Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Dzień dobry Czesiunia, fajne linki podałaś... poczytałam o tych ziołach... jak będę miała wolną chwilę, to spróbuję skomponować taką mieszankę... o tym wąsie kiedyś czytałam... też jeszcze do tej lektury muszę wrócić !! Może napisałabyś o tym TUTAJ coś więcej ?? żeby nie szukać za wiele... 🌼 Nowa Kamieniarko, ja czytałam o mleku, że nie tylko nie uzupełnia wcale wapnia (co nam wmawiano od dzieciństwa) lecz wręcz przeciwnie, utrudnia jego wchłanianie nawet z innych źródeł... ale dokładnie wytłumaczenia i dlaczego tak jest nie pamiętam :( ja akurat nie znoszę mleka, więc nie mam takich dylematów... a twarogi i sery to już chyba co innego... Kamieniarko, a jaki masz ten zapper ? I jakie częstotliwości stosujesz na te dolegliwości ?? Bo to co napisałaś brzmi niezwykle... sama też go wypróbuję !! (po niedzieli)... Jaki masz przepis na chlebek ?? Musze się za to w końcu zabrać ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, mam pytanie do sokujących: czy za kazdym razem robicie sobie porcję swiezego soku? Czy mozna zrobic sobie od razu zapas na caly dzien? Pytam, bo podobno witaminy sie utleniaja i nie wiem czy jak pije taki kilkugodzinny to samego cukru nie wciągam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hrabiodrrakulo Zapomnialem napisac zebys pil ten sok z cytryny przez slomke (w celu ochrony szkliwo zebow). Lee: napisze co zrobilem i bardzo prosze nie brac przykladu ze mnie. Bylem w krytycznej sytuacji zdrowotnej gdy trafilem na forum leczenia WU. Pisano tam duzo i rozne przypadki wyleczen. Pod reka mialem 3% wode utleniona z apteki. Na forum stalo ze powino brac sie 30 kropel 30% WU rozcieczonej z woda. Biorac pod uwage proporcje rozprowadzilem 1 lyzeczke od herbaty aptecznej WU w szklance wody i to wypilem. Po pol godz zaczelo mi jezdzic w brzuchu i mdlic. Po okolo 3 godz. zaczelo mnie swedziec i przec w o******cy. W klozecie ujrzalem mostwo strzepkow, galaretek, sluzu i jakas poruszajaca sie tasemke, plaska okolo 8 cm. dlugosci tasiemke. Wypilem nastepna lyzeczke WU. Po jakims czasie zaczalem zwracac zolcia i srac czym czego nigdy wczesniej nie widzialem. Wypilem kolejna lyzeczke WU. Trzapalo mna i zaczalem zwracac czarna zolcia. Dostalem cuchnaca biegunke. Po kilku godz uspokoilo sie i zasnalem. Po obudzeniu sie postanowilem zdobyc 30% WU i nafte. Mysle ze po 3 dniach bylem posiadaczem obu. Kupilem cale 5 butelek (5 l) NADTLENKU WODORU 30% (Hydrogenii peroxidum 30%). Od chwili nabycia 30% WU pilem przyajmniej 2 razy dziennie po 30 kropel 30% WU. Rozprowadzalem to w b zimnej wodzie z filtra. Przez nastepne 7 tygodni widzialem niesamowita poprawe mojego zdrowia i kondycji. Pilem dalej WU ale juz nic lepiej sie nie dzialo. Po okolo 9 tygodniach zaprzestalem kuracje. Wracam czasami do WU. Obdarowalem wielu znajomych ta woda i dalej posiadam okolo 2 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lee blad, pilem do poludnia, przynajmniej 2 razy po 15 kropli 30% WU. Nie przekraczalem 30 kropli, 30% WU dziennie. Pozniej pilem te 30 kropli tylko na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Lee, nie mam przepisu na chleb. Ogolnie nie lubie trzymac sie przepisow i robie przwie wszystko na oko. Jak probowalam piec z przepisow, to nie wychodzilo jak trzeba. Pamietam jak babcia robila chleb, jak wygladala