Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość maglen
witam w niedzielne przedpołudnie :) papaja, właśnie gotuje rosół wolowo indyczy. Widzisz, zastanowiło mnie, że tyle jest różnorodnych, nazwijmy to diet i wszyscy sobie chwalą lub widzą w tym sens... w 5 prz. urzekło mnie dodawanie przypraw, które maja dobry wpływ na nasz organizm (np kurkuma) i których nie zjem w innej formie. Wiem również, że wszystko jest energią i taki sposób gotowania zamyka energie i współgra z organizmem (wchłanianie). Przy czym jestem samoukiem i praca zawodowa bardzo ogranicza..., permanentny brak czasu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglen
dzieki za podpowiedz w pisaniu :) zdało egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coriander tak, wiem o tych dwóch godzinach przed - nic nie jeść:) No i jeśli miałaś tak samo - rano ładniej, popołudniu koszmar - to potwierdza, że chodzi o ten sam problem :) A skoro Tobie przeszło.... to i ja jestem spokojniejsza... działamy dalej :) Na razie nie może być efektów, bo to pierwsze odczulanie było bez sensu - mała nie przestrzegała wcześniej żadnej diety. Ale teraz już się bardzo pilnuje - musi być dobrze:) Makler - fajne info o buraku :) Włączam go regularniej do moich soków :) Nie wiecie, czy można skąś ściągnąć książkę Nieumywakina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maglen
"woda utleniona ...." Nieumywakina, mam na swoim kompie. Mogę przesłać na Twojego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka na chomikuj.pl jest ta ksiązka. ja sobie sciagalam. fajnie sie czyta :) ja mysle, ze to odczulanie pomoze Twojej corci. Poza tym pilnujesz jej diete, stosujesz zapper i jeszcze odrobaczasz. super :) trzeba działac, zeby sie to gówno nie rozwineło do takich rozmiarów jak u mnie, bo wtedy nie ma zycia... nie ma to jak patrzec na swoje ciało i czuć obrzydzenie. dostałaś olej arganowy? od wczoraj zaczelam pic po kropelce wody utlenionej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacy
Witam Wszystkich, jaka powinna byc temp. wody do lewatywy ? czytalem ze jak bedzie ze ciepla to moze rozpuscic masy kałowe i moze dojsc do zatrucia poprzez wchloniecie tej brudnej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie - już mam książkę :) Teraz trochę sobie poczytam a za jakiś czas pewnie do Was dołączę z piciem H2O2 :) Na razie ciągnę odrobaczanie. Olejek z oregano - to niezła siła - mam uczucie, że tak dobrze "zdezynfekowanego" układu pokarmowego jeszcze nie miałam :) :) - szczypie nawet przy wychodzeniu "na drugim końcu" :) :) :). Biorę duuużą dawkę - 6 kapsułek dziennie - pewnie dlatego mocno działa. Coriander - daj spokój - olej to i przestań się przejmować. Nie każdy musi mieć gładką i piekną buzię. Dla mnie np. liczy się u kobiet co innego: czy są szczupłe, wysportowane, zadbane (włosy, paznokcie), no i czy nie mają siana w głowie. Uroda przemija - nie ma sensu spędzać godzin przed lustrem (np. robiąc jakieś wykwintne makijaże, jak niektóre kobiety z mojego otoczenia). Ja np. w wieku 40 - 50 lat chciałabym być szczupła, aktywna, zdrowa i mieć niebanalną osobowość - a zmarszczki czy inne "ubytki" mam w nosie. Nie one decydują o "pięknie" człowieka. Chłopaki, mam rację???? Chyba z własnego doświadczenia każdy z nas wie, że tak właśnie jest - ile razy zastanawiamy się np. "co on w niej widzi?" albo ona w nim (T.Kamel w swojej narzeczonej Kasi na przykład). Widocznie jednak coś zobaczył - niekoniecznie gładką buźkę czy super-figurę (chociaż akurat w przypadku figury - to chyba warto by było coś zmienić, bo to i zdrowie wchodzi w grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Kurde, nie wiem co mam robić. Jelita nie wracają tak do pracy