Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Mój małżonek sceptyk od urodzenia dał się skusić na czyszczenie wątroby , za pierwszym razem owszem było trochę ale dużo drobnicy , jakiegoś tłuszczu (styropianu) zieleniny ale drugim razem to był wysyp jak z kamieniołomu, tylko narzekał że nic i nic dałam mu drugą porcję oliwy z rana koło 8 i zaczęło się , było kupę takich dużych jak paznokieć, nie liczyć drobnicy , pomęczyło go dosyć ale efekt był , sama byłam zaskoczona że taki obfity zbiór był Warto oczyszczać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Danke, super. Powiedz bo juz nie pamietam ktos tu juz pisal o drugiej porcji oliwy rano. To jest rozumiem tez z grejfrutem? W takim cyklu ile razy potem sol gorzka rano. I kiedy czlowiek dochodzi do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasara1
witam wszystkich.Jestem w szoku, bo nie wiedzialam ,ze rano po wypiciu oliwy z cytrusem nalezy dawke powtorzyc . Jestem po 2-ch oczyszczaniach, za kazdym razem pilam tylko wieczorem miksture. Jest to dla mnie bardzo wazne bo w poniedzialek robie 3 oczyszczanie, wlasnie jestem w trakcie przygotowan, lekka dieta soki. Bylabym wdzieczna zeby osoby doswiadczone w temacie oczyszczania watroby wypowiedzialy sie na temat wypicia drugiej porcji oliwy rano. tak jak zrobila to Danke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P1975, dzięki za wyjasnienia co do supelmentów :) Jeszcze a'propos zappera, to przypomniałam sobie dwie rzeczy (dla osób, które dopiero zaczynają :) ): 1. pewnych pasożytów nie można "traktować" generatorem. Np. tasiemca, ponieważ każdy jego człon może mieć różną częstotliwość, w zależności od długości zwierzątka :) Generatorem można więc zabić niektóre człony, a innych nie - i to nie jest dobre... dlatego tu może zadziałać tylko zapper - przemiatanie (podoba mi się to określenie) po wszystkich pasmach 2. po wielu latach od wprowadzenia zappera sama Clark wycofała się z rygorystycznego przestrzegania systemu 3 x 7 minut i mówiła, że można go uzywać nawet przez godzinę non stop (albo dłużej). Co do drugiej porcji oliwy z sokiem następnego dnia, to też o tym czytałam, ale podobno to była pomyłka osób to stosującyh, bo Clark, Moritz, Tombak zawsze kazali pić tylko wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd nie wiem jak ale ja na początku też miałam taki przepis że dawka oliwy była wieczorem i druga rano po wypiciu pierwszej soli po dwóch godzinach i tak też robiłam a potem przestałam na jednej porcji wieczorem , Rano była jakby połowa tego co wieczorem właśnie dzisiaj mam zamiar zrobić czyszczenie i skuszę się na drugą porcje rano bo cos jakby watroba mnie kłula może tam coś zostało jeszcze bo ja mam chyba 7 czyszczenie , najwięcej było za 2 i 3 razem. Mąż miał zawaloną wątrobę bo On jakby żadnego tłuszczu nie tolerował jak coś dieta nie taka to zaraz kał jak steropian niezatapialny , ale grzechy młodości :D i tabl które b lubi a wątroba cierpi Ja mam wizyty w kibelku dopiero rano po soli a jego już po drugiej dawce soli pędzi , był wymęczony w tym dniu ale widzę że sił mu przybyło, bo był przymulony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania060489
Cześć! Dziś będę robiła pierwszy raz w życiu oczyszczanie wątroby. Mam 23 lata. Na pewnej stronie przeczytałam aby przed rozpoczęciem zrobić sobie głęboką lewatywę i aby zwiększyć dawkę soli do 1 saszetki jako 1 porcja gdyż ta sprzedawana w aptekach jest słaba. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
