Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaasia

Panna z dzieckiem do ślubu w białej sukni???

Polecane posty

Gość kaaaaaasia

Witajcie. Jestem w 7 letnim związku. Teraz jestem w ciąży i w czerwcu mamy zamiar brać ślub. Dzieciątko będzie miało pół roku. Nie możemy brać teraz ślubu, mamy żałobę i tak naprawdę nie chcemy teraz. Doradzcie proszę czy panna z dzieckiem może brać ślub w białej skromnej sukni??proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradze Ci
moze ladniej wygladalo by w ecri z jakims kolorowym akcentem na spodnicy -Widzialm ostanio sliczna suknie sluba -ietypowa-bo ecri z pieknym wyhaftowanym storczykiem na spodnicyZ(dosc duzym-lodyzka byla duza), widzialm ta sukienke w dwoch wersjach- jedna cala ecri, druga z kolorem gorsetu w kolorzeplatkowstorczyka (roz lub bordo-tez dwie wersje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
popieram i bez welonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że może
tylko nastaw się że zaraz cie tu wyzwą od ostatnich. Co do symboliki bieli- to niech nikt tu nie wypisuje że nie wypada i talala- bo ta symbolika już daaaaaawno nie jest aktualna - nie czarujmy się - więc nie widzę żadnych przeszkód byś i ty mogła iść w białej. A - stare ciotki tak samo mogą narobić ci koło pióra jak niektóre tu siksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za dwa tygodnie mam ślub i mamy 3-letnią córeczkę.Idę w sukni cappucino,ale tylko dlatego, że ten kolor jest bardziej twarzowy.Gdyby podobał mi się kolor biały poszłabym w białej.Welon też będę miała. Idż do ślubu tak, jak sobie wymarzyłaś, bo to twój dzień a to że dzidziuś jest wcześniej, to tylko szczęście i radość a nie jakieś śmieszne ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez coś
a nib dlaczego ona ma iśc w bieli skoro ja tez ide i nie mam dziecka a w dodatku jestem prawdziwa dziewica? nie powinna. Biel jest dla panien a nie dla dzieciatych puszczalskich. Też coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde
szopki z bielą i welonem to robią te pannice od nieaktualnych tradycji. A może ksiądz powinien przed ślubem sprawdzać czy dziewica????- jak dziewica to może iść w bieli- jak nie dziewica to w bieli nie wpuszczamy :D Ech baby, baby jakie wy głupie i małostkowe jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o symbolike- to jest ona bardziej zlozona niz niektorym sie wydaje(np. biel jest tez kolorem zalobnym)..dlatego tez idz na slub w bialej sukni (jaka Ci sie marzy) i z welonem..to Twoj dzien i Ty masz pieknie wygladac..nie kieruj sie gustami innych i \"utarta\", plytka symbolika nie siegajaca zrodel historycznych. A tak nawiasem mowiac-wiekszosc panien mlodych i tak juz dawno nie jest dziewica, co nie przeszkadza im kroczyc w welonie..POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde
hahahahahahaahahahaha- normalnie piękne!!!!!!!! :classic_cool: już dawno nie czytałam czegoś tak krótkiego i rozbrajającego - hahahahahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z dworca
Kobieta , która wie ,że ma dziecko nie zadaje nawet takich pytań o to czy ma iśc w bieli i w welonie. To oczywiste ,że nie. Jest tyle innych przepięknych kolorów, kwiatów we włosach, toczków, kapelusików cy ozdbób. Białą suknię z welonem zostawcie pannom młodym bez dzietnym. Nie prównujcie sie z nimi. To ze masz ochote nieznaczy ,że masz to robisz. Sa zasady i tradycje. Tak samo nie wystapisz w bieli na pogrzebie prawda? Otóż na ślubie nie wyskoczysz w granacie prawda? Bo tak juz jest. No własnie tak samo dzieciata niech ustapi biel i welon ten bezdzietnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
no też coś-- ale z ciebie moher , buhhaha. A ile ty masz lat że nikt cię nie chciał wy...? Głupie teksty wymagają głupich odp. A do kasiiiaaaa--- pewnie że możesz iść w bieli, należy ci się. Nie przejmuj się tymi moherami;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z dworca
Autorko nie słuchaj tych podpuszczań. te kobiety , chca być sie ośmieszyła na własnym śłubie i dlatego podpuszczają Cie bysz szła w welonie i bieli do śłubu a dziecko pewnie ma nieśc tren:D. Nie daj sie podpuscić. Skoro juz myslisz o tym dylemacie to znaczy ze masz mózg, więc wykorzystaj go i pomysl o tym,że biel nie jest dla panien z dziećmi. Jest szampan, kapucino, wanilia, czy róze.piekne barwy. Biel i welon zostaw innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
