Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Tak naprawdę to ani ja , ani nikt nie wie, od czego coś ma. W tej chwili, to nie sądzę, abym ten problem miała od oczyszczania jelita i wątroby. Jak sięgam pamięcią, to coś było na rzeczy długo długo przed. Nikt też ci nie odpowie, czy coś sobie zaszkodzisz, pijąc sól gorzką i miksturę. Jeszcze na poważnie nie zaczęłaś leczyć jelita, więc nie powinno to za bardzo jemu zaszkodzić. U mnie w tej chwili, to inna sytuacja, już około miesiąca jestem na E400, więc nie za bardzo chcę cokolwiek robić, aby nie zaprzepaścić... Pewnie Edgar ma rację z tym nadmiarem śluzu i tego przyczyną, u mnie jest ewidentny przerost śluzu w jelitach(może i w całym organizmie). Od nabiału? Pożerałam pastę po parę razy dziennie z chlebem czarnym, a nie powinnam, i być może to stało się przyczyną...Teraz najważniejsze to obrać jakiś kierunek w leczeniu, Matylda wie, co robię, bo zajrzała na nasz wątek o leczeniu jelita. Edgar nie za wiele poleca, przepłukiwanie okrężnicy....Odświeżę pamięć to napiszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermented Super Food with PreB właśnie sprawdzam na sobie:) Efekt po 4 dniach stosowania jest taki, że wypróżnienie ideał:) Bez używania papieru:):):) Szok !! :) Oczywiście nie oparłem się i sprawdzilem na sobie dawkę razy 4 :) Łyka sie 3 kaps na dzień, a ja 2 dnia juz zrobiłem 3 x 4 kaps. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja I na to liczę papaja że zerkniesz na strony 368-370 i 341-345 i 500. Jak wiesz Edgar dawał zalecenia kompleksowe: dieta, ćwiczenia, masaże-ustawianie kręgosłupa, środki doustne. Wszystko to można zrobić w dzisiejszych czasach. Tylko trzeba chcieć. Niestety większość ludzi żyje w zamkniętym kręgu "lekarz-lekarstwo". Łyknąć i po kłopocie. matylda Pytałaś czy płukać wątrobę czy nie, moja odpowiedź jest że "nie". Ale jak wiesz jest ona pod wpływem readingów Edgara. Poczekaj może inni się wypowiedzą na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Odbiorę wypis ze szpitala to może więcej wyczytam. Pamiętasz,u mnie zaczęło się wszystko od zatok,gdzie prześwietlenie nic nie wykazało.Potem doszedł ten śluz,z nosa również,no i biały język. Równie dobrze mogła to być kandydoza albo coś innego. Swoje kroki skierowałam na str.dr Różańskiego,znalazłam tam już trochę ziół,ale niestety w zielarskim nie było. Na razie szukam i biorę te srebro,a potem wrócę do czarnuszki,zresztą jem jej nasionka:) Masz rację:muszę zakupić Encyklopedię...:) Przemawiają do mnie też słowa MOritza,bo takowe oznaki miałam jak ból karku itd,oznaczające,żeby się nie zatrzymywać i oczyścić do końca wątrobę. no i w zeszłym roku miałam już lekkie krwawienie,ale bez innych dolegliwości,byłam pewna,że przyczyną byla ta włosogłówka(na pewno swój udział miała) i jak pisze Papaja,nikt nie wie. Papajo,jesteś obeznana w tym temacie,a co myślisz o wlewkach z moczu?Kiedyś mi pomogły.Czy z wit.E robisz wlewki?Ale ten przerost chyba nie od pasty Budwing. Janoity Kora też mi bardzo pomogła(nasiadówki),ale widzę,że jest to świetne ziółko do stosowania wewnętrznego. tak,nie szkodzić,dlatego tak szukam,pytam. Dziękuję,ze się wypowiedzieliście. Poczekam,posłucham siebie. cały czas myślę o sobie,ze jestem zdrowa i proszę myślcie też tak o mnie. Miłej niedzieli:D:D:D ps,dobrze jest,że mogę się Was poradzić,że mogę na Was liczyć🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław wywołał mnie do tablicy, i bardzo dobrze. Cóż tam pisze Cayce? Ano, kilka razy winą za zapalenie jelita obarcza grypę jelitową, nadmierne nagromadzenie się w organizmie toksyn(podrażniały ściany jelit i powodowały gromadzenie się śluzu-uchyłki), osłabienie