chcialabym zapytac ile razy mozna w ciagu roku oczyscic watrobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o wytłumaczenie użytkowników mających Zappery...... na stronce podane są częstotliwości generatora Rife (Ribcag) Angina:3,230,2720,2170,1800,1600,1500,880,832,787,776,727,465,444,125,95,72 Jak to rozumieć,tyle jest podanych częstotliwości( cyfr) na jedną chorobę,jak to używać? czy próbować wszystkie podane częstotliwości ,czy wybrać sobie jedną z nich np.1500 i ją tylko stosować,czy z pośród tych wszystkich podanych obojetnie jaką mam wybrać? Z całej listy,wszystkie choroby mają sporo podanych częstotliwości,jak wyszukać sobie ta odpowiednią...? Proszę wytłumaczcie mi to nierozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka44 Mam Ribcaga, drugiej generacji z zapisanymi 400 programami (pierwsza generacja 160). Jeśli wybrałaś program na "Angina" to wszystkie te częstotliwosci mają spowodować unicestwienie patogenów. Jest to program zapisany w Ribcagu ze str. CAFL "Angina_pectoris". Nie musisz wybierać ani nic robić, po prostu włanczasz wybrany program nr. jakiś tam i masz gotowy ciąg częstotliwości na dolegliwość której chcesz się pozbyć. Dlatego tyle jest częstotliwości gdyż tyle może być przyczyn anginy. Inne przypadłości mają inną ilość częstotliwości. Widzisz ile ich jest po włączeniu i wystartowaniu. Zobacz na tabelę CAFL przez tłumacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to powinno się minimum 4 razy oczyścić wątrobę nie częściej jak co 3 tygodnie chyba 4 tyg to w sam raz co by wątroba odpoczęla bo to jest obciążenie dla wątroby . Mówią że wątroba sklada się z czterech płatów dlatego co najmniej 4 razy , najlepsza pora to przedwiośnie to tak jakby teraz . Jak masz robić to jedyny raz to lepiej wcale . Moritz chyba pisze że tyle razy dopóki nie będzie czysta . Czytałam ostatnio jakąś książkę to są też przeciwwskazania , jak ma się problemy jelitowe , zapalenia , uchyłki , jelito drażliwe że sól nie za bardzo służy , to wtedy polecają ziółka , dietę , samą oliwę z sokiem z cytryny, ostropest plamisty Tyle prawd ile uczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław,dzięki serdeczne!!! Ale musisz wytłumaczyć mi jak tumanowi he he Zamówiłam RIBCAG(jeszcze nie mam,ale na dniach się pojawi,1180 programów plus 20 własnych ) Np. Angina ma nr.programu 23,nastawiam i wtedy na monitorze pojawiają się wszystkie częstotliwości? Czy więcej nie muszę już nic nastawiac ? tylko program na daną chorobę? Czy samo przejdzie przez te wszystkie częstotliwości? Czy tez muszę sama regulować w kolejności wszystkie częstotliwości podane dla anginy? Tego nie kumam Czy dany program np.23 dla Anginy jest już tak zaprogramowany, że posiada w sobie te wszystkie częstotliwości? Ja nastawiam dany program,włanczam start i łapie za uchwyty? Pytam się,gdyż mam obawy co do moich zdolności,by mnie nie poraziło :) Jeszcze jedno,tabela CAFL,ja chyba nie mam tłumacza,bo nie wiem jak to przetłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
