Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rogacz pospolity

moja żona ma dziecko z innym mężczyzną...

Polecane posty

Gość rogacz pospolity

niestety... taka brutalna prawda. jestem rogaczem w najobrzydliwszej tego formie. moja zona ma dziecko z innym facetem... jeszcze nikt mnie tak nie upokorzyl i nie zdolowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guanabana
głowa do góry tamten na pewno ma krótszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
niestety, bedzie musiala spadac do tamtego bo ja nie wyobrazam sobie wychowywania cudzego dziecka i zeby dziecko wychowywalo sie bez biologicznego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz problem kolego
bo w myśl prawa to mąż kobiety , która spodziewa się dziecka jest ojcem tego dziecka:O ale masz tylko pół roku od narodzin lub faktu, że twoja żona jest w ciąży(tutaj musisz zapytac prawnika bo to ważne ktory termin ciebie obowiązuje) możesz do sądu wystąpic o nie uznanie tego dziecka. Po badanich DNA i zeznaniach wszytko się wyjasni na twoją korzyść. Tylko nie czekaj za długo bo bedziesz bulił na obcego dzieciaka:O a alimenty nie są małe w dzisiajeszych czasach:P wal chłopie do sądu uduwadniaj, że to nie ty spłodzileś tego dzieciaka i bierz rozwód po cholerę ci taka baba co sie gzi z kim popadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes tego pewny
w 100 % ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedz Rogi
on wie kochas ze bedzie ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie przecież to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w końcu prowokacja czy nie????????????????????? ale koro żonaci mają dzieci z nie żonami bo z kochankami to hipotetycznie taka sytuacja tez może mieć miejsce no nie????????? a gdyby to była prawda , to będąc jej mężem zażądałabym rozwodu i nie uznałabym tego dziecka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne zasady
mój mąż powiedział, że wychowałby i kochałby jak swe własne. Co innego byłoby w stosunku do mnie, ale jeśli kochałby mnie tak mocno , to i przebaczyłby. Na szczeście to tylko zwykłe hipotezy. Zanim coś zrobisz - pomyśl sto razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnij ją w dupę aż podskoczy
i wywal z domu ścierwo takie!!!!!!!!!!!!!! i bierz rozwód!! dobrze ci radzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo - cadillac
spoko. przecież wszystkie dzieci sa nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogła to byc
po prostu chwila zapomnienia ... tak w zyciu bywa, ale to w ogóle nie znaczy, że zona ciebie nie kocha. Myslę, że gdyby ciebie nie kochala na pewno by nie była z tobą. No ale co ty zrobisz to twoja sprawa i twoje zycie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
nie, to nie prowokacja. dlaczego wszystkie kobiety i zagorzale feministki mysla ze plec zenska jest swieta i ma aureolke? ja juz wiem, ze tak nie jest!!! z tym prawem o ilus tam miesiacach to wiem. ale z tym akurat nie bedzie problemu. przyszly tatus chce jak najszybciej poslubic moja obecna zone a ta sie chce jak najszybciej z mna rozwiesc. po 4 latach malzenstwa, w tym pol roku zdradzania mnie. a mowi sie, ze faceci to dranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej L.
kopnij szmate w dupe i niech sie wynosi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że che od Ciebie odejść i on chce ją poślubić i tak radziłbym się zabezpieczyć przed ewentualnym wyłudzeniem alimentów od Ciebie jako kolejnego dogodnego źródła dofinansowania. Skoro jej sumienie pozwalało Tobie przyprawić rogi (a nie wcześniej sprawę postawić jasno i rozwieść się) to pomyśl czy do czegoś jeszcze nie jest zdolna. Radzę się tym zainteresować a nie olewać, bo a nuż jeszcze potwierdzisz jeden z ewentualnych powodów dla którego Ciebie zostawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
latwo powiedziec. kopnij w dupe kobiete, z ktora jest sie 10 lat i 4 lata po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dobrze wam tak
zawsze to wy dawaliście nam w kość.. teraz choć jedna zrobiła Ciebie w HUJA :-p - A moze byłeś beznadziejnym mężem skoro postanowiła Cie zdradzać - może nie dbałeś o nią - może tamten facet ją wreszcie docenił - a może to Ty przestałeś o siebie dbać i stałeś się dla niej niatrakcyjny - może jestes łózkowym egoistą, albo kiepski w łóżku Może po prostu sobie na to zasłuzyłeś!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
