dlugie glodowki, nawet po 40 dni ilu katolikow stosuje prawdziwy post? juz nie mowie o glodowkach... i jak dbaja o swoje cialo... cialo stworzone na podobienstwo boskie do raju pojda ci co dobrze czynia... ci co podczas spowiedzi szczerze zaluja za grzechy i obiecuja poprawe! tiaaa do mnie to nie przemawia ten obraz ktory widze dookola siebie i nie jest to krytyka ani polskiego katolicyzmu ani katolikow.... ja tak to widze ja obralem swoja droge i nia zmierzam do celu na koniec zobacze :):) co zobacze a po drodze tez mi sie nie nudzi i nudzic nie bedzie potencjal energetyczny rosnie :):) a na razie jeszcze glownie na ciele fizycznym sie koncentruje... medytacje i zabawy z kamieniami...po lebkach... tak zeby zbytnio nie wyjsc z wprawy czuje ze do oobe duzo nie brakuje :) .... z rok... po glodowce moze predzej :) tez sobie lubie tak popuscic lejce fantazji... ale tak tez...nie do konca fantazji :) i tak jak przy nauce jazdy na snowboardzie czy w medytacji... schemat jest taki sam w kazdej dziedzinie dziecka tez nie nauczysz chodzic stawiajac w pion i... niech sie uczy...stawiac kroki musi wzmocnic wszystkie miesnie, musi rozwinac zmysl rownowagi, koordynacje, sterowanie miesniami, polaczenia mozg-miesnie ( tak jak w treningu silowym ) ja od razu na gleboka wode bez podstaw plywania sie nie rzucam :) nade wszystko...dbanie o swoje 4 litery ;) jestem przekonany ze spokojny rownomierny rozwoj... w naturalnym tempie ... zapewni mi bezpieczenstwo bo ja...jak ten maly brzdac...wzmacniam swoje "miesnie" i koordynacje i cala reszte....a stanie na nogach bedzie faktem... kolejnym etapem... jestem gotow wstaje stoje ide... znaczy.... lece ;) :) taak... nadmiar wiedzy czasem...ciąży :) i wyciagnij pozniej te wlasciwe... wnioski... jak ten z tytulami mowi tak, drugi z tyt mowi siak... trzeba czytac jeszcze wiecej i experymentowac na sobie :) czy tez czytac to co przezyli inni podobni experymentatorzy i zbierac wsio do kupy caly czas myslac analizujac i wyciagajac wnioski ogrom wiedzy dookolnej :) i dlatego jeszcze bede sporadycznie poczytywal (szkoda calkowicie sie odcinac, a przy glodowce pojawie sie i dam namiar na bloga i cosik wiecej popisze) pisales o grubasach... nie, to jest niemozliwe sam widze po sobie ( po zonie tez :) bo to ja ja karmie :) ) ze zdrowo zyjac odzywiajac sie, jednak nie cwiczac waga spokojnie idzie w dol do mojego optimum ( mnie nie zadowalajacego :) ) grubasy wiele lat cwiczace na silowni... same sie oszukuja i trenera, jesli takowego maja to nalogowcy zlego stylu zycia/zywienia ktorzy dla czesciowego uspokojenia sumienia czy tez otoczenia robia to co robia... na 1/10 gwizdka... waterpik :) dzieki za kolejny ciekawy gadzet :) bomba! olejek nie ... zgodze sie bo tlustawe :) ale zobacz z kroplami z extraktu grejpfrutowego octu jablkowego czy h2o2 co do zamiennika grandera... tez myslalem o czym podobnym (jak ty chciales kombinowac :) )... akurat zona byla niedawno w austrii ale nigdzie tego nie widziala, bo by mi kupila wode grandera bo tu wlasnie ta informacja...jest najwazniejsza to tak jak niektorzy jezdza i przywodza wode z lourdes kilka kropel wlanych do innej po pewnym czasie przejmuje wlasciwosci i masz.... pewnie w mniejszym stopniu...ale leczaca wode ja tak z moim eliskirem wodnym krysztalowym robilem i faktycznie baniak 5l po 48 godzinach nabieral walorow smakowych oryginalu zapewne bawiac sie tak z woda grandera...na wode osmotyczna... potencjal energetyczny bylby sporo mniejszy niz oryginalu...ale... zawsze :) duzo duzo lepiej niz zwykla :) osmotyczna majac pret grandera czy odpowiednik, nie trzeba sie bedzie produkowac i czas tracic :) papaja :) ja sie nie bawie w takie...tam... jak ktos mi staje koscia w gardle... na pewno nie znikne w tym...zeby pojawic sie pod innym nickiem pisze pisalem i