Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość marcin6205
Widze ze bardzo sobie to chwalicie ale ile tych strzykawek potrzeba na zadowalający efekt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolo 2 i widac roznice ja robilam najpierw gore aby zobaczyc efekty i roznice iedzy dolem a gora:p ... ale polacam rowniez biala perle koszt 50 zl a wystarczy na pol roku... w opakowanie sa 4 nakladki na zeby ktore wklada nie do wrzadku a nastepnie robi sie odlew na zebach i gotowe... teraz tylko kazdego dnia naklada sie zel na ok 1 h i po tygodniu widac roznice... naprawde polecam http://tnij.org/ev4l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananan
matko święta!!!najlepszym domowym sposobem na wybielenie zębów jest najzwyklejszy PIEPRZ!! i troszeczkę sera białego twarogu!to takie proste pieprz nie niszczy szkliwa bo zawarte w nim autriobionty nie zrą wystarczy jedna łżka pieprzu i dotego troszeczkę twarogu sprawdzcie sami polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akri
tyle tylko ze soda niszczy szkliwo i zęby prędzej się niszczą jednym zdaniem coś kosztem czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arekmich
pieprz nie wybiela zębów!! to zwykła bajka !! ja polecam paski blendamed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka123
Ja miłam paski wybielające :) duzo mi wybieliły :) polecam ;] nananananan kto ci powiedział ze pieprz zeby wybiela wg? sprawdzałaś to an sobie czy jak :D? jezeli tak to napisz o efektach i jak to zrobic wg:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelkabiala
Ja używam środka "biała perła" - rewelacja ;) dopiero czwarty dzień, a już mam odcień nr. 2 (z nr. 3 - odcienie są w ulotce w pudełku - wycinasz i przykładasz do zębów, notujesz jaki odcień masz). Dodatkowo pasta do zębów wybielająca blend-a-med 3D white luxe - obowiązkowo, rano i wieczorem, oraz przed i po każdym zdjęciu aplikatorów z "białej perły" - nie przestrasz się moim opisem - to jest proste jak barsz. Po więcej informacji sięgaj do gugla, albo pisz do mnie na mejla ;)Perełka naprawdę działa, wybiela i co najważniejsze dba o zęby, ochrania szkliwo. Do nabycia w aptece (od 35 do 55 zł - zależy gdzie). Efekt powalający i utrzymujący się niesamowicie długo, bo do kilku lat ;) A śnieżnobiały uśmiech to Inwestycja na lata.Z domowych sposobów radzę nie korzystać, bo również szorowałam zęby sodą, cytryną i wodą utlenioną - i ból był nie do wytrzymania. Z takich "domowych" sposobów to żucie gumy - wytwarza więcej śliny co obmywa zęby. A najlepiej taka guma z mikrogranulkami czyszczącymi. Powdzenia w walce o śnieżnobiały uśmiech! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexissss
Mam naturalnie kremowe ząbki i czy Biała perła wybiela takie naturalne ząbki czy raczej nie bardzo??? Wie ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosssmanka
Luudzie tylko nie soda bo ona strasznie niszczy zęby. No może się wybielają ale potem będą straszne problemy bo szkliwo się ściera od pierwszego razu. Naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_bpg
uzywałam opalescence, strasznie bolą mnie zęby ale efekt genialny :D zuzyłam 3 strzykawki, ale po 2 miesiącach od nowa mi zęby zżółkły, dzisiaj na noc załozyłam go od nowa i znów uśmiech idealny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
Hej, chcę sobie wybielić zęby żelem Opalescence, tylko nie wiem jakie zastosować stężenie, 20 czy 35% ?? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno takie żele są skuteczne, ale nie można powiedzieć, że bezpieczne. Przecież większość z nich bardzo pogarsza stan szkliwa. Ja stosuje pastę BLANX EXTRA WHITE i muszę przyznać, ze nie jest zła, a o wiele tańsza od wyżej wymienionych specyfików. Poza tym udało mi się znaleźć na e-lek.pl w bardzo przystępnej cenie, więc tak czy siak dużo nie straciłam. Spróbujcie, może wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dila27
WITAM zakupiłam żel 35% zastosowałam na godzinę zdjełam nakładki a tu dząsła białe jak ugotowana pierś z kurczaka myślałam że zawału dostane. Czy ktoś się orientuje dlaczego tak się dzieje i czy to bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agin
witam dzisiaj rozpoczełam 3 tygodniową kurację z opalescence 20%,na razie jest wszystko si,martwi mnie to,ze przez 5 godzin nie mozna tego sciągnąć zeby się napić lub najeść i tak na prawde jest się przez ten czas uwięziony w domu.Moja p.stomatolog zabroniła mi zakładać na noc żel.I dlatego mam pytanko czy to prawda, że kuracja nocna jest szkodliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitusileniek
Dziąsła przybrały biały kolor, dlatego, że były podrażnione w momencie aplikowania specyfiku. Tez tak miałam, zeszło po ok 30 min :) Ja uzywam pasków wybielających Crest i jeste zadowolona. Kuracja 7dniowa to koszt 42 zł z Allegro (już z przesyłką). Efekt jest widoczny, znajomi sami zauwazyli, że mam bielsze ząbki. Ogólnie czuje mrowienie i wrażliwość podczas ich uzywania, jednak nie jest to nie do zniesienia. Trzyma się je 30 min, potem resztki żelu wypłukujemy wodą. link do moich pasków ( zakupiłam juz drugi komplet) : http://allegro.pl/item970275485_crest_supreme_paski_wybielajace_14_paskow_14.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizoou
co wy odwalacie z sonda? Tylko lampa, najlepiej u sprawdzonego dentysty np. Ab-Dent w Olsztynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymmm....
