Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość zabrałam się za siebie
papaja dziękuje za wpis. Czyli radzisz zrobić oczyszczanie stawów (najbardziej zalezy mi na nerkach) po drugim oczyszczaniu? Kurcze, no nie wiem jak to wszytsko pogodzić, bo przygotowuję się do głodówki 10-dniowej (lub 14) i chciałabym wspomóc organizm wczesniejszym oczyszczaniem wszystkeigo, co możliwe wg Tombaka ;-) A czekanie kolejnych 3 tyg.pomiędzy1 a 2 oczyszczaniem wątroby pokrzyżuje mi wszytskie plany (ja mogłabym czekać, bo nigdzie mi sie nei spieszy, ale chciałam zrobic głodówkę w czasie urlopu, a tak to zonk :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makao11
:) Dla tych co nie mają czasu i możliwości by przeprowadzić kurację oczyszczania wątroby, w końcu trzeba się zrelaksować, przygotować itd. proponuję niezwykle pomocny i niejednemu już ratujący życie i zdrowie suplement diety na wątrobę złożony z naturalnych składników http://cali.pl/produkt/Liver-Aid-watroba/id,198/vid,583193212ebef.htm . Suplementy Calivity mają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, są dopuszczone do obrotu w Polsce jak zdrowa żywność 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabrałam się.... Niektórzy oczyszczali stawy nie czyszcząc wątroby w ogóle, ale....to ryzyko na swoim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrałam.... moim zdaniem powinnaś w pierwszym kroku oczyścić całkowicie wątrobe jest to proces najdłuższy i wymagający samozaparcia, jak sie okaże że masz na kolejne zabiegi bez kamieni to później, nerki, stawy, itp pójdą łatwo w przypadku wątroby nie ma drogi na skróty głodówkę zostaw na okres po całkowitym oczyszczeniu wątroby, trzustki i woreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Ja nikomu nie polecam metody oczyszczania wątroby sposobem Tombaka, przygotowałam się do niej solidnie a efektów nie było żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrałam się za siebie
Bardzo Wam dziekuję, tak właśnie myslałam, ale wolałam to skrócić bo urlop, ale macie rację nie ma co wszystkiego przyspieszać. Dziękuje za Wasze opinie i utwierdzenie mnie w przekonaniu, ze jednak lepiej dłużej wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabralam sie... Dwa i pol roku temu przeprowadzilam pierwsze plukanie watroby wg Tombaka (oczywiscie po uprzednim oczyszczeniu jelita grubego), nie powiem bylo owocne, ale odczucia jakie mi towarzyszyly.... myslalam ze umre, chodzilam jak w ciezkiej grypie dwa dni. Do drugiego oczyszczania(po miesiacu) musialam sie zmusic, poszlo o wiele lepiej ale nabralam wiekszego obrzydzenia do picia oliwy, takze do trzeciego nie bylo mi spieszno. W miedzyczasie( to jest po drugim plukaniu) przeprowadzilam kuracje sokiem z cytryny(10 dni), oczyszczanie nerek sokiem jablkowym, oczyszczanie limfy i krwi (mieszanka cytrusow), oczyszczanie kosci i stawow (lisc laurowy) i nalewka czosnkowa, oczywiscie nie wszystko naraz. Do trzeciego czyszczenia watroby podeszlam po wiecej jak pol roku, niestety wstret do oliwy byl zbyt duzy, nie wypilam nawet polowy i oczyszczanie sie nie udalo. Zniechecilam sie do tej metody ale chcialam dalej oczyszczac watrobe (zwlaszcza po tym co sie z niej wydostalo) i tak znalazlam to forum (ale to juz inna historia). Jesli jest to twoje pierwsze oczyszczanie, poczekaj na odczucia, zobacz jak zareaguje organizm. Ja nie widze przeciwskazan bys oczyscila kosci i stawy przed zakonczeniem pelnego cyklu plukan watroby, bo niewiadomo kiedy on nastapi. Ja dwa i pol roku pozniej wciaz go dobrze nie zaczelam, bo nie moge sie przemoc i wypic tej cholernej oliwy:( No ale kto wie, w ten weekend sprobuje znow, moze cos pojdzie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabrałam się za siebie
TU-LA bardzo Ci dziękuję za wpis :-) cieszę się, ze udało Ci się zrobic całe oczyszczanie, to daje mi energię , ze ja też dam radę. Obawiam sie jednak tej oliwy :-( boje się, ze zwymiotuję, a wtedy to juz nie wiadomo co robic dalej? oczyszczanie przepada, czy walczys ie dalej? A ten kolejny raz może spróbuj inną metodą? Może ta oliwa z grejfrutem będzie lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
