Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość lumiaw
no to wszyscy osiągnęli swój cel temat padł nie ma kto podtrzymywać dyskusji jak by 1% populacji zastosowało merytoryczne rady w tym temacie to byśmy byli naprawdę zdrowi licytacja, brak dystansu, kompleksy, zadufanie, itp. to załatwiło ten niezmiernie ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nie popełnia grzechu, kto nic nie robi. A ty co poradziłeś forumowiczom, bo jakoś nie mogę znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumiaw
papaja ty z na pewno masz doświadczenie jak się znać na wszystkim i skakać z wątku na watek, gdzie cie niema grzybica, uryna, lewatywa, natura... dalej wymieniać i co swoimi wpisami wnosisz poza brakiem konsekwencji w stosowanych zasadach ty chyba lubisz być ciągle w centrum uwagi teraz to na na grzybicy jesteś "gwiazdą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumiaw, wylicz swoje wątki, bo widzę,że też jesteś bywalczynią niezłą. Ciekawe, jaki masz inny nick? Gwiazdą? hihi, to chyba na duży wyrost. Przecież nie bywam na wątkach wiodących, dla młodzieży...Tutaj nawet ograniczyłam swoją obecność do minimum.Mam spore doświadczenie w oczyszczaniu wątroby sposobem Huldy Clark, proszę, służę pomocą jeśli chcesz... Moja choroba jelitowa jest ściśle związana z wątkiem grzybiczym, prawie ta sama etiologia , a leczenie identyczne, więc tam jestem. Kto mi zabroni? Mało masz miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, jestem mało konsekwentna, przyznaję, może ktoś wyciągnie z tego wnioski dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Lumiaw, z ogolnymi dyskusjami przenieslismy sie na inny watek aby tutaj pisac tylko o oczyszczaniu watroby aby nowe osoby mogly z tego korzystac bo watkow pobocznych mamy tak duzo i takich ciekawych ze trzeba o tym pisac a ten watek jakby nie pasuje. wIec dyskusja trwa, tyle ze tutaj o watrobie a tam o wszystkim. Anitka44, wedlug mnie stalowe czy miedziane nie ma znaczenia moze troche w strone miedzi jak dobrze pamietam jesli chodzi o przewodzenie. Wazne jest to abys i tak nie dotykala bezposrednio metalu tylko przez namoczona woda szmatke lub papier owiniety na elektrodach. Ja taka metode caly czas stosuje, ewentualnie elektrody zelowe jak mam odpowiedni zapper ale to jest drozsze bo takie elektrody sie szybko zuzywaja, ale do zappera Becka sa wedlug mnie uzyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumiaw, "licytacja, brak dystansu, kompleksy, zadufanie, itp." - swoim ostatnim wpisem skierowanym do Papai rzeczywiście udowodniłaś, że masz te wszystkie cechy... poza tym, też nie przypominam sobie żadnych cennych rad ani innego udziału w dyskusji z twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną 8-sme oczyszczanie. Wyszło ze mnie ok 100 drobniejszych zielonych kamyczków. Noc spokojna żadnych mdłości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumiaw wydaje mi sie ze jesli komukolwiek nowemu zechce sie przeczytac watek od poczatku bedzie mial ogromna wiedze na temat samoleczenia i oczyszczania calego ciala i bedzie to stopien wystarczajacy do samorealizacji w domowym zaciszu ile mozna pisac o tym samym? za kazdym razem ilekroc pojawi sie jakis... poczatkujacy? wybacz sama/a poczytaj i udzielaj rad...albo rozkrecaj nowe tematyczne watki bedzie cos ciekawego to sie inni wlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Matylda, odnosnie tego linku co wkleilas to na swoim przykladzie moge potwierdzic ze po tych 7 oczyszczaniach zdecydowanie poprawil mi sie wzrok. A wiec watroba. Mialem minus okolo 1.5, teraz zauwazylem ze w ciagu dnia jak jade samochodem to nie zakladam okularow. w nocy jak jest ciemno to zakladam bo jest gorzej. Troche stosowalem okulary ajuwerdysjkie ale teraz w zime to jak wracam to juz ciemno i bez sensu. Czytalem tez samoleczenie wzroku metoda Batesa czy jakos tak. Ogolnie zamierzam z tej dolegliwosci calkowicie sie wyleczyc bo czemu nie? Sila woli, oczyszczanie i trening i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagota
pytanie -czy oczyszczanie watroby lepiej zrobic po glodowce czy przed? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagota lepiej przed glodowka przebiegnie lzej, a starych toksyn i zanieczyszczen do neutralizacji przez watrobe bedzie az nadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagota
Dziekuje bardzo makler .Takmi podpowiadala intuicja ale nie bylam pewna. wiec jutro czyszczenie bo zmiekczanie organizmu sokiem jablkowym od kilku dni stosuje.Za 14 dni opowiem o efektach.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starakość No to miałaś wysyp;) P1975 No właśnie,czyli odpowiednie jedzenie pomaga nam jak najbardziej. Bagota Daj znać jak Ci poszło. Miłego tygodnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay :) wejdz na gatki hehe clarkowcow ostatnia strona cos dla wodnych maniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Naturalnymi metodami leczenia zaczęłam się interesować jakieś pół roku temu. Zmieniłam dietę - zero słodyczy, zero wędlin, mało mięsa, dużo warzyw i owoców, świeże soki itp... Przeszłam kurację oczyszczania jelita wg Tombaka oraz 2x oczyszczałam wątrobę - raz według Tombaka, raz wg Clark. Wydaje mi się, że wg metoda Tombaka jest bardziej skuteczna. Zamierzam jeszcze raz oczyszczać wątrobę gdzieś za miesiąc. Do tego czasu chciałabym przeprowadzić jakąś kurację oczyszczenia nerek i przeciw pasożytniczą (niestety nie mam zappera) Czy możecie mi coś polecić ? Od 5 lat zmagam się z chorobą tarczycy. Doszły do tego problemy z oczami i różne zaburzenia hormonalne. Po oczyszczaniu wątroby czuję się o niebo lepiej i lepiej wyglądam, więc zamierzam to kontynuować. p1975 - jaki masz problem z oczami ?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi.Podtrzymuje temat powyżej, jaki Zapper proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaryska Tombak podaje sposoby oczyszczania nerek sokami,można również ziołami . P/pasożytom np.balsam kapucyński,orzech. Polecam czytanie forum od początku,można się dużo dowiedzieć. Też planuję oczyszczanie,koniec II lub w III. DeeJay tu toczą się rozmowy na tematy inne niż czyszczenie wątroby http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5101199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zapper Clark - ma już wbudowane programy (od 3 minutowych do godzinnych) na różne dolegliwości, np. na alergie pokarmowe, na bóle głowy, anty-nowotworowy itd. Ma też generator i klasyczny zapper (trzy w jednym :) Teraz kupiłabym ribcag, ale on jest chyba sporo droższy... Na pasożyty stosowaliśmy vernicadis, czarny orzech, olejek z oregano i czosnek. Kupowaliśmy też nalewkę zalecaną przez Clark (chyba na natura24 można to było kupić). Teraz co jakiś czas cała rodzina robi krótkie "przypomnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figofagonaplażynago :D
NA USG jamy brz. dowiedziałem się, że mam polipa w pęcherzyku żółciowym, wielkość 5mm czyli nieduży. Mam pytanie w związku z tym, czy poprzez oczyszczanie wątroby mogę się go pozbyć tzn. czy jest realne wydalenie go(jestem przed 4 oczyszczaniem wg. Moritza). Z tombaka i Małachowa wiem, że poprzez stosownaie lewatyw można doprowadzić do usuniećia polipów z jelita grubego, ale tutaj jest trochę inna sytuacja. Dwa, czy takie małe gówienko jak ten polip może mieć wpływ na złe funkcjonowanie mojej wątroby? Pytam, bo mam duże problemy ze stanem skóry i włosów, szybko się ptrzetłuszcza i mam intensywny łupież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam za odpowiedzi,poczytałam troszkę odnośnie Zapperów I faktycznie pierwszy wpadł mi w oko RIBCAG (przystepna też cena). Tylko RIBCAG ma uchwyty do trzymania ze stali,wcześniej gdzieś wyczytałam że jednak lepsze są wykonane z miedzi. Chcę napisać do firmy która to urządzenie sprzedaje czy wykonają mi na zamówienie z miedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