wydalania, zaburzenia w ośrodkowym układzie nerwowym, podwichnięcia kręgosłupa, uraz wątroby-każdy z pacjentów mógł mieć inną lub podobną przyczynę. Ale skupmy się nad zaleceniami do leczenia Ważną rolę stanowi tu dieta. Poleca pokarmy odżywcze:owoce, soki, jarzyny, niewielkie ilości lżej strawnych mięs i wywary z wołowiny. W niektórych przypadkach doradzał nastawienie kręgosłupa pobudzające pracę narządów odpowiedzialnych za wydalanie -na całej długości kręgosłupa, innym razem w dolnej.W niektórych przypadkach doradzał zastosowanie toników ziołowych(wywar z dzikiego żeń-szenia, dzikiego imbiru, pepsyny mleczanowej i alkoholu etylowego). Masaże z oliwy z oliwek i olejku arachidowego. Cayce doradzał pewnej kobiecie, aby unikała jedzenia dużych ilości skrobi. zalecał niewielkie ilości ryb morskich, słodkowodnych, drobiu, mięsa jagnięcego. Zabiegi osteopatyczne.Płukanie okrężnicy-wodą, solą i sodą, nastepnie roztworem Glikotymoliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. Jeden facet, po przeczytaniu odczytów leczenie rozpoczął od stosowania okładów z oleju rycynowego, a potem zażywał dawki oliwy z oliwek w cyklu trzech dni leczenia i 4 dni przerwy, powtarzając cykl około 4 razy.Potem stwierdził,,Później mogłem jeść i pić wszystko".Aby zachować dobry stan zdrowia, pacjent 3 x w miesiącu, a potem co 6 tygodni stosował okłady z oleju rycynowego. Ot i tak pokrótce streściłam. Nie wszystko da się znaleźć...Jarosław, czym można podmienić Glikotymolinę? Matylda, robię wlewki z 1,5 łyżki wody i odpowiedniej ilości witaminy E. Teraz dołączę okłady z olejku rycynowego-dzięki Jarosławowi, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobbyholly
papaja - a co byś polecała na uchyłki wjelicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hobbyholly, to powyższe to nie są moje zalecenia, ja tylko streściłam, co zalecał Cayce. Wg niego, powodem uchyłków są podobne zaburzenia, jak wyżej, przy zapaleniu jelita grubego.Również i tu zalecał picie wszelkich soków a także spożywanie surowych warzyw i owoców. Łagodne lewatywy lub płukanie okrężnicy w celu oczyszczenia jelit z toksyn i usunięcia substancji nagromadzonych w uchyłkach. Masaże -w celu rozluźnienia ciała i pobudzenia krążenia (masaż niższej połowy kręgosłupa oliwą z oliwek i oleju arachidowego).Okłady na brzuch z oleju rycynowego i Glikotymoliny. Ja ze swej strony, polecam lekturę ,,Życie bez pieczywa"-ściągnij z netu i poczytaj, super jest opisane o uchyłkach i innych chorobach jelit, i jak je leczyć. Jeść pieczywo razowe, aby nie było przestojów w jelicie.Ponadto korzystać z różnych pomysłów, o których piszemy na wątku o leczeniu jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, moje zdanie - jesli podświadomie czujesz, że powinnaś do końca oczyścić wątrobę, to zrób to. Skoro masz wewnętrzne przekonanie, że to zanieczyszczona wątroba jest przyczyną kłopotów - to może tak być. Ja bym tylko nie stosowała soli gorzkiej, bo podrażnia jelita. Wiem że lewatywa z kawy też poszerza przewody żółciowe, więc może ją zastosować zamiast soli (dwa razy przed i dwa razy po). Zresztą jest wiele metod oczyszczania z użyciem ziół itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja303 Masz rację, przedstawiłaś zalecenia Edgara w taki sposób że mnie przekonałaś że są nic nie warte. Nie będę Was już tu "zamęczał" Edgarem. Życzę powodzenia w szukaniu metod zwalczania dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda hehe :):) ile specow ;) tyle teorii hiehie musisz pozbyc sie sluzu, bo masz caly organizm zawalony ja tu widze tylko glodowke wyleczyc jelito.... bo czy zapalenie czy wrzody.... wszystko to rozchodzi sie o ranki w powloce jelita....ktore