dziekuje za odpowiedz. w tamtym roku raz oczyszczalam watrobe, bo nie wiedzialam ile razy moge. teraz postanowilam sie dowiedziec.zaczelam oczyszcac juz watrobe,pierwszy raz w tym roku i zostal mi jeszcze jden plat(3juz oczyscilam). Teraz bede planowac dalsze oczyszcania, dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tego tłumacza w googlach,ale nie wszystkie pozycje dały się przetłumaczyć,ale popracuję nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka44 Jak dostaniesz Ribcaga to powinna być z nim płyta z instrukcjami, odnośnikami, tabelami. Dokładnie się z nią zapoznaj to wszystko powinno być jasne. Jak nastawisz jakiś program z tych 1180 i włączysz start "clear"na monitorku pojawi się napis i z prawej str. u dołu będzie np. "cy-17/1 " Oznacza to że jest 17 częstotliwości i po kolei będą przerabiane. Nic więcej nie musisz nastawiać, wybierać na daną dolegliwosć. Samo przejdzie przez te wszystkie częstotliwości. Co do CAFL to "google tłumacz" nie tłumaczy wszystkiego bo nie umie :) Tabela jest przydatna żeby samemu sobie wpisać to czego nie ma w pamięci Ribcaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejne oczyszczenie za mną chyba 8 bo już nie pamiętam , ale noc minęła spokojnie , po wypiciu oliwy bolalo mnie z tyłu pod żebrami i prawy bok ale dzisiaj urodziłam ufoludka na 2 ,4 cm i gruby 14 mm i kilka powyżej cm drobnicy trochę ale ten duży to mnie zaskoczył , myślę że to nie koniec na dzisiaj bo bałam się jak nigdy dotąd uff czekam na resztę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław dzięki jeszcze raz,pojęłam. Pytam odnosnie oczyszczania wątroby,ale mam wątpliwości.Od bardzo długiego czasu mam straszne ataki bólu z prawej strony koło żeber,woreczek???? Usg nic nie wykazuje,badania krwi dobre,kału też,Heliko bakter nie ma,gastroskopia status normalis.Nie mam pojęcia skąd te ataki ( mam wrażenie że to po niektórych pokarmach).Może to jakas alergia na pokarmy? Chciałabym poddać się takiemu oczyszczaniu wątroby ale sie boję,jak to ugryżć by nie zrobić szoku dla organizmu. Np.po ziołach również mam straszne boleści,które trzymają mnie ze 4 godziny. Obecnie jestem na sokach warzywnych,surówkach,gotowanych warzywach i mogłabym spróbować małego oczyszczenia z oliwą ale może w połowie dawki? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasara1
danke gratuluje,ale ,ze w 8 oczyszczaniu znajduja sia takie byki,to zaskakujace. sadzilam, ze w nastepnych beda coraz mniejsze. ja dzisiaj sie szykuje do picia miksturki ,to moje 3 oczyszczanie,tez bardzo sie boje, minelo rowne 3 tygodnie. mam zle wspomnienia, w 1 i w 2 oczyszczaniu w nocy bardzo zle sie czulam. cisnienie bylo ok., ale puls nie schodzil ponizej 120 , dopiero nad ranem gdy bralam pierwsze lyki wody, pomalu spadal,gdzies okolo poludnia byl w normie okolo 70 -80. caly czas mialam mocne drzenie serca i tego boje sie najbardziej.w miedzyczasie robilam sobie echo serca,kardiolog stwierdzil ze moje serce bardzo powoli bije,ze tak juz mam. w opisie znalazlam tez stwierdzenie ze mam zaburzenia wewnatrzkomorowe,ale lekow zadnych nie przepisal. mowilam mu o ozyszczaniu watroby, ktore przeprowadzal,nie bede powtarzac jego zdania,byl zdecydowanie przeciwny,przytaczal mi takie rozne wywody,ze smiac mi sie chce z tego.Nie warto dyskotowac na ten temat z lekarzami. No ale czas nagli a ja znow mam lekkiego pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza w tym wszystkim jet nasza psychika , właśnie ostatnio ostro mnie pogonilo i pewnie dlatego mialam pietra bo powiedziałam koniec moich eksperymentów , sama byłam zdziwiona że takie wielkoludy ale to wyleciało do 3 razu a potem to drobnica. Wcześniej miałam piaskowe twarde a teraz tylko zielone ufoludki , dobrze nagrzewaj wątrobę to pomaga pozdrowionka