Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaasia

Panna z dzieckiem do ślubu w białej sukni???

Polecane posty

Gość nie idz poprostu
autorka wybiera menu , ale pisze pytając czy moze podac rosół czy coś tam jeszcze. Dlatgo jej odpowiadam ze podaja potrawy kelnerzy a nie panna młoda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm nie rozumiem tu czegos
o co ta cala batalia????? Kasiu - czemu tak Ci zalezy akurat na bialej sukni? czemu tak sobie wbilas do glowy, ze tylko taka jest wymarzona i takie tam dziecinne sprawy:P ? bialy to malo twarzowy kolor, wlasciwie rzadko kto ladnie w nim wyglada (dziewczyny z ciemna karnacja szczegolnie).... lepiej wybrac jakies ecru czy inny kolor nie dlatego, ze nie wypada tylko dlatego, ze lepiej sie wyglada... co to za glupia moda na snieznobiala biel?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
no , ale ja tego nie moge tak do konca zrozumiec - nikt nie kaze nikomu spac z partnerem przed slubem , nikt nie kaze zerwac z wszelkimi tradycjami , ale tez i w druga strone - niech te osoby pozwola zyc innym tak , jak im sie podoba - niech ktos sobie sypia przed slubem , niech nie chodzi do kosciola , niech nie przyjmuje ksiedza po koledzie , niech wyjezdza w wigilie w gory - co im to przeszkadza ? I dlaczego moj 75-letni dziadek umie to zrozumiec , mimo ze w 'innych czasach' sie wychowal - a laska 25-letnia ni ch..a ? Czy to moze tak jak w tangu - jak sie nie ma przeciwko czemu buntowac , bo wszystko wolno , to sie buntuje przeciwko tej wolnosci. Tylko ze tej calkowitej wolnosci jeszcze wcale nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wniosę nieco czarnego koloru w tę uroczą dyskusję :) Smutno mi jak czytam, jakie poglądy panują w tym kraju... Gdzie praktykujących jest ze 30% społeczeństwa, a do kościelnego idzie 90%. Więc o co robić szum? To tradycja i w tej chwili już świecka, człowiek się ubiera jak chce. I tak większość osób traci dziewictwo w wieku 18-19 lat, więc wszyscy na czarno powinni być :) Nie mówiąc już o tym, ze ciekawe ile są ze sobą osoby decydujące się na seks po ślubie :P Jednak kaczyzm i małomiasteczkowość królują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściutka
bo chce pokazać wszystkim jaka to ona czysta, że panna, nienaruszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściutka
przyczepa wyluzuj, poco te hu...? no poco? masz prawo sądzic inaczej. Nie wciskaj komus w usta swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
o ludu OŚWIADCZAM I OBIECUJE ZE NIE BĘDĘ PODAWAŁA DO STOLU ROSOLU I SUROWKI!!!!ZROBIĄ TO ZA MNIE KELNERZY!!!OBIECUJĘ!!!MAM NADZIEJĘ ŻE CZEPALSKA SIĘ ODBAMBUKA ODE MNIE!!!P.S. CZY PODAWANIE DO STOLU PRZEZ PANNE MLODĄ TEŻ NIE WYPADA????A JA CHCE! I CO TERAZ??trochę jestem mądrzejsza po tym topiku i ciesze się że otaczają mnie trochę mądrzejsi ludzie....Postanowiłam""""::::ubiorę do ślubu małą czarną...na każdą okazję podobno najlepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez ty se juz
wez idz kur...z tym swoim rosołem już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
'nie idz poprostu własnie będziesz taka na przyczepke, nie bedziesz miała osoby towarzyszącej i nie bedziesz miała z kim tańczyć w parze. Więc nie idz, albo szybko wyjdz za mąz, bo dziwne ze masz 28 lat i nie masz jeszcze partnera czy narzeczonego. Jezeli nie masz to nie dziw się ze zapraszają ciebie samą. ' ah przepraszam , nie ma slowa 'dziwolag' , tylko ze to dziwne; to oczywiscie wszystko zmienia , bo post od razu staje sie bardzo sympatyczny i przyjazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idz poprostu
a sie tak żeś mnie uwizieła i mnie poszukujesz? no i co/ ? nie ma słowa dziwololon :D łyso ci? poprostu nie ma co liczyc na cud. jak nie ma laska faceta to przeciez jej nie zaprosza na slub z kumplem spod remizy. To jasne. Czekam na komentarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
hehe , tak , to prawda , mala czarna zawsze na czasie dla Ciebie ode mnie jeszcze raz 🌼 - od Twojej swiadkowej ❤️ czy w moim wpisie , w ktorym pojawilo sie brzydkie slowo 'ch..a' znalazlas jeszcze cos? moze jakies znaczenie ? jakas wypowiedz ? jakies przemyslenie ? czy ttylko przeanalizowalas pod katem uzytych slow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa nie szczekać