jak poprzednio. Wczoraj zrobiłam lewatywe, ale taką z 1 l tylko. Wyszlo sporo kamieni. Głupia byłam, że się do tego Wójtowicza stosowałam że surowe warzywa. Poprzednio wg Suworina robiłam, najpierw chleb żułam z cebulą, a potem gotowane. Wciąż mam mało śliny tak naprawdę, a jem już 9 dzień tzn 7 + 2 na sokach. Muszę chyba kilka dni porobić te lewatywy, nie wiem czy nie powinnam na dzień albo dwa przestać jeść tez. co, myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka tu nie chodzi o gladka buzie ale o cale zasyfione cialo, cale ramiona i nogi. wez sobie paraduj w 30 stopniowym upale w dlugich gaciach i koszulach z dlugim rękawem, gdzie wszyscy dookoła porozbierani na maxa. co innego jesli tego wymaga dyscyplina w pracy. patrzysz na siebie i co widzisz? krosta na kroscie, zapalenie to tu, to tam i wszedzie wlosy jak u faceta i powiedz czy to jest naturalne??? od czasu do czasu chcialabym sie poczuac jak kobieta. u mnie nawet spodnie 3/4 nie wchodza w gre. opinia facetow na moj temat zwisa mi i powiewa, za stara juz jestem na przejmowanie sie takimi bzdetami. sama dla siebie chcialabym poczuc sie lepiej, zdrowo, nic wiecej. i nie chodzi mi o paradowanie po miesice w mini, szpanowanie swoim cialem, itd. ja chce tylko wygladac jak czlowiek, normalny czlowiek. nawet nie wiesz jacy ludzie potrafia byc okrutni, jak klepia byle co bez zastanowienia nie zwazajac uwagi na to, ze innym robia przykrosc. obecenie doszlam do takiego etapu, ze ani komplementy ani przykre slowa nie robia na mnei zadnego wrazenia. jest mi obojetne co o mnie ludzie mysla. ja chce tylko sama dla siebie poczuc sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coriander Cayce za główną przyczynę hirutyzmu obwiniał zaburzenia tarczycy-nadczynność lub niedoczynność. Sprawdź. W siedmiu przypadkach zalecił dietę. Podkreślał wagę jedzenia surowych i gotowanych jarzyn, oraz potraw bogatych w jod. W sześciu przypadkach polecał Atomidynę(teraz Lugola), regulującą i oczyszczającą układ gruczołowy. zazwyczaj podawano jedną do dwóch kropli Atomidyny, rozpuszczoną w połowie szklanki wody, przyjmowanej przed śniadaniem.Co do pryszczy...może to ta sama przyczyna? Nie masz czasem jakiegoś gronkowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler pytałeś swego czasu o olejek rycynowy zażywany do wew. Znalazłam coś takiego u Cayce)go pięć czy sześć kropli oleju rycynowego, zażywane wew. raz dziennie, jest często przydatne do opanowania, a czasami nawet rozwiązania problemu alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osad w woreczku żółciowym...przez pięć dni pod rząd okłady z rycyny na brzuch, a później przez 5 dni doustne zażywanie co cztery godziny jednej łyżeczki oliwy z oliwek...inny ktoś...przez 5 dni okładów z rycyny na brzuch, z poduszką el. pod prawym bokiem. Po serii okładów miał wypijać dwie łyżeczki oliwy....inny ktoś....Kilkutygodniowa kuracja polegająca na stosowaniu przez 3 kolejne dni w tygodniu okładów z rycyny, po których za każdym razem należało wypijać 2 łyżeczki oliwy. Może komuś się przyda, dla zabłyśnięcia... wiedzą medyczną, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja niedoczynosci ani nadczynnosci nie mam. ale fakt, brakuje mi jodu, wiec THS mam troche podwyzszone ale w normie. łykam kelp i smaruje sie jodyna. warzyw jadam bardzo duzo. glownie nimi sie zywie. tak, miałam gronka. takie ropne wypryski teraz pojawiaja sie sporadycznie, glownie po depilacji. stosuje rozne srodki i jakos sobie z tym radze. jest duzo lepiej niz bylo. z tego wszystkiego najlepiej pomagaja mi kapiele w ziolach. to co mam na skorze, to nie sa takie pryszcze jak u nastolatkow. wymazu sie z tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie smarowalam i nic nei działało :( nie wiem.... ale dlugo probowalam. teraz przed depilacją odkazam depilator, skóre, po depilacji psikam sie ahd albo jade nogi jodyna, bo inaczej sie nie da. chociaz teraz jest znacznie lepiej niz bylo. nadal wygląda wszystko źle ale w porowanu z tym co było wcześniej, obecnie wyglądam jak miss polonia ;) u mnie problem jest "stary" i troche czasu upłynie zanim dojde do normalnosci, o ile w ogole sie to uda. ramiona są całkiem niezle ale te nogi....