Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

No dobrze... kolejna próba :) ... znów SPAM :( ... w każdym razie ten chlorofil ma super właściwości prozdrowotne ... a teraz łatwo go zdobyć - z zielonych "chwastów" typu pokrzywa, babka, mniszek, skrzyp... ... można też zjadać np. zielone liście rzodkiewki... specjalnie po to ją sobie będę siała przez całe lato ... a zimą można wysiewać (w domu, na parapecie) pszenicę, rzeżuchę, natkę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) a tu znowu cisza :) to nic... ja będę pisać !! :D :D ... Postanowiłam rozpocząć od dziś kurację witaminą C. Na te moje ostatnie częste przeziębienia. I na całą resztę, tzn. chcę "nasycić" nią organizm... Są teorie, że witamina C zwalcza od cholery różnych chorób, w tym nowotwory. ... Znalazłam takie dwie ważne informacje: 1. dobowa dawka wit. C jest baaardzo duża... zdrowy człowiek - może zażywać 4-15 g (w 4-6 dawkach) w stresie - 15-25 g lekko przeziębiony - 30-60 g (w 6-10 podzielonych dawkach) mocne przeziębienie - 50-100 g (8-12 dawek) grypa - 200 g (8-20 dawek) nowotwory, aids - ponad 200 g ... to jest baaardzo dużo... bo jedna tabletka ma maksymalnie 1 g :( oczywiście dochodzi sporo tej witaminy z pożywienia... ale jednak... dlatego takie ilości witaminy C podaje się dożylnie ... ale - i to jest druga informacja 2. jest coś takiego jak LIPOSOMALNA witamina C Są to cząsteczki witaminy C zamknięte w liposomalnych otoczkach. Dzięki temu, po pierwsze - nie drażnią one żołądka, a po drugie - są duuużo lepiej przyswajalne. Dzięki czemu potrzebna jest sporo mniejsza dawka tej witaminy. 6 g liposomalnej witaminy c zastępuje 25-50g tradycyjnej witaminy!! I można ją połykać, a nie stosować w formie kroplówki. ... Tą formę wit. C nabędę :) oraz będę stosować :) ... pozdrowienia i buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich...troche popisze jak jest teraz z moim zoladkiem i watroba..a no dobrze...tfu tfu tfu, nie chce zapeszyc...bylam na diecie ziemniaczanej i na czczo pilam 100% sok z zurawiny i siemie lniane...watrobe raczylam tylko ostropestem...a no i zaczelam od tygodnia urynoterapie( ale to nie ten watek)...dzis pelnia wiec bedzie oczyszczanie HC... GOSCIU...moje plytki byly w samej dolnej granicy normy...wiec postanowilam zmienic diete zanim siegne po farmaceutyki..wiec zarlam wszystko co ma duzo zelaza..w necie napewno znajdziesz liste produktow na plytki...a z dziecinstwa pamietalam jak bylam bliska anemii to lekarz mamie powiedzial zeby kupowala mi owoc granatu , wtedy byly i drogie i malodostepne ale teraz sobie przypomnialam i przez kilka miesiecy codzinnie jadlam po jednym owocu ,ziarenka razem z pestkami...po polroku skoczyly mi plytki blizej gornej granice normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lee poczytaj sobie na Akademii Witalności o wit C lewoskrętnej, wit D 3 i o cynamonie + miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająku, jak poszło ?? :) :) :) przeczyściłaś się ?? :) ... Wzorek, super, że Ci się tak poprawiło :) napisz, jak stosujesz tą urynoterapię granat jest bardzo dobrym owocem, ma wiele świetnych właściwości :) warto go jeść np. zimą :) zdaj relację z oczyszczania!! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - o witaminie C sporo dziś poczytałam... także o domowej produkcji jej wersji liposomalnej... wypróbuję!! kupię sobie też 1kg zwykłej witaminy na allegro ... dziś zjadłam jej (wit C) już 8 g... na razie bez przykrych (jelitowych) efektów ubocznych :) jutro zwiększę dawkę :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witaminie D nie znalazłam - możesz podać linka?? ... za to mikstura cynamonowo-miodowa jest bardzo interesująca! -- 1 łyżeczka miodu wymieszana na papkę z 1/2-1 łyżeczki cynamonu -- -- zażywać 3 x dziennie --- -- papkę miodu z cynamonem można zjeść lub też rozpuścić w letniej/ciepłej wodzie lub herbacie (i pić jako napój) -- ten sposób mi się podoba :) :) ... Dziewczyny, pisałyście coś kiedyś o cynamonie... możecie przypomnieć co to było?? że musi być jakaś specjalna odmiana, bo inaczej jest trujący?? nie