700 zł za laser.... A może wystarczy isć do dentysty na tzw. 'piaskowanie' .? za nie wiecej niz 200 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moodgie
Uzywam opalescence juz drugi raz - po pierwszym byly male efekty. Ale wiem juz chyba dlaczego - moj dentysta kazal mi nosic to przez 2 godziny, bo potem przestaje dzialac. A teraz czytam zeby nosic od 4 do 6 godzin i ze to w ogole dzialac zaczyna dopiero po 2 godzinach. No i troche sie podlamalam, bo juz jestem w polowie strzykawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alunia1011
Wybielanie sodą??? Taka metoda przynosi jednak tylko krótkoterminowe korzyści. Wysokie stężenie sody oczyszczonej daje wprawdzie niewielki efekt wybielający, ale wpływa negatywnie na szkliwo. Po takich zabiegach zęby staną się słabsze i bardziej podatne na przebarwienia. Z drugiej strony, niewielkie stężenia sody znajdują się wielu dostępnych na rynku pastach do zębów. Jej działanie jest jednak uzupełniane przez pozostałe składniki past. Jaki z tego wniosek? Lepiej odpuścić sobie sodę oczyszczoną. Nie osiągniemy efektu lepszego niż przy zastosowaniu popularnych wybielających past do zębów, a możemy dodatkowo zaszkodzić zębom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildlady
Hmm. Mam pytanie. Chciałabym wybielić zęby plastrami wybielającymi, ale nie jestem co do nich przekonana. Mam żółte zęby, ale nie piję wina ani kawy i także nie palę. Więc czy te plastry coś pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donica
Ja bym Ci odradzała paski. Moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jakiś mały efekt jest, ale raczej bez sensu. W ogóle jak dla mnie domowe sposoby wybielania zębów są nieskuteczne. Bardzo słaby efekt jest, ale wcale to nie jest takie tanie... Mam porównanie, bo ostatnio wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym i widzę zdecydowaną różnicę, a wydałam 900 zł, więc nie tak źle... A przynajmniej wiem, że efekt długo się utrzyma. Miesiąc temu, jak miałam wybielanie, to była promocja w gabinecie i 300 zł mniej zapłaciłam. Jakbyś ktoś był zainteresowany, to może przedzwonić do gabinetu Tarabuła (Wrocław) i się dowiedzieć czy ta promocja jeszcze trwa. Bo prawda jest taka, że jak komuś zależy na wybieleniu sobie zębów, to najlepiej udać się do stomatologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybielanie
www.wybielanie.mamfirme.pl polecam tą ofertę , bo jest niesamowicie konkurencyjna porównajcie z innymi salonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam co prawda zawsze tych wszystkich past typu whitening ale szczerze powiedziawszy nie zauważyłam żeby one jakoś cudownie działały. Moja mama kiedyś pasków do zębów używała i kolor jej się pięknie wybielił ale z kolei to ponoć niszczy zęby. Ja jestem za wybielaniem u dentysty, albo np. urządzeniem Liquid Smile, którym sami w domu możemy wybielić zęby (coś takiego: http://liquidsmile.pl/). Koszt raczej podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnimi czasy bardzo popularna i w sumie równie skuteczna jest metoda BEYOND. Zdaje się że popularnie mówi się na nią Lampa, czy coś w tym stylu. No w każdym razie jeżeli już decydujemy się na wybielanie zębów, to warto coś takiego wybrać, bo jednak jest to sposób skuteczny. Jeżeli chwielibyście więcej informacji, to piszcie na maila prywatnego lupusik31@o2.pl Mam namiary na świetnych specjalistów, którzy fachowo taki zabieg wykonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
Ja ostatnio zaczęłam bardziej interesować się tym tematem. zbyta duża ilość kawy i papierosy zrobiły swoje. Myślałam, żeby właśnie jakimiś domowymi sposobami wybielić sobie zęby. jednak po konsultacji z jednym ze stomatologów z lepszego krakowskiego gabinetu alfa Dental zmieniłam zdanie. Okazało się, że te niektóre preparaty osłabiają płytkę nazębna. Lepiej jest zainwestować w profesjonalne wybielanie i mieć pewność że później będzie wszystko ok z naszymi zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala lalunia
Polecam bardzo pastę blend-a-med white with Pearl ! Naprawdę działa a kosztuje ok 16 zł więc w miarę niedrogo. U mnie działa,efekt super, ale to tez zależy od kości, ja mam białe zęby ale dzięki tej paście stały się jeszcze bielsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały fjut
a ja wam polecam zzebyscie robily paly i spijaly soczek z kutasa a efekt bedziecie mialy murowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×