i 3maj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke, dobrze by było, gdybyś po oczyszczeniu wątroby popiła EM-a Probiotyk lub EM Refresh, aby wspomóc jelito dobrymi bakteriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja gdzieś to czytałam ale nie wiem z czym to się je :) chyba na waszym forum , pewnie masz rację bo po ślizgawkach to flora marna w jelitach, po glodówce zjadłam jabłko i brzuch 3 dni mnie bolal bo surowe tak myślę , chociaż to bylo juz na 4 dniu po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danke, kupujesz EM Refresh litrową butelkę, wypijasz dziennie 20-40 ml w ciepłej wodzie(ja robię dwie dawki), i tak kilka dni lub lat, możesz nim podlewać kwiatki, spryskać łazienkę,kota, itd... dać mężowi do popicia, mnóstwo jest zastosowań, znajdziesz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja a jak się kota spryska za mocno czy można go wykręcić ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiasara1
Jestem po 4 porcji soli. Po 3-ciej albo nawet i przed zaczelo sie oczyszczanie . jak narazie wyszlo okolo 60 kamyczkow ,w tym okolo 20 szt wielkosci zblizonej do 1,5 cm-1cm, a wiekszosc mniejsza, Zobacze co bedzie dalej , na ta chwile kamienie z pierwszego i drugiego oczyszczania byly wieksze i ilosciowo wiecej ich bylo. Pozniej napisze o moich wrazeniach nocnych , ide odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p1975
Anitka44, wszystko wskazuje na to że to są kamienie w woreczku. Może jest tak że wątroba co jakiś czas wyrzuca Ci je i one przechodzą dalej i przez czas przechodzenia po prostu boli. A więc po pierwsze zmiana diety na zdrowszą (poczytać Edgara Cayce, Moritz, Dr Peter Adamo). Robić okłady z olejku rycynowego + po łyżce oliwy i cytryny podczas takiej kuracji. Przed pełnym oczyszczaniem wątroby się nie obronisz chyba.... bo wcześniej czy później może Cię chwycić taki ból że wylądujesz na stole operacyjnym więc lepiej zapobiec temu i oczyścić wątrobę wcześniej. Podczas oczyszczania stosuje się sól gorzką która rozluźnia wszystko dzięki czemu kamienie wychodzą i w większości nie boli lub tylko jakoś słabo. Ja miałem bóle w woreczku mocne, a oczyszczania bezbolesne przy czym ja stosuję ornitynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0703
Witam ! Natknęłam się dziś na ten niesamowity wątek ponieważ od pewnego czasu zainteresowała mnie medycyna naturalna, samouzdrawianie i rozwój własnej duchowości. Moja babcia (72l) ma jakieś zmiany w woreczku żółciowym, na pewno jakieś złogi, może nawet coś rakowego, usg nie wykazało co dokładnie. Chirurg odradza operacje w tym wieku i przy arytmii serca. Tak sobie więc pomyślałam, że skoro lekarze pogrzebali jakąkolwiek nadzieję to muszę wziąc srpawy w swoje ręce :D wpisałam w google o naturalnych sposobach leczenia kamieni żółciowych - tak trafiłam do was. Czytałam z zapartym tchem do strony 19stej oraz 3 strony aktualne :D Dowiedziałam się niesamowitych rzeczy i na pewno przeczytam kolejne strony ale może już nie dziś :D Jeszcze żaden wątek mnie tak nie pochłonął żebym go czytała do 1:30 w nocy :D Zamówiłam już książke pani Clark. Jestem dość chorowitą osobą, nie dawno przechodziłam zapalenie zatok - 2,5 m-ca, cierpie na kamice nerkową, oraz mam podwyższone tsh co wskazywałoby na niedoczynność tarczycy, jeszcze nie byłam z tym u lekarza. o niej akurat dowiedziałam się od pewnego zielarza z Łodzi, potem zrobiłam badanie i miał racje. przepisał