pamiętam, sorry, jeśli macie jeszcze te info to wklejcie, proszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z tym SPAMem ?? też tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lee, chodzi o to, że cynamon posiadający te cenne właściwości, o które nam chodzi, to cynamon CEJLOŃSKI. Nam w sklepach wciska się bezwartościowy i szkodliwy w większych ilościach cynamon kasja. Reszty już sobie doszukasz w necie: jak odróżnić jeden od drugiego plus szczegółową charakterystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o witaminie D masz Lee bardzo obszernie chociażby na pierwszej stronie tego forum, które mi poleciłaś w temacie Adependu.;) Ja suplementuję D3 od dłuższego czasu i nie widzę, żeby mi na cokolwiek pomagała. Tyle, że ze mną, jako się wcześniej rzekło tak już jest - mam kłopot z dostrzeżeniem efektów jakiejkolwiek kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Hejka Green cieszę sie, ze luby sie przemogl :) dzięki za cynk o kokosie :) Pająk podziwiam cie za twoja ciągła wytrwałość, mi jakoś ostatnio nic sie nie chce, trzymam sie ale jakoś brak chęci na konkrety. Lee, odpuściłam sobie głodówkę bo nie potrafię trzymać perfekcyjnej diety, a z tym nie ma żartów, czekam na przypływ mobilizacji lub....zaklucie wątroby, a ta od dawna cichutka ;) Moje jedyne zmartwienie na teraz to cera, stosuje mocz, jest ciut lepiej, nie pogarsza sie ale tez zbytnio nie polepsza. Ja w tym roku zrobiłam sobie warzywniaczek, zobaczymy co za dobrocie mi wyrosną. Green robiła ta kalibracje witamina c. Mówisz, ze nadal sie przeziębiasz, kurczę, juz wole twoje przeziębienia niż moja cerę, zamień sie ;) Moniuszka a co za sport uprawiasz, prócz zarzucenia wędka oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Pajaczku, a propos mieszanek mlecznych dla dzieci, tez jestem im przeciwna ale dawałam bo miałam dość karmienia, od 7 miesiąca, za to przez pełne 6 miesięcy moja mała jadła tylko i wyłącznie moje mleko, zero wody, herbatek i wczesnego dokarmiania. Coś mówią, ze ten znachor religijny bardzo, kazał im sie modlić, wychodzą powoli kwiatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Green, do jakiej dawki witaminy C doszłaś?? i jak długo ją brałaś?? podobno można ją brać cały czas... ile teraz jej bierzesz?? A ile zażywasz witaminy D?? Bo poczytałam wczoraj na tej stronie, na którą zwróciłaś moją uwagę... i oni tam jej biorą ogromne ilości... nawet do 50 000 UI... a ich "norma" to jakieś 1 500 UI... ja mam tabletki zaledwie po 400 UI... (albo IU :) ) W każdym bądź razie zamówiłam sobie też te kapsułki z zawartością 5 000 UI (ewentualnie IU) :) ... Pod, co masz w ogródku?? A Ty wiesz, że ja za swój nie mogę się zabrać :( mam już w nim chwasty do kolan... muszę coś zrobić!! i posiać jakąś rzodkiewkę i szczypiorek chociaż!! :) Jedyny pożytek to taki, że rośnie tam teraz sporo pokrzywy, i ja ją codziennie zrywam na sok :) i mniszek, i babkę i skrzyp :) zrobił mi się z ogródka naturalny zielnik :) :) :) ... Pajączek utknął w toalecie :( ... Pozdrawiam i życzę cudownego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich "norma" to 15 000 UI (tak miało być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Lee ❤️ nie zamieniaj się z Podczytliwą na cerę ! 😘 ;-) Pod,smaruj się wodą utlenioną 3%...a jeszcze lepiej nasieniem męża ! :-) albo innego stworzenia ! hehe ;-) Green ma np.Szreka :-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola_viola
Cześć, jestem Viola !!!! Mam wiele problemów ze zdrowiem :( Między innymi z cerą. Czy smarowanie nasieniem męża naprawdę pomaga? Ale ja jeszcze nie mam męża to czy może być chłopaka? Słyszałam też o smarowaniu maścią końską, ale to pleców. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola_viola
Czy ktoś mi odpowie na zadane zapytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola_viola
podnoszę !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola_viola
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola_viola
