Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość coke addict
ja wlasnie jestem w tarkcie drugiej sesji i na razie jest ok. usnelam w trakcie pierwszej i obudzil mnie przerazliwy bol. to bylo po ok. 2,5h od nalozenia. natychmiast wyjelam wkaldki i umylam zeby pasta na nadwrazliwosc.zastanawia mnie jedno - kazdy dostaje inne zalecenia odnosnie dlugosci noszenia wkladek z zelem. ja mialam nosic codziennie przez 14 dni, przez 1-3 godziny. dentysta nic nie wspominal o nocy itp. dostalam zel 15% i zaplacilam $300. ale widze, ze troche przeplacilam... kosztow zdejmowania kamienia i innych tam nie licze, bo na szczescie pokrylo mi je ubezpieczenie dentystyczne. nic to, nastepnym razem zakupie skrzykawki w necie. wspominaliscie o strzykawkach EZ? co to jest? martwi mnie jedno.... 3 tygodnie bez coca-coli... nie pijam kawy, herbaty niewiele, nie przepadam za czerwonym winem i nie pale.. ale cola... niestety uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooooł jeach
mi to zawsze po nocy żółkną zęby a tak to w dzień nie narzekam ale czym najlepiej i bez niszczenia szkliwa wybielać zęby????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketrinas
Hej!!! Przedewszystkim gdy chcemy mieć zdrowe i biale ząbki to musimy o nie dbać od bycia jeszcze dzieckiem. Jak się nie chciało szorować ząbków to teraz mamy takie efekty... i nawet internet nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia17
Hej...wie ktos jak wybielic zeby????albo przynajmnije pozbyc sie bolu zeba na dole....bol promieniuje od dziasla...bylam u dentysty w niedziele na pogotowiu i kazala i plukac zeby plynem dentystycznym ale to nic nie pomaga:(:(pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybielajcie kwaskiem cytrynowym, ani żadną sodą, bo to prawie w ogóle nie pomoże, ale bardzo zaszkodzi, no ludzie! kwasek cytrynowy może spowodować próchnicę i właśnie na odwrót - dziwny kolor na zębach (oczywiście długotrwałe stosowanie), a soda występuje w każdej paście do zębów, więc nie widzę sensu stosowania jej... tylko niszczycie szkliwo, a co z tego, że jest bakteriobójcza, jak szkliwo jest jeszcze bardziej podatne po tym na przebarwienia...? Odradzam, odradzam... Słyszałam coś natomiast o żuciu goździków, to wpływa chyba i na zapach i na wybielanie... osobiście jestem też za plastrami :p polecam o tym wszystkim poczytać, co powiedziałam,żeby się nie przeliczyć. Tak samo wykluczyć sól kuchenną i węgiel. ABSOLUTNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ból zęba, może płukanki wodą z solą? Moja mama miała coś podobnego, wdarło się do zęba jakieś zakażenie i może u Ciebie jest podobnie. Płukała wodą z solą i stosowała jeszcze jakieś tam tabletki, o które radzę raczej zabytać lekarza lub pójść do innego dentysty. Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i pomogło :) a radzę pójść w sprawie tego jak najprędzej, jej przez to bardzo puchła cała ta strona z tym zębem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morphinum
A ja wlasnie jestem w 40 minucie wybielania opalascence.. Jakis czas temu zafundowalam sobie nakladki.. koszt jakies 250 zl.. za pare. Strzykawki kupilam w sklepie stomatologicznym.. a teraz na allegro.. Moja przyjaciolka jets stomatologiem, polecila mi ten srodek.. i powiedziala co i jak.. Jestem juz po jednej kuracji.. Nosilam nakladki z zelem 15% na noc.. przez 3 nocki.. Faktycznie bol zebow, nadwrazliowsc.. paskudna.. A teraz mam zel 35%.. ! Juz mnie dziasla poobolewaja.. Ale jeszcze z godzinke i na dzis koniec! A jak radzicie sobie z bialym nalotem na dziaslach po wybielaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroniczkaP
Witamm;) Chciałabym spytac gdzie można kupić tą paste : opalescence? ... :/ ;D Jak ktos mi odpowie to z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakaa16