MonaL, wielokrotnie czytalem ze niektore zappery maja tez generator jako funkcje, Clark tez tak pisze i powiem Ci ze ja naprawde nie wiem na czym polega ta roznica. Mozesz napisac co robi generator w tym urzadzeniu a co zapper? A powiem ze jestem elektronik z wyksztalcenia i to do tego po studiach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Figofago....., ja tez mam zdiagnozowanego prawdopodobnie kak to napisal lekarz w usg uwapnionego polipa kilka milimetrow. Robie oczyszczania i tak mi przyszla do glowy terapia antyrakowa i ja stosuje. Za jakis czas powtorze usg to powiem czy to jeszcze tam jest ale od dawna juz nie dolega wiec kto wie. Generalnie zmiana diety, duzo warzyw, dieta nielaczenia, duzo wskazowek Edgara Cayce, oklady olejkiem rycynowym, detoks, duzo oliwy z oliwek, oczyszczanie watroby. A z antyrakowej srebro, h2o2, pestki moreli, syrop klonowy+ soda. Moze to paskudztwo juz zniknelo, kto wie... bo nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figofagonaplażynago
p1975 -->A jak ci to dolegało?bolało cię bo nie rozumiem, ja się dziś dowiedziałem o polipie, ale nic mnie nie bolało, jedyne co to mam sporo takich meszków wiszącychc pod pachami czy na szyji, a z Tombaka się dowiedziałem ze to moze swiadczyc o obecnosci polipow w jelicie g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p1975 - w książce Clark jest tabela z częstotliwościami poszczególnych wirusów, bakterii, pasożytów... Generator można ustawić dokladnie na taką wybraną częstotliwość i "dobijać" tego konkretnego "gada" do oporu :) Ja tak zrobiłam np. z wirusem opryszczki - w początkowym stadium, gdy tylko poczułam że się zaczyna robić, zappowałam się (generatorem na tą częstotliwość) kilka razy dziennie po 10 minut. Opryszczka zniknęła w dwa dni i przez całą zimę się nie pojawiła - co jest u mnie czymś wyjątkowym :) :) Od czasu tej "zabawy generatorem" jej nie miałam - może ją zwalczyłam na dobre? Może wybiłam wirusa, który podobno jest "na całe życie"? Natomiast sam zapper - to tak mi się wydaje - to takie "przelecenie" po wszystkich częstotliwościach od góry do dołu - a więc krócej, za to "szerzej" :) W instrukcji mojego zappera było napisane, żeby najpierw zatosować przez tydzień-dwa generator lub program (program to kilka częstotliwości generatora) - oczywiście jeśli się wie co dolega, albo zna pasożyta. A potem przez miesiąc stosować zapper - żeby "dobić" resztę :) Taka kuracja anty-nowotworowa stosowana profilaktycznie po stwierdzeniu jakiegoś narośla lub innej nieprawidłowości (polipa, torbiela, stanu zapalnego) to rewelacja. Lepiej zapobiegać stosując metody naturalne, nieinwazyjne niż czekać co się rozwinie... P1975 - czy ty stosujesz to wszystko jednocześnie? tzn. srebro, h2o2, pestki i syrop? czy masz jakąś kolejność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
MonaL, Dzięki za wyjaśnienie. Według tego co napisałaś to RIBCAG czy Bionika III są w tej klasyfikacji generatorami, aczkolwiek Bionika ma też przemiatanie częstotliwości. W sumie ważne jest to aby jak zwał tak zwał żeby była możliwość ustawiania konkretnej częstotliwości pod pasożyta czy cokolwiek innego. Ewentualnie programowanie jakiś zestawów aby było wygodniej, regulacja mocy sygnału itp. Odnośnie tych kuracji, to jak stosuję srebro+beck to nie robię h2o2. Srebro zgodnie z protokołem Becka jakieś 3 tygodnie stosowałem. Teraz H2o2 i to łączę z pestkami moreli, przy czym wodę rano (biorę tylko raz) a pestki wieczorem. A syrop + sodę biorę wtedy kiedy nie zjadam cytrusów, bo mi się w brzuchu pieniło :-) Ogólnei polecam jeszcze wspominany tu przez niektórych Citrosept. Figofago, ja miałem tego polipa uwapnionego (być moze bo tak napisał lekarz na usg) zdiagnozowanego po tym jak mnie pobolewało od czasu do czasu pod prawym żebrem z prawej strony. Inne objawy które teraz wiem że były związane z wątrobą to pocenie się na twarzy, wypryski, opuchnięta wątroba (niby taki brzuch od piwa), intensywny pot, jasny i pływający stolec (sorki za szczegóły ale to ważne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figofagonaplażynago
p1975--> dzięki za info, jak zrobisz USG to napisz koniecznie, bo jestem ciekawy jak z tym polipem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×