Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaasia

Panna z dzieckiem do ślubu w białej sukni???

Polecane posty

Gość jasne//
kaaaasia - tak na dobrą sprawę, to zawsze każdemu będzie coś nie pasować. Jakbyś nie poszła do ślubu ubrana, zawsze znajdzie się ktoś kto cię za plecami obgada. Trzeba się tylko nie przejmować. Aha, to chyba wszystkie jesteśmy puszczalskie, skoro to robimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
jaka jestem???no powiedz...dziecko jest darem...i było planowane...więc nie fikaj za dużo bo jak kiedeyś nie będziwesz mogła mieć dzieci to zrozumiesz o co chodzi....noszę pod sercem dziecko które kocham, nie puściłam się na dworcu centralnym w Warszawie więc ostrożnie z tymi sądami...taka święta jedna z druga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
cytuję nie powinna. Biel jest dla panien a nie dla dzieciatych puszczalskich. Też coś Wcale nie oceniłaś jej źle, no nie? A poza tym czy jabłko obmacane czy nadgryzione- oba można uznać za używane. To apropos pieszczot.Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
a poza tym dziewica???jak jest dziewicą to chwała jej za to, to jej wybór. Ja mam sdziecko bo chciałam a ona ma dziewuictwo też bo chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
czy niektorym tu na mozg nie padlo czasem? cO to znaczy nie wypada czy nie wolno ? jakies bzdury ,obluda i klamstwo ! Ile panien mlodych jest 'prawdziwymi dziewicami'? No ile ? A ile nie jest dziewicami ? A mimo to i sukienka biala , i welon na glowie jest ? Od durnego zabobonu ze sredniowiecza wazniejsze jest dla ludzi , zeby zalozyc na slub biala sukienke. I gowno wam do tego. A czym sie rozni niedziewica od matki ? Tym , ze jednej sie nie wpadlo , a drugiej sie wpadlo ? I jak ma tak namacalny dowod , ze spala z facetem , to juz a kysz nie wolno ? Czy moze innym pannym mlodym tez zagladacie w majtki ? A jak zgwalcona i dziecko z gwaltu pochodzi ? Ale najfajniej to wydawac sady i oplotkowac wszystko jak leci. Jak tak chcecie , zeby kazdy wiedzial , ze takie z was prawdziwe dziewice , to nie uzurpujcie sobie wylacznego prawa do bieli i welonu , tylko zawiescie sobie na plecach wywieszke 'najprawdziwsza dziewica' i zdjecie cipy z widoczna blonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje
na czole wytatuować- bardziej widoczne :classic_cool: :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no wkońcu powiedział ktoś to, na co moja skromność nie pozwalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
przyczepa- dajesz mi wiarę że są jeszcze ludzie myślący podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
ja tez sie ciesze , ze jest nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne//
:)) piątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dis...
taksamo jak niedziewice nie mają oporów przed założeniem białej sukni Ty też nie powinnaś, a że ludzie będą gadać? Zawsze znajdą powód do gadania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda_
przyczepa, BRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWO!!!! NARESZCIE KTOŚ MĄDRY, A NIE TE KRETTYNKI, KTÓRE ZAWSZE CAŁY TOPIK ZJADĄ. JAK WCHODZE NA JAKIS NOWY TOPIK, TO WIEM, ZE NA OSTATNIEJ STRONIE BEDZIE JAKAŚ KŁÓTNIA. cO SIE POROBIŁO Z TYM ŚLUBNYM????ZAPEWNE SIEDZA TU JAKIES DWIE ZAZDROŚNICE, I TO ONE ZAWSZE WSZYSTKO KRYTYKUJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót do preszłości
Skoro panna z dzieckiem nie może iść do ślubu w bieli, w takim razie kobieta, która nie jest dziewicą również nie powinna tego robić.Ale nie-dziewice zakładają suknie ślubne, w takim razie skoro one mogą kobiety, które mają żywy dowód swojej nieczystości również jak najbardziej mogą iść w bieli. Czym się różni nie-dziewica idąca do ślubu w białej sukni, od matki idącej do ślubu w białej sukni?? NICZYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
a jak tak idziecie na wesele czy na slub do kogos , to tez zawsze robicie wywiad , czy wolno jej zalozyc biala sukienke i welon ? A moze jak facet zabiera laske do lozka , to powinien jej na koniec wypalic rozgrzanym zelazem znak na czole , ze ona to juz uzywana ? Powtarzam - gowno wam do czyjejs cnoty i bialych sukienek. Mnie by ani nie obeszlo , czy to ecru , czy to biel , czy roz - niech sobie panna mloda zaklada , co jej sie zywnie podoba. To jej swieto , niezaleznie od tego , czy dziewica , czy nie. Co to w ogole za kryterium - dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie twoje
najpierw trzebabyło myslec o slubie a nie bzykac się przed ślubem i teraz marzenie o weloniku i bieli. Tez coś.Chciałaby dusza do nieba ale grzechy nie pzowalają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie twoje