soda myjcie naprawde pomaga:D soda soda !!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lossuperktos
aby nie miec białych nalotów na dziasłach wystarczy po prostu usunac z nich zel który wypłynał z nakładek , (jeśli tak sie stało to nalot schodzi sam po jakims czasie bez obaw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Bialą Perłę
Jak w temacie polecam Biała Perłę zestaw zawiera 2 tubki żelu wybielającego i 3 nakładki silikonowe, które się dopasowuje do swojej szczęki polecam, bo wypróbowałam i jestem szczęśliwą posiadaczka bialego uśmiechu, a koszt niewielki bo ok 50,00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLS
Ja polecam ocet. Najepiej wziąść ocet do buzi i trzymac przez 45 min potem niech cie ktoś uderzy, patrzysz a tu ząbkow nie ma i przebarwien tez nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabdent
Witam, Goraco zapraszamy do skorzystania z promocji na wybielanie zębów w gabinecie amerykanskim systemem BEYOND w nowym gabinecie stomatologicznym FABDENT. Cena w gabinecie 1000zł. Cena PROMOCYJNA 800zł. 20% Rabatu UWAGA! Jednoczesnie oferujemy pakiet plus (pełne czyszczenie zębów - usunięcie kamienia + piaskowanie + wybielanie zębów systemem BEYOND)! Cena w gabinecie za pakiet plus 1200zł.Cena promocyjna 900zł. 25% Rabatu Oferta jest ważna do 28.02.2009 Aby sie umowic na wizyte prosimy o kontakt na numer 508 222 111 lub (22) 401 12 12 Wiecej informacji o gabinecie na stronie www.fabdent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Ja tam zaczełam wybielanie żelem opalescence. założyłam nakładki na noc i po 1 urzyciu widzę różnicę:) wybielam żelem 35% i kupiłam 4 strzykawki za 55 zł. Minusem jest to ze strasznie bolą mnie zęby i narazie robie przerwę . mam nadzieje ze do wieczora ból zniknie bo nakładki miałam dziś w nocy :) bo dopiero wczoraj kupiłam strzykawki z żelem. :) no ale efekty naprawde są i za tą cene się opłaca, ale ten ból............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01lindseyxxx
tak wlasnie slyszalam ze soda oczyszczona ale naprawde dziala chociaz rysuje szkliwo i sie zeby szybko niszcza :) i w ogole to slyszalam o wodzie utlenionej ktora rowniez dziala bo probowalam kilka razy ale teraz po prostu myje regularnie zeby zwykla pasta i mam ladne zabki biale pozdro nie niszczcie zebow jakimis chemiami myjcie zeby po prostu :P:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka15722
a biala perla to zel czy pasta? wie ktos? co jest lepsz?e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja wczoraj odebrałam moje odlewy i żel opalescence 20% od dentysty, dałam 500zł. Pierwszą noc mam już za sobą, ale powiem szczerze że jak dla mnie to straszny dyskomfort te nakładki. Od żelu bolało mnie trochę dziąsło wieczorem, ale za to w nocy obudziłam się z takim bólem zęba, że myślałam że się za przeproszeniem zesram. Dzisiaj też mam zęby wrażliwe, trochę pobolewają, ale efekty już widać i nie mogę sobie wyobrazić mojego uśmiechu po wykorzystaniu jeszcze trzech strzykawek żelu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riczi21
Wybielić laserowo jak masz hajs u stomatologa ja zapłacilem 1200 tylko musisz mieć wszystkie zęby zdrowe bądź poleczone wcześniej najlepiej by było :) i jestem zadowolony :P na 2 razy rozłożyłem koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialenka23
Ja wczoraj odebralam swoje szyny i zestaw 4 strzykawek 20%opalescence. Za sciaganie kamienia plus owy zestaw zaplacilam 700zl. nie bede sie teraz rozwodzic czy przeplacilam czy nie...W kazdym razie zeby mnie tak dzis bola ze nie mam juz siły...w nocy mialam nakładki tylko 2h bo nie moglam po prostu wytrzymac, a gdzie tu zasnąć?koszmar, moze mam tak wrazliwe zeby, nie wiem, przede wszystkim jedynki i dwójki...cale szczescie ze mam naturalnie biale zeby i to tylko moja kolejna chec ulepszenia swego wygladu;) bo narazie robie przerwe, nie moge nawet oddychac przez buzie bo od razu mam taki ból ze za przeproszeniem mozna sie zesrac ;0) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eza1