bede pisal tylko! pod swoim nickiem tego mozesz byc pewna pewnie bede stulatkiem zaliczajacym maratony i triathlony... jako oredownik zdrowego stylu zycia ... i kolejne fajne...wyzwanie :) sprawdzian ( ale by sie moj nauczyciel wuefu z podstawowki zdziwil ) papajcia :) a jak jest moj sasiad... ? :) i to jeszcze moze dobry kumpel hehe zgadza sie :) starakosc :) ja nie z tych...co to sie chowaja ( do tego postu nie zagladalem tu, bo irytuja mnie niektore twoje wypowiedzi i nie moge przejsc obojetnie obok :) , wiec wole miec spokoj i tu nie zagladac, inne zajecia i ogolny brak czasu sa tu znaczacym katalizatorem... ) od czasu do czasu lukne co tam piszesz :) zebys sie zbyt swobodnie nie poczula hiehie:):) ja bym powiedzial ze sporo ostatnio o owsie hehe dzieki tanace i jego/chinskiej mieszance oczyszczajaco wzmacniajacej i tu bym tak nie uogolnial :) ze myslac logicznie bialy chleb (pszenny) jest mniej zdrowy od ciemnego (zytniego) moga oba byc....gow....no warte jesli sa kupne (ten ciemny takze) i logike o kant du...py roztrzasl pszenny zytni owsiany orkiszowy...byle z nieoczyszczonej maki bedzie zawsze zdrowy i na zakwasie tak sie balem o ten chlebek i wysoka temp pieczenia... ze to wszystko co dobre zabija... a tu myk... ze wlasnie taka temp powyzej 200 stopni C uaktywnia z ziaren.... jakies rodzaje naturalnych antyoksydantow... ( bardzo nie pamietam... ale jestem pewien :) tylko dokladnie nie wiem czego hehe, ale fakt hehe) to tak jak z podsmazanymi pomidorami czy przecierem w tym podsmazonym na oliwce 6x wiecej likopenu niz w surowych aaaaa sredniej wielkosci jablko dziennie zapewnia taka sile antoksydacyjna wzmacniajaca jak 1.5 g wit C wiec.... jedzmy te jablka :)) ile wlezie :):) od czasu do czasu bede pewnie jednak zagladal dla... nowinek bardziej niz... prowadzenia dyskusji ( a tyle nowych ciekawych linkow... i kiedy ja to poczytam hehe jak czasu brak :) ) mona jesli jakikolwiek produkt wywoluje alergie.... to sie brac za oczyszczanie ( glowny sprawca... zamieszania watroba ktora nie moze sobie poradzic z przerobieniem) problem tkwi w oczyszczaniu maki z pszenicy... tak jak i innych nadmiernie oczyszczonych produktow, w tym tkwi cale zlo dla naszego ustroju :) to ze cos kogos uczula to nie znaczy ze to zlo....to znaczy ze watroba przewod pokarmowy nie potrafia sobie z tym poradzic odfiltrowac dobre od zlego i przerobic na korzystne dla ciala wina tez moze byc obrobki danego produktu przed spozyciem jak i sposoby konsumpcji... plywak :) :( ... ;) o tej twojej pascie :) Skład: Pomegranate (Punica granatum) 2.57 mg, Toothache Tree (Zanthoxylum alatum) 1.80 mg, Indian Gum-Arabic Tree (Acacia arabica) 1.71 mg, Triphala 1.71 mg, False Black Pepper (Embelia ribes) 1.71 mg, Five-leaved Chaste Tree (Vitex negundo) 1.14 mg. Natural Fluorspar 2 mg, Neem (Azadirachta indica) 1.44 mg, Natural Thymol 1 mg. Aqua, Glycerine, Silica, Hydrated silica, Sodium lauryl sulphate, Titanium dioxide, Xanthan gum, Sodium saccharin, Menthol, Flavour, Sodium benzoate, Sodium sulphite, 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol poczatek dobry..... ale te ostatnie 3 linijkiiiiiiii lipa oki :) wiem... mialo byc ( z zamierzenia) sayonara hehe do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w mniejszym stopniu...ale leczaca wode ja tak z moim eliskirem wodnym krysztalowym robilem i faktycznie baniak 5l po 48 godzinach nabieral walorow smakowych oryginalu zapewne bawiac sie tak z woda grandera...na wode osmotyczna... potencjal energetyczny bylby sporo mniejszy niz oryginalu...ale... zawsze :) duzo duzo lepiej niz zwykla :) osmotyczna majac pret grandera czy odpowiednik, nie trzeba sie bedzie produkowac i czas tracic :) papaja :) ja sie nie bawie w takie...tam... jak ktos mi staje koscia w gardle... na pewno nie znikne w tym...zeby pojawic sie pod innym nickiem pisze pisalem i bede pisal tylko! pod swoim nickiem tego mozesz byc pewna pewnie bede stulatkiem zaliczajacym maratony i triathlony... jako oredownik zdrowego stylu zycia ... i kolejne fajne...wyzwanie :) sprawdzian ( ale by sie moj nauczyciel wuefu z podstawowki zdziwil ) papajcia :) a jak jest moj sasiad... ? :) i to jeszcze moze dobry kumpel hehe zgadza sie :) starakosc :) ja nie z tych...co to sie chowaja ( do tego postu nie zagladalem tu, bo irytuja mnie niektore twoje wypowiedzi i nie moge przejsc obojetnie obok :) , wiec wole miec spokoj i tu nie zagladac, inne zajecia i ogolny brak czasu sa tu znaczacym katalizatorem... ) od czasu do czasu lukne co tam piszesz :) zebys sie zbyt swobodnie nie poczula hiehie:):) ja bym powiedzial ze sporo ostatnio o owsie hehe dzieki tanace i jego/chinskiej mieszance oczyszczajaco wzmacniajacej i tu bym tak nie uogolnial :) ze myslac logicznie bialy chleb (pszenny) jest mniej zdrowy od ciemnego (zytniego) moga oba byc....gow....no warte jesli sa kupne (ten ciemny takze) i logike o kant du...py roztrzasl pszenny zytni owsiany orkiszowy...byle z nieoczyszczonej maki bedzie zawsze zdrowy i na zakwasie tak sie balem o ten chlebek i wysoka temp pieczenia... ze to wszystko co dobre zabija... a tu myk... ze wlasnie taka temp powyzej 200 stopni C uaktywnia z ziaren.... jakies rodzaje naturalnych antyoksydantow... ( bardzo nie pamietam... ale jestem pewien :) tylko dokladnie nie wiem czego hehe, ale fakt hehe) to tak jak z podsmazanymi pomidorami czy przecierem w tym podsmazonym na oliwce 6x wiecej likopenu niz w surowych aaaaa sredniej wielkosci jablko dziennie zapewnia taka sile antoksydacyjna wzmacniajaca jak 1.5 g wit C wiec.... jedzmy te jablka :)) ile wlezie :):) od czasu do czasu bede pewnie jednak zagladal dla... nowinek bardziej niz... prowadzenia dyskusji ( a tyle nowych ciekawych linkow... i kiedy ja to poczytam hehe jak czasu brak :) ) mona jesli jakikolwiek produkt wywoluje alergie.... to sie brac za oczyszczanie ( glowny sprawca... zamieszania watroba ktora nie moze sobie poradzic z przerobieniem) problem tkwi w oczyszczaniu maki z pszenicy... tak jak i innych nadmiernie oczyszczonych produktow, w tym tkwi cale zlo dla naszego ustroju :) to ze cos kogos uczula to nie znaczy ze to zlo....to znaczy ze watroba przewod pokarmowy nie potrafia sobie z tym poradzic odfiltrowac dobre od zlego i przerobic na korzystne dla ciala wina tez moze byc obrobki danego produktu przed spozyciem jak i sposoby konsumpcji... plywak :) :( ... ;) o tej twojej pascie :) Skład: Pomegranate (Punica granatum) 2.57 mg, Toothache Tree (Zanthoxylum alatum) 1.80 mg, Indian Gum-Arabic Tree (Acacia arabica) 1.71 mg, Triphala 1.71 mg, False Black Pepper (Embelia ribes) 1.71 mg, Five-leaved Chaste Tree (Vitex negundo) 1.14 mg. Natural Fluorspar 2 mg, Neem (Azadirachta indica) 1.44 mg, Natural Thymol 1 mg. Aqua, Glycerine, Silica, Hydrated silica, Sodium lauryl sulphate, Titanium dioxide, Xanthan gum, Sodium saccharin, Menthol, Flavour, Sodium benzoate, Sodium sulphite, 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol poczatek dobry..... ale te ostatnie 3 linijkiiiiiiii lipa oki :) wiem... mialo byc ( z zamierzenia) sayonara hehe do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi, no właśnie dlatego, że surfin ma małą zawartość jest dostępny. Solgar miał fajny zestaw z siarką, na skórę i włosy, dostępny w aptekach. Nie widzę tego już. Tak luźno już myśląc: jakby tak wszyscy kupowali siarkę na trądzik np, to dermatologia by padła :) Osobiście biorę jedną pigułę swansona i tak będę brać dalej. Nie będę zwiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiad myszki miki
Makler Miło że się odezwałeś, już zaczynało się robić nudno, gratulacje na nowej drodze życia, „ławek to tylko dodać „S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiad myszki miki
makler apropos pasty (dotyczy pływaka) a raczej proszku w dodatku brązowego Vicco też go używam, niepowiem ciekawy smak, ale żeby czynił cuda w wybielaniu to przesada, masz rację wszystko co ma konsystęcję stałą (pasta) jest gorsze od np. proszku wcierasz ten proszek palcami, czy szczotką (miękką czy twardą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiad myszki miki
makler odnośnie likopenu w pomidorach (przecier) pod wływem obróbki termicznej (trans-likopten) zmienia się w postać chemiczną i to nie jak piszesz 6-krotnie a ok. 2-3 razy i oczywiście jest bardziej wchłanialny (biodostępność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś moje trzecie oczyszczanie. Od kilku dni boli mnie głowa, tabletki nie pomagają. Jesień? Oczyszczanie? Migrena? Może oczyszczanie pomoże. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monaL ja wychodzę z następujązego założenia, jeżeli zajmujemy się tym czym jest płukanie wątroby to robimy to do końca i konsekwentnie, w tym przypadku nie ma półśrodków, ja też jak zaczyszczałem oczyszczanie i wiele innych zmian w swoim postępowaniu nie znałem efektu końcowego - teraz mogę powidzięć, że jak się oczyściłem to mogę dalej kombinować, ulepszać w nastawieniu na optymalną poprawę swojego zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Mona chciałoby się pomóc ale cóż...mogę tylko współczuć. Mi od jakiegoś czasu zrobiło się dziwnie wrażliwe gardło,czasem śpię w szaliku.Może coś jest w powietrzu ale to kolejny szeroki temat. Makler Bóg nie odgrywa w moim życiu żadnej roli On jest reżyserem. trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MonaL Spróbuj lewatyw z kawy. Ja czuję się leciutko i wspaniale,tak czysto... Jeszcze mam trochę takich ciarków,czuję je jak wklepuje olejek w twarz. Tak czasem pomyślę sobie,że miałam takie kamyki-piaski,to brrr:O,dlatego tak cierpiałam,bo wątroba była zatkana,ponieważ te nieczystości obsunęły się ,wcześniej te robactwo. W pewnej chwili żałowałam,że zaczęłam te oczyszczanie,ale teraz wiem,ze postąpiłam słusznie:) Tomi to jesteśmy umówieni;)na 30 XI Starakość Nic więcej nie biorę.skupiam się na żywności,ziołach itp,teraz jest obfitość warzyw i przede wszystkim mam więcej czasu,bo plony zebrane i korzystam ze swej pracy:) Makler miło Cię poczytać:) jeszcze raz życzę Ci powodzenia w udoskonalaniu siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po... w nocy było ok, ale ranek paskudny - boli głowa, jestem słaba jak niemowlę. Lewatywy pomagają - potwierdzam Matylda - i lepsze samopoczucie i kamienie szybciej się pojawiają, a podobno ważne, żeby szybko wyszły. A było sporo i kilka duużych. Tomi, taki mam zamiar - oczyszczać się do końca. Dołączam do was 30 listopada :) Jan oj ty - dzięki, miłe słowo droższe pieniędzy :) Jeszcze raz polecam wszystkim książkę Pitchforda "Odżywianie dla zdrowia" - naprawdę rewelacyjna - dla mnie to jest moja biblia. Znajdziecie tam wszystko - łącznie z naszym płukaniem woreczka/wątroby, przez odżywianie w zależności od rodzaju choroby, typu człowieka, pory roku itp. itd. Są tam opisane posty, diety, kuracje lecznicze. Czytajcie :) Ja idę dogorywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Starakość - mnie zaskoczyło MSM - miałam na rękach blizny po poparzeniu. Kilka kropek, ale w takim miejscu, że nie mogłam nosić zegarka, żeby nie przyciągać w to miejsce wzroku - raczej zasłaniałam dłuższymi rękawami swetrów, bo nie wyglądały ładnie. Od razu powiem, że nie były to blizny stare - takie półroczne. Nie wiem kiedy, bo nie zwróciłam uwagi, ale nagle okazało się, że ręka jest gładziutka... wszystko poznikało. Odkryłam to wczoraj. Biorę 2 g MSM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×