nie maja tendencji do zaleczania tylko do pogarszania swojego stanu, na koncu jest rak ...wycinanie... itd.... i ja tu nic lepszego niz uryna nie widze glodowka na urynie 14 dni i powinno byc dobrze teraz co wazniejsze.... czyscic watrobe ktora daje znac.... czy dbac o jelito ktore tez juz daje znac sol gorzka podrazni tego swiadomosc musisz miec troche inaczej... czy krew w stolcu czy tez sporo sluzu na stolcu juz daje sygnal ze zaczynaja sie stany zapalne ja sobie w zadnym razie nie dalbym na pobieranie probek z jakichkolwiek zmian guzkow czy innych tego typu tworow taka ingerencja juz moze stanowic punkt "zapalny" do rozpalenia.... powazniejszych problemow jelito wyleczysz tylko oczyszczajac je substancja "swoja" najbardziej naturalna twojemu cialu - uryna tylko spokoj....brak czynnosci - wylaczenie z pracy jelita da mu szanse na zaleczenie ja tego inaczej nie widze swieza uryna przeplukac kilka razy jelito (zebys wlala czysty mocz i zeby taki wyplynal) i 2 tygodnie na urynie - glodowka i przy okazji wlewki dobrze przeplukac miejsce w ktorym jelito cienkie przechodzi w jelito grube.... jest tam taki zaulek :) przechodzacy w wyrostek robaczkowy jesli ten fragment nie jest czysty..... tez tworzy sie sluz w organizmie przy lezeniu na prawym boku....dobrze wymasowac kawalek jelita kolo kosci biodrowej ocet jablkowy tez leczy ranki... i badania markerami pokazywalo ze dochodzi do jelita grubego i robi porzadek dodac do wlewki urynowej...troche... mysl kombinuj :) i wybieraj tylko zdecydowanie i konsekwentnie bo kilka metod po lebkach.... nie wrozy sukcesu zdrufka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo inaczej bardzo obrazowo :):) zran sobie skore na dloni obsmaruj stolcem zawin wilgotna sciereczka zeby bylo ciemno cieplo i wilgotno i patrz w jakim tempie ci sie to..... rpobuje zagoic hehe a jak ladnie wymyjesz...zostawisz suche na sloncu bez grzebania w tym brudnymi paluchami....raz dwa po problemie to sa proste problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja poltora lyzeczki + wit E (widzisz ty ta objetosc? do powierzchni majacej byc pokryta? ) jelito grube ma ... powiedzmy pod 2 metry dlugosci... i przypomina waz rure od odkurzacza....do tego jest ogolnie rzecz biorac solidnie zasyfione... w tym sensie ze pelno jest w nim .... miejsc substancji chlonnych dla danego wlanego specyfiku leczniczego i ... przepraszam bardzo.... ale czy ty myslisz ze poltora lyzeczki pokryje ci twoje jelito grube cale dookoloa i wyleczy.... hmmmmmm..... no ale... wiara cuda czyni daj ci bozia papaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli...dostałam PAŁĘ ! Starałam się streścić, no, nie wyszło....Jeszcze raz przejrzałam swoją pisaninę, i wydaje mi się, że za wiele nie nagrzeszyłam...najważniejsze zalecenia są wypisane...każdy mający problem powinien je zrozumieć. Więcej nie idę do tablicy, kropka. Makler, nie łyżeczka tylko łyżka. I tak jakoś się składa,że ta miniwlewka skutkuje jak nic innego.Chłopaki dali namiar na forum zagraniczne, i tam jakoś nikomu nie przeszkadza taka mała ilość, a jest wręcz odwrotnie...Musisz się orientować, ty mądralo, że najczęściej procesem zapalnym objęty zazwyczaj jest końcowy odcinek jelita grubego, i taka wlewka z ok. 20 kapsułek z witaminą E400 to też nie jest w sumie tak mało.Akurat tyle, aby pozostawić to na noc w sobie.O głodówce już pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, gdybyś zdecydowała sie na głodówkę, to daj znać. Poczytałam na wątku o UT jak radzą sobie dziewczyny i bardzo zazdroszczę im że się zdecydowały i ich wytrwałości. Ja nie mogę się zmobilizować, a bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak tak mysle ze jak bede wazyl te 75 kilo to stane do boju... tak na 7 dni wyjsciowo...pewnie do 10 dni w najlepszym razie na 14 ... wszystko zalezy jak waga bedzie spadac i jaki bede mial zapas czyli pewnie za miesiac papaja dostac to ci sie nie zostalo najwazniejsze zeby to co robisz sie sprawdzalo u ciebie i byly efekty a to co ja mysle.... nie musi isc w parze z mysleniem innych biore na luz kazdy dba o swoje zdrowie ja biore najskuteczniejsze metody wg mnie bawienie sie z takimi problemami miesiacami... a nawet latami (nawet o 8 wspominal) jak pisal lutz.... bez przesady mozna sie leeeeczyc a mozna sie wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja najczesciej..... tiaaaaa masz dokladne badanie swojego calego jelita grubego? az do ujscia cienkiego w grube? jesli masz stany zapalne w jednym miejscu to mozesz miec i w innym bo to sa stany wynikajace z bledow...starych ;) bledow zywieniowych.... ktore to odbijaja sie na calym ukladzie pokarmowym madralinksa pani :D ciekawym jak tam dwunastnica? i nizej w jelicie cienkim? nie baw sie miejscowo w leczenie lecz caly! uklad pokarmowy...jelitowy narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobbyholly
papaja - bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wrażenie swojego zdania. Papajo,dziękuję za Cayca.Okłady z olejku są bardzo pomocne. Pomyślę o tej wit E.Obecnie ograniczają mnie sprawy finansowe:(. Dziś lub jutro będę mieć wypis,to może coś wyczytam,zobaczę też swoje wyniki badań krwi. Tak,Makler,strasznie jest patrzeć na ludzi,którzy przechodzą po kilka operacji,chemii. Z tą głodówką zainteresowałeś mnie i piszę to Mona do Ciebie też: na razie nie jestem psychicznie gotowa do takich wyczynów ze wzgl na rodzinę. Przygotowując się do czyszczenia czy teraz badania, to dla mnie był ogromny wyczyn,nie jeść a szykować jedzenie bliskim.Wpadam wtedy w jakąś frustrację.W czasie oczysz.wątroby organizuję to sobie wcześniej. Nie mówię nie,ale obecnie,zbyt wielki to dla mnie wyczyn. Makler,obrazowo to przedstawiłeś,racja z tą raną.Widziałam swoje jelito ale tego stanu zapalnego nie,bo akurat zabolało. Ćwiczenia,obcowanie z przyrodą mają zbawienny wpływ:) Pomogły mi bardzo masaże,stawianie baniek chińskich. Jarosław,nie zamęczasz! Każde Wasze słowa liczą się dla mnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda Ja uważam że "zamęczam" bo piszę o tym co proponował Edgar, a co większość ludzi nie może przyjąć do wiadomości. I się nie dziwię bo nauczeni są że lekarz przypisze lek i ma być dobrze. Jak zrobisz badanie co Ci dolega i pójdziesz z wynikami do lekarza to mogę założyć się o wszystko że dostaniesz receptę do wykupienia :) z lakimś lekarstwem który ma Ci pomóc. Edgar zrobił prawie 9 tys. "readingów zdrowia". Wynika z nich że każdemu pacjentowi zalecił: 1. Zmianę odżywiania, 2. Głębokie płukanie jelita grubego lub lewatywy lub środki przeczyszczające w celu pozbycia się zalegających toksyn. 3. Ustawianie kręgosłupa przez ostepatę lub masaże z zastosowaniem olejków lub użycie "masażerów". Resztę zabiegów typu: okłady zewnętrzne, mieszanki ziołowe, homeopatyczne, toniki, zabiegi urządzeniami wytwarzającymi określone fale elektryczne i inne w tym podejście mentalne. Oczywiście w zależności od dolegliwości. Wiem że gdy przeczytasz "Encyklopedię Uzdrawiania..." wyciągniesz właściwe wnioski co do powstawania chorób i ich leczenia. Ja wiem że można wdrożyć zalecenia Edgara w życie tylko potrzeba samodyscypliny a większości ludziom jest to pojęcie obce. Wiem też że świata nie zmienię, ani nikt inny. Sami musimy się zmienić, od środka. Nie uzurpuję sobie prawa do nieomylności, każdy wybiera sobie to co mu odpowiada. Mamy wolną wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitersson Zauważyłeś może jakieś efekty stosowania oleju z kryla? Fakt trochę krótki okres (1 - mies.