niedawno widziałam pannę mł. w fiolecie i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde
panienki a powiedzcie mi prosze czy na widok czarnego kota plujecie przez lewe ramie???- bo kiedyś była taka tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez coś
Twoja wypowiedz świadczy o tym ,że śmiejesz sie z ludzi i prowokujesz. Tak mam 23 lata i jestem dziewicą. mam wspaniałego faceta o kilku lat, mamy mieszkanie kupione, pomieszkujemy razem, remontujemy mieszkanie, razem studoiujemy i pracujemy. I mamy wszystko co i jak nalezy. Dlatego ja idę w bieli z welonem. Chcę stracić cnotę po ślubie.Nie rób ze mnie mohera bo nim nie jestem. Nie zabardzo się galopujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
welon bym sobie darowała ale biel dlaczego? Czyli idąc tym tropem nie mogę się ubrać na czarno bo to oznacza żałobę, itp.Ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak jest
dokładnie, jasne. Na pogrzeb nie idzie sie w bieli i na ślub tez nie. Musisz poznac zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
23 letnia dziewica? No przestań! Żartujesz sobie? Powiedz, to żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez coś
no tak, nie pusciłam się wczesniej bo bałam się ciązy, nie uzyam środków i niechciałam wpakowac się w dziecko, pozatym nie ciagneło mnie do sexu. praca studia, mieszkanie , nie było czasu, oboje pracujemy no i ja taką decyzję podjełam. Pieszczoty są a owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z dworca
topik sie rozszalał. Czepiacie sie teraz dziewic? To jej sprawa. Są 40stoletnie dziewice przeciez i co? Zle? stare panny ? o nich nie mówisz? Mają po 40 lat i nie bzyka ich nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde
taaaaaaa moherem nie jesteś ale od puszczalskich wyzwać potrafisz i pokazać każdemu swoje tradycyjne miejsce- no i zdziwiona że z moherem się kojarzy. Jeszcze powinnaś zacząć pisać że antykoncepcja jest bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
Autorko topiku- zrobisz jak uważasz, ale tak na marginesie- nie można całe życie zastanawiać się co ludzie powiedzą itd. Trzeba być sobą. Życzę szczęścia na nowej drodze życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z dworca
do o w morde- a coś ty taki agresywny do niej? Ma zdrowe zasady dziewczyna. No i przyjemnie się z nią rozmawia w przeciwieństwie do ciebie. Nazywanie kogoś moherem tu jest nie namiejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde
dopisuje się do jasne// I żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
o w morde- i popieram cię! O to mi chodzi. Sama robi za świętą- ok, jej prawo, ale rzucić kamieniem musi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez coś
:O bez komentarza do - o w morde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
no jestem trochę zaskoczona. Zadałam proste pytanie aby poznac opinie wasze. oKAZZUJE SIĘ że po pierwsze nie mam prawa zadać takiego pytania, po drugie okazało się że jestem puszczalską która zrobila sobie dzieciaka a teraz chce się pchać przed ołtarz w bialej sukni która należy się tylko dziewicą???szokujące....czkam na dalszae opinie...a to ciekawe...ile ludzi tyle opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tez coś
nie rzucam kamieniami. Święta nie jestem, ale mówię jak jest. Chce miec welon i białą suknie i dlatego nie dopuszczałam sexu przedmałżeńskiego. Nawet jakbym sie dopusciła to pewnie miałabym tez welon, no ale autorka mówi o dziecku. Więc logiczne jest ze nie powinna wyskoczyć w bieli i w welonie. To nie jest obrzucanie kamieniami. Jesssssssu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irizka
kasiaaaaa odpowiedziałas sobie juz własnie na pytanie:D jaka jestes tez odpowiedziałas sobie. nie bede cytowac bo przeczytasz sobie swój wpis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka w kropki
Wielkie poruszenie. Autorko. Zrobisz jak zechcesz, ale bądz świadomo ,że nie robisz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×