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem :) *** Lee nie mów, że ty uwierzyłaś w ten A//dep/end. Endorfiny można dostarczyć, czy samemu sobie wyprodukować dużo tańszym kosztem i bez wstydu i tłumaczeń u lekarza. Ade/pen//d stosuje się u alkoholików i narkomanów. W UK może się go i stosuje nagminnie, ale tam też chleją więcej niż tutaj. Moje zdanie jest takie, że same endorfiny do całkowitego wyleczenia nie wystarczą. Z wit. D trzeba uważać, nie wolno jej przedawkować. Z wit.C podobnie. Wit C przyswaja się w końcowym odcinku jelita, jeśli ma się niedobór wit P czyli C2 to wit C przyswaja się wadliwie i może wywołać wrzody. Nie wiem jak jest z tą lewoskrętną, w każdym razie warto o tej wit P wiedzieć. Cynamon. No więc chodzi o kumarynę. Kumaryna w dużych dawkach może uszkadzać wątrobę. Cejloński ma jej śladowe ilości. Ja przeliczyłam wtedy przy tym moim eliksirze brązowym, tą kumarynę w Kasji i wyszło mi, że spokojnie 2 łyżeczki dziennie cynamonu kasji można zjeść. Przez miesiąc nic się nie dzieje. *** Wzorek po ostatnim posiłku dzisiaj :) no super że żołądek tak już nie dokucza, będzie ci łatwiej dzisiaj. *** Pod eee tam wytrwałość. GM jest prosty, 2 godziny i masz po oczyszczaniu jelita. Po kolejnej godzinie, do dwóch możesz iść spokojnie na zakupy. Dla mnie to jest świetne, bo lewatyw nie robię, a dodatkowo przepłukuję jelito cienkie. I co ważne, nie wywołuję biegunek, więc się nie odwadniam. *** Viola, nie wiem, nie znam się na pozytywnym działaniu nasienia na cerę. Na razie wspomniana woda utleniona, może być mocz. a przede wszystkim, napisz co jest twoim problemem skórnym. Bo tego jest dość sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 3 litry wody tym razem dałam 2 łyżki soli, nie 3. Kolejne oczyszczanie zrobię na jeszcze mniejszej ilości soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola_viola
mam pryszcze i zaskórniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskórniaki dasz radę powyciskać. Trzeba porządnie rozgrzać twarz, chusteczka i do dzieła. Ale nie paznokciami, bo sobie skórę poprzecinasz tylko bardziej opuszkami palców. A pryszcze to zależy jakiego sa pochodzenia. Może być np: hormonalnego, czy bakteryjnego. Spróbuj liścia oliwnego. I oczyść organizm, bo to też może być oznaka tego, że ci toksyny przez skórę wyłażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola_viola
dobrze dziękuję organizm już oczyszczam ale widocznie za mało zabiorę się ostro za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa czy ja cos nie tak moglam zrobic , ze moje oczyszczanie tym razem nie udalo sie..ani jednego kamyka...kutwa..a pierwszym razem z pol szklanki mialam malych i pare okazow i pełni wtedy nie bylo...tym razem bylo moje drugie..trzymalam sie rozkladu co do minuty i pelnia nawet byla ... po drugiej dawce roztworu solnego mnie wczoraj przeczyscilo , ze z kiblem ledwie wyrobilam sie , zeby sie nie spoznic wypic mix oliwny o 22 ale zdazylam , wszystko wedlug grafiku i dupa...moze wplynelo to ,ze dwie rozne oliwy mialam...to znaczy pierwszy mix byl olej rzepakowy+sok grejfrutowy , a dziesiejsza porcja byla oliwa+ grejfrut...ale czy to jakas roznica? ktos kiedys pisal w watku ,ze lepszy nawet olej z pestek winogron , pomyslalam ostatnio zachwalają rzepakowy no to go uzylam...rozwolnienie mam od rana ale nic nie wylecialo na co liczylam...nie wiem czy powtorzyc za trzy tygodnie? czy moze ja faktycznie juz nie mam co wydalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytliwaa
Wzorek, wg mnie powtórzyć, i lepsze ciśnienie żółci sobie wyrobić nie jedząc tłuszczu przez min. 2 dni. Lee, zrobiłam sobie warzywniak, bo mam świeża torfowa ziemie w ogrodzie, wiec żal tego nie wykorzystać, posialam rzodkiewek kilka rodzajów, marchewki, pietruszkę nać i korzeń, rukole, bazylię, wsadzilam poziomki, porzeczki, malinki, jagody, cześć dostałam, cześć powoli kupuje, chce mieć wiecej malin, czaje sie na agrest itd. Fajna zabawa, jeśli wyrośnie to bedzie to moje nowe hobby ;) Nasienie męża to prowokacja :) Pewnie gość ma marzenia tryskac na pryszczate buzie, nice :D Pajaczku a masz jakaś dobra stronę z instrukcja jak zrobić to płukanie jelit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×