to co macane to nie jest tym samym co ugryzienie. nalot puszczalskich się odezwał z marzeniem o białej sukni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka w kropki
ktos tu chyba czytac nie umie. Tu niechodziło o to,że mamy mówic o tym czy dziewica czy nie. Uczepiłyście się dxziewic a tu chodzi o kobite która urodziła dziecko i chcę iśc w welonie i bieli do ślubu. To niedopuszczal;ne. Rozumiem ,że zaraz się znajda obrończynie które tez szły w bieli mimo widocznej ciązy czy tez o zgrozo mające dziecko. jednak są zasady i kazda kobieta wie co to takt i zasady i umiar i sam wie ,że mając dziecko nie wyskoczy w bieli i welonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa jest chora
przyczepa a ty ni eumiesz spokojnie mówic tylko okrzykiwac swoje porypane racje? Moze jestes pod kilkoma nikami bo niewierzę(a czym od początku i postanowiłam sie włączyć),że by nie było tu normalnie dziwczyn, które mają odrobine godności i wstydu by nie iśc w białej sukni czy welonie mając juz dziecko. To ślub panny Młodej a nie panny z dzieckiem. Uszanuj ,że kolor biały nie jest dla panien z dziećmi. Nie mozesz wybrac innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj doli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
a to panna z dzieckiem to taki wstyd i hanba ? Boze czuje sie jak w sredniowieczu. A panna bez dziecka , ale puszczajaca sie z co drugim to lepiej ? Bo dziecka nie ma ? To nie jest 'chcialaby dusza do nieba' , bo jest wolny handel , kazdy sobie moze kupic biala sukienke. Nawet jak wam , niepokalanym dziewicom, to nie w smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda_
jak zwykle, MOZE dorosłe baby, a nie potrafia normalnie rozmawiać, tylko błotem sie obrzucają...Banda idiotek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
pewnie że mogę wybrać co innego i nawet nie muszę iść w welonie!!!ale po [pezeczytaniu tych wypowiedzi stwierdziłam, że z racji tego że się puściłam , mam bachora i podchodzę do ołtarza ubiore się w dresy*(bo tylko na to zasłużyłam ja grzesznica+_)będe biczowała się po plecach konkretną rózg ą i prosiła lusdzi o wybaczenie.....a za świadka wezmę przyczepę ktora ma tak nierówno pod sufitem jak ja!!!i mam jeszcze pytanie: czy Pan Mlody moze założyć białe skarpetki do ślubu skoro spłodził to dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
dziekuje jestem zaszczycona 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda_
oboje ubierzcie sie na czarno, na znak żałoby po straconym dziewictwie!!!Bo ta wyżej, to na 100 % wszystkie nierozdziewiczone, i tylko one moga isc w bieli. Święte... Nie przejmuj sie kasia, je śli tu jestes pierwszy raz, to Ci powiem, że zawsze tu tyle chamstwa i zawiści. A co do sukni, to ja uwazam, że spokojnie mozesz isc w białej. Pi-erdol takie idiotki jak te, i miej w dupie, co wszystkie zawistne zazdrosnice powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde
jakbyś potrzebowała 2 świadkowej to się też pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
Taki niby cywilizowany kraj, tolerancja , blablabla , a jak tylko sie zacznie magiczny temat 'slub' - wychodzi caly pradawny koltun. Wstyd i godnosc , dziewica , panna z dzieckiem. Faktycznie , nic , tylko wor pokutny wdziad i biczowac sie w drodze do kociola. Co ja mowie - do usc , bo na slub koscielny sie przeciez nie zasluzylo. Gdzie indziej , na zachodzie - dziecko to szczescie i powod do dumy i radosci , obojetne czy w konkubinacie , czy nie - a nie powod do sromoty i wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda_
dokładnie, przyczepa. w NORMALNYCH krajach, jeśli młodzi mają dziecko, to to dziecko podaje im obrączki, albo sypie kwiaty czy niesie welon...a u nas?Moze najlepiej dziecko zostawić w domu, żeby ci z gości, którzy nie wiedzieli, sie nie dowiedzieli???bedzie mniejszy wstyd...to jakaś żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna do slubu z dzieckiem w bieli...czemu nie??? biel symbolizuje czystosc i niewinnosc..umyslowa takze..dalas swojemu przyszlemu mezowi najpiekniejszy dar..dziecko..czyste i niewinne..wole panne z dzieckiem w bieli przed ołtarzem, niz te pukladane dziwice...sex jest duza czescia zwiazku (nieudany sex=kochanka, kochanek i po zwiazku i nieodzalowanej cnocie). kochasz swojego faceta, macie dziecko..i super..jestescie rodzina i w swietle moich pogladówmacie wiecej szczescia i powodów do bieli niz dziwice. i jak mi powiedzial ksiadz przed moim slubem ( szłam w bialej sukience i welonie do saamej ziemi) po spowiedzi: dobrze,ze umiesz juz kochac swojego meza nie tylko dusza i cialem. potem jest tyle rozczarowan..tylko ciii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×