Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość marze7
Witam serdecznie,ja oczyszczałam wątrobę 3 razy.Za pierwszym razem wyszedł ze mnie sam brud czyli jakieś drobne czarne,czy brązowe pestki jakby jabłka i jakieś cieniutkie drobne tasiemki kilku mm jak glisdki czy patyki z kałem..niewiem..Za drugim razem wyszły mi kamyczki zielone cholesterolowe ok.15 sztuk i myslałam,że za trzecim wyjdzie ich więcej jednak znowu wyszło to co na początku czyli sam brud bez kamieni..Czy wy mieliście taki brud?Zobaczymy co wyjdzie za 4 razem.Jeśli ktoś wymiotuje proszę nie przerywać kuracji gdyż ja osobiście wymiotuję przy każdym oczyszczaniu a to dlatego iz po 2 h po wypiciu oleju ,gdy kamienie zejdą w dół czy brud, wtedy wymiotuję oliwę bo zrobiła swoje i wątroba jej już nie potrzebuje,nie wchłania, a wydala ją.Każdy organizm ma inaczej.Czytałam,że po 7 oczyszczaniach wystarczy oczyścic się raz na rok.co to znaczy?Ze raz tylko zrobic oczyszczanie?czy od nowa 7 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Marze7, wiekszosc z nas jest tu zdaje sie zdania ze uznajemy watrobe czysta po dwoch po kolei po sobie nastepujacych czystych plukaniach. Potem profilaktycznie raz na pol roku po razie. Chyba ze za te pol roku wyjdzie kamieniolom to mozna serie po kilka razy az do czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilcacor Gratuluję czyszczenia:) Marze Tak jak napisał p1975,robimy oczyszczanie,aż 2 ostatnie będą czyste. Czuję się dobrze,tak lekko:) Miłej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze7
dziękuję za odowiedzi jednak nie do końca o to mi chodziło..tak wiem,że oczyszcza się dotąd aż się oczysci nawet do dwoch lat.jednak gdy czytałam na forum za 2 czy 3 razem u was wychodziły już zawsze kamienie jednak u mnie tylko wyszły za 2 oczyszczaniem a 1 i 3 sam bród czyli prawie nic oprócz pestek jakby jabłek..wydaje mi się ze 3 oczyszczanie to juz powinny leciec same kamienie.czy mieliście podobnie sam brud czyli lekki kał i pestki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze U mnie też słabo było bodajże przy 3 i 4(albo 2i 3) oczyszczaniu.Potem okazało się,że mam włosogłówkę i dopiero 5 i 6 było owocne;) Każdy jest inny,inaczej się przygotowuje itp.Teraz nie było żadnych kamieniołomów,ale czuję się lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze7
i o taką odpowiedź mi własnie chodziło,dziękuję Matyldo za pomoc!:))mam nadzieję kolejne już bedą owocniejsze..ale zaskoczyłaś mnie z tą włosogłowką-jak dowiedziałaś się,że ją masz?robiłam zapperem i ziołami przed oczyszaczaniem,mam nadzieję,że nic tam nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze7
a jeszcze mam pytanie Matyldo bo skonczyłas juz oczyszczania i chcialam zapytac czy czysto to znaczy ze sam kał jest bez zadnego brudu zupelnie nic?i ile kamieni w sumie wszystkich wyszło po wszystkich oczysczaniach????tak jak pisała dr.clark ok,2000?jesli chodzi o pasozyty to czytam wlasnie ze mozna zrobic kapiel z miodu i maki.musze sprobowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Marze z "wyglądu"było to to jak włosogłówka. Nie mam niestety zappera,stosowałam balsam kapucynski i nacisk kładłam na dietę p/pasożytom,no i 2 x załatwiłam się z dużą ilością takich nitek,okropne!Ale było,minęło,cały czas jest się narażonym na pasożyty. Planuję jeszcze jedno oczyszczanie i dopiero jak te będzie też czyste,i jak nie będzie żadnych dolegliwości z prawej strony to dopiero będę uważać,że czyszczenie w.zakończone:) Trochę ufoludków mam zamrożonych.Nie wiem,czy bylo razem 2000. Teraz tez nie bylo zupelnie czysto. robilam kapiele z owsa i miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze7
