Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość kulturysta!!!
starakość darój sobie inwektywy personalne, bo chyba się na tym najlepiej znasz, udowodniłaś to atakując m.in. maklera. jak niemsz nic do powiedzenia albo piszesz niestworzone głupoty to nie zamieniaj to n typowe dla ciebie inwektywy typu, załuż okulary, dołuczyć się, czytaj ze zrozumieniem, twoje wpisy to ja szczególnie dokładnie czytałem i to odpoczątku jak zaczełąś mieszać i antagonizować innych, no i twój ostatni wpis do jarosława kiedy jarosław radził innym n tym i wielu innych forach i to na bardziej zawiłe tematy to ci chyba zdrowy styl rzycia niebył nawet w głowie swoją drogą jarosłąw czytam cię tu i uwdzie i masz naprawdę bogatą wiedzę, i czy nie zauważasz brak elementarnego przygotowania do wymiany poglądów starejkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
chyba zaczynam rozumieć co niektóre soby które, tu się już nie udzielają z głupotą ludzką, zarozumiałością, pychą i aktakami personalnymi trudno dyskutować, już sobie wyobrażam jak niektóre osoby dawałyby sobie do gara jakby siebie widział i się lepiej znały, to takie tybowe wytykać innym i popełniać przytym elementarne błędy w ocenianiu; stara kość zbadaj sobię tarczyce i trzustkę jak tego jeszcze nie robiłaś wolę iść pobiegać niż sie pustymi argumentami licytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwektywy personalne, ataki personalne... ha ha ha. Między innymi Maklera... No spoko. Przepraszam bardzo, ale to ty tutaj obrażasz innych. Makler również NAJPIERW MNIE obraził. Widzę, że tak samo jak Makler siedzisz w moim organizmie i dokładnie wiesz co mi jest. Weźcie się umówcie i pogadajcie na temat budowania masy na siłce, bo chyba tego od Maklera chcesz. Wiedzy na temat kulturystyki. To się podlizuj dalej. Co do mojej trzustki i tarczycy, a owszem były, były, a nawet nie takie badania ostatnio przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starakość,,,,,,,,
nie zwracaj na kulturystę uwagi. W przeciwieństwie do maklera, ten człowiek nigdy nic pozytywnego nie wniósł do dyskusji. Tylko obraża i krytykuje niczym przedstawiciel medycyny akademickiej czyli dealer koncernów farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
starakość do ostatniego twojego wpisu właśnie swoją odpowiedzią udowodniłaś mi dokładnie o co mi chodziło: szufladkujesz ludzi, mogę to samo o tobie powiedzieć, co robisz tutaj, z twiomi dolegliwościami jak to ma się do głównego tematu wątku, weź swoje zabawki i idź na inne forum, jak mi każesz (jednocześnie szufladkując, zresztą nie tylko mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jarosław Jak robisz te krótkie linki do stron ? Móglbys mi polecić jeszcze jakies fora do poczytania ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
starakość na twoje dolegliwości jeżeli je dobrze rozumiem może pomóc H202 najpierw roztwór 3% potem przejść na 30% (w odpowiednich proporcjach) jak cię to interesuję to zajakiś czas napiszę teraz was opuszczam - ku zadowoleniu wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniello_se
Witam, od dluzszego czasu sledze wpisy na forum w temacie oczyszczania watroby metoda Huldy Clark. Po dosc dlugim czasie namyslu, postanowilem w koncu rowniez oczyscic sobie watrobe. Chcialbym sie dolaczyc i opisac swoje reakcje i spostrzezenia dot. przeprowadzonej kuracji. Na poczatek kilka faktow o sobie: - mam 35 lat. Ogolnie czuje sie swietnie. Mam 176 cm wzrostu i normalna wage. - od wielu lat nie przyjmowalem zadnych lekow w tym antybiotykow. - od czasu do czasu sie przeziebiam ale na krotko tj. zwykle na kilka, kilkanascie godzin. - nie stosuje zadnej specjalnej diety. Jem raczej wszystko ale z umiarem. Fastfoody odwiedzam raz, dwa razy w miesiacu. Chleb w wiekszosci jem pieczony we wlasnym zakresie. Lubie popijac olejek pichtowy. - codziennie rano (przez 7 dni w tygodniu) od ponad roku na czczo robie ssanie oleju, nastepnie wyciskam sok z duzej porcji swiezej naci pietruszki, marchwii, jablek, selera naciowego, korzenia imbiru i dorzucam do tego jeszcze kilka pestek moreli. Zamiennie do wyciskarki (Angelia 7500) wrzucam od czasu do czasu zebrane wlasnorecznie zurwainy, czerwona borowke brusznice, liscie brzozy, liscie mniszka oraz bulwe buraka czerwonego. Po okolo trzydziestu minutach od wypicia soku z lyzka oliwy z oliwek jem normalne sniadanie (wedlina, ser, zodkiewki, papryka) z herbata a nastepnie parze, gotuje lub robie w ekspresie czarna kawe. - w dzien jem to co je wiekszosc ludzi od kilebas z chrzanem poczawszy, poprzez bigosy, golonki lub zupe z golonki (wedlug zalecen Kwasniewskiego), na ziemniakach z jakims tam miesem i surowka czy warzywnych zupach skonczywszy. Czasem jem cos tam z puszki. Czasem robie sobie zielonego szejka w mikserze. Czesto za dnia zuje godzinami surowy imbir. - na noc staram sie nie najadac tzn unikam jedzenia po godzinie 20:00. Czasami zdarza mi sie wypic lekkie kilkuprocentowe piwo zagryzane slonymi paluszkami. Generalnie alkohol pije w bardzo malych ilosciach. Nie lubie czuc sie pijanym nawet w najmniejszym stopniu. - sportow generalnie nie uprawiam chociaz uwazam ze moim sportem jest latem ciezka fizyczna praca przy rzezbieniu a zima odsniezanie kolo domu gdyz mieszkam tam gdzie sniegu jest naprawde duzo. - w domu mam dwa koty, ktore spia czesto razem ze mna i ktore przytulam ze sto razy na dzien (odnosnie pasozytow) Przebieg kuracji: - w piatek zdecydowalem sie ze oczyscze watrobe. - obudzilem sie po godzinie 06:00 rano i zrobilem dwudziestominutowe ssanie oleju po czym wycisnalem jak zwykle sok z naci pietruszki, marchwii, jablek i wypilem jego dosc duzy kubek z lyzka oliwy z oliwek. - sniadania nie jadlem - po godzinie 11:00 zjadlem cztery kanapki pelnoziarnistego chleba na zakwasie domowej produkcji z miodem wielokwiatowym. - w miedzy czasie wypilem kilka szklanek przegotowanej wody z kranu. - od godziny 14:00 juz nic nie jadlem i nie pilem - o godz.18:00 wypilem prawie pelna szkalnke wodnego roztworu soli gorzkiej wg. zalecen Clark. Wypilem ja normalnie bez zadnych problemow. Jezeli komus nie smakuje proponuje sprobowac soku z naci pietruszki, mniszka lekarskiegho lub lisci brzozy. Po tym sol gorzka to przyjemnosc :) Po wypiciu soli ust nie zwilzalem woda. - godz. 20:00 kolejna szklanka roztworu soli gorzkiej. - godz. 21:50 po kilku toaletach w pizamce juz na lozku wypilem ze sloika zalecany roztwor soku z calego grejfruta z polowa szklanki oliwy z oliwek plus cztery kapsulki ornityny dla lepszego snu. Nie bylo to pyszne ale nie zrobilo na mnie wrazenia. Moze przez codzienne ssanie oleju po prostu sie przyzwyczailem do obecnosci tlustosci w buzi. Po wypiciu polozylem sie na wznak z glowa uniesiona do gory i przestalem sie ruszac. Po kilkunastu minutach zasnalem. - okolo godziny 23:00 obudzilem sie na chwile i znowu zasnalem. - okolo godziny 02:00 nad ranem nagle sie obudzilem z lekkimi mdlosciami. Bylo mi tez goraca i czulem ze chyba zbiera mi sie do toalety. Poszedlem i wyproznilem sie ale raczej na sile niz samoistnie. Nie zaobserwowalem zadnych kamieni w toalecie. - wychodzac z toalety zrobilo mi sie slabo i zobaczylem czarne plamy przed oczami. Myslalem, ze nie dojde do lozka i strace przytomnosc. - znalazwszy sie w lozku polozylem sie na brzuchu, krecilo mi sie w glowie jak po wypiciu alkoholu. Nagle poczulem straszne zimno a potem goraco i sie calkowicie odkrylem. Po chwili cale cialo oblalo sie kroplistym potem. W tym czasie zmierzylem temperature i mialem 35,5 stopnia C. Bylem blady i zimny. Przestraszylem sie ze cos jest nie tak. Jednak po kilkunastu minutach a moze nawet krocej zasnalem i to mocno. - o godzinie 07:00 wypilem kolejna tzrecia juz szklanke roztworu soli. - poszedlem do toalety i po wyproznieniu sie z cieczy poczulem, ze musze jeszcze troche docisnac bo cos jakby chcialo wyjsc i wtedy zaczalem wyprozniac kamienie. Bylem w szoku bo w zyciu sie nie spodziewalem ze naprawde je zobacze. W sumi bylo ich kilkadziesiat. - odwiedzalem toalete jeszcze kilka razy, za kazdym razem wydalajac troche kamieni. - o godz 09:00 wypilem czwarta porcje roztworu soli i usiadlem do komputera. Nadmieniam, ze od rana nie czulem specjalnego parcia do toalety ani przez nastepne kilka godzin. Wyproznianie sie bylo raczej wymuszone. Przegladajac Internet znalazlem strone, na ktorej zalecano wypicie dodatkowej porcji oliwy z oliwek z sokiem z grejfruta. Pomyslalem sobie ze moze to ma sens chociaz mialem za soba o jedna porcje soli za duzo. - przeczekalem do godziny 11:00 i wypilem druga porcje oliwy z oliwek z sokiem z grejfruta. Niestety nie moglem sie juz polozyc bo zadzwonil klient i musialem go obsluzyc. - okolo 11:40 wyladowalem na kanapie i lezalem na wznak jakies 30 minut. - po godzinie 12:00 w poludnie wyladowalem znowu w toalecie i znowu wydalanie kamieni. - godz.13:00 wypilem znowu szklanke roztworu soli gorzkiej po czym ladowalem kilkakrotnie na toalecie - godz. 15:00 wypilem ostatnia juz w sumie szosta szklanke roztworu soli. W tym momencie bylem tak spragniony plynow, ze jej wypicie sprawilo mi najwyzsza przyjemnosc! :) Na marginesie marzylem o wodzie. - godz. 16:30 zrobilem sobie lewatywe z kawy. Po lewatywie znowu kilka pol, poltora centymetrowych kamieni, ktorych juz nie zbieralem do pojemnika. - godz. 17:00 wypilem szklanke soku wycisnietego z marchwii, jablek, selera i imbiru. - okolo godz. 17:30 wypilem dwie szklanki przegotowanej wody i zjadlem dwie gruszki. - godz. 19:00 zjadlem kolacje tj. kanapki z wlasnego chelba z maslem i rzodkiewka. - na drugi dzien czyli dzisiaj wrocilem do starej diety czyli do typowego sniadania. Po sniadaniu wybralem sie do toalety i zauwazylem znowu kilka kamieni. Efekty: - wydalilem ponad 400 kamieni z czego najwiekszy mial 2,5 cm dlugosci i 1,5 szerokosci. - po kuracji jescze tego samego wieczora poczulem dziki naplyw sil witalnych :) - dzisiaj tj. nastepnego dnia czuje sie fantastycznie. - wiekszosc urodzonych kamykow (do czasu lewatywy) mozna zobaczyc tu: http://www.wiedzanamaksa.com/th_DSC_5241.jpg http://www.wiedzanamaksa.com/th_DSC_5226.jpg http://www.wiedzanamaksa.com/th_DSC_5225.jpg http://www.wiedzanamaksa.com/th_DSC_5223.jpg Chcialem przedstawic tylko suche fakty i swoje reakcje w czasie trwania kuracji i po. Za dwa tygodnie zamierzam ja powtorzyc. Z jakim efektem to sie zobaczy. Pasozyty chrzanie bo jak ktos slusznie zauwazyl na forum nie zyjemy w sterylnym swiecie. Mysle, ze trzeba sie pogodzic z pewnymi zjawiskami i faktami jak z tym ze slonce wschodzi i zachodzi. Robaczki towarzysza nam od zarania dziejow. Jak widze moich sasiadow, ktorzy zyja tu po prawie 100 lat jedzac dzien w dzien mieso z losia popijane mlekiem, czarne jagody doslownie z krzakow i majac przy tym w domu istny zwierzyniec psow i kotow o koniach nie wspomne to odechciewa mi sie skrajnosci i tracenia energii na te wszystkie zaawansowane filozofie i zbytniego pobudzania sie i stresowania. Osobiscie mysle, ze od tych wszystkich pasozytow gorsza jest genetycznie modyfikowana zywnosc. Jakby ktos chcial pogadac to jest moj mail: danielsunriseart@gmail.com lub skype: danielsunriseart Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starakość grzyby czy w konsekwencji różne odmiany grzybicy mogą być konsekwencją chronicznego zakwaszenia organizamu, od tej strony może należało by podejść do nurtującej cię sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzniello no to wszystko ok., trochę zmodyfikowałeś metodę, jak sam pokazałeś na załączonych zdjęciach efekty są - jak się nalerzało spodziewać, każdy z nas, kto przeszedł płukanie to widział, bądź konsekwentny powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta... "ale wy się dajeci łatwo podejść, pfrzecież chyba wasze wpisy na tym i innym forum wynikają raczej z dobrej woli i chęci pomocy sobie i innym" "a nie z udowaodniania, kto więcej wie" Odpowiadam na zaznaczony pierwszy cytat- tak bylo jest i bedzie:) Ciekawe na jak dlugo nas opuszczasz...? Zachowujesz sie jak przesladowca z tematu ut ktory uczepil sie na ponad rok czasu i upaja sie swoja glupota. Daj juz kobiecie spokoj ( nikt nie jest i nie bedzie idealny ) Jakbys mial olej w glowie to powiedzialbys raz czy dwa, ze kobieta zle pisze albo poprawil jej bledy a Ty sie uczepiles jak rzep psiego ogona. Co za niesmak mam nadzieje, ze twoje potrawy sa smaczniejsze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do irazu........
odróżnij żarty od spraw poważnych..... i nie jestem "kulturystą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do irazu........ ( nie do siebie oczywiscie ) Prooooooosze Cie... nie tedy droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irazu napisz mi jak u ciebie "oczyszczanko wątrubeczki" dołanczasz się do 30 XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah niech strace... Czlowieku SIEC jest przepelniona BLEDAMI nie tylko prawdziwymi wiadomosciami... Swiata nie zbawisz... A powiem wiecej nie zawsze CZYSTA OCZYWISTOSC jest taka CZYSTA. To sie nazywa p-a-r-a-n-o-j-a i tak zakanczam wypowiedzi na ten temat. Badz zdrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi Przykro mi ale nie dolacze sie w tym momencie do oczyszczania wedlug HC moze ktos inny dotrzyma Ci towarzystwa. Ja od roku oczyszczam organizm miekkimi oczyszczeniami i takie mam zamiar ciagnac. Obecnie jestem na miksturce owsianej ktora dobrze oczyszcza i odzywia organizm do tego cwiczenia oddechowe i narazie to mi wystarczy... a jesli po roku dalej bede odczuwac dyskomfort z prawej strony zapewne zaczne sie oczyszczac HC. Narazie obserwuje i daje szanse na wolne oczyszczanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
Witam! Raz napisałam na forum jakie bzdury wypisujecie. Powtarzam prowadząc ośrodek odtruwania od 20 lat.Wypisujecie takie głupoty,że włos sie jeży, a mam ich sporo.Pogłupieliście zupełnie! Jeden mądrzejszy od drugiego,a piszecie same głupstwa!! doprowadzicie swoje organizmy do zniszczenia!! Odpowiem tyko osobom,które faktycznie potrzebują pomocy zdrowotnej. Natomiast w tak głupich dyskusjach udziału nie biorę!! Trudno jest przekonać osoby,które uważają się za mądre, a w rzeczywistości na temat odtruwania komórek nie mają zielonego pojęcia robiąc innym dużo szkody. Pozdrawiam wszystkich "Mądrych co wszystko wiedzą" (proponuję zamiast pisać głupoty na temat odtruwania popracować nad ortografią) ANDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andia widzisz jeszcze ci na czymś zależy nawet martwi cię nasza ortografia "a ja celowo popełniam błędy" (i co z tego powodu będę bardziej zdrowy czy chory" lu inni) sam(a) się wylecz ze swoich fobii psychomanipulacja ... może to dział ale nie tak prymitywnie zastosowana nie doceniasz przeciwnika kłania się zła diagnoza, chya treningu brak no albo nie doceniasz dróóógiej srony (przepraszam strony) mam nadzieję, że piszę do starej osoby bo sama użyłaś przymiotnika "młodzi" poprzednio mugłbym sie tak nad tobą znęcać jeszcze dłużej, ale po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, zaroiło się na forum od osób mądrzejszych i lepiej-wiedzących. Ile dobrych rad, a wszystko w trosce o nasze zdrowie. Bezinteresownie! Przykro mi czytać, że wypisuję tu bzdury, głupoty i pogłupiałam zupełnie! Ja tam nie piszę nikomu, że pogłupiał, bo robi coś inaczej niż mi sie wydaje, np. je mięso. Nie potrzebuję też rad - wielkie dzięki, ale nikt tu o nie nie prosił. Starakość, proszę, ignoruj tego kulturystę, jest szansa, że wtedy się znudzi i pójdzie gdzieś indziej. Błagam, nie prowadź z nim dyskusji, bo to wogóle nie ten poziom - ja jego wypowiedzi nie chcę i nie mogę czytać. Bo jeśli nie, to "będę zmuszona" mu odpowiedzieć, a nie chcę, byłaby to odpowiedź zbyt wulgarna, a ja przechodzę właśnie "przemianę duchową" :) :) :) Super, że udało się twoje oczyszczanie, które to? Ja też wiem, jak wygląda candida, miałam kilka razy drożdżycę pochwy, głównie po antybiotyku. Na zdjęciach które wkleił jakiś czas temu Janoity było pokazane jelito zaatakowane candidą - tak właśnie wyglądało - jak oblepione od środka białym twarogiem... jak się mocno przeczyściłaś, to może i to właśnie wydaliłaś. Jarosław, co do przezroczystych kulek. Skojarzyłam, że kilka lat temu odkryłam coś takiego w pieluszce mojego dziecka (kilkanaście razy). Lekarz nie wiedział co to jest... Robiliśmy jakieś badania, dziecko dostało probiotyki i inne, przeszło. Irazu, jakie masz odczucia po kompocie morelowo-owsianym? Ja już kończę colonix i chcę spróbować tego kompotu. Czytałaś może jakieś książki na ten temat, czy wiesz o tej metodzie tylko z forum UT? Daniello, dlaczego jesz te kiełbasy i golonki? To chyba jakiś rodzaj diety? Jak dla mnie, wszystko co robisz - fajne, poza tym fragmentem, dotyczącym tych kiełbas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Andia, znalazłaś w moich wypowiedziach jakieś błędy ortograficze? Bo chętnie bym się poduczyła ortografii. Nie krępuj się, dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do andii...
podałaby Pani strone swojego ośrodka, a nie kluczyła do okoła: http://discimus.pl/ właosów to kobieto to ty masz, pewno efekt 42 dniowych głodówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka(9)
pozwalam sobie przekopiować mój wpis z innego forum (dotyczącego zastosowania wody utlenionej): na wiele cech genetycznych w tym zdrowotnych nie mamy wpływu, oczywiście przoprzez czynniki środowiskowe możemy je modyfikować (nawet sobie z tego nie zdając sprawę), ponadto nasz stan psychiczny (i nie mówię tutaj o zdiagnozowanych chorobach)potrafi zrobić bardzo wiele złego dla naszego zdowia w przypadlu długo trwałego natężenia (n. posiadana fobia lub fobie) - może się to przerodzić chociażby w zaburzenia afektywne dwubiegunowe, co nawet przy optymalnym wysiłku fizycznym i "zdrowotnym ma prawo się pojawić oczywiści jak zauważyłeś posługuję się sformułowaniami warunkowymi (przecież net nie służy do djagnozy stanu zdrowia ale oczywiście jest cennym źródłem informacji - co wszystcy doświadczamy) co o tym sądzicie i czy taki sposób myślenia bierzecie pod uwagę z punktu widzenia zdrowia Jarosławie nie odpowiedziałeś mi na pytanie zadane na H202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Na tym forum od jego poczatku a przeczytalem swego czasu caly watek pojawilo sie juz sporo osob probujacych zareklamowac sie lub tez podwazyc metody oczyszczania lub tez uzdrawiania organizmu. do andi, jak rowniez innych nowych osob ktore moga sie zasugerowac tym co napisala. Skoro podwaza Pani metody oczyszczania opisane przez takie autorytety jak Tombak, Malachow, Clark, Moritz, Nieumywakin, Siemionowa i dodam ze metody te sprawdzone w dzialaniu przez osoby piszace tu na forum, poza tym poparte przez setki jak nie tysiace osob ktore te autorytety badaly to poprosimy o Pani rewelacyjna metoda uzdrawiania jak tez rowniez na dowody medyczne ilosciowe poza tym jednym panem co do pani zadzwonil ze ta metoda jest niezdrowa. Pisanie 20 lat doswiadczenia itp. to suche nic nie znaczace fakty. Rownie dobrze lekarz mogl poprzez kilkadziesiat lat swojej praktyki zawodowej i bledy lekarskie poslac do grobu setki jak nie tysiace ludzi ale sladu po tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator...
deejay, irazy, monaL, tomi, i inni... pastwicie się na wpisami innych osób, a proszę samemu się uzewnętrznić, opsując swoje etapy oczyszczania (podając aktualne dane swojego oczyszczania) lub inne nurtujące was problemy, a nie jak mentorzy odnosicie się do swoich poprzenich wpisów - co macie nowego do powiedzenia, zdobywając kolejne cele samodoskonalenia zdrowotngo-), miedzy czasie pojawiło się wiele wpisów z konkretnymi zapytaniami i co zero odpowiedzi totalna ignorancja, licytacja na słowa a nie na argumenty, zdrowotne prześledcie zapytania od przykładowo str. 201 uwzględnijcie tylko prośby merytoryczne i sprubójcie odpowiedzieć zainteresowanym osobom, które zadały konkretne pytania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andia jak się z Tobą skontaktować? wysyłałam na discimus@tlen.pl i nie dochodzi wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek...
wystarczy wejść na stonę podaną wyżej i tam masz pełen zestaw informacji ja ci doradzę bez kasy zrezygnuj, z kiełbasy, wódy, ciastek itp. i masz efekt a tak na poważnie przeczytaj na początek małachowa o głodówce i urynoterapi i poinno ci starczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Do Obserwator:) A nie powinno być tak, że ktoś nowy kto chce podyskutować tutaj powienien mieć przeczytane to forum i chociaż z 3-5 najważniejszych książek ??? Podkreślam chociaż :) Tak żeby było wiadomo, że ma poważne podejście do tematu.... Nie bałbys się doradzać osobie, która jest początkująca ??????? Nie da się w jednym czy 2 postach wyłożyć całej wiedzy nowym osobom... i myślę, że najwięcej to sami dla siebie mozemy zrobic własnie czytając...a potem dyskutując. Ja już zostałem tu skrytykowany więc nie chcę się uzewnetrzniać - każdy sam powinien czytać i próbować oczyszczania na własną odpowiedzialność.... Nie uważam się za mentora:) Piszesz o Nas "Ignorancja" :) To nie ignorancja tylko wiedza dostepna w książkach..... Myślę, ogólnie, że troche nam wszystkim brakuje czasu na takie opisywanie wszystkiego od podstaw. W ogóle to mógłbys użyć prawdziwego PSEUDONIMU i sam odpowiedzeć skoro negujesz nasze zachowanie.... Łatwo jest kogos nazważ ignorantem ale przyczny sa bardziej złożone... Pozdrawiam Cię tajemniczy obserwatorze:);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×