Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

andia ciesze sie znow sie pojawilas :) poprosze cie o wejscie na 219 strone tego watku... pierwsza moja wypowiedz zawiera kilka pytan ktore jak mniemam expert od glodowek z 20 letnim stazem odpisze w kilka minut ja dopiero poczatkuje... wiec zbawienny wplyw na moje zdrowie bedzie miala ta odpowiedz przeze mnie oczekiwana z gory po raz kolejny :) dziekuje kulturysta :) wiem... tragiedia... rok temu bylo gorzej hehe do 60 zjechalem ostro sie oczyszczajac pare miesiecy temu cwiczac dojechalem do 71 przestalem... waga spadla mi do 66 i tak sie trzymala ( ogolnie nie jest tak zle... jestem drobnej kosci...talia prawie ze osy, naturalnie dosc szerokie barki) wg mnie jest to moja optymalna waga, poza zbyt chudym wygladem czuje sie znakomicie wiem wiem hehe na plaze trza bedzie te 75 minimum miec :):) a do dlugiej glodowki te 80 musze miec, w innym wypadku nie podejde zdrowie oczyszczanie i odnowa biologiczna ciala na dzien dzisiejszy jest bezapelacyjnym :) priorytetem poltora roku juz prawie leci dluga glodowka zakoncze proces pitersson :) to tez niezle idziesz :) wlasnie tak na ta prane licze :) ciepla wiosna sloneczko i duzo na dworze :) powiem ci ze wczoraj na soczkach... dzis warzywka ( kurcze jakie one smaczne :):) ) tak lekka glowa.... mysli.... bomba czuje jak sie odradzam jak feniks z popiolow hehe strach sie bac co to bedzie przy dlugiej :):) chyba odlete hiehie ( chociaz... oobe mi sie marzy :) ) co do urynianki i h2o2... nooo tak jeszcze ze 2x dla bezpieczenstwa zalicz oczyszczanko watroby chociaz ja.... hehe juz z tego poziomu 2x startowalem troche mnie tombak ta mozliwoscia marskosci watroby przestraszyl z letka jaroslaw a wiesz co... tak mi sie mysli... ze caly wyc zdrowego zycia ...ciala... to jak najprostsze zdrowe naturalne produkty i poprawna ;) technika samego jedzenia to chyba najbardziej oddzialuje a czy to zielsko zboza i soki czy miecho i tluszcze... byle jak najmniej skazone ludzka reka ciala mamy... boskie :) przystosuja sie do danego zrodla paliwa cale moje zycie glownie bazuje na weglowodanach zawsze bylem "goracy" chlopak :):) zima kurtka rozpieta bez czapki.... wysoki poziom termogenezy ( tak jak u optymalnych...tez im cieplo bo tluszcz chyba najgorzej jest odkladany na tkanke tluszczowa, a ze energetyczny jak diabli....to cialo zuzywa ta energie na grzanie ciala) zawsze mialem max 5mm faldke nad pepkiem.... a jadlem ze dwoch :):) lubie takie paliwo :):) tak plywak o tym kakao... ze takie zdrowe...a niby zakwasza niuanse tak jak sok z zielonej :) cytryny zakwasza, a z zoltej alkalizuje a jak sprawdzisz paskiem kwas jak diabli hehe byle naturalne i malo przetworzone i przede... jesc tyle sie ile sie potrzebuje :):) a nie nadmiaryyyyy ktorymi wegli...cukrow pan dr kwasniewski ciagle straszy :) plywak :) mozliwe ze cialo tak sie przestawia ze do stanu zakwaszenia nie dochodzi... nie pisz o nadmiernej podazy :) my tu zdrowo jemy i tyle ile potrzebujemy hehe :):) od nadmiaru czy to bialka czy wegli czy tluszczu oponka rosnie i waga tez :) ktory to madry pisal..... to ilosc czyni trucizna ;) a my wegli czy to zboza czy inne z bialkiem nie jadamy ;) :) wiesz.... my jeszcze bysmy byli w stanie wejsc w taka diete gdzie trzeba pilnowac rygoru i wazyc (przynajmniej na poczatku) i liczyc.... ale....chorych otylych grubasow? zajadajacych sie co dzien prostymi przetworzonymi cukrami... mieszajacymi bialko z weglami... nie widze tego :):) w otoczeniu wogole hehe juz samo jedzenie rozdzielne wywolalo.... szeroko otwarte oczy hipotetyczny pan po 40... jak male slepe dziecko zapytal... to co ja niby bym mial jesc w pracy? biedaczek hiehie nima bata... tacy sa skazani.... na dlugoletnie leczenie nieuleczalnych chorob u znakomitych lekarzy na super efek...ciarskich lekach :):) ja to nazywam... selekcja naturalna ;) ale sie ladnie cieszycie hihihi :):):):):):):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara... hehe przestan