dziękuję..a powiedz mi czy wyszło ci coś podczas kąpieli z owsa i miodu?chciałabym spróbowac,,czy to miodem i mąką nacieramy ciało a w wodzie owsianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze http://pasozyty.net/art5.html Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu spełniaj się:) Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu spełniaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marze7
Bóg zapłać!!dziekuję ci serdecznie za poświęcony czas i za odpowiedzi..pozdrawiam serdecznie,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_mat
Po raz 3-ci oczyszczałem wątrobę tą metodą ,oto efekt tej kuracji: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4afa0df515db9aa.html Niech to będzie zachętą dla innych,którzy się jeszcze wahają.Ja dzięki tej metodzie pozbyłem się,ciągłego kataru i leczonej od ponad 10 lat astmy. Od początku tej kuracji nie biorę już żadnych leków przeciw alergicznych i na astmę.Czuję się bardzo dobrze i mam o wiele więcej energii do życia. Ps. Skoro znacie ten temat to na pewno czytaliście książkę H.Clark. Ponawiam więc prośbę do osób które stosowały też kuracje oczyszczania nerek o wypowiedź na bratnim wątku w KAFETERI PL.; http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5084781 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An_mat Gratulacje:)Jakie ufoludki;) Masz racje,że człowiek czuje się lżej,lepiej:):):) Marze proszę bardzo:) Pozdrawiam Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasara1
an_mat Gratuluje.,u ciebie sa takie zolto zielone . u mnie byly same ziewlone. A propo samopoczucia, faktem jest ,ze czuje sie o niebo lepiej po 2-gim oczyszczaniu, jestem pelna energii i wigoru,mam wieksza chec do zycia. To bym robila i tamto, niemalze wszystko na raz, chyba ze to dziala podswiadomosc. Jestem przed 3-cim oczyszczaniem watroby, ale jeszcze mam pietra ,bo tak ciezko przechodzilam dwa pierwsze.Wiem ze nikt za mnie tego nie zrobi . Mysle ,ze dam sobie jeszcze 1 tydzien. i rozpoczne mobilizacje sil psychicznych i fizycznych. Codziennie czytam Wasze wypowiedzi, pozdrawiam wszystkich i podziwiam za wytrwalosc.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta co do wlosow.... kiedys jak mi na poczatku zaczely siwki sie pojawiac... to poczytalem ze to deficyt miedzi jednak...badania z wlosow.... suplementacja przez lekarza.. klopotliwa sprawa u mnie z tym hehe genetycznie bo starszy dosc szybko osiwial jednak... kwestia zdrowego zywienia a ostatnie poltora roku tak i masowanie czachy ;) i caly czas dazenie do coraz zdrowszego zywienia... jakos tam owocuja... ale... i jesli chodzi o wypadanie wlosow...lysienie... problemy skorne intensywne masowanie...wmasowywanie...czegos zdrowego naturalnego bez cheemii skora na calym ciele musi ladna zdrowa oczyszczona i bez starego zbednego naskorka masowanie bardzo poprawia ukrwienie i dotleninie i i oczyszczenie danych... miejsc masowanych co poprawia wszystko :) w danym terenie wczesniej sam nic nie chcialem mowic bo to dosc... ciezko stweirdzi i....nie chcialem sie ponosic hurraoptymizmowi ale jak zonka sama zwrocila uwage pozniej sam sie lepiej przyjzalem... nie da sie ukryc taaak glodowka po 2 przelomie jest najlepsza i do tego bede dazyl bardzo dobrze na komorke dziala olej lniany... blona komorkowa od