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander a może Ty masz nużeńca? z którym trudno się rozstać?, syn miał takie gule po twarzy poznikały , nie wiem czy to był nużeniec ale gdyby się lepiej przyłożył to pewnie mial by gładką cerę i też nie jest malolatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik z tytułu nie działa:O.Nap[iszcie gdzie są jakieś o tym:O.Może spróbuję tego oczyszczania-chociaż już stsowałem uproszczoną metodę z kuracji gersona;).A ostastnio odniosłem że by mi się bardziej przydało oczyszczanie sadełka niż wątroby:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka zgadzam się z Tobą całkowicie. pozwolę sobie zacytować Stendhal-a "Może to właśnie ludzie niezdolni do miłości najżywiej odczuwają piękno jest to przynajmniej najsilniejsze wrażenie, jakie może im dać kobieta." a jeśli chodzi o Kamela to ciekaw jestem kiedy zdecyduje się na tzw. "coming out" ;-)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander :) ja tam sie nie depiluje....ale zarost na twarzy mam twardy ostry...i mialem troche skaz zawsze po goleniu...oczywiscie balsamy itp byly stosowane obecnie - po goleniu platkiem kosmetycznym skropionym h2o2 przecieram solidnie golone miejsca...po wyschnieciu platkiem skropionym poranna uryna :) solidnie nacieram i cera piekna bez podraznien sciagniecia i chemii stosowania :) papaja :) wlasnie o ten kawalek mi chodzilo... 5-6 kropelek dziennie ;) nic wiecej 1 kropelka na nieduze dolegliwosci zoladkowe dziala a pewien pan wlasnie przyjmujac 5-6 kropelek wyleczyl zapalenie spojowek...czy cos podobnego...i to szybko....wiec dlatego mnie tak to zainteresowalo a moja mala...ma cos na ksztalt....alergii ... niby troche lepiej... obserwuje dzis 4 oczyszczanko watroby zaliczyla wzorowo :) troche malych kamyszkow polecialo :) ja bede sie meczyl... z czwartku na piatek :) 5 raz :) a jak poczytalem o olejku na stronie o Edgarze... znow zaczalem ...tym bardziej pilniej i sumienniej robic oklady i nagrzewanie watrobki olejem rycynowym :) samo dobro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja, makler Stosowanie 5-6 kropli oleju rycynowego wew. nie było zalecane przez Edgara ale przez Dr Jim Kwako, który leczył na podstawie przekazów Edgara. I tak jak pisze Kwako zalecał stosować samodzielnie lub z innymi metodami w/g wskazań Edgara. Str. 121, 11 wiersz od dołu "Leki i terapie..." To tyle wyjaśnienia z mojej strony. Nie oznacza to żeby nie stosować tych kropel wew. ale lubię być precyzyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja, makler Stosowanie 5-6 kropli oleju rycynowego wew. nie było zalecane przez Edgara ale przez Dr Jim Kwako, który leczył na podstawie przekazów Edgara. I tak jak pisze Kwako zalecał stosować samodzielnie lub z innymi metodami w/g wskazań Edgara. Str. 121, 11 wiersz od dołu "Leki i terapie..." To tyle wyjaśnienia z mojej strony. Nie oznacza to żeby nie stosować tych kropel wew. ale lubię być precyzyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia Ja się nie znam na postach, czy głodówkach tym bardziej wychodzeniu z nich, ale uważam że dalsze niejedzenie przyniesie Ci więcej szkody niż pożytku. Może dodaj do menu kasze, zupy, pokarmy bardziej płynne, może więcej wody 2l. dziennie. Ale jedz, dostarczaj organizmowi składników do budowy komórek. Pełnosprawne komórki ciała mają zakodowane co robić by ciało funkcjonowało prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław, no nie wiem...już szybciej autorstwo przypisałabym dla Mc Garey*a ? Fakt jest faktem, że Cayce nie zalecał przyjmować do wewnątrz, sugerując, że więcej to może przynieść złego niż dobrego(Encyklopedia...któryś wiersz od góry, hihi..;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