konsystencja i tak zaczelam mieszac skladniki, aby otrzymac taka sama. Nie trzymam sie proporcji, mysle ze kazdy chleb wychodzi inny. Wiekszosc (ok.80%) to maka zytnia razowa, reszta razowa pszenna. Dodaje duuuuzo ziaren (podstawa siemie lniane!!!), sol, wode i zakwas oczywiscie. Bulki tez robie na oko. Gosciu, podoba mi sie to oczyszczanie woda utleniona. Juz kiedys proponowano mi taka kuracje, ale sie balam. Ba, dalej sie boje ;) Mysle, ze mojemu mezowi by sie bardzo przydala, ale meczarnie ktore opisujesz jakos za bardzo nie zachecaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapper mam zwykly bez mozliwosci ustawienia czestotliwosci. Jestem poczatkujaca w temacie, wiec nie chcialam szalec cenowo ;) Poki co sie sprawdza, ale rozwazam zakup czegos lepszego, jak zglebie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, opisałeś niesamowitą historię... robi mocne wrażenie... ciekawe co tak Ci się oczyściło?? wątroba, woreczek, jelito ?? pewnie wszystko po trochu... okropne rzeczy z Ciebie wyszły... aż strach, co nosimy w sobie... i do czego to nas może doprowadzić... Dzięki, że nam to opisałeś, bo to motywuje do działania :) Kupię sobie 30% WU, miałam już taki zamiar wcześniej, ale zacznę od jednej kropelki... Muszę też poczytać ten wątek o wodzie utlenionej... 🌼 Nowa Kamieniarko, kusisz mnie tym swojskim chlebkiem :) spróbuję... Chciałabyś zrobić taką kurację h2o2 ?? Co myślisz o rozpoczęciu od 1 kropli i zwiększaniu co kilka dni ? 🌼 Soki... ja robię na bieżąco i wypijam od razu po zrobieniu... nigdy nie przetrzymuję... wyjątkiem jest sok z buraka, który zostawiam na 20-30 minut, żeby postał, przed wypiciem... piję około 5-6 kubków od rana do godziny 12.00... i tylko to, nic nie jem... potem bardzo często robię też lew. z kawy... bo tyle soków może "zaszkodzić" wątrobie, jeśli się jej nie wspomoże w odtruwaniu... teraz jest dynia, więc robię sok z dyni :) poza tym z buraka, marchwi, pietruszki, selera... jeden kubek z pomarańczy (zawsze pierwszy)... dodaję też sporo kiełków, zieloną paprykę, liście buraka (liściastego, tzw. bietoli i botwiny), jarmuż, szpinak... skończyły się już pokrzywa i mniszek... ale będą znów na wiosnę ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta zawalona, bóle,gazy, niestrawność wróciły, pi*** Start od zera z większym zaparciem. Gość: controloc, metronidazol, cholestil, essalive, in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Karol
Widze ze jest tu za duzo gosci. hrabiodrrakulo pozdrawiam i mam nadzieje ze cytrynki na 2 fronty dzialaju super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Karol
Czy mam rozumiec ze nie przestrzegales diety? Czy jadles cos innego oprocz ryzu, owsianki, lnu i marchewki? Moze piles? Nic oprocz dziurawca i goracej wody nie mozesz pic, przez najblizsze 2 tygodnie. Jak bedziesz zyl potem zalezy od tego czy bedziesz przestrzegal DIETE teraz. Ogrzewaj watrobe poduszka elektryczna, albo wyleguj sie w wannie (jak masz)w goracej wodzie. Wszystko tez bralem oprocz essalive, to mi jest nieznane. Te 3 lekarstwa sa przeciw bakteriom, wirusom, amebom, wrzodom na zoladku i dwunastnicy i rozkurczajace, powodujace zwiekszony przeplyw zolci. Lekarstwa masz b. dobre. Ja bralem do tego Esse Fosfolipidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa kamieniarko jesteśmy wszystcy na wątku OR bo robimy tam razem ryż - zajrzyj tam do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa kamieniarko, jestesmy na watku: wbij w google: oczyszczanie olejem rycynowym kafeteria czekamy a Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÅ�Ä�
https://archive.org/details/KatDenningsNudeTopless kat dennings body kat dennings gif hunt http://www.scienceplease.com/discussions/kelly-brook-nude-desnuda kelly brook house of 9 kelly brook channels her inner http://www.scienceplease.com/discussions/gillian-anderson-nude-xnxx gillian anderson bi gillian anderson kerri anne http://www.scienceplease.com/discussions/teresa-palmer-nude-desnuda teresa palmer fan teresa palmer kristen stewart look like http://www.scienceplease.com/discussions/cobie-smulders-nude-sexy cobie smulders boyfriend 2012 cobie smulders cigar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Dziekuje za link. Oczyszczajcie sie. Ja tu na Was poczekam ;) U mnie pod tym wzgledem nic sie nie dzieje. KOlejne oczyszczanie watroby zaplanowane za dwa tygodnie. Walcze z grypa poki co. Dzieciaki z przedszkola wszystko przynosza, a ty czlowieku sie mecz.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Aha, ktos pytal o soki. Ja kiedys bralam soki do pracy i zeby dluzej zachowaly swiezosc, dodawalam sok z cytryny - dzialalo dobrze. Na pewno nie z kazdym sokiem sie sprawdza takie polaczenie smakowe. Mnie odpowiadalo z marchwia+jablko. Lee, chcialabym sprobowac z woda utleniona, ale boje sie po tym co przeczytalam. Wiekszosc czasu jestem sama w domu z dziecmi. Nie moge sobie pozwolic na tak radykalne oczyszczanie, o ktorym pisal gosc. Moze kiedys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artykuł wklejony wyżej nie jest o sodzie (w rozumieniu proszku zasadowego)... jak chyba sądził gość, który go wrzucił... i nie dotyczy on szkodliwości tej sody, która jest np. w metodach Nieumywakina... Angielskie słowo "soda" tłumaczy się też jako "napój gazowany" (typu cola, sprite, te nazwy są stosowane wymiennie z nazwą soda)... i tychże napojów, słodzonych niewiarygodną ilością cukru, z chemią, typu cola -- ten artykuł dotyczy. Dziwi mnie to, że co jakiś czas wrzucane są artykuły (linki) o szkodliwości takiej czy innej metody naturalnej... o jej ogromnym zagrożeniu dla zdrowia... prawie, że życia !! Ciekawa jestem, komu tak na tym zależy?? Przecież nikt nikogo nie namawia do ich stosowania... nie zmusza, nie ciągnie siłą np. do używania proszku zasadowego... My też robimy to na własną odpowiedzialność i nie potrzebujemy dobrych rad. A jednak ci nasi obrońcy, obrońcy naszego zdrowia, tak wciąż się o nas niepokoją i nam podsuwają artykuły, baaa, czasem nawet sami je piszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
https://archive.org/details/BlakeLivelyNudePhoto blake lively smoking blake lively news https://archive.org/details/EvaLaRueNudeSexy eva la rue robocop 3 eva larue christmas movie https://archive.org/details/JessicaSuttaNudeTopless jessica sutta boyfriend 2013 jessica sutta show me mp3 https://archive.org/details/LexiBelleNudeNaked LEXI BELLE rose sebert LEXI BELLE nichols https://archive.org/details/AleshaDixonNudeSee alesha dixon wedding alesha dixon fragrance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 2. grudnia. godz. 10:24 Lee pisze dobrze. W tym artykule co wkleiles chodzi o sode jako napoj gazowany. To nie ma NIC wspolnego ze soda w proszku, inaczej zwana natronem, ktora jest zasadowym proszkem odkwaszajacym organizm. To co wkleiles SUPER zakwasza organizm. Gosciu, nie wprowadzaj ludzi w blad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kamieniarka