jej sprawnosci zalezy jak sie cialo/komorka odzywia i jak oczyszcza z resztek przemiany materii im lepszej jakosci tym zdrowszy delikwent fajne zrodlo oleju lnianego znalazlem :) i zrobie sobie intensywna kuracje lnianym po drugie... woda strukturalna/strukturyzowana w owocach warzywach, ale tez z lodu taka wode mamy w komorkach osmotyczna strukturyzowana....dodaj do tego jakis... energetyzer..czy to plytka TC czy jakis bajerandzki szklany pojemnik o ksztalcie ):) lampy alladyna czy tez dzialanie chocby preten gandera czy odpowiednikiem ewo wydaje mi sie ze to idealne polaczenie medycyna komorkowa dr rath'a tez planuje w jakims tam czasie taki...miesieczny albo i dwu...intensywny kurs pakowania wit c :) ... tak kolo 1-2 g na dzien i koniec myslalem o stalej suplementacji... ale... przeciez my mamy wszystko dostarczac z pozywieniem i problemem glownym to jest oczyszczenie ze starych obecnych zanieczyszczen...aby nic sie nie kumulowalo i po czasie wylazilo w chorobach... i poprawa przyswajania dopilnowujac te w/w elementy... mysle ze mozna dojsc do momentu gdzie wystarczy tylko zdrowo jesc :) troche sie ruszac...troche tam pomedytowac i wsio :) i tak powinno byc :) zeby cieszyc sie pelnia zycia nie myslac o problemach starosci chorobach i jakichs am pojawiajacych sie wahaniach energetycznych.... nastroju sa suplementy dzialajace cuda i super witaminy i mineraly.... ale to powinien byc tylko ...krotkookresowy dodatek...wspmagajacy a nie zwalniajacy z odpowiedzialnosci pilnowania innych spraw i ktos tam moze walczyc z jednym pasozytem czy jakas candida.... jakims tam preparatem zilowym ale na jak dlugo to bedzie skuteczne? tak dlugo jak bedzie stosowal okreslony specyfik? (pewnie tak) trzeba zmienic glebe (nasze cialo :) ) na nieurodzajne dla danego....w sumie kazdego pasozyta ( na czysta zdrowa dotleniona i nie zakwaszona) i ktos mi tam moze zyczyc hiehie jakichs ukrytych candid ;) .... ale czytajac cos tam o hunie longa.... widze ze to co ja robie stosuje.... to robie ksiazkowo czytam czytam....przyswajam...przestawiam sie na to staje sie to moim dekalogiem.... umyslem dzialamy bardzo mocno :) i ja wiem i ja to widze ze to co ja jem....ma mnie odzywiac odmladzac i ozdrawiac jesli jakis syf zjem....jest neutralizowany i wydalany jelitem grubym :) tak sie zaprogramowalem :) tak zyje trzeba dzialac ...baaardzo wielotorowo tak jak i z treningiem...ciala :) ja zawsze rowno jechalem i aeroby i anaeroby... i tez ci moge potwierdzic... to co niedawno pisales :) (wiadome ze typowy biegacz zostawi nas daleko w tyle :) nima bata...specjalista w danej dziedzinie zawsze bedzie lepszy od kogos...bardziej uniwersalnego/wszechstronnego, za to dostalby baty na silowni z ciezarami) pomijajac to... tez sie dziwilem jakis czas temu jak sobie liczylem max wysilkowe...220-wiek i tam odpowiednie procenty do optymalnego wysilku no niestety hiehie osiagajac sporo nizsze od docelowego tetno...czulem sie wypompowany na maksa....serducho walilo na...wydawalo mi sie maksymalnych dla mnie parametrach.... a tu jeszcze luz wg wyliczen noooo....poprawienie kondycyjne skutkuje takimi efektami tak samo dosc szybko po maksymalnym wysilku tetno i cisnienie mi spada....do tetna normalnego mi sie wydawalo to norma... ale...i trening wydolnosciowy...ale tez :) sterowanie...wplywanie mentalne na cialo...jego parametry fizjologiczne :) tez owocuje takimi efektami dzis po treningu wlasnie tak sobie myslalem...koncentrowalem sie na obnizaniu tetna