Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość dlevi
opalescence 20%, ból jak diabli:( mam wrażenie po 2 nocach jakbym trzymała 1 i 2 w lodach...brrrrrrrrrr...okropne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlevi
a co do leczenia przed wybielaniem..przeciez trzeba dobrac wypelnienia do koloru wybielonych zebow. ale fakt sa oslabione i leczenie polecaja 2 tyg po wybielaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inguss
jeju. mialam chec wybielic zeby soda itp, ale to tak niszczy sz\kliwo! wole nie miec hollywoodzkiego usmiechu a zdrowe zeby, ale naszczescie zoltych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhejka
Ja właśnie przeprowadzam wybielanie zębów za pomocą żelu opalescence 15%.Jestem już po drugim dniu i efekty są widoczne.Dzisiaj odczuwam wrażliwość jedynek w postaci lekkiego bólu jakby zimna.Zrobie dzień przerwy i założe wkładki z wypełniaczem ultra ez.Cały koszt tej przyjemności wyniósł mnie 600 zeta u stomatologa.Otrzymałam dwie przeżroczyste dopasowane wkładki góra dół,osiem strzykawek opalescence i dwie strzykawki ultra ez. Ile Was to kosztowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka - ja wybielałam opalescecne,a le 20%. efekt niezły, ale mnie straaaaasznei bolało.. :( płaciłam 200zł za szyny a preparat kupiłam na allegro - 15zł za strzykawkę, w sumie ok 300-350zł mnie to wynioslo (plus ok 100 zł za zdjęcie kamienia przed wybielaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhejka
Jeszcze jedno,wszystkie napoje pije przez słomke,unikam kawy,wina,buraczków to co może zabarwić szkliwo.Papierosy ograniczyłam do trzech dziennie,bo nosze się z zamiarem rzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaaaaaa
ja zapłaciłam 2 lata temu 200 za nakładki, teraz powtarzam i kupiłam przez internet Opalescence 20 % za 76 z dostawą. Używam co 2 dzień po kilka godzin ,efekty są, tylko trzeba mieć wyleczone ząbki , bo inaczej strasznie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie piłam w ogóle niczego barwiącego - kawy, herbaty, coli, soków róznych. fajek też mi nie wolno było (nie palę ale denstystka z góry powiedziała, że na czas wybielania trzeba zapomnieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaaaaaa
zapomniałam dodać - za 4 strzykawki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhejka
Wkładki zachowam i następnym razem strzykawki kupie na necie, ale jeden plus jaki zyskałam to stomatolog obiecał mi, że wypełnienia które będą zbyt widoczne wymieni mi gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhejka
Mam wyleczone zęby, ale i tak mnie troszke bolą jedynki,tzn są troche wrażliwsze,pomomo iz mam je zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaaaaaa
hhhejka - używaj pasty do wrażliwych zębów - to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhejka
Dzięki,trzeba pocierpieć.Właśnie wpadłam na pomysł zakładania wkładek na zęby podczas palenia.Nie palę dużo czasami dwa a czasami cztery paierosy dziennie, ale to zawsze jakaś osłona hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolały i zdrowe i poleczone zęby. okrutnie :o jak już baardzo bolą to na noc (bo ja miałam zalecenie na noc nakładać) do tych szynek zamiast opalescence można nałożyć zel z fluorem (ja mam elmex\'u, pomarańczowe opakowanie takie) - pomaga (tylko podrażnia mocniej dziasła, ale to sacholem posmarować trzeba ze dwa razy i tyle). wybielałam w grudniu, teraz w czerwcu zamierzam trochę odświeżyć - nałoże preparat na dwie, trzy noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhejka
Ja jak nałoże ten żel to potem patyczkiem do uszu ścieram z dziąseł pozostałości jakie wyjdą spod wkładek a nawet mokrą watką, mam dobrze dopasowane wkładki do kazdego zęba,jeszcze nie mam podrażnionych dziąseł. Zrobiłam sobie fotkę przed wybielaniem i zrobie po wybielaniu, wtedy bedę widzieć różnice. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaaaaaa
hej a mam jeszcz pytanie. Czy te nakladki o ktorych tak duzo piszecie to to samo co jakies plastry wybielajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaaaaaaa
wróc. pomyłka. Nie plastry tylko paski wybielajace. czy ktos moze uzywał tego? jaki koszt????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaRqo
ja znam bardzo dobry i sprawdzony przez wiele osób sposób żeby mieć bielsze zęby. Po prostu należy dwa razy dziennie płukać jamę ustną kwasem solnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlolo
hehehe kwas solny hahaha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie ludziska
czy wy nie wiecie ze wszelkiego rodzaju kwasy wyzeraja?? przeciez sok z cytryny to tez kwas i psuje szkliwo!!!!! soda oczyszczona sól wegiel rysuja szkliwo wiec nie wiem czy to sie opłaca !!??? ja stosuje paski wybielajace blend a med i jest super moje zeby sa o 80% bielsze polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko pozazdrościć że zwykła blendamed utrzymuje Twoje zęby w stanie bieli. niektórzy niestety wybielania potrzebują, aby w ogóle mieć jakieś znośne.. pisałam tu niedawno - za jakieś dwa tyg zrobię krótką sesję z wybielania (jak skończy mi się sesja, bo wcześniej nie mam czasu wyłączać sobie z życia kilku dni, a niestety to mnie czeka z tym wybielaniem). zamówię pastę z serii opalescence, może efekt tuż-po-wybielaniu utrzyma się dłużej.. ogólnie te kwasy, kwaski, sole etc - powodzenia :o zżerają szkliwo i tyle, potem zęby (kość!) intensywniej się przebarwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_08
Właśnie zabrałam się za rozjaśnianie - o wybielaniu w przypadku moich żółtych zębów ciężko mówić - żelem Opalescence. Dostałam 3 strzykawki 20% na 3 sesje, do nakładania co 2 dzień. Dentystka mówiła, żeby nakładać je na noc, a ja gdzieś czytałam, żeby 20% nosić max. 4 godz. na dobę. Jakie są wasze doświadczenia? No i czy te 3 strzykawki dadzą jakiś efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darciaaa
proste jesli robisz ognisko lub palisz w piecu wez popiol z drewna spalonego naluz na szczoteczke do zebow i umyj rob to conajmnie 3-4 razy dziennie pomaga naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_waw-ka
jejku, mogłam wcześniej o tym poczytać, dopiero jak dostałam preparaty to po nazwie odszukałam to forum. No i problem polega na tym że ja wybuliłam 850 zł, mam 2 strzykawki 10%.... no nic, mądry Polak po szkodzie... następnym razem nie dam się aż tyle naciągnąć.... dziś zaczynam to nakładac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam paski wybielajace blend a med Uzywam raz w roku i zeby mam naprawde biale ,moze nie takie jak aktorki ale takie ze ciagle slysze co robisz ze mamsz takie biale zeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam 4 strzykawki opalescence 20% , dentystka kazała nakładać mi po kropelce tego żelu.jestem po drugim dniu i zużyłam dopiero pół jednej strzykawki.czy uzywam go za mało??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnikaMarika
ja dostałam 15% żel OPALESCENCE i jutro zaczynam nakładać drugi tydzień - bardzo się bałam bo mam wrażliwe zęby tymczasem podrażnienie było tylko przez 2 pierwsze dni a teraz spokój, jedyne co mnie martwi to to, że na razie nie wybieliły się mocno :( Miałam naturalny zółty kolor i jest może ciut jaśniejszy ale niewiele :( mam nadzieje ze efekty bedą, zapłaciłam 650 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIAŁY KIEŁ
Własnie koncze wybielanie metodą Opalescence i jestem zadowolony. Wiadomo że musi to troche kosztowac, ja płaciłem 550zl (za nakładki i preparat chyba 8 strzykawek, dentystka daje tyle ile potrzebuje bez limitu) plus usuniecie kamienia piaskowanie i lakowanie chyba niecałe 200, całosc to koło 700. Efekty sa dobre jednak trochę trzeba pocierpiec, zęby poprostu bolą i taka jest cena wybielania, no ale można sie poświecić. Plus jest taki że musiałem rzucić palenie bo inaczej to nie ma sensu. Do kawy napewno wróce ale tydzien po ostatnim wybielaniu nie można jeszcze barwiącego jedzenia i napojów. Myśle ze lepiej zapłacic za dentyste niz na własną ręke, to nie jest pasta wybielajaca tylko bardzo mocny preparat którym można sobie zrobić krzywde jak sie zle go zastosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
A ja własnie kupiłam żel Opalescence i nakładki i biore sie za wybielanie, juz patrzeć nie moge na kolor swoich zebów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×