kupcie sobie żel na nadwrażliwość OZ naprawdę pomaga. po pierwszej nocy tak mnie ząbki napi......lały, że pobiegłam szybciutko do sklepu dentystycznego z szyną w kieszeni i kupiłam strzykawkę (14zł). Jeszcze w sklepie nawaliłam żelu w szynę i odrazu poczułam ulgę a po 2 godzinach ból minimalny, chodziłam z szyną jeszcze kilka godzin i przeszło. w sumie miałam żel ok 6 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja również wybielałam sobie zęby jakieś 2 lata temu. Wybrałam się do dentysty, który zrobił mi odlew (potrzebny do wyrobu nakładek na zęby w które aplikuje się żel) i po pewnym czasie otrzymałam zestaw strzykawek z żelem opalescence. Już po 2 nocach z nakładkami na zębach widziałam mega efekt! Po mniej wiecej 3 nocy zaczęłam odczuwać małą nadwrażliwość, wiec przerwałam wybielanie na kilka dni po czym wróciłam i znów kilka nocy spałam z żelem. W sumie wybielałam zęby może 5 razy, a efekt utrzymuje mi się do dnia dzisiejszego i każdy podziwia moje białe zęby. Nie widzę żeby żółkły czy były bardziej wrażliwe, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam każdemu ~! Oczywiście trzeba mieć zdrowe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakula
ktos zupełnie na początku wspomniał że można żel i nakładki samemu kupić bez koniecznosci robienia odlewow u dentysty. szulakam np na allegro i jest wszystko ale oferowane nakładki mają już żel. Tu moje pytania. Czy trzeba kupowac dodatkowo zel w strzykawkach czy moze to co jest w nakładkach wystarczy? Czy nakładki są wielorazowego użytku tzn. np po użyciu nakladki już z żelem nastepnego dnia moge do tego samego nalozyc zel ze strzykawki? Zainteresowała mnie metoda wybielania i wasze zadowolenie z niej. Moje zęby sa raczej zdrowe i moze z natury sa bardziej kremowe ale mysle ze troche daloby sie je wybielic. Bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka123
Ja dziś kupiłam sobie Paski wybielające i właśnie w nich siedze już ok 15 min jeszcze drugie tyle i zobaczymy czy jest jakaś róznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprz i waniliaaa
Napisz, czy widzisz jakieś efekty, bo ja też czaję się na te paski, ale moja dentystka powiedziała mi,że to pic na wodę. Ciekawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka123
Dentyści napewno tak mówią aby namówic do wybielanaia u nich w klinikach... Ja jak bylam po moje paski to byla ostatnia sztuka do tego ja wygrzebałam wiec widac ze je kupuja ludzie je...zreszta sama sie przekonam bo 65 złoty juz poleciało do kasy w rossmanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka123
No już jestem po 1 pasku jak narzie róznicy nie widze ;] no odezwe się jak kuracja się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota34
ja dzis odebrałam zel opalescence 20 detystka powiedziala mi ze mam noscic wdzien co jest lepsze w dzien czy wnocy a co z kawa wcale pic niemozna czy tylko jak mam nakładke na zebach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica Biel
Używam nakładki z żelem Opalescence na noc, przy czym wybielam tylko martwego zęba. Cała "kuracja" zajmuje mi 5-7 nocy, co ok 2-3 miesiące ją powtarzam, bo martwe zęby mają to do siebie, że znów ciemnieją - niestety... Ogólnie w czasie wybielania tym żelem radziłabym unikać ciemnych napojów i potraw. Choćby przez te kilka dni, przynajmniej ja tak robię żeby nie niwelować efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×