7 oczyszczanie za mną ,kamieni było bardzo dużo zastanawiam się czy kiedyś się skończą .Czuję przypływ energii i lekkość w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1313
do Papaja303 Witam Super Ściąga Czy masz również przepis na kurację przeciw pasożytniczą, jeżeli tak to byłabym wdzięczna za taka ściągę jak wyżej z oczyszczaniem wątroby. Chodzi mi głownie o zioła jakie trzeba pić przy zapperze. Nie ukrywam, że im krótsza kuracja tym lepsza. I jeśli to nie problem, to czy mogłabyś polecić jakiś niedrogi i skuteczny zapper. Czy te na allegro są ok, jeśli kosztują ok 150,-? Bardzo byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita, od zapperów są u nas inni specjaliści, ja z nich nigdy nie korzystałam. O ziołach było wielokrotnie na tym wątku, ja kupowałam gotowca z czarnego orzecha, goździków i piołunu-z netu. Jak coś znajdę, to wkleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1313
Papaja, dziękuje za szybka odpowiedź. Mam jeszcze pytanie, jak długo trwa kuracja w/w gotowcem i czy moglabyś podać, gdzie go można zamówić/jakaś stronka? Czekam cierpliwie na wklejkę. Jeszcze raz dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom97
Witam,czy ktoś może poradzić skad załatwic ornityne , bo w aptece nie maja.Czy mozna dez tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom97
Dzieki za odpowiedz. W sobote zaczynam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1313
Papaja Sorki, że Cię tak nękam, ale według tego, co tam znalazłam to kuracja p/pasożytom trwa 17 dni i preparat mam zrobić sama. Czy może to jest jedna z możliwości, a gotowe krople które są na zdjęciu wystarczą.(tylko chyba przy dawkach podanych poniżej tj.2-3 łyżki stołowe jedna buteleczka 60 ml może mi nie wystarczyć) "KURACJA PRZECIWPASOŻYTNICZA preparatem wykonym samemu z podstawowych produktów Kuracja wspomaga eliminację pasożytów w jelitach, w wątrobie, w nerkach, we krwi i w układzie kostnym. Składniki 1) Nalewka z łupin orzecha czarnego ekstra mocna (Black Walnut tincture) - 110 ml 2) Nalewka z piołunu ekologicznego (Wormwood)- 30 ml 3) Nalewka z goździków ekologicznych (Clove) - 30 ml 4) Essentia Natura nalewka z ziół ekologicznych - 110 ml Kuracja trwa 17 dni. Dorośli nalewkę rozcieńczają w małej ilości wody lub soku (1-2 łyżki stołowe lub więcej). Można dodać odrobinę miodu. Kurację dla dzieci stosować w zależności od wagi dziecka: 0-15kg - raczej nie stosować kuracji na pasożyty 15-25kg - 25% kuracji dorosłej osoby 25-35kg - 50% kuracji dorosłej osoby 35-45kg - 75% kuracji dorosłej osoby" Może wystarczy brać tak jak jest w zaleceniu przy kroplach DAWKOWANIE "Osoby dorosłe po raz pierwszy stosujące preparat powinny stosować preparat stopniowo zwiększając dawkowanie. Należy rozpocząć od 2 kropel podanym w kieliszku soku lub wody, sukcesywnie zwiększając dawkę codziennie po 2 krople dochodząc po 10 dniach do 20 kropel. Po raz kolejny po tygodniu przerwy kurację powtórzyć w zależności od potrzeby po 7 15 kropli z sokiem lub wodą 2 3 razy dziennie przed posiłkiem i przed snem. Przed użyciem wstrząsnąć." Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiuleczkusiuniaaaa
Planuje zrobić oczyszczanie w piatek;) powiedzcie mi jak mogę szybko zabić te pasożyty , bez tego ziggera (czy jak to się zwie) ??? słyszałyście o czymś.?? aaaa i jak oczyścić nerki.? ktoś wie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Do oczyszczania wątroby powinno się przygotować psychicznie przede wszystkim pośpiech tu raczej nie jest wskazany.Bez wcześniejszego oczyszczania nerek oczyszczanie powinno się udać. Pasożyty niestety tak szybko nie chcą nas opuścić.Gdzie Ci tak spieszno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tomi :):) zabralam sie za siebie tak jak tomi pisze... najpierw oczysc watrobe.... do czysta czyli najprawdopodobniej 6-8 oczyszczan watroby co 3-4 tygodnie az do dwoch ostatnich oczyszczan zupelnie czystych (tylko wtedy masz pewnosc ze masz watrobe czysta!) i dopiero pozniej sie bierz za nerki (ktore to w zasadzie co 2-3 oczyszczania watroby powinnas robic) stawy to pod koniec... bo jak juz cialo sygnalizuje problemy ze stawami... to znaczy ze cale cialo jest solidnie zanieczyszczone oczyszczanie watroby nie jest procesem ... jednorazowym..? jednokrotnym jednym zabiegiem oczyszczania watroby nie oczyscisz calej watroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj makler miło cie słyszeć (tzn. czytać) dawno mnie tu nie było i widzę, że mam sporo do nadrobienia w czytaniu ale ostatnie strony świadczą, że temat trochę słabo się ma czyżby już wszyscy clarkowcy osiągnęli cel "wątrobowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