i uspokajaniu oddechu po ostrej serii... i nie jest to bajka :) to dziala tak jak i to ze jak ide do wyra z zimnymi stopami koncentrujac sie....oddychajac...przesylam energie do zimnych stop i robia sie cieple tez niedawno to wyprobowalem wlasnie :) po lekturze loonga o hunie bajery :) ... ale... pokazuja ze mozna wiele troszku siem rozpisalem...nie na temat hehe narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maler Poczytaj o produktach dr Nona :) Po prostu szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukne lukne :) dee jay :) zreszta niektore gdzies mi tam migaly w poszukiwaniach, czy tez wrzucone przez ciebie jak nie ja to zonke bede szprycowal hehe dzieki :) ale tak...tez niedawno znow luklem na ksiazeczke ( kazdy kto szuka... optymalnego zywienia powinien choc pobieznie...) sondra ray jedyna dieta jaka jest o mentalnym podejsciu do zywienia sporo pierdol mozna sobie darowac...te punktowane ... warto miec to w pamieci i wiedziec ...ze tak tez mozna i wtedy w zasadzie... hm... dbalosc o zywienie.......................... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta :) do wczesniej wymienionych dodalbym jeszcze a wylecialo mi.... gimnastyka wibracyjna :) nasze cialo w wiekszosci to woda...plyny w komorkach idealnie wstrzasnac tym wszystkim a pozniej wypocic cwiczac np z obciazeniem nie wiem czy znajdziesz lepszy opis...ale z tego co pamietam ( sam przy glodowce to robilem) na boso na podlodze stoisz wyprostowany i unosisz piety gdzies na 1-2 cm i swobodnie opadasz w tempie 60 uderzen na minute zacznij od minuty 2-3x dziennie .... dojdz do 5 minut i tak ze 2-3 tygodnie i obserwuj czy cos sie dzieje :) tez ma sprzyjac oczyszczaniu komorkowemu solidny trening fizyczny z intensywnym poceniem sie... wszystkie komorki ciala pracuja (albo prawie) pocenie sie calya skora...ogromne pole...oczyszczajace a dodaj jeszcze jakies typowe cwiczonko oddechowe... tak ze 2-3 tygodnie przypilnuj kapalabhati czy miech kowalski...albo temu podobne i obserwuj gdzies tam wcieplem jaks mala ksiazeczke o technikach oddechowych....chyba jakis niemiec napisal (tak z nazwiska wnioskuje) luknij....jakas bardziej intensywna forme zastosuj i patrz na efekty cos sie powinno dziac metod sporo :) zawsze cos trzeba robic zeby w zastoj nie wpasc :) bo w zastojach to sie zlogi tworza hiehie a pozniej choroby i inny syf :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler O uderzeniach piętami pisze M.Tombak:) Świetne jest chodzenie boso po śniegu,ale w tym roku zdecydowałam się raz bo potem był za duży mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgbhdbfd
Powiedzcie mi proszę PO CO MROZICIE TE ZIELONE KULKI KTÓE WYDALACIE... NA PAMIATKĘ?? :O wybaczcie,ale jak dla mnie to obrzydliwe trzymac razem z mrozonym jedzeniem wydaliny z tyłka któe sa pełne bakterii.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
vfgbhdbfd Zostawiamy sobie na czarną godzinę,przecież jest kryzys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda :) mozliwe ze i tombak.... ale tombaka dawno nie czytalem nie jestem pewien czy i nie malachow w ktorejs tam o oczyszczaniu... tak jeszcze myslalem o ktorychs z cwiczen polecanych przez tanake od...wschodnich miszczow :) ...pelnen system samoleczenia tao...czy jakos tak... powiem ci :) ze ogolnie chodzenie na boso jest wskazane... i latem ... na plazy trawie nad woda... ile tylko wlezie uzywam :) a juz plywanie na otwartym zbiorniku mmmmmmmm :):) i caly dzionek plazowania