Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ale mi sie zachcialo waty cukrowej.. :/ mmmmm az w wyobrazni czuje je zapach i smak. czy wam tez wyostrzyly sie zmysly? ja mam wrazenie, ze wyrazniej widze i czuje zapachy-czasem smieje sie, ze jestem jak pies mysliwski ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie złożyłam u męża zamówienie na chińszczyznę. Już do mnie jedzie...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
ja z mężusiem mieliśmy się jutro zachaczyć o wyjazd nad morze z moimi rodzicami - a tu również klapa. :( mam takie nudności że nie moę kilku przystanków autobusem przejechać a co dopiero wyjazd autem nad morze... a tak się nastawiłam na ten wypad. trzeba będzie zorganizować jakiś fajny domowy weekend:). pozdrawiam gorąco wszystkie przyszłe i obecne mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhaha
witajcie, od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko - nic nam z tego nie wyszło, od 3 miesiący leczę się u gin, zażywałam Clostilbegyt .... niewiem co się dzieje, czy to dobry objaw? termin @ jest na przyszły tydzień, a mi brzucho wzdyma, kłuje "seriami" no i te upławy ... dużo tego (nie potrafie określić konsystencji, bez zapachu) temperatura utrzymuje się 37,5 - pytam was jako że doświadczone z was kobiety :) - czy to może być to? a może coś złego się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
w sumie to proponuję zbadać krew na beta-HCG. jak zrobisz w poniedziałek to wynik będzie już na 100% pewny. bo z objawami w tak wczesnym okresie ciąży jest bardzo różnie. mimo to trzymam kciuki i gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
moje helikopterki juz minęły - ostatnie dwie noce przespane moe 2 h - ostatnia 6 h i jestem jak nowo narodzona, wiecie zmartwiłąm sie tymi piersiami - maja rosnac do 16 tyg? boże ja osiagnę rozmiary Pamelki :0 właśni dzisiaj wyruszam na poszukiwanie mięciutkiego i w ygodnago stanika - D i niech już nie rośnie !!!! bo jak bęzie tak dalej to próbując spać na brzychu ( tyłozgiecie ) to nie tylko na piłce z pupą do góry , ale na tych balonach majtając rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, jest tu kto ;) Uhaha, ja bralam clostilbegyt i tez mi wydymalo brzuch, wygladalam jakbym byla w ciazy :/ ja bym Ci radzila poczekac i zrobic test ciazowy w domciu, na spokojnie i bez nerwow ale nie wczesniej niz tuz przed @. ja pierwszy test robilam 15 sier i wyszedl negatywnie, za to 19 sier-czyli w dniu spodziewanej@ zobaczylam 2 kreski :) Zycze powodzenia i 3mam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ze stycznia
Eveline - Co do wzrostu piersi to mogę was zapewnić, że rosną po 16 tygdoniu i nie odoągają docelowego rozmiaru do 16 tygodnia :o Ale bzdura :o Ja jestem prawie w 20 tc i one ciągle rosną :o Już mam E :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
dziewczyny!!! znowu cos mnie zakluwa w brzuchu. niezbyt czesto i niemocno ale jednak. do lekarza ide dopiero w czwartek. Otuchyyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYKA
ja równiez brałam clostylbegyt i równiez dostałam brzuszek jednak lekarka wymieniła mi go niebawem na luteinę, która biorę do tej pory, a jestem w 7/8 tygodniu ciąży, ale brzuszek mi pozostał. A co do buli w dole brzucha to monika79 nie martw sie mnie tez łapały skurcze a moja pani gin powiedziała że to noramlne a takie kłucie sygnalizuje wzrost macicy i to jest normalne w pierwszym trymestrze ciąży.Więc głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYKA
UHAHA myśmy z mężem starali sie o dziecko od 6 - 7 miesiecy również brałam clostylbegyt ale to nic mie pomogło. Zmienilam panią gin a ona wykryła u mnie PCOS czyli policystyczne jajniki. Skierowała mnie w styczniu tego roku na laparoskopię. Dzisiaj jestem na przełomie 7/8 tc i dzidzia miewa sie dobrze mając 20mm wzrostu. Ja tez biorąc clostylbegyt często miałam kłucie w podbrzuszu i niewielkie upławy, ale ciąży nie było mam nadzieje, że u Ciebie bedzie inaczej, bo wiem jak to jest czekac na ta wspaniałą wiadomość. Trzymam kciuki, niech Wam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affffka
asienka1981 a ja tez z olkusza:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYKA
Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 sarita...........Iza..............Bydgoszcz...........24........17.04.2007 krzyka..........Kasia............Lublin................28.........03.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Krzyka - dziekuje za pocieszenie. musze sie przyznac ze juz kiedys ktos mi mowil ze takie skurcze i klucia wystepuja na poczatku ale nigdy slow otuchy nie za wiele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna wcale mnie nie pocieszylas... :/ A mowisz,ze teraz masz juz E,a jakie mialas przed ciaza? Ja tak wyczytalam w kasiazecce od lekarza,ze do 16 ale nie moglam uwierzyc,dlatego pytalam tutaj :) Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mnie tak piersi nie rosną. Owszem są bardziej nabrzmiałe ale nic poza tym. Brzucha też nie mam. Czasami wydaje mi się nawet że jestem bardziej płaska niż wcześniej. Ale może dlatego że jak na razie to chudnę (2 kg). Ja dzisiaj kończę 9 tc. W czwartek idę do gin i pewnie wtedy założy mi książeczkę ciąży. Nadal walczę z bólami pleców (krzyży), muszę podkładać sobie poduszki po plecy i z bólem gardła. Jutro wybieram się do lekarza żeby to obejrzał,bo mąż twierdzi że mam ropne naloty. Mam nadzieję że obędzie się bez antybiotyków. I nadal nie mam na nic ochoty, ani na jedzenie ani na picie. Zmuszam się do zjedzenia czegokolwiek. Całe szczęście że nie wymiotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzieleeeeeeeeee dokucza mi bol brzucha , takie klucie w prawym boku niee wiem co mi jest , wizyte mam dopiero 18 echhh a wy jak mamuski sie czujecieee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) termin mam na 25 kwietnia moje samopoczucie-brak apetytu,ból zolądka,mdłosci,czasem budze sie w srodku nocy i nie moge zasnac. Nie mozemy sie przejmowac,wszysstko musi byc ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Właśnie nadrobiłam zaległości z wekendu w czytaniu. U mnie cały czas samopoczucie ok tylko czasami martwie się tymi bólami brzucha, ale z tego co piszecie to normalny objaw w początkach więc staram się nie zaprzątać sobie tym głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
ja tez czuje sie w miare ok. tylko te klucia - raz po bokach raz na srodku- ehhhhhhhhh!!! no i chyba wkrotce dowiem sie co to jest zgaga. nigdy nie mialam a teraz cos mnie czasem zaczyna podrapywac w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
dziewczyny potrzebuje rady. w srofe zaczynam 8 tc a w czwartek mam miec robione usg. jedno juz mialam w 4 tc. czy to nie za czesto? czy powinnam sobie na razie darowac? z drugiej strony chcialabym wiedziec czy wszystko jest ok. w 8 tc to chyba jeszcze bedzie dopochwowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
USG - w tym czasie jestważne - stwierdzenie czy z dzieckiem jest oki - ma bijace serduszko i w jakim rytmie moje ma 140/ na min - jak z podręcznika skonsultuj swoje obawy z lekarzem czy nie chcesz poczekać na ok 14 tydzień - wtedy bada sie przeziernośc karkową - ja ise wybieram na drugie badanie własnie wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
dzieki nikolla. wybiore sie do niego i pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janika78
Cześć Dziewczyny, Wyliczyłam sobie termin na 27 kwietnia, ale u lekarza jeszcze nie byłam, bo słyszałam, że za wcześnie to nie ma sensu. Kiedy Wy poszłyście na pierwszą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia78
czesc wszystkim! gratulacje dla was wszystkich! janika, ja mam też termin wg moich obliczeń na 27 kwietnia. Byłam u lekarza tydzień temu, ale mnie nie badał, bo powiedział, że to za wcześnie i nie będzie mnie stresował. Umówił mnie na 1 września, już nie mogę się doczekać tego piątku:-) Całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika ja wyliczyłam sobie termin na 18.04. Byłam u lekarza na poczatku szóstego tygodnia i to było za wcześnie. Kazał mi przyjść za dwa tygodnie. To będzie 7tc+2dni. Ale myślę że 6 pełnych tygodni wystarczy, żeby było widać. I włąsnie sie dzis zastanawiam nad ginem. Kazał mi przyjść 31.08. Ale ja na czwartek mam też umówionego dentystę, więc stresu trochę dużo. Dodatkowo w czwartek w nocy wyjeżdżamy na małe wakacje. I chciałabym wcześniej wiedzieć, czy wszystko ok. A nie tak na ostatnią chwilę. A czuję sie okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SIe kochane czujecie? ja zadnych nudnosci niczegooooo..... jakbym wogole nie byla w ciazy przez osttanie dwa dni strasznie sie denerwowalam wybuchalam krzyczem pozniej dlugiiiii placzz wizyte mam 18 wrzesnia juz nie moge sie doczekac , mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze , martwiee siee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janika78
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi - wobec tego rzeczywiście się nie będę spieszