Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

nie będę tutaj opisywał efektów procesu wydalniczego mojego oczyszczania, bo pewno po waszych doświatczeniach z czyszczeniem wątroby wiecie co mam na myśli, ale powiem jest na co popatrzeć tymabardziej jestem ciekaw jak głęboko się o czyszczę przy zastosowaniu głodówki, bo to co opisują znawcy tematu można się spodziewać ciekawych rezultatów, szczególnie podczas przechodzenia silnego zakwaszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona812 Ja rozpoczęłam od przeczytania książek Tombaka, od zmiany diety,a potem oczyszczałam jelito grube,odrobaczanie(też stosowałam Balsam Kapucyński)i w dalszym ciągu jestem na etapie oczyszczania wątroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
tomi widzę, że niemożesz dotrzeć swoimi argumentami do deejay i irazu to ja im wytłumaczę inym językiem Podejmijcie wyzwanie i zacznijcie się dzielić wiedzą albo ZAMILCZCIE czsami do ludzi trzeba prostym językiem przemuwić, a nie jakimiś substytutami czy komple... itp, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Do środków regenerujących wątrobę ja zdecydowanie polecam ostropest plamisty tak jak pisał Tom1. Ja używam obecnie oleju z ostropestu i zakupiłem nasiona, tylko jak to jeść, surowe? Mona812, Polecałbym poniższą drogę: 1. Zmiana diety Sprawdzić jaką wodę pijesz, filtry osmotyczne najlepiej. Przestać jeść smażone, ograniczyć lu zlikwidować mięso i zakwaszacze organizmu. Jeść bardzo dużo warzyw, codziennie jabłka i cytrynę (jak możesz). Generalnie dieta to temat rzeka. 2. Dbanie o wątrobę, czyli ogrzewanie jej, gorące kąpiele, pilnowanie aby miała ciepło. Okłady termoforem lub podobnym urządzeniem, okłady z olejku rycynowego. Spożywać ostropest plamisty. 3. Przygotować się do oczyszczania wątroby, te dwie ksiązki Kuracja Życia Huldy Clark i Niezwykłe płukanie wątroby i woreczka żółciowego Moritza to podstawa - przeczytać i stosować. Oczywiście odrobaczyć się czy to zapper czy lekami typu Paraprotex, orzech czarny itp. To tak w telegraficznym skrócie, bo jeśli przeczytałaś całe to forum to już powinnaś być chodzącą encyklopedią zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p1975 są dwa sposoby na ziarna ostropestu: - samemu zmielić (nie kupywać zmielonego bo tylko nadaje się do spożycia góra przez pół roku) - musisz zmielony ostrosept trzymać w ustach do momentu zmieszania ze ślina i połknąc popijając - rozgryźć nasiona jak możesz dobno (nie przesadzajc) i połknąć (można popijać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Kulturysta Rozbawiłes mnie:) Jakie wyzwanie ?:) Lepiej forum przeczytaj:) Jesteś tu nowy:) A już nas obrażasz:) Ręce mi opadły:) Ja pisałem z troski :) Rzeczywiście zaszło nieporozumienie ale Tomi wszystko wyjaśnił i teraz widzę jak głęboką wiedzę posiada:) Także grzecznie Cię proszę nie pisz takim tonem bo ja szanuję tu wszystkich:) A czy się dzielę wiedzą to niech wszyscy ocenią a nie tylko Ty:) Tomi Jest ok:) UT i WU 3% to nie dla mnie, przynajmniej narazie intuicyjnie nie czuje tego... Głodówka na Granderze to ciekawe doświadczenie i myśle, że sporo nieprzyjemnych czynników może być zniwelowanych właśnie poprzez te silne wibracje wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Dziekuje za podane stronki:) Tomi Cos do mnie przemawia co piszesz ale to jest tylko cos... Tak jak napisales " widocznie rozne mamy zdanie " Pewnie dlatego, ze Ja patrze z perspektywy drobnej kobiety:) ale przeciez kazdy ma inny organizm... Lubie komedie wole sie smiac niz plakac:P kulturysta Kiss for you honey...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim. Jestem po pierwszej porcji soli. :) DeeJay tak ładnie piszesz o msm... na razie testuję jedną rzecz. Jak będę widzieć wyraźne efekty, ( żeby wiedzieć co dobrego co przynosi) to może jednak zwiększę msm. Kulturysto podziel się najpierw swoją wiedzą. Ale podziel się, a nie wal po oczach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakosc Nasz Narcyz tyle wniosl w to forum, ze wiecej mu juz pewnie sie nie chce pozostalo mu atakowac z partyzanta bo tak latwiej... hie hie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
Dzieci co Wy wyprawiacie? Prowadzę Ośrodek od 20 lat zajmujący się odtruwaniem organizmu. Weszłam przypadkiem na Wasze Forum i jestem przerażona co wyprawiacie!!! Domyslam sie,że pisze tu większość osób młodych.Mam pytanie po co wam w tak młodym wieku tak agresywne odtruwanie ,kiedy macie jeszcze nie zatrute wątroby? Nigdy nie należy robić na sobie eksperymentów z książki! Takie odtruwanie jest konieczne w przypadku poważnych chorób i pod opieką fachowców ,a nie "dobrych" rad koleżanek. Cieszycie sie,że po wypiciu litrów oleju coś Wam schodzi z jelit. Wiadomo,że dorosły człowiek ma tych kamieni kałowych ok.10 kg.Ale zbierają to przez całe życie.Wy macie jeszcze zdrowe watroby więc po co te eksperymenty? Miałam ostatnio telefon od młodego człowieka,który oczyszczał się wg .książki Malachowa. Jaki efekt? Pijąc ileś cytryn z olejem doprowadził do rozmiększenia kości zębów i nie tylko! Każdy organizm jest inny i wymaga indywidualnego prowadzenia. W organizmie musi być równowaga kwasowo -zasadowa kiedy dochodzi do jej zaburzenia nadmiarem kwasów lub oleju możecie sie spodziewać b.poważnych konsekwencji. Jak będziecie chcieli porady na ten temat to służę. Temat picia odparzonej uryny jest najgorszym złem!! Sa tam wygotowane wszystkie wspaniałe składniki. a zostają same brudy. Nie na tym polega urynoterapia!Jeśli dokładnie przeczytacie wskazówki Pani Clarkto zobaczycie,że jest to reklama kupienia jej urządzenia.Pozdrawiam Lidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Irazu Z partyzanata :) Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu :) Albo jego żołnierze. Z doświadczeniem jeśli chodzi o powrót do zdrowia kiepsko, bo to od zawsze super zdrowy facet, raczej książek mu zabrakło. :D Wiem, wiem znowu oberwę z któregoś moździerza :P Po czyszczeniu :) No więc cóż to opuściło moją wątrobę. Kilkanaście 2mm zielonych kamyczków. Czekam na jakiegoś starego byka i nic. Za to wypłukuje się candida, co mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andia nie przesadzaj. Nikt tutaj nie wypija litrów oleju, jak ten wtórny analfabeta co do ciebie dzwonił. Piszesz : "Takie odtruwanie jest konieczne w przypadku poważnych chorób i pod opieką fachowców. " Ha ha ha ha ha ha ha. Po pierwsze, osobiście wolę wywalić kamienie z wątroby niż potem pozbyć się woreczka, a wcześniej przeżywając katusze. Po drugie w tej chwili mam coś poważnego i jakoś przy tym żaden lekarz fachowiec nie chce nikomu kto na to cierpi pomóc. Po trzecie mam pytanie. Co oferujesz w swoim ośrodku i za ile? Niech zgadnę. Hydrokolonoskopia, parówki solno-ziołowe, masaże i głodówka. I to wszystko w ciągu dwóch tygodni. I pacjent jest sterylny, a równowaga kwasowo- zasadowa przywrócona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty staraaa chocby mial zyc 140 lat to ksiazek i tak mu nie zabraknie. Mimo wszystko mam nadzieje, ze bedzie nas milo wspominal kiedy juz ZAMILCZYMY... Konczac te zarty chce uzmyslowic Maklerowi, ze jest takie slowo jak POKORA polecam zapoznac sie z definicja tego slowa. Juz dawno chcialam to napisac i nadeszla wiekopomna chwila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andia A jakie to urządzenie reklamuje Hulda Clark, bo jakoś nie mogę znaleźć w "Kuracji życia", bo chyba o tą książkę Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starakość Ja od lat nie mam żadnych widocznych kamieni. Piszesz że wypłukujesz candidię, skąd wiesz że to candidia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warta polecenie jest kuracja doustna olejkiem pichtowym nierafinowanym. Jakos na poczatek trzeciego tygodnia kuracji zaczelam odczuwac nerke z prawej strony leciutko tak jakby tylko dawala znac, ze tam sobie jest nastepnego dnia to samo. Trzy dni nic... jednego dnia wieczorem okrutnie mi zaczelo byc zimno a stopy mialam lodowate zalozylam syberyjsko-babcine skarpety okrylam sie kocem a moj chlopak w koszulce z krotkim rekawkiem sobie chodzil. Pod kocem sie ogrzalam ale stopy dalej lodowate... ??? Bylam pewna, ze nastepnego dnia bede chora ale zadnych uzdrawiaczy nie zastosowalam. Nastepnego dnia ku zdziwieniu zdrowa rybka... ??? W ostatni tydzien kuracji znowu zaczelam odczuwac prawa nerke a nastepnego dnia odczuwalam BOL obu nerek to wszystko zaczelo byc zastanawiajace... Przeczytalam jeszcze raz w jakim przypadku olejek dziala wspomagajaco i tam byla wymieniona z wielu innych kamica nerkowa. Po skonczonej kuracji zauwazylam, ze nie "placze" na zimne stopy. Czasami sa cieple czasami letnie. I nawet nie oddaje tak czesto moczu jak dawniej a pije tyle samo wody. Kuracja wspaniala pare kropel olejku na lyzeczke miodu pychotka:) A tu podaje stronke z dokladna instrukcja: http://www.roik.pl/olejek-pichtowy-z-jodly-syberyjskiej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
andia, zabraklo w Twojej wypowiedzi numeru telefonu i cennika :- ) Mi lekarz zaproponowal laparoskopie na dzien dobry o diecie tylk baknal jak sam go o to spytalem. Ja po czartym oczyszczaniu watroby. Wylecialo jakies 50 kamieni powyzej wielkosci groszku w tym z 30 powyzej centymetra o kilka powyzej 1,5cm. Dobry zbior chociaz jakos tak dziwnie bylo. wYjatkowo nie smakowala mi oliwa a zwykle mi smakuje, soli to nie cierpie od zawsze. Rano sol bralem dopiero o 8 i 10 i to chyba blad bo zaczal mnie bolec brzuch rano, to chyba jelita. ocieplalem termoforem ale przeszlo dopiero jak okolo 12 zjadlem jablka. moze to kwasy zaczely atakowac jelita... w kazdym razie zauwazylem ze mii kamienie schodza dopiero jak cos zjem, moze musi to wymusic prace jelit. kiedys gdy mialem luzne stolce to po pierwszym oczyszczaniu juz z rana byly kamienie. teraz jak sie mi uregulowaly jelita to juz nie jest tak prosto. Dzisiaj zona robi 5 czyszczenie, ale weekend :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irazu :D Jarosław to bardzo dobrze, że nie masz żadnych kamieni :) Skąd wiem, że to candida? Bo widzę. :) Najprostszy test na candidę. Zaraz po przebudzeniu napluć do szklanki z wodą. Jeśli pojawią się białe odnogi to wiadomo. Do tego objawy i brak pomysłu lekarzy co to może być, przy dużej ilości różnych badań. Przyczyna: Syf w powietrzu w pracy + stres + wilgoć z pleśnią w domu ( z czym aktualnie walczę i pomału mi się udaje). Z resztą pisałyśmy o tym wcześniej z Matyldą. Co do urządzenia Clark to andia miała chyba na myśli zapper. Tak nawiasem to andia nie przeczytała uważnie książki, ponieważ pani clark nie zaleca stosowania litrów oleju przy oczyszczaniu wątroby, jak nam to andia sugeruje. P. Lidio jeszcze jedno, klientów to tutaj pani nie znajdzie. Nawet wiem, który to jest ten pani ośrodek. Tak jak myślałam odtruwanie głodówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
andia, poza tym chyba mylisz pojecia bo kamieni watrobowych na pewno nikt nie ma 10kg, chyba ze slon :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p1975 ułaaaa niezłe kolosy :) Może miałeś za mało soku, że oliwa była be. Albo to zależy od tego, co się je przed czyszczeniem. Mnie sól jakoś przeszła teraz przez gardło bez większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p1975 ta pani pomyliła oczyszczanie okrężnicy z oczyszczaniem wątroby. Tak swoją drogą to ciekawe, że można się tych kamieni kałowych pozbyć tylko 2-tyg głodówką, bo z tego co obczytałam to nie jest takie proste. To samo się tyczy odtruwania wątroby. No niestety, ale najpierw trzeba ją oczyścić, żeby potem ją odtruć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Jarosławie, gdybyś był kobietą, to byłoby mi łatwiej wyjaśnić :P ponieważ większość kobiet miała pochwowe zakażenie tym grzybem, czy to z mydła, czy w czasie ciąży. Do czego to przyrównać.W wodzie to wygląda jak taki biały drobniutki proszek. Drobniejszy niż kropki na końcu zdania tutaj. Albo pojedynczo, albo pozlepiane w takie małe kawałki jakby "twarogu". Na języku to taki biały nalot, a jeśli zaatakuje drogi rodne, (a często tylko i wyłącznie, co ciekawe jeśli zaatakuje przewód pokarmowy, czy gardło, nie musi atakować dróg rodnych) potrafi bardzo szybko się rozrosnąć, wywołać zapalenie i siłą rzeczy zbija się właśnie w taki suchy "twaróg". O ile drożdżycę dróg rodnych możemy szybko i skutecznie wyleczyć, to przy drożdżycy układu pokarmowego, czy gardła człek ma przesr.ne :D Mam nadzieję, że wyjaśniłam ci to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Boswellia W badaniach klinicznych zachęcające rezultaty były obserwowane u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów, w przewlekłych zapaleniach jelita grubego, wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego (choroba Crohna), http://tnij.org/n64w Przeciwzapalnie działa też kora wierzby do nabycia w zielarskim za 2 złocisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
ale wy się dajeci łatwo podejść, pfrzecież chyba wasze wpisy na tym i innym forum wynikają raczej z dobrej woli i chęci pomocy sobie i innym a nie z udowaodniania, kto więcej wie, umie ma więcej doświadczeń itp. PS Candida starakość - gratuluję wzroku, chyba masz mikroskop elektronowy w oczach, posiadanie tej bakterji nie można zdiagnozować organoleptycznie (np. wzrokiem), jej posiadanie ma bardzo istotne konsekwencje dla stanu nełrologicznego i psychicznego pacjęta oraz jest często wykrywane pod kątem zespołu wrażliwego jelita i może nawet prowadzic do perforacji jelit, na litość nie wypisuj takich głupot, że ją widzsz własnym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
proszę sobie popatrzeć" http://www.google.pl/search?q=candida+albicans&hl=pl&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4ADFA_plPL446PL446&biw=1051&bih=624&site=webhp&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Knq_ToukNMmhOt3ktNEB&sqi=2&ved=0CGEQsAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starakość Chodzi mi o to że napisałaś tak: "Po czyszczeniu :)No więc cóż to opuściło moją wątrobę. Kilkanaście 2mm zielonych kamyczków. Czekam na jakiegoś starego byka i nic. Za to wypłukuje się candida, co mnie cieszy " Dalej nie wiem dlaczego wiesz że "wypłukuje się candida". Chyba że widziałaś ten "twaróg" po oczyszczaniu (o czym nie napisałaś) Dlatego tak dopytuję bo tak jak pisałem wcześniej z półtora roku temu, o efektach mego płukania wątroby, nie miałem kamieni lecz przeźroczyste półkólki jakby z przezroczystego żelu. Każdy pisze że wydalił kamienie, lub piasek. Mało kto że coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jarosław nie ma szans abyś dosrzegł gołym okiem Candid (samą bakteria), masz oczywiście szanse zobaczyś spustoszenie jakie ona wywołuje ewentualnie objawy jej występowania, przeczytaj małachowa "leczenie głodówką" na sre. 130 opisuje efekty głodówki, która może dać podobne rerzultaty jak oczyszczanie, cytuję "zielone glony, wodorosty" "skrzepy" - efekty wydalania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosławie, a od czego jest sól gorzka? Oprócz tego, że otwiera zastawkę między wątrobą, a okrężnicą, to jest przede wszystkim przeczyszczająca. Jest sprzedawana jako środek przeczyszczający. Przecież to co schodzi przy oczyszczaniu to nie tylko z wątroby, z jelita też. A grzyb schodzi właśnie z jelita :) Owszem napisałam, pytałeś skąd wiem, to ci odpisałam - bo widzę. Żelowe półkółki ? Może to u ciebie było "błoto"choresterolowe. Mnie zdarzyły się kamienie powleczone takim żelem. Kulturysto doucz się trochę i załóż okulary, bo ja nie piszę o bakterii tylko o grzybie, w który rozrosła się bakteria. Konsekwencją tego jest kandydoza. Jeśli spotykałeś się kiedyś z jakąś kobieta, którą dopadła grzybica pochwy, to jest to wywołane dokładnie ta samą bakterią. Poza tym jakbyś czytał forum to byś doczytał to, o czym pisałyśmy z Matyldą. Wystarczy, że rano przed myciem zębów napluję do szklanki z wodą i mogę candidę podziwiać w pełnej krasie. Żeby nie było, że to tylko jakiś syf z nocy, to wymaz z gardła w kierunku gronkowca, grzybów i pleśni robi się właśnie na czczo, bez mycia zębów, a nawet płukania ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×