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław, mi zalecenia i dieta wg Edgara bardzo odpowiadają. Wydaje mi się też, że to są zasady bardzo proste i wcale nie potrzeba aż takiej wielkiej samodyscypliny, żeby je wprowadzić w czyn. Niestety, jesli o mnie chodzi, przeżyłam ostatnio niesamowicie stresującą sytuację i niestety, d..a :( Wszystkie zasady poszły w kąt. No ale pomalutku wrócę do siebie. Skoro Matylda nie chce na razie głodować (co rozumiem doskonale, mam takie same obawy) to zacznę po prostu 3-dniową dietą jabłkową i potem już reszta. Jarosław, dodam jeszcze, że w tej naprawdę trudnej sytuacji, w jakiej się znalazałam wypróbowałam wszystkie techniki typu "huna" (wizualizacje, afirmacje, pozytywne myślenie, medytacje, modlitwy i wiele wiele innych, przeczytałam tonę książek - wszystko co wpadło mi w ręce a jest tego sporo, na szczęście) i naprawdę stało się tak, że w sytuacji pozornie beznadziejnej i bez wyjścia znalazło się rozwiązanie... Jak już się z tym do końca uporam to opiszę to wszystko na tym drugim forum (o Edgarze). Póki co to jestem skrajnie wykończona... m.in. mam taki ból i paraliż karku, że nie mogę ruszać głową. To przykład jak stres działa na ciało fizyczne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Twoje słowa napawają mnie zawsze takim spokojem i dziękuję raz jeszcze za odpowiedź:) Do wskazówek Edgara Cayca,czy Tombaka dodaję jeszcze makrobiotykę. Oczywiscie czytałam strony,które pokazałeś o E.C.tylko niestety nie wszystko,ponieważ zdecydowanie wolę papier,przy ekranie męczy mi się wzrok. MonaL,gdzie zakupiłaś książki Edgara C?miałam zapisaną tę str,ale umknęła mi. Na szybko popatrzę jutro w bibliotece oraz zajrze do księgarni. Obecnie mam kontakt z panią,która zna się na ziołach i proponuje lecznicze wlewki. Mona,też miałam taki ból,polecam bańki chińskie. Proszę podać str na której jesteście,chętnie tam zaglądnę. Srebro koloidalne pomaga mi. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL Zgadza się że nie potrzeba wielkiej samodyscypliny, ale w porównaniu z zaleceniami lekarza (wykup recepę i zażywaj lek) z tradycyjnego gabinetu to jednak trzeba przynajmniej uważać co można a czego nie można. A gdy się chce wdrożyć podstawowe zalecenia Edgara (zasady żywienia 20-80 + oczyszczanie jelita grubego + ustawienie u osteopaty kregosłupa) to przeciętny obywatel znajdzie milion powodów by to odwlec i w końcu zrezygnować. Trzydniowa dieta jabłkowa jest świetną sprawą. Pamiętam jak ją papaja przeszła i jak dziękowała za podsunięcie jej pomysłu :) Zresztą nie tylko ona ją przechodziła, makler z żoną też był zadowolony. To co mówił Edgar w temacie życia czy praw religijnych i zasady Huny to jedno i to samo tylko powiedziane innymi słowami. Takie jest moje zdanie. matylda Właśnie też mi się przypomniało że podobnie jak MonaL też od czasu do czasu mam ból karku, i jest on nerwu który kiedyś przeziębiłem. Także może być od nadwyrężenia, lub podwichnięcia kręgów w rejonie piersiowym. Na mnie działają ćwiczenia hatha jogi by go zlikwidować. Nie płuczę wątroby jakby chciał Moritz :) Strona o której pisała MonaL o Edgarze to http://tnij.com/Ozkd2 ale nie jesteśmy tam, tylko zasugerowałem by tam MonaL pytał o Edgara i Hunę. Ja się tu źle czuję pisząc nie na temat wątroby. Jest jeszcze "olej rycynowy" ale to "strona" Henryka. On wie więcej na temat okładów bo je stosuje w swojej praktyce. I bardzo dobrze że zastosujesz zioła i wlewki. Lepsze to niż chemia z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×