takie solidne ladowanie sie tymi pozytywnymi energiami pozwala spokojnie przetrwac jesienno zimowe pochmurne okresy a i tak przyjemny spacer po lesie nie jest do zastapienia ja przy glodowce robilem bardzo goracy prysznic...a koniec zimnym...lodowatym solidnym oplukaniem i takiej rzeskosci odswiezenia po tym zabiegu z niczym nie mozna porownac takie szokowe terapie znakomicie wplywaja na aure czlowieka łepetyne wieczorem tez zimnym prysznicem splukuje pozniej az czuc to promieniujace cieplo od srodka i ukrwienie a co za tym idzie i dotlenienie odzywienie i oczyszczanie sie poprawia malachow bardzo poleca takie terapie szokowe temperaturowe :) takze cos z tego repertuaru warto wlaczyc do uzytku :) kulturysta do odnowy dodalbym jedna mysl :) przewodnia w ciagu 7 lat wszystkie komorki ciala sa odnawiane ( oczywiscie niektore...wiele duzo wczesniej) wiec jesli te 7 lat przypilnujesz i zywieniem i wspomaganiem oczyszczaniem i treningiem + jakas jedna dluga glodowka to jest szansa stworzyc sie nowym :) poprawionym i odmlodzonym nowka funkiel nie smigana :):) chyba jest o co walczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak co do sloneczka ...chlodziku :) i pozytywnej energii slonca... prany... aura i czas nie zawsze pozwala na przyjemny spacerek ostatnimi czasy, przynajmniej jak swieci sloneczko, solidnie wietrzac sypialnie otwieram okna i tak sobie lubie w sloneczku pomedytowac i nawet jesli mroz solidny...to jednak to slonce tak ogrzewa... ze jest przyjemnie i bedac w domu :) mozna czerpac korzysci...pobytu na dworze :):) im bardziej cialo w du-pe dostaje tym mocniejsze i zdrowsze bedzie nie ma sie co cackac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler na tej stronie gadamy na różne tematy http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5101199 Pochodziłam chwilkę na boso po śniegu,bo było tak przyjemnie,a i do drzew się poprzytulałam i tak oto mam energii,że hej:) Ja stosuję na całego olejki i cały czas w domu rozchodzą się piękne zapachy. Teraz pada śnieg i dosyć przyjemna temperatura,chyba po obiedzie znowu wyskoczę poprzytulać się do drzew i pogrzać przy ognisku;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnośnie Zappera, czy jest jakaś różnica w uchwytach do trzymania, miedzianych a ze stali szlachetnej? Gdzieś czytałam,że lepsze są miedziane gdyż lepiej przewodzą,co Wy myślicie na ten temat?( Nie pamiętam gdzie o tym czytałam) Gdzie można zakupić książkę Dr.Clark odnośnie oczyszczania? Jakie piliście ziółka na odrobaczanie i odgrzybianie? Z góry dziękuję Jestem tutaj nowa i bardzo zainteresował mnie Wasz temat, ale najpierw chciałabym poczytać i zasięgnąć troszkę informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka W sprawie Zappera odpowiedzą panowie. Na odrobaczanie całą rodziną braliśmy Balsam kapucyński,potem http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?32595,no i cały czas jedzenie np.czosnku,picie herbaty z wrotyczu,lewatywy... Teraz można zastosować sok z marchwi rano,a na wieczór sok z kiszonej kapusty. To bardzo dobry pomysł,żeby chcieć wziąć zdrowie w swoje ręce. Oczyszczanie daje wspaniałe efekty. Na str 179 Makler wkleił sposoby oczyszczania proponowane przez różnych autorów. Ja przygotowałam się wg Tombaka(czyszczenie jelita,potem czosnek,potem odrobaczanie)a potem już wg Clark. Poczytaj,na pewno każdy Ci doradzi,pomoże,jeśli będziesz pytać. Miłego dnia:) To już prawie weekend:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×