Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

matylda :) ja wogole (tylko ze u mnie w gre wchodzi sporo innych rzeczy ktore... maja wpyw - mam nadzieje - na oczyszczanie nerek z jakichkolwiek zlogow) ale obiecuje sobie ze niedlugo wezme sie za nerki polecaja po 2-3 oczyszczaniach watroby darvas zeby cialo przyswoilo jedna czesc bialka - potrzebne jest ok 5 czesci weglowodanow zeby przyswoic jedna czesc weglowodanow potrzeba ok 5 czesci wody za malo tluszczu i weglowodanow...to cialo czerpie energie z miesni z bialka...i waga leci...pol biedy... ale jak slabniesz...musisz wiecej jesc :) wegli polewanych zdrowymi olejami orzechy migdaly slonecznik tuz po robocie weglowodany proste - szybkie odzyskanie energii za 15 minut zlozone....za 20 minut kilka jajeczek z olejem, rybka plywajaca w oliwie ;) po solidnym wysilku pierwsze 40 minut jest najwazniejsze dla odzyskania pelnej sprawnosci...energetycznej sprawnosciowej i dalej regeneracji miecho nabialy mleko nie dadza ci energii kulturysci mase robia zwiekszonym spozyciem weglowodanow a przy dlugotrwalym wysilku fizycznym... np praca fizyczna... najlepiej co 2 godzinki cos prostego energetycznego wciagnac z olejami oleje wysokoenergetyczne....troche spowalniaja proces trawienia...i nawet weglowodany proste z tluszczem nie spowoduja tak gwaltownego wyrzutu insuliny...i pozniej dola energetycznego dla mnie po treningu najlepsze na szybko sa kompleksy mono oligo i polisacharydow (ciagly doplyw paliwa od razu) po pracy...ok jeden gram weglowodanow na mase ciala 20-30 minut pozniej ok 0.5 g bialka na kg/masy ciala (ja korzystam z koncentratu bialka serwatkowego) godzine pozniej normalny posilek rybka z duza iloscia zielska i oleju/oliwy czy tez jakies zlozone wegle z oliwa i zielskiem tak sie odzywiam po treningu przed wysilkiem...zlozone weglowodany w trakcie...mozna proste mozesz sobie zrobic "napoj izotoniczny" w trakcie wysilku pracy treningu na litr wody lyzeczka soli i 4 lyzeczki cukru... ew do smaku sobie dodaj zmniejsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darvas skorupki nie musisz prazyc prazenie sprawia ze sa bardziej kruche i lepiej latwiej sie je mieli...kruszy co do oleju... ciezko mi okreslic...ale 4-5 to minimum pod 10 nieraz bo i ryba i warzywa to solidnie zlewam oliwa 2 lyzki lnianego to minimum nie jedz tyle bialka - miesa wegle i tluszcz tak sie robi mase - energie bialko jest do regeneracji odbudowy uszkodzen...po wysilku po robocie masa ci spada i co za tym idzie i sila....bo za malo energi masz....z weglowodanow i tluszczu ktore to sa dostarczycielami energii za duzo bialka miesa to masa leci :) jestes na redukcji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Dzieki za wskazowki zywieniowe. wszystko zanotowalem i bede wprowadzal zmiany. Weglowodanow to zawsze jadlem duzo ale wszystko bylo bardzo chude, pozbawione tluszczu i tutaj mozesz miec racje, ze potrzebuje wiecej. Moglbys mi przeslas informacje na temat tego bialka serwatkowego? A co myslisz opiciu wody z sokiem z cytryny, nie bedzie jej za duzo? Aha jeszcze pisales o jakims prosku zasadowym na odkwaszenie organizu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darvas (ale tez i innym cwiczacym czy tez....tym ktorym zalezy na szybkiej regenracji i odbudowie) ogolnie o bialku serwatki (nie mylic z serwatka z mleczarni dostepna na allegro za pare zloty za kg - swinki mozna tym karmic i sie biegunki nabawic hehe) Ćwiczący, potrzebują dodatkowej ilości białek i to z wielu powodów. Dwoma podstawowymi są naprawy i wzrost. Ostro, trenując niszczymy mięśnie. Odpoczywając