o to, ze bede ewentualnym zrodlem dofinansowania dziecka sie nie martwie. mam 3 znajomych prawnikow od prawa rodzinnego wiec z nimi pogadam co i jak w razie czego. nigdy nie myslalem, ze bede musial z nimi gadac na taki temat w odniesieniu do samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
zamknij sie glupia babo, do tego feministko. to, ze inni faceci zdradzaja swoje kobiety na prawo i lewno nie znaczy, ze ja mam za to placic. a w moim byciu mezem nie mam sobie nic do zarzucenia. poza tym jak juz klniesz to chociaz uwazaj na ortografie bo wychodzisz na jeszcze wiekszego paca.a pisze sie CHuja a nie Huja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i córko
A dobrze wam tak --> czy ty w ogole myslisz?! to nie tylko zdrada, to ku...stwo z najwyzszej polki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dzieje się
bez przyczyny, a kobieta która zdradza po 4 latach małżeństwa (w sumie to króciutki staż) musi miec konkretne przyczyny ! Pogódź się z tym ze nie sprawdziłeś się w roli męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dobrze wam tak
buaaaahhhaaa.. jesteś żałosny!!! Facet, który na kobiecym forum, żali się że go kobieta wyCHujała hehe i na co liczysz..? na wsparcie podobnych do Ciebie..? I oczywiście nic nie masz sobie do zarzucenia, po prostu chodzący ideał, IDEALNY MĄ Ż :-P i w dodatku jaki elokwentny.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dzieje się
Niesłychane że wy faceci nigdy nie macie sobie nic do zarzucenia ! Boki można zrywać. A skoro jesteś taki chamski jak w stosunku do jednej z kobiet, która się tu wypowiedziała to nie dziwię się ze zona wolała innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TU SIĘ ZGADZAM
musiałeś być do dupy mężem skoro wolała mieć dziecko z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progacz pospolity
chamski jestem w stosunku do tych, ktorzy nie znjac mnie od razu wydaja na mnie wyrok i mnie oceniaja. a to, ze jestem bez zarzutu napisalem specjalnie, bo wiedzialem, ze zaraz doezwie sie taka, co to sama jest bez zarzutu. dlatego tez zalozylem ten temat - zebyscie wiedzialy, ze nie jestescie swiete, przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że ta osoba co tu się wypowiada i pochwala zachowanie żony, jest za tego typu praktykami. Szczere gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdziele
jest chamski bo ona go zaatakowala, tak trudno to zauwazyc? a poza tym co za zjebane generalizowanie, tak samo sa swinie wsrod kobiet jak i mezczyzn, a ciebie rogacz to mi zal:( to musi byc chujowe uczucie dowiedziec sie po takim czasie ze sie bylo oszukiwanym, a przed baba sie zabezpieczaj bo moze rzeczywiscie moze od ciebie alimenty ciagnac w przyszlosci, dobrze chociaz ze sie przyznala, choc pewnie dlatego ze sytuacja sprzyja, szybko sie z nia rozwiedz poki jest w ciazy jeszcze, potem moze robic problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie dzieje się
Wcale nie uważawm że jestem /jesteśmy bez zarzutu. I nie twierdze że kobiety są święte. Tu wychodzą chyba jakieś twoje stereotypy myślowe albo strach własnie przed tym, żeby ktoś nie zarzucił ci że to Twoja wina. Rozumiem że dla mężczyzny (zresztą dla kobiety też) taka sytuacja jest okropna, że czujesz sie upokorzony i oszukany ale nie powinieneś chyba zwalać całej winy na żonę. Spróbuj spojrzec na siebie obiektywnie, odpowiedziec sobie na pytanie, dlaczego ona wolała miec dziecko z innyma nie z Tobą, swoim mężem. Ktoś napisał że zachowanie Twojej żony to kurestwo, ale przeciez byliście ze sobą 10 lat - to bardzo dużo. Jeśli ona była Ci przez ten czas wierna to co takiego sie stało że teraz ma dziecko z innym. Wina rzadko kiedy lezy po jednej stronie a dla kobiety decyzja o dziecku jest jedną z najważniejszych w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna przyczyna to to że
ją dupa swędziała i dawała ją komu popadło :D:D kolego wiej od tej szmaty :P wywal z domu na pysk, rozwiedz się i nieuznawaj tego bachora złóż wniosek do sądu o zaprzeczenie ojcostwa bo będziesz bulił za jej puszczanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz pospolity
ja takze rozumiem, ze wypowiadajace sie panie, ktore twierdza ze moja zona miala racje zdradzajac mnie (kiedy to zaczynalismy budowe domu i staranie sie o dziecko) same popieraja takie praktyki lub co wiecej - uskuteczniaja je. gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×