mi kilka specyfików zielarskich, m.in też na kamienie nerkowe. powiedział, że zatrzymuje wode w organiźmie, mam spowolniony metabolizm, i słabe krążenie. wszystko się zgadza. Teraz chciałabym znaleźć przyczynę tych dolegliwości i podjąć walkę. Jestem bardzo zainteresowana cudem zappera, z jednej strony troche sceptycznie do tego podchodzę, ale moja wewnętrzna energia mówi mi, że jest to wartościowe urządzenie :D Bardzo proszę o wskazanie mi konkretnego modelu na którym mogła bym polegać. na allegro jest coś takiego: http://allegro.pl/zapper-mikroprocesorowy-iii-generacji-i2148363415.html ; http://allegro.pl/zapper-r10-bs-scan-1khz-1000khz-nowosc-promo-i2112354226.html ile to jest warte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitney houston w trumnie
jedyne zdjecia w sieci, nie znajdziecie ich na zadnym portalu są tylko tutaj http://www.flesik.pl/whitney-houston-w-trumnie/ jeśli źle was pokieruje to wjedzie na flesik.pl zdjęcie jest na głównej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Najlepszy zapper to RIBCAG http://allegro.pl/zapper-clark-rife-beck-srebro-koloidalne-audio-i2159525113.html literatura obowiązkowa oprócz Clark,to A.Moritz http://tiny.pl/hj321 na str 179 tego wątku są opisane metody różnych autorów,będziesz tu miała czytania do końca świata i jeden dzień dłużej :) tarczyca http://forum.gazeta.pl/forum/f,94641,Choroby_tarczycy_i_hashimoto.html zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys0703
właśnie jego upatrzyłam, trochę drogi, czy na pewno skuteczny ? janoity43 masz jakieś ciekawe doświadczenia z tym urządzeniem ? Czy obsługa jest bardzo skomplikowana ? Czytałam instrukcje obsługi i wydaje mi się, że będę miała problem z ogarnięciem tego :P dziękuję za literaturę __ mam jeszcze pytanie odnośnie kuracji oczyszczających dr clark. chciałabym zacząć od nerek, ponieważ czuje że coś tam zalega. Obecnie jestem na tabletkach ziołowych cystone, wczesniej brałam shi lin tong, bardzo moczopędne, czasami czuje jak coś schodzi, takie kłucie w moczowodzie. Chciałabym również zastosować kuracje Clark, ale nie wiem skąd wziąć te specyfiki, dostane je w sklepie zielarskim ? a może są jakieś gotowe o podobnym składzie ? Bo np nalewkę z łupina orzecha czarnego można kupić http://www.lekizaptekinatury.pl/pl/p/Nalewka-z-orzecha-czarnego-gozdzikow-i-piolunu-Fresh-Green-Black-Walnut-Extract/24 . Czy można zastąpić to w kuracji na pasożyty i dołączyć np to http://www.lekizaptekinatury.pl/pl/p/CANDIDA-CLEAR-90-kaps.-na-kandydoze/240 . Dodam, że leki z tej firmy są mi znane, cascara sagrada na przeczyszczenie sprawdza się u mojej mamy na problemy z zaparciami. a ja stosuje pau d'arco oraz sofore japońską zalecone przez zielarza, jestem po antybiotykoterapii, wybrałam chyba z pięć, i pewnie na efekty będę długo czekać, zanim to wszystko się wzmocni i odbuduje. poza tym przeczytałam też troszke na temat przyczyn problemów z tarczycą, podobno odpowiedzialne są za to grzyby - drożdżaki - czy wykaże mi to w badaniu kału ? chciałabym to zbadać zanim podejmę jakąkolwiek kuracje aby mieć pewność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klukla
A ja od niedawna stosuję HEPATEN, ziołowe tabletki, z Tybetu. Po 3 tygodniach jest super efekt. Nawet moj lekarz ktory robi biorezonans się zdziwił ze taka poprawa!!! 66 złotych za całą kuracje http://www.tymofarm.pl/pl/products.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×