naprawiamy je. Jeżeli odpoczynek nie jest wystarczająco długi mięśnie się zregenerują, ale bez odpowiedniej ilości białek nie będą rosły. Dzienne zapotrzebowanie na białka można spełnić korzystając z wielu źródeł. Jednak jak twierdzi nauka, najbardziej optymalnym wyborem jest serwatka. Lepsze właściwości regeneracyjne. Jako źródło białek, serwatka zdobywa najwyższe uznanie wśród naukowców na całym świecie. W części, dlatego, że są one doskonałym źródłem podstawowych aminokwasów. Podstawowe aminokwasy są tymi związkami, których organizm sam nie produkuje, więc muszą pochodzić ze spożywanych posiłków. Białka serwatki zawierają również bardzo duże ilości aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach tj.: leucynę, izoleucynę i walinę. Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach są unikalne, a to z tego powodu, ulegają przemianie w mięśniach, nie w wątrobie. Dostarczają one dwóch trzecich z całości zapotrzebowania na białka, co jest ważne dla kulturystów i osób ćwiczących fitness, gdyż trening zwiększa to zapotrzebowanie. Odpowiedni poziom tych aminokwasów we krwi jest zabezpieczeniem przeciwko utracie masy i siły mięśni. Antykatabolik - białko serwatkowe bogate jest również w aminokwas, zwany tauryną, który wspomaga rozwój mięśni na poziomie komórkowym. Po-za tym, serwatka zawiera też duże ilości glutaminy, której ilość w organizmie unosi blisko 60% ilości wszystkich aminokwasów. Glutamina odgrywa bardzo ważną rolę we wzroście mięśni. Rola ta jest unikalna: może ona być zużyta przez organizm jako paliwo albo do produkcji białek lub innych ważnych związków i aminokwasów. Szczególnie wysoka koncentracja glutaminy ma miejsce w komórkach mięśniowych. Jeżeli nie będzie się jadło posiłków zawierających odpowiednie ilości glutaminy, jak na przykład białka surowicze, to organizm zacznie rozkładać tkankę mięśniową, by zaopatrzyć w ten związek resztę organizmu. Przeprowadzone ostatnio badania wykazują, iż suplementy glutaminy zapobiegają niszczeniu mięśni. Zaledwie kilka porcji serwatki dziennie utrzyma zapasy glutaminy w mięśniach i zapobiegnie ich rozpadowi. Lepsze funkcje immunologiczne -białka serwatkowe zawierają specjalny typ antyciał zwanych immunoglobulinami, które odgrywają specyficzną rolę w systemie immunologicznym. Atakują one obce substancje, które dostają się do organizmu. Wygląda na to, że te substancje pomagają systemowi immunologicznemu w bardziej skutecznym wykonywaniu swojego zadania. Właściwości biologiczne - białko serwatkowe łatwo ulega trawieniu. Organizm przyswaja go dużo łatwiej niż inne rodzaje białek. Właściwości biologiczne serwatki są też dużo lepsze niż kiedykolwiek innego źródła białek. rodzaje: Ultrafiltrowany Koncentrat Białka Serwatki - bardzo łatwo przyswajalny - wchłania się z przewodu pokarmowego w zaledwie kilkanaście minut, posiada szeroki profil aminokwasów, wysoką wartość biologiczna BV=104, bogaty w alfa-laktoalbuminy - obniżające stres, zapobiegające nowotworom i schorzeniom kardiologicznym, laktoferyne czyli doskonale przyswajalne żelazo oraz laktoperoksydaze, pogromcę bakterii. Mikrofiltrowany Izolat Białka Serwatki - Izolat Białka Serwatki otrzymywany drogą wymiany jonowej - czas wchłaniania rzędu kilku minut, najwyższa wartość biologiczna BV=159, idealne kiedy potrzebujemy praktycznie bardzo szybkiej dostawy aminokwasów dla naszego organizmu. Sposób w jaki otrzymywane są te izolaty gwarantują minimalną zawartość innych makroskładników - tłuszczy i węglowodanów. Hydrolizat Białka Serwatki - białko poddane procesowi wstępnego trawienia enzymatycznego (ok.30% białka nie musi być trawione). Dzięki temu wchłania się prawie natychmiastowo, dostarczając organizmowi niezbędnych związków budulcowych (aminokwasów). oczywiscie hydrolizat jest najdrozszy amatorom w zupelnosci wystarczy izolat badz koncentrat zalezy kto ile kasy chce wylozyc kazda firma produkujaca odzywki kulturystyczne ma w swojej ofercie bialka serwatkowe...do wyboru do koloru....roznice cenowe tez spore bialka z innych produktow wchlaniaja sie......dluuuugo Chude mieso/chude ryby okolo 2h, bialka jaj okolo 4-6h, kazeina okolo 8h. takze....dla zmeczonych miesni po ciezkiej pracy czy treningu... nie widze innego tak optymalnego sposobu zaopatrzenia a dodam ze najwazniejsze jest pierwsze 40 minut "okno potreningowe" po treningu...zaprzepaszczenie owej szansy...nie da sie odrobic w pozniejszym terminie dlatego suplementacja okolotreningowa....a juz po....jest najwazniejsza jesli sie chce wyciagnac jak najwieksze korzysci i efekty z regularnego trenowania proszek zasadowy w aptece kupisz....cos kolo 20 zl zamiast ...mozna min skorupki z jajek... do wody wystarczy kilka kropelek dac soku z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *matylda*
Darvas Tak,2 godziny stoi wyciśnięty sok z buraczka i dopiero go piję,ale małymi łyczkami,zresztą każdy należy pić powoli. Makler Pytam o oczyszcz.nerek,ponieważ ma to być przeprowadzone przed oczyszcz.wątroby(tak wyczytałam tutaj),ale Tombak radzi po.Ja wg niego się przygotowywałam.Trochę się zaniepokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczora jwieczorem oczyszczalam wątrobę..... wyniki narazie mierne są...dużo żółtej sieczki,parę jasnozielonych grudek i to narazie wsio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda to zalezy...kto w jakim stanie ma nerki teoretycznie przed....powinnas zrobic kuracje przeciwpazosytnicza....oczyscic nerki pisza zeby nerki oczyszczac po 2-3 oczyszczaniach watroby pasozytami mozesz sie zarazic z dnia na dzien jesli odpowiednio duzo wody pijesz...to powinnas miec nerki w nienajgorszym stanie ja jeszcze typowego oczyszczania - ukierunkowanego - na nerki nie robilem... ale pewnie kuracje cytrynowa tombaka zrobie - wg mnie najbardziej caloksztaltowo na organizm dziala jesli po oczyszczaniu watroby bedziesz czuc jakiekolwiek dolegliwosci ze strony nerek...to bedziesz miec sygnal do dzialania ja jednak bym sie az tak nie....niepokoil ;) :) nie jest to wg mnie problem dyskwalifikujacy to tak jak z oczyszczaniem watroby jedni prawie ze z marszu czyszcza hulda...i nic im nie jest i kamienie wylaza hehe rozne sa sposoby...trza poprobowac ja na tombaka bym sie nie skusil moj ojciec tak robil.... i mialem pewne pojecie samej oliwy i to w takiej ilosci pic...tez sobie nie wyobrazam huldowa moritzowa mieszanka...bokiem mi wychodzi...ale jakos da sie rade wypic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe darvas :) temat...tyle ze lizniety ;) co do bialka mlecznego...w nabiale Różnica między mlekiem krowim i kobiecym tkwi w wysokiej zawartości białka kazeiny w mleku krowim. Kazeina to substancja niezbędna cielakowi, by mu rosły rogi i kopyta, ale nawet cielak pije mleko tylko do 6 miesiąca. Skoro człowiek nie ma kopyt ani rogów, po co mu taki nadmiar kazeiny? Po pierwsze człowiek, tak naprawdę, potrzebuje znacznie mniej białka niż spożywa na co dzień, ponieważ określony gatunek bakterii, znajdujący się w jelicie grubym posiada zdolność syntetyzowania białka z węglowodanów, których dostarczamy organizmowi, spożywając produkty pochodzenia roślinnego (pod warunkiem, że mikroflora jelita grubego jest