coriander robiłaś badania na antyciała tarczycy? tsh może być w normie a choroba hula a wtedy jodu nie można. Twoje problemy wg mnie mają związek z hormonami - przebadałabym wszystko od a do z . te krostki to może być zapalenie mieszków włosowych wtedy też nie można się depilować w grę wchodzi tylko golenie i nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
Jarosłąw dziękuję za radę, póki co na gotowanych jabłkach jestem i nie przerywam. Jeszcze się wstrzymuje, co do kasz to kurcze poprzednio wszystko się ustabilizowało zanim do nich doszłam. A wody piję ponad dwa litry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia78
hehe, Jarosław, kobieta zmienną jest:) chyba mnie jednak przekonałeś do kasz, a to głównie dlatego, że mam ochotę niebywałą na kasze gryczaną i kapustę kiszoną. Do wczoraj w zasadzie jadłam bo jadłam, a nie miałam ochoty więc stwierdzam, że może organizm się tego domaga. A kapucha kiszona ma niby sól ale już ją jadłam po głodówce w niewielkiej ilości. Mam nadzieję, że szybko będą efekty takiego jedzonka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler jakbym byla facetem, tez bym si enei depilowała :P memi miałam badane. wszystko jest ok. usg tez w porządku. ale przez rok leczyli mnei na niedoczynnosc i wciskali we mnei hormony, ktore mi popierdolily wszystko. teraz juz dchodze do siebie. [nigdy nie mialam typowych objawwo dla niedoczynnosci, tylko TSH bylo podwyzszone, poźniej jak sie okazało z braku jodu] innych hormonow nie mam popierniczonych. roznie sa. raz lekko podwyzszone a innym razem dobre, w polowie normy. moje wlosy na ciele teraz sa delikatne, cienkie i nei odrastaja szybko, kiedys mialam gorsze niz niejeden facet. danke nie mam chyba nuzenca, badalam sie i nic takiego nie wyszlo. chociaz cholera wie... twarz mam gladka. niektorzy lekrze mowili mi, ze to złe rogowacenie skóry i kazali isc na solarke. to co mam na skorze, to nie sa gule, tylko drobne krostki, taka kaszka. ramiona sa juz prawie gladkie, jakbym sie teraz opaliła, na pewno byłyby super gładkie. na nogach, fakt jest troche zapalenia mieszków ale po kapielach ziołowych mi to łagodnieje, skora zrobiła sie mocniejsza, bardziej napięta, jak cos wysokczy, szybciutko się goi. tego nuzenca jak sie leczy? mnei skora nei swędzi. mam tylko sporo grudek, niektore da sie wycisnac, inne nie. czasme robia sie takie czerwone punkciki [pewnie jakies zapalenie małe] ale ani mnie to nei swedzi, ani nie piecze. widzialam foty ludzi z nuzencem ale ja tak nie wyglądam i nigdy nei wygladałam. kupie sobie znowu olej z oregano do smarowania. fajnie goi wszelkie ranki na skorze. Alusia a jak tam Twoja skora po tej głodówce? znika cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.rozanski.ch/demodex_therapnat.htm tu jest strona do nużeńca i sorki ze Ci w glowie mące ale może komuś się przyda, wiem że takie dziadostwo istnieje, ja zalewałam octem jabłkowym bo to dobrze robi na cerę, na wątku o urynoterapii Tanaka polecał ocet jabłkowy na cerę , tylko ja nie mam problemu z cerą to trudno coś radzić, sama wiem jak trudno znalezc sposób na dolegliwosci, bo nie wiadomo od czego pochodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×