Zycze wszystkim forumowiczom wszystkiego dobrego z okazji swiat :) ZDROWIA!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, a tam... nie wierzę w te wszystkie oczyszczania, kuracje i cudowne mikstury... przeczyszczenia... suplementy... okłady i nacierania ;) że one coś zadziałają... jeśli nie zmieni się DIETY !! sposobu ODŻYWIANIA !! no i oczywiście stylu życia... 🌼 To nic nie da !! Będziemy się w kółko oczyszczać, a truć jeszcze więcej !! Dlatego wracamy do podstaw :D dobra, najlepsza z możliwych, najzdrowsza dieta :) :) Plus ruch, słońce, powietrze... :) :) 🌼 Nie wiedziałam, gdzie o tym napisać... więc... ponieważ to moje forum "macierzyste" hehehe.... tu zaczynałam... oraz ponieważ forum pada... od miesiąca nikt tu praktycznie nie zajrzał... nie mówiąc o tym, żeby napisał coś cennego... to wobec tego - będę pisała tutaj :) ;) Obrońcy tematu oczyszczania wg Clark, którzy się tu czasami pojawiają, żeby się wymądrzyć jednym zdaniem - niech spadają :P 🌼 Na początek - film :) http://poweredbyfruits.pl/film/durianrider-zycie-materialistyczne-kontra-zycie-z-pasja-napisy-pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Kamieniarko pozdrawiam !! 🌼 co teraz porabiasz?? w sensie - ze swoim zdrowiem ??? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś kudłatek
Lee❤️ o forum macierzyste trzeba dbać :-) a dwa zdania można ? im prościej tym lepiej dotyczy to każdej ludzkiej i nie tylko ludzkiej ;-) aktywności mniej komplikacji,więcej energii zostaje dla nas ludzie zbyt wiele czasu -którego nie mają cały czas !! :-P- poświęcają na mnożeniu niepotrzebnych działań i wymyslaniu róznych głupot typu życie jest nuuudne,czuje się uwięziona... MAM !! wolność =tatuaż na doopie ! -to może zrobię sobie tatuaż ? jak już ma tatuaż to --> -ale mam brzydki tatuaż na doopie :-( nikt go nie docenił :-( -może go teraz jakoś zakryję innym ? robi tzw.cover i ma inny,nowy mija m-c ---> znów nikt mnie nie docenił :-( -może teraz sobie usunę tatuaż z doopy ? to wtedy poczuję się nareszcie wolna !! to tylko przykład ludzkiej inteligencji i marnowania życia na głupoty ;-) było więcej niż jedno zdanie ! moge tu pisać Lee ? 😘 na razie robię oczyszczanie ryżem ale w sumie to jest jeden element diety więc będę jadł ten ryż i po zakończeniu tego "oczyszczania" nie robię go dokładnie wg japońskiego przepisu,który jest nazbyt skomplikowany i momentami nielogiczny ale jestem zadowolony,bo wychodzi duzo farfocli czyli jak to jest w zwyczaju na tym forum okreslać -nabłonków ;-) masz rację dieta jest ważna !! ale i nastawienie do życia jest bardzo ważne !!!! nie bać się ŻYCIA i być sobą ,to jest recepta !! :-) (zresztą jesteśmy ŻYCIEM,a nie gdzieś obok ) ludzie zatracili łączność z Naturą... dali sie uwięzić w jakichś chorych koncepcjach religijno-filozoficznych, które są antyludzkie i antymisiowe !! nie moge napisac jakie to koncepcje bo nie wolno tych koncepcji obrażać ! są to niezwykle przebiegłe koncepcje, oparte na zastraszaniu obiecywaniu cudów na kiju i wykorzystywaniu jednych (tych jest więcej) przez drugich(tych jest mniej,ale są wredniejsi) ale