zdrowa). mieso...150-200 gram 2x w tygodniu, reszte roslinnym uzupelniac straczkowe, nasiona jesli codzien tyle jadles co pisales....to poprostu troche nie w ta strone poszedles :) zakwaszasz cialo mieso obciaza i jest wielce klopotliwe uzyskanie z niego energii takze bazuj na weglach i tluszczach po najciezszej pracy czy treningu w pierwszej kolejnosci weglowodany mozesz robic w mikserze koktajl banana truskawki mrozone brzoskwinie pare lyzek oleju (z pestek winogron prawie ze nie czujesz, slonecznikowy tez mi smakuje) lyzka kakao troche lekko rozgotowanego ryzu kompot lyzka miodu mozesz kombinowac do woli do smaku taki koktajl szybko uzupelni braki energetyczne i wypompowane miesnie bialko po wchlonieciu wegli (taki koktajl to w 20 minut ci sie wchlonie) zwlaszcza na noc....zeby sie organizm mial z czego regenerowac i naprawiac olimp ma bardzo dobra tauryne mega caps sam sie tym sporo suplementuje, wg mnie jeden z lepszych suplementow cena/efekty / 2-3 kapsy dziennie starczy to ci powinno starczyc :) ps jak bedziesz chcial co wiecej to ci na mejla posle...zeby zbytnio nie zbaczac z tematu...watroby ;) ale...tauryna tez pelni funkcje ochronne watroby :) wiec az tak mocno nie zbaczamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *matylda*
Makler Dziękuję za odpowiedź.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestem juz po drugim oczyszczaniu wątroby wg Moritza posypało sie kilkanaście zielonkawych kamyczków ogólnie czuję się bardzo dobrze Moje oczyszczanie przyspieszyły wynik badań profilaktycznych tzn wysokie alat 307, aspat 166, badanie chce powtórzyc po 4 oczyszczaniu wątroby. Chcę nadmienić że staram sie trzymac żywienia rozdzielnego dodatkowo zarzywam ostropest i liver aid hugian pian. Mam pytanie do Maklera : chce przybrac na wadze ponieważ mierze 170 cm a warze 55 kg i żle się z tym czuje ( zanim zacząłem żywienie rozdzielne ważyłem 72 kg) czy białko serwatkowe może mi w tym pomóc??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robsonT to juz tez mialem pisac do darvasa... nasz organizm nie lubi ostrych drastycznych krokow posuniec... a zaczecie zabaw z oczyszczaniem... zywieniem rozdzielnym to jest bardzo powazna zmiana w dotychczasowym trybie....zycia zywienia dlatego tez cialo reaguje dosc.... ostro hehe ale sa to zmiany bardzo pozytywne po pierwsze... oczyszczamy sie z kilogramow roznego rodzaju zanieczyszczen ktore obciazaly nasze cialo...sluzy szlamy sole...kamienie...wielu rzeczy nie wiem nie znamy i nie jestesmy swiadomi oczyszczamy jelita....to kilka kg na dzien dobry leci znikaja wewnetrzne zmiany stany zapalne....powodujace obrzmienia....trzymanie wody plynow.... juz nie wspomne o typowej nadwadze - tluszczu, zlogach wapienno tluszczowych w zylach arteriach stawach miesnaich sluzu w zatokach... plucach... to sa kilogramy balastu :) zbednego, z ktorego predzej czy pozniej wynikaja stany chorobowe w poczatkowym okresie waga leci sporo, pozniej gdy sie cialo oczysci sytuacja sie stabilizuje wiec waga to bym sie zbytnio nie przejmowal trening fizyczny troche oszczedzi miesnie bialko serwatkowe... tuz po przebudzeniu i tuz po treningu ok 30-40 gram reszte nadrabiac weglowodanami zlozonymi z olejami nierafinowanymi zaraz po treningu dawka wegli prostych ok 1 g na kg masy ciala , 20 minut pozniej porcja bialka serwatki 45-60 minut pozniej normalny syty posilek no i trening silowy typowo namase sztanga sztangielki w miare mozliwosci duze ciezary ruchy zlozone (angazujace dwa stawy w cwiczeniu) 2 razy w tygodniu jak zrobisz intensywny trening calego ciala to ci wystarczy cwicz