Dla leniwych... Bardzo dobrą i prostą metodą na oczyszczanie wątroby jest OSTROPEST PLAMISTY - można kupić na allegro. Należy zmielić i 2 x dziennie po jednej łyżce zjadać nie popijając. Znam ludzi, którym uratowało to życie. Dodatkowo można pić wodę z alg morskich - moczenie rąk i nóg w takiej wodzie wspaniale zmiękcza skórę. Ale najbardziej - w celu przywrócenia równowagi zasadowo-kwasowej w organizmie - polecam wodę Red-OX. Ma tak cudowne właściwości których cały czas doświadczam, że postanowiłem się tą informacją z wszystkimi podzielić. Aby niczego nie przekłamać podaję link do strony. Na początku trzeba się zarejestrować, by mieć dostęp do wszystkich informacji. https://www.sniezniczanka.pl/register.php?unikat=2517866498

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nadejszła wiekopomna chwiła, gdy ... oczyszcanie wątroby uważam za rozpoczęte. Termin - piątek wieczór. Od poniedziałku nie jem mięsa, wczesniej kuracja Clarkowej na pasożyty, trochę zappera, soczki i lewatywka w tym tygodniu. Dziś z termoforem siedziałam. Boję się nieco co z tego wyjdzie, to znaczy hummm, co ze mnie wyjdzie :). Ale jestem pogodzona i przygotowana. Zastanawiam się tylko czy po wypiciu pierwszejporcji soli mam sobie odpoczywać, czy normalnie prowadzić życie. Czy mnie pogoni, albo będzie sie chciało wymiotować? Bo ja dzieciaki muszę wykąpać i uspić. Do tej 22-giej muszę być gotowa, he he. Kto też sie pisze na ten weekend? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i faktycznie nie da sie na łapu capu. Kilka razy w poniedziałe stwierdzałam, że w weekend na pewno się tym zajmę. A potem a to goście, a to pizza po drodze, a to urodziny, a to nie oczyczałam jelita, a to nie ta faza księzyca. Ale teraz jestem psychicznie przygotowana i nastawiona, że będzie superrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi :) "starzy" ;) watrobowcy juz maja czyste watroby i sie wyniesli na watek janoity'ego :) luzne gatki hehe tam sa ciekawsze rzeczy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1313
Bambuczea Czy mogłabyś napisać mi dokładnie tą kurację Clarkowej, chciałabym mieć dane od kogoś ktoś kto już to robił? Czy te krople o których pisałam wcześniej mi wystarczą? Proszę o "pomoc," chciałabym zacząć się oczyszczać, a brak mi pare rzeczy. I koniecznie napisz jak Ci poszło, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1313
zapomniałam tylko dodać,że chodzi mi o kuracje na pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem. Jest po 9 a ja ogolnie luuuuuuz. Kurcze, naprawde spodziewalam sie czegos strasznego, a tu tylko sie wyspalam, bo o 10-tej sie polozylam i umowilam sie z mezem, ze on bedzie wstawal do dzieciakow w nocy. A teraz relacja: Sol gorzka - epson o 18 i 20 troche gorzka, ale do wypicia, raz dwa trzy i przeszla. Najbardziej sie balam oliwy .... A tu taka niespodzianka! No pycha, daje slowo - z grejfrutkiem, jak maselko.... ;) chyba glodna bylam, hehe. Potem sie polozylam i zasnelam. Do tego czasu zdazylam wymyc dzieciaki i uspic nawet zadnych sensacji. Po 22-giej i oliwie zasnelam i gdyby nie dziecie w nocy pewnie bym spala dalej. Jak sie o tej ok 3 rozbudzialm ciutek mnie moze mdlilo, ale to tyle. Rano nic. Dopiero zaraz pojde do lazienki. Pa! Co do pytanka - przed kuracja dzielnie studiowalam te forum, wszystko tu jest. :) no i oczywiscie sa,a kuracja z ksiazka clark w rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj po 4 miesiącach od ostatniego drugiego czystego płukania wątroby ponawiam próbę cel: zobaczyć czy wdrożony nowy tryb żywienia i stylu życia jest skuteczny i nie "zapycha" wątroby o efektach poinformuję wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×