oczyszczanie wątroby będziemy robili,co ? ja na pewno !! miłego dnia dla wszystkich :-) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Misiu, możesz pisać :) :) ;) piszesz mądre rzeczy..... :P 🌼 Żadna rewolucja... kilka prostych rzeczy... z kilku różnych diet... Podstawa - z diety 80/10/10... już kiedyś tu o niej rozmawiałyśmy z Pod... Ta podstawa to: zjadanie odpowiedniej ilości węglowodanów (to jest to 80 ;) ) picie odpowiedniej ilości wody odpowiednia ilość snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny filmik: http://actumaths.com/video-portal/fr/video/5ke8UITqwl8/DURIANRIDER-Fundamenty-diety-801010-Podstawy-podstaw-witarianizmu 🌼 Proste recepty z filmiku: "kiedy spożywasz wystarczającą ilość cukrów prostych z owoców, życie zaczyna nabierać prostoty"... "Ale kiedy nie dbasz o sen, wodę i cukry (węglowodany), twoje ciało zaczyna świrować, bo nie otrzymuje tego czego potrzebuje, by funkcjonować"... 🌼 Ani diety 80/10/10 ani we/ganizmu ani witarianizmu nie "kupuję" w 100%... ale to są dla mnie od dziś podstawy dobrej, zdrowej diety :) ;) Warzywa i owoce ;) Brązowy ryż, kasza jaglana, pełne mąki od czasu do czasu, ziemniaki. Strączki. Orzechy, ziarna, pestki. Jak najwięcej na surowo. Zero mięsa, cukru/słodyczy, mało soli, malutko nabiału i jajek. Mało tłuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Hello wszystkim :) Witam nowe osoby. Mmmua 👄 Pisałam już na OR, że jestem po pijawkach:) Kamieniarko ja się odniosę do tego mleka uht, bo mnie aż się włoski na rękach podniosły. Uhate to syf, bo jest na bazie badziewnego mleka w proszku, co wyczaiłam przy candidzie. Jak nie chcesz rezygnować z mleka, bo mleko jest dla ciebie ok (tak jak dla mnie:), ) a też nie chcesz pić takiego "surowego", ono tak naprawdę surowe nie jest bo jest homogenizowane, to sobie to świeże surowe, przegotuj. Po wystudzeniu smakuje podobnie do uhatego. Zrobisz jak chcesz, ale ja uht to teraz baaardzo rzadko. xx Jedni mleko chwalą, inni obwiniają o niezliczone rzeczy, a mnie się wydaje, że to zależy tylko i wyłącznie od tolerancji laktozy w mleku. Jak ktoś jej nie ma wystarczającej, czyli brakuje jakiegoś mu enzymu, lub jest jego lekki niedobór, to mleko mu zaszkodzi. Może by trzeba było zapytać matek, jakie mleko się piło za niemowlaka? Może to jest jakaś wskazówka. W rodzinie mojego męża jest przypadek, gdzie dziecko nawet mleka matki nie tolerowało. 🌻 Gościu od WU, z tego co piszesz to chyba jednak trzeba tej utlenianki wziąć więcej, niż tylko to co jest zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywak
Produkty mleczne poddane procesowi UHT (mleko, śmietanka, śmietana) są prozdrowotne, ponieważ zawarta w nich laktoza zamienia się w laktulozę - cukier niewchłanialny, który powoduje wiele korzystnych zmian, szczególnie w jelicie grubym, stymulując przemianę jonów amonowych w amoniak niewchłanialny, a nawet ponoć zmniejsza jego stężenie we krwi! Dzięki temu laktuloza odciąża wątrobę i nerki, a do tego ma właściwości hydrofilne, czyli zmiękcza stolec ułatwiając jego wydalanie, a w większych dawkach jest przeczyszczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Poza laktozą w mleku jest jeszcze kazeina. A z książki prof. Campbella pt. „Nowoczesne zasady odżywiania” (autora China study) - kazeina jest rakotwórcza. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×