tylko wtedy gry juz cie wogole nie bola miesnie ostatnio cwiczone (bez pelnej regeneracji nie bedzie wzrostu....nie bedzie masa miesni rosnac....moze zaczac spadac) sprawdz sobie BMI powyzej 70 kg masz juz nadwage ponizej ilu masz niedowage.... to zobacz... lepiej nie byc ponizej :) ale grunt zebys witalnie energetycznie sie czul dobrze waga sie nie klopocz cialo dazy do stanu optymalnego ale najpierw musi sie oczyscic...czyli za duzo nie laduj kalorii :) staraj sie jesc gdy czujesz glod, czy brak ci energii....ale tez sie nie objadaj do syta do pelnosci... caly czas trzeba miec w glowie zdrowe zasady odzywiania im lepiej znasz czujesz wlasne cialo...tym lepiej bedzie ci to wychodzic :) jedynie po treningu mozesz troche zaszalec z jedzeniem :) zwykle ciacho batonik sporo wegli - wszystko pojdzie od razu w miesnie ktore chlona jak gabka substancje odzywcze (uzupelnienie glikogenu w miesnaich wegle proste....pozniej wysokiej jakosci szybko przyswajalne bialko do naprawy uszkodzen i odbudowy mikro urazow - bo bez tego nie bedzie wzrostu miesni - czyli wzrostu masy - zdrowej masy - miesniowej) i nie bazuj tylko na bialku z serwatki...to uzywaj w sytuacjach newralgicznych czyli tuz po przebudzeniu gdy cialo jest po wielogodzinnym poscie - glodowce i zaraz po treningu te 2x w tygodniu wypada wszamac troche mieska i bialka dostarczyc poza tym roslinne nie stronic od suszonych owocow...zwyklych....nasion orzechow itp nie zalowac sobie olejow :) do kazdego posilku wage ciala glownie weglowodanami sie reguluje - nie bialkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymalny dla ciala zdrowia tryb utraty badz przybierania - od 0.5 do 1kg masy ciala na tydzien jesli jest wiecej to lapiemy za duzo tluszczu wody badz tracimy za duzo wody miesni...skora nie nadaza....robi sie luzna obwisla brak napiecia jedrnosci sprezystosci, badz w druga strone...rozstepy moga sie pojawiac takze...wszystko z glowa i umiarem czuc cialo :) to nie bedzie bolało ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówisz przez oczyszczanie duzo syfu z nas wychidzi, to tez mam taka nadzieję i cały czas to powtarzam ze po oczyszczeniu zacznę nabierac wagi. Zaczynałe od regularnej sauny infrared, ssanie oleju, płukanie nosogardzieli, jelito grube i wreszcie wątroba, a wszystko stopniowo zaczynałem od listopada 2009 wtedy waga z 72 kg spadła 58 kg w przeciągu ok 7 miesięcy, po czesciowym oczyszczaniu nie pamiętam kiedy miałem zawalone zatoki, chroniczne zmęczenie więc idzie ku lepszemu. wrazając do tego białka serwatkowego to myslałem tylko po przebudzeniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem po drugim oczyszczaniu. Oczywiście w nocy zwymiotowałam tą oliwą. Musze ją zastąpić czymś innym. Czym najlepiej? Poza tym kamyków malutko, spodziewałam się więcej. Nie wiem czy coś źle zrobiłam (ale raczej nie mogłam bo wszystko zgodnie z planem) czy po prostu nie byłam tak strasznie "zawalona" tymi kamykami. No w każdym bądz razie już się szykuję do trzeciego oczyszczania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agamemnon nastepnym razem daj troche mniej oliwy (jesli teraz dalas 125 ml to daj 100) oliwe mozna tez zastapic olejem z pestek winogron czy slonecznikowym, byleby byly nierafinowane ale pisali ze oliwa najskuteczniejsza stosuj caly czas te mieszanki sokowe...papaja chyba z nieumywakina cytowala jablkowy... ze szklanke dwie....tego cytrynowego troche...tak z 2 sztuk buraczkowy marchewkowy... plucz plucz :) te wszystkie zlogi ;) :) z kazdym oczyszczaniem coraz zdrowsza robson caly problem jest w tym zeby wszystko "ladnym" zdrowym kompromisem polaczyc bo pakerzy jak robia mase....to na noc przed spaniem wciagaja dlugowchlaniajace sie bialko... jajeczka bialy serek...czy wersje proszkowe chroni to miesnie przed nocnym katabolizmem i rozpadem zjadaniem miesni, bo to jednak 8-10 h glodowki wiem ze jakbym tak robil....to masa by szybciej szla w gore no ale... dla mnie juz najwazniejsze jest zdrowie, wiec tak nie robie tak samo sama waga tez juz nie jest dla mnie priorytetem wyznacznikiem po co obciazac sie...caly organizm zbednym balastem i pozniej go utrzymywac zjadajac wiecej niz sie faktycznie potrzebuje zeby wygladac na pakerka ;) i na plazy sie wyrozniac... troszke juz zmienilem zapatrywania hehe cwicze i widze zmiany w lustrze bruce lee byl drobniutki szczuplutki niepozorny...ale budzil podziw sila wytrzymaloscia i cialem wiec waga... schodzi na plan dalszy gibkosc wytrzymalosc sila ogolna sprawnosc :) to priorytety a wage mase zdrowo mozna tylko przez trening fizyczny bo miesnie obciazasz - przeciazasz...adaptujac sie do rosnacych wymagan powiekszaja swoja mase zeby sprostac rosnacym wymaganiom jedzac wiecej bez treningu.... bez przeciazania miesni (ktore to beda rosly powiekszaly mase i masa ciala ogolna wzrosnie), mozesz zaczac obrastac w tluszcz albo / i brzuszek zacznie ci rosnac, a wydaje mi sie ze nikomu na takim wzroscie masy nie zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i znów jak po 1 oczyszczaniu, jakiś kamyk musiał mi utknąć w przewodzie bo mnie boli :/ No nic, trzeba wziąć gorącą kąpiel i czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Agamemnon że po trzech czyszczeniach wątroby było dobrze żadnych bóli ale po czwartym po kilku dniach dostałam jakieś bólle woreczka, wiem że worek miałam cały zawalony i zrobiłam sobie ogrzewanie woreczka olejkiem rycynowym na ciepło okładając okładem z olejku i przykładając ciepły termofor i wszystko pięknie ucichło może spróbuj , ogrzewać wątrobę , wątroba lubi ciepło a jak ma cholesterolowe kamienie to zmiękną i zażywaj ostropest plamisty albo jakiś rapacholin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke Kąpiel gorącą juz wziełam, wieczorem koniecznie sie termoforem ogrzeje bo normalnie z bólu az sie zginam. W takich chwilach sama bym sobie ten woreczek zakichany wyciągnęła ;) Łykam cholestil przed posiłkami. jejuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agamemnon jak jeszcze nie stosujesz ostropestu to zacznij dwa lub trzy razy po łyżeczce polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje buraczki pienia sie jak wsciekle wiec chyba cos z nich bedzie. Sprobuje za pare dni. Od dzis bede myl zeby h2o2+soad oczyszczona zobacze jaki efekt, podobno jest bardzo dobry. Czy ktos stosowal MMS i ma cos ciekawego na ten temat do napisania? Mysle aby to wyprobowac. Wypilen dzis pierwszy raz sok z burakow. Dla mnie jest rewelacyjny. Od dzis bede go codziennie robil. Czekalem te 2h ale w smaku nie ma roznicy w prownaniu ze swiezo przygotowanym. Gdym zrobil sobie wieksza ilosc na caly na dzien to moge go przechowywyc w lodowce ? Chce zastosowac kuracje syrop klonowy + soda oczyszczona ciekawe co bedzie sie dzialo. Przy okazji podniose sobie troche ph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler taka ciekawostka, Bruce Lee byl BARDZO silnym czlowiekiem mimo nieduzej masy, a swoje treningi opieral niemalze tylko na cwiczeniach statycznych. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek gdzies tam kiedys slyszalem ze robil podobno 1000 pompek :):):) az mi kopara opadla hehe szybki byl niewiarygodnie, nawet kiedys pokazywali podczas krecenia jednego filmu (chyba zielony czy zolty szerszen...czy jakos tak) ze musial specjalnie zwalniac ruchy bo byl zbyt szybki dla kamery i byl zamazana plama hehe kazdy trening jest inny ...czy to na sile czy na mase...czy wytrzymalosc kazdym ostro sobie w tylek mozna dac... kulturysci tez stosuja statyczny ;) trening ....pozowanie...straszliwie wykanczjacy hehe ale separacja znakomita sie od tego robi wiele jest drog do osiagniecia celu :) chyba troche powertuje literature...o treningu bez ciezarow hehe darvas przeczytalem niedawno knige jima o mms dla mnie to cos podobnego do ozonoterapii czy tez h2o2 na razie experymetuje z h2o2 chloryn sodu...gdzies tam widzialem w jednej hurtowni chemicznej...ale 25% od biedy moglby byc... ale na razie nie mam potrzeby i parcia na to :) o syropie klonowym i sodzie...tez poczytalem ździebko :) ... moze byc ciekawe ale to jak wyzej chociaz wydaje sie byc pewniejsze :) czytaj....duzo bezpieczniejsze hiehie sam juz kupiel sobie perhydrol 30% (woda utl o stezeniu 30% - ekonomiczniej wychodzi) kapiele z 50 ml...spoko luzik zadnych niepokojacych objawow, bede dolewal na 75 ml raz mi sie kaplo...cos kolo 6 czy 7 kropelek na szklanke....troche za duzo....bo juz czulem delikatne podraznienie przelyku 4 kropelki swobodnie przez pare tygodni stosuje i bez najmniejszych problemow :) ale juz zwiekszac nie bede nie wiem jak ludzie z grzybicami dochodza do 20-25 krpelek... i wymiotuja... przeca to musi solidnie podrazniac sluzowke a ty w ramach experymentow tak...szukasz...? czy cisnie cie jakies chorobsko? ja sie wzialem za h2o2 bo nieumywakin wydal mi sie duzo bardziej wiarygodny obie knigi zaczalem w tym samym czasie mniej wiecej czytac a ze sporo cwicze i sprawny jestem....to zauwazylem szybko...pozytywne oddzialywanie h2o2 na cale cialo... wiec tego nie odpuszcze :) ale z dawkami bede schodzil w miare ladniejszej pogody i wiekszej ilosci spedzania czasu na dworze :) pod koniec treningu dawka h2o2 dobrze robi :) a pozniejsza goraca kapiel z dod h2o2.....jeszcze lepiej :) polecam experymenty :) a o tej sodzie i klonowym....gdzie wyczytales? bo ja malutko...szczatkowo jeden artykulik chyba.... narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *matylda*
Witam Darvas Chyba z tego,że byłam przerażona bólami wątrobowymi-pomyliłam pleśń z pianą.Ale dobrze,że Makler czuwa i mnie poprawił.Ja żadnej pleśni z buraczków,czy innych kiszonek nie zbieram,tylko takie burzowiny,pianę,a jak się pokaże pleśń,no to z bólem,ale wyrzucam.Pomaga smarowanie olejem obrzeża słoika. Zęby czyszczę soda+starty,suszony imbir-wyczytałam u Tombaka. Sok z buraka-nie chodzi o smak,tylko o to,że świeży jest bardzo energetyczny.Możesz spróbować i zobaczysz,jak będziesz się czuł,ja czułam się źle.Wszystkie zdrowe składniki soków są zachowywane przez 4 godź-sok owocowy i 10 godź-sok warzywny-Tombak.Przechowuję w dzbanku z Tupperware w lodówce. Przygotowuję się do drugiego oczyszczania wątroby.Czy gorące kąpiele zakańczać chłodnym prysznicem(zawsze tak robię),czy przed czyszcz.zrezygnować z tego i taka rozgrzana zaraz,hyc,pod pierzynę,oczywiście z termoforem.? Agamemnon Właśnie termofor,ciepłe kąpiele pomogły uporać mi się z denerwującym "bólem"pod żebrami i 3xdziennie Hepatil. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Od ok 15.03 ze wzgledu na moja allergie zaczalem brac MO i zakraplac nos rowniez aloesem. Slonecki pisal, ze po ok.3 tygodniach powinna nastapic oznaka poprawy. Ja poczulem sie lepiej po ok tygodniu a zatem zaczynam wierzyc, ze przyczyna moze byc np Candida. Jezeli ona jest to pewnie sa tez inne pasozyty. Mimo, ze robilem oczyszczanie Clark to pewnie duzo ich pozostalo. Poza tym czytalem o raku i o bialkach u Moritza tak ze wyobrazam sobie ze u mnie w srodku musi byc dosc kiepsko. Jeszcze do tego duze spozycia bialka u mnie w ostatnim roku. Szukam wiec czegos na poprawe ph organizmu a przykoazji gdyby byly w srodku jakies sytuacje o ktorych nie wiem, dobrze by je zneutralizowac. Dla mnie tez syrop klonowa z soda jest bezpieczniejszy niz MMS, ale wydaj mi sie ze MMS i H2O2 sa rownie ryzykowne, a moze o czyms nie wiem. Jak kupowalem wode utleniona to aptekarz zaznaczal mi, ze nie j est do picia. Ja powiedzialem, ze do czyszczenia zebow. Ty twierdzisz ze bierzesz kapiele i pijesz? I dobrze sie czujesz? To ok, a wlasciwie co chcesz uzyskac pijac te wode? Jakie efekty h2o2 u siebie zauwazyles? O syropie klonowym i sodzie pisze Moritz na str.86 Raka i chyba jeszcze gdzes byla wzmianaka ale juz nie pamietam. Troche dotlenic sie nie zaszkodzi, prawda :-) Matylda Aha to juz teraz wiem, u mnie tez sie niezle pienia buraczki, ale nie iwem jak ta kiszonka bedzie na wplywala, tzn czy nie bedzie jakies reakcji alergicznej. Poki co tak jestem smakiem soku z surowach zachwycony, ze bede pil codziennie. Wczraj pilem sok odstany, a dzisiaj prosko po odwirowaniu. Osobiscie zednej roznicy nie zauwazylem. Jedyna co sie dzieje u mnie to w obu wypadkach mam lekkie drapanie w gardle ale to ze wzgledu na moja alergie, np. sok z marchwi wypije lub zjem na surowo to mam podobne odczucia. Ostatnio jak probowalem gotowac marchew to w czasie gotowania myslalem ze sie zakicham. Od razu wszastko wyrzucielm do kosza. Mam jednak nadzieje ze powoli bede te reakcje slabsze. Juz jest o wiele lepiej po raptem dwoch tygodniach MO. A to topiero poczatek, najwazniejsz przede mna, a mianowicie watroba. Najpierw zrobie nerki, dobije pasozyty i pewnie dopiero na jesien zaczne watrobe bo tej wiosny moge nie zdarzyc. Poczyszcze zeby ta woda i sada zobacze co sie bedzie dzialo. Za pierwszym razem troche mnie bolaly dziasla bo mialem odczucia jakbym myl je piaskiem. Teraz sprobuje mniej naciskac szczoteczke moze bedzie lepiej. Tutaj na forum ktos pisal ze tak myje i jest super ale nie moge znalezc kto to byl i kiedy. Zreszta nie wazne, okaze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobowalem zrobic ten syrop klonowy. Moritz pisze podgrzewac mieszanke przez 5 min na srednim plomieniu i pozniej pic. Nie wiem ale moj syrop sie skarmelizowal i po podgrzaniu zrobil sie twardy. Moze mialem za wysoka temp. Pisza ze powyzej 60 stopni rozklada sie z wydzieleniem woda i co2. I teraz pytanie czy mial sie rozlozyc czy nie ? Tak jak opisuje pienila sie i zwiekszyla swoja objetosc, ogien mialem sredni. Nastepnym razem sprobuje mniejszy ogien. Zjadle troche tego, gorzkie, troche palilo w jezyk. Zobacze co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola Zduńska
Mięśnia pleców rozwijają się od pały. Biciem zomowską pałą po plechach zwiększamy napięcie mięśni przez co mięśnia robią się twardsze. Masaż palą zomowską . Zastosowanie : Zbyniu Zomo Aby schudnąć należy dodać jodu, kelpu i dolać komuś cichcem w gabinecie , doprowadzić do zniszczenia tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agamemnon Rozumiem że robiłaś okład z oleju rycynowego podgrzewany poduszką eletr. bądz termoforem i Ci nie pomogło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Nie, nie robiłam wtedy okładu bo w dzień nie mam jak leżeć i się ogrzewać. Ale ból po jednym dniu minął, teraz jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×