a co ty przyczepa tak szczekasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przyczepy
Przyczepo, bo twoj dziadek mysli,a to nie jest czynnosc uzaleznina tylko od wieku, ale tez od potencjału, jakie dają nam geny. Sa panienki, nie zdolne do samodzielnego myslenia, a jak u nich NA WIOSCE tak jest to przyjmuja to za pewnik To je zwalni aod myslenia. Tak jest łatwiej. I nie jest tak, ze wszyscy ludzie ze wsi tacy muszą byc. Trzeba miec jeszcze do tego predyspozycje, a tych jak widac po wypowidziach nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyso ci
a laska 25-letnia ni ch..a ? " to fragment przyczepy łyso ci?:D agresorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaasia
ależ ja sobie nie wbilam do glowy bialej sukni...nie wiem w czym iść i stąd ten topik...naprawdę nie wuiedzialam ze kolor sukni okaże się tak wielkim problemem dla otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
tylko wlasnie o tyle mnie to dziwi , ze dziadek tez ze wsi; co prawda studiowal w duzym miescie , ale potem wrocil na wies; a te tutaj to chyba miastowe , po studiach - i skad u nich taki brak zrozumiania dla innej koncepcji - po prostu zrozumiania , ze ona tez ma racje bytu , nie musza jej popierac, nie musza nasladowac; ale dac ludziom zyc po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabokaaaa
jak si e rozmawia z osobami ciezko ograniczonymi, to mozna, a nieraz trzeba byc dosadnym, tym bardziej, ze wyraz był wykropkowany, ja to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
sorry - zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłąkana przyczepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabokaaaa
nie przyczepo, miasto ma wiele wad, ale to jego zaleta niezap[rzeczalną jest to ze , Co ludzie powidza nikt sobie glowy nie zawraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepa
No na pewno tak statystycznie patrzac jest tak jak mowisz - w miescie ludzie sa bardziej anonimowi i mniej sie ludziom zaglada w garnek, wiem , bo mam porownanie. Ale i na wsiach sa ludzie z otwartymi umyslami , a w miastach zdarzaja sie zacofane plotkary, zyjace problemami wyssanymi z tylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i nie wierze
bo to jest tak, nie ma znaczenia w jaka sukienke wybierze Kasia, ale powinna kierowac si e tym, na jaką sama ma ochotę, a nie tym czy jako kobiecie posiadającej dziecko to uchodzi. Mnie wkurza tylko w tym mysleniu okreslonych panienek, ten tok rozumowania. Bo dziewczyne karze sie nie za to, ze wspolzyła, nie za to ze zaszla w ciąze, tylko za to, ze urodziłai wychowuje. te grajdołkowe cipki , nie sa w stanie tego ogarnąc, ale z jaka checią napietnują.I taka ograniczona kura wyjdzie za maz za równie ograniczonego chloptysia , i będą płodzic równie ograniczone dziaciaki. I to jest przyszłośc dla POlski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz stąd lepiej
jestes ograniczona cipką, walnieta w dekil zakuta pała i wyuzdana piscą. Starczy? fajnie to obrazac innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj bo nie
bedziesz mogłą załozyc białej sukienki do slubu, niegrzeczna dziewczynka z ciebie. Ty lepiej idz do siebie "NA WIOSKE", moze w remizie impreza będzie, albo lepiej krowy wydoiłabys, to pozytek by z ciebie był, wiejska ograniczona kurko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz stąd lepiej
nudzi ci sie ?piszesz nie na temat, czas leci i piszesz? pisz. Ale zostajesz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do idz stad
nie dosc ze tłumok z ciebie, to jeszcze wulgarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalencia
Uraziłaś mnie swoim wypowiedzianym twierdzeniem. A co to te co doja krowy są gorsze? Jestes pusta jak baniak po mleku chamówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz stąd
ty jestes wulgarnym cieciem ze smierdzxącą dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidooo
Oj to nudne, całkiem bez polotu, ale czego mozna się spodziewac po kims tak ograniczonym. Tylko grzeda i kwocze kokoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×