bleblac z jakims maklerem i dopatrywac sie teorii spiskowych tylko sie wez za swoje zdrowie ale tak solidnie ja ci doradzac nie bede bo jestes jaka jestes a za swoje zdrowie... sama sobie jestes winna wiec masz co masz nie wiem... poczytaj moze esjot'a, gosc ma leb na karku i raz dwa sobie poradzil ps a jesli juz o teorie spiskowe... wiesz ze ciebie podejzewalem o przypetanie sie na h2o2 karolka9...czy nowa kolezanka llusil... ale to malo wazne bzdety ktore mnie nie interesuja... tak mnie jakos tklo odnosnie twoich teorii spiskowych kazdy mierzy... swoja miara :):) jak ktos jest agresywny i podstepny lada lada...widzi to u innych taka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitersson wiesz... :) tez ci musze powiedziec ze od 3 -4 dnia... tak sie czulem...tak poczulem... ze taki stan moze sie ciagnac i ciagnac ... moze to i moje nastawienie do glodowki (huna? ;) :) a moze poprostu wiedza... jakie to dobro dla ciala) moze taki stan... pobudzenia tych lepszych wyzszych wibracji.... tylko niska waga i swieta ograniczyly mnie by ciagnac dluzej 5 dnia juz sie cieszylem na "jutrzejsze" soki i hehehe ze juz wreszcie nie bede musial pic tyle tej... urynianki hiehie w kazdym badz razie ciekawe doswiadczenie docenia sie smaki...naturalne smaki produktow...i jedzenie bo ja tu dla "sportu" bawie sie w glodowki... a gdzies tam.... z glodu umieraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andia
Do Makler 001 Jezeli chcesz poważnie przejść 40 dniową głodówkę musisz się ze mną skontaktować Nie mogę podać namiary ponieważ będę posądzona o reklamę.która jest mi niepotrzebna. Nie mogę podać na waszym forum jak sie prowadzi odtruwanie głodówką ponieważ jest tu sporo "mądrzejszych" i popełnią błędy! Co do głodówek leczniczych obowiazuje okres przygotowawczy następnie pełna głodówka a najważniejsze jest wychodzenie z głodówki. Organizm dopiero po 4-5 dniach przestawia się na odżywianie endogenne (wewnętrzne) i zaczyna likwidować złogi i toksyny z komórek . Trudno ten cały proces opisać na forum. Kuracjusze wychodzą z takich chorób,gdzie medycyna jest bezradna. Oczywiście jako miły dodatek jest ubytek wagi.Ale otyłość też jest chorobą. Jeżeli Makler chcesz poważnie podejść do takiej "próby" to mnie znajdziesz w inter. Podczas głodówki dzieją dziwne reakcje organizmu i tylko fachowcy wiedzą co zrobić. Pozdrawiam Andia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Andia A zdradzisz nam tajemnice jakiej wody używacie do głodówek ????? Pytam kolejny raz......bardzo grzecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Matylda A co z jelitem ??? Polecam Chitozan i Digest firmy Tiens, Aloes firmy Fohow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
A po co kwas kaprylowy ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitersson
Witam Dee Jay:-) Odpowiem tak... siarka, jest jednym z trybików składających się na moje dobre samopoczucie.Wzrost energii jest zauważalny;-) Miałem problemy ze stawami skokowymi,a teraz ból ustąpił,pewnie dzięki niej.Włosy i skóra?MSM, oczyszczenia wątroby, oleje z kryla,masaż z uryną ,"lekkie" odżywianie- efekt niesamowity. Dokończę drugą butelkę to na miesiąc stopne,zobaczy się wtedy;-) a teraz aplikuję tak jak polecają x2 po 1500;-) fajna sprawa ta siarka,dobrzee się czuję;-) Makler Coś pięknego tak wysokie wibracje;-) wtedy sięgasz wewnętrznego szczęścia i jesteś jak w stanie miłości;-) na takich wibracjach naprawia się DNA. Dużo fajnych artykułów na te tematy jest na Rose of Sharon.Polecam Co do Huny? właśnie teraz ją zgłębiam;-) głodówka i Huna? to jest to;-) już to widzę czystym umysłem podczas głodówki;-);-);-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
piterson gratuluję nobel z medycyny gwarantowany skoro masz sposób ba modyfikację DNA chyba pisałeś w przenośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
andia ty chyba piszących masz za totalnych głubków, mówiąc delikatnie dałaś już wiele razy namiary na siebie i robisz to dalej odpowiedz na konkretne pytania maklera i deejey zrób to bo jak nie to osoba, która ma zamiar robić głodówkę jeszcze bardziej może zrobić sobie krzywdę jak twiedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Dąbrowska mówi, że na Ukrainie leczy się głodówkami w szpitalu, i taka 2-tygodniowa głodówka warta jest tyle, co 4-tygodniowa warzywno-owocowa. Ja też po 3-4 dniach(bieguneczka) przeszłam na odżywianie endogenne...Po pięciu tygodniach diety, musiałam z niej wychodzić jak z klasycznej głodówki, tygodniami. Warzywa były, ale nie wszystkie, nie ziemniaki, hehe... Co do Andii, ma ona trochę racji...Należy przy okazji oczyszczania wątroby, oczyszczać nerki, limfę, itd. Ale to każdy tutaj wie, gdyż nauczył się z literatury medycyny naturalnej. Głodówki też są bardzo dokładnie opisane, wychodzenie z nich również. Małachow to klasyka. Andia chyba myśli,że my tego jesteśmy nieświadomi...Makler również jest w tej materii nieźle obeznany, nie może być inaczej... Na naszym wątku jest miejsce dla wszystkich, dla Starejkości, dla Maklera, dla Andii, dla Papai:D. .....i Wszystkich Was, których nie wymieniłam z nicka. Zakończmy te waśni i uszczypliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja nic w tym dziwnego, że przed oczyszczniem wątroby należy najlepiej oczyścić jelito, nerki, limfe i krew, to nawet taki klasyk jak tombak o tym pisze zanim wziełem się z wątrobę tak właśnie zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka(9)
makler twoje przypuszczenia są mylne co do starejkości pod tym pseudonimem kryje się inna osoba nie mogę udzielając się na tym czy innym forum wykorzystywać swoją wiedzę psychologiczą, którą posiadam z racji uprawianego zawodu, mogło by to ograniczyć moje postrzeganie rad dotyczących sfery fizycznej, która mnie osobiście interesuje i którą staram się poprawiać stosując różne terapie oczyszczające moje pytania do ciebie pod tym linkiem bardziej odnosiły się do osoby, która zakłada, że dąży do zdrowia idealnego (doskonałego) nie zrozum mnie źle, ale samo założenie jest błędne - oczywiście nie w dążeniu do celu - ale w tym że można osiągnąć stan doskonały czy idealny, nie jesteś w stanie wszystkiego kontolować, mieć na wszystko wpływ nię będę tego wątku dalej rozwijał bo jak mi wcześniej radziłeś to nie to forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) DeeJay Dziękuję za Chitozan,itd,poczytałam,nie słyszałam o tym.Kwas kaprylowy,bo: Kwas kaprylowy pobudza regenerację nabłonka jelita grubego i poprawia funkcje absorpcyjne jelit. Przyspiesza gojenie owrzodzeń jelita cienkiego i grubego. Zapobiega zmianom zapalnym w ścianie jelit. Ma zastosowanie w leczeniu zespołu jelita drażliwego, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, kandydozy jelit, kryptokokkozy i kolibakteriozy. Co mi jest,to nie wiem(czuję się dobrze):)spróbuję tego,w związku podejrzeniem kandydozy. Miłego dnia;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola%
widze że zasady huny działają, szkoda że przez niektórych wykorzystywane selektywnie a wystarczy poczytać jak nie popełaniać błędów przy ocenie innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly hobby
No to ja jako uczestniczka głodówkowego turnusu Discimusa zabiorę głos. Byłam w Ustce rok czy półtora roku temu. głodówka poprzedzona została 2 tygodniową dietą w/g wskazań. Sama głodowka jak u Małachowa, poza tym codziennie rano szklanka wody z miodem i cytryną. Dużo ruchu, ćwiczenia oddechowe w/g Butejki. Poza tym prezentacja garnków do gotowania na parze etc Codziennie bez względu na pogodę zanurzenia w morzu ( wczesna wiosna) Drugiego dnia wieczorek z winem, podobnie na zakończenie. Wychodzienie z głodówki - przedostatniego dnia kawałek chleba z olejem, ostatniego talerz zupy warzywnej.Dalej każdy radzi sobie sam, choć jest udzielona informacja kiedy jakie produkty można wprowadzać. Moim zdaniem było bardzo drogo (głodówkowy turnus kosztował drozej niż pobyt w tym ośrodku w tym samym okresie czasu z pełnym wyżywieniem) drożej niż inne tego typu turnusy np. u Jakowlewa. Wszystkie dodatkowe atrakcje np. basem, badania, masaże dodatkowo płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobby holly
No to ja jako uczestniczka głodówkowego turnusu Discimusa zabiorę głos. Byłam w Ustce rok czy półtora roku temu. głodówka poprzedzona została 2 tygodniową dietą w/g wskazań. Sama głodowka jak to głodówka, poza tym codziennie rano szklanka wody z miodem i cytryną. Dużo ruchu, ćwiczenia oddechowe w/g Butejki. Poza tym prezentacja garnków do gotowania na parze etc Codziennie bez względu na pogodę zanurzenia w morzu ( wczesna wiosna) Drugiego dnia wieczorek z winem, podobnie na zakończenie. Wychodzienie z głodówki - przedostatniego dnia kawałek chleba z olejem, ostatniego talerz zupy warzywnej.Dalej każdy radzi sobie sam, choć jest udzielona informacja kiedy jakie produkty można wprowadzać. Moim zdaniem było bardzo drogo (głodówkowy turnus kosztował drozej niż pobyt w tym ośrodku w tym samym okresie czasu z pełnym wyżywieniem) drożej niż inne tego typu turnusy np. u Jakowlewa. Wszystkie dodatkowe atrakcje np. basem, badania, masaże dodatkowo płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej podobają się te wieczorki z winem - takie wieczorki zapoznawcze, może muzyczka, tańce, jak za starych komunistycznych czasów na wczasach :) Chcę tam jechać! Wałowkę wezmę sama - ukryję w walizce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te zanurzenia w morzu to też w celu zdrowotnym - żeby organizm uzupełnił sobie wszystkie niezbędne związki minaralne, sole, pierwiastki - w naszym morzu jest ich dostatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisdodatek
Ja również byłem jeden raz na turnusie organizowanym przez Discimusa. Głodówka moja trwała 17 dni (turnus był dwutygodniowy, ale ja sobie potem jeszcze dołożyłem trzy dni. Zdecydowałem się na taką zorganizowaną głodówkę, bo pomyślałem, że sam nie dam rady a "w kupie siła". Rozumiecie. Zabiegi wodne są po to też, żeby hartować organizm. Nie narzekałem, było w sumie bardzo fajnie. Można też poznać fajnych ludzi. Jedyna poważna wada takiej imprezy to niestety bardzo wysoki koszt uczestnictwa. Ale jeśli ktoś ma za dużo kasy to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Jarosław :);-) Chyba rozumiemy się bez słów... Coraz częściej sie powstrzymuje żeby nie komentować wpisów więc wklejam mordke:) ------------------------------------------------------------------------------------- Chleb z olejem .... hmmmmm...Wychodzenie z głodówki na chlebie ? Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław :) Chyba rozumiemy się bez słów:);-) Te mordki to tajny kod:) hehe Jak nie chce komentować wpisów (wiadomo dlaczego) to wklejam mordke:) -------------------------------- Hmm.... Wychodzenie z głodówki na chlebie z olejem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za potwórzenie... od kiedy założylem hasło na NICK to jakies błedy mi sie pojawiają... jak próbuje wysłać.+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się z torbą urodził z walizką nie pójdzie , też bym chciala takie wczasy zaliczyć ale szukam sponsora :O:O:O Jestem lekko używana w dobrym stanie jeszcze :D:D:D sorki ale to zarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordka...to też opinia, czasem ironiczna,... ale opinia. Czyż nie? Aż się boję napisać cokolwiek o sobie, bo już widzę rząd uśmiechniętych główek(sama też wklejałam). Może to i dobrze, człowiek dwa razy przemyśli, zanim cokolwiek napisze. Faktycznie, jeśli przyszły kuracjusz przez kilka-kilkanaście dni przed turnusem zajada się tylko roślinkami, to Andia ma delikwenta prawie z głowy....wyposzczony przyjeżdża, nic nie je przez dalsze dwa tygodnie, no cud musiałby nastąpić(czyt. przemycona wałówka), żeby się jemu nie poprawiło zdrówko, no cud... Chyba założę takie uzdrowisko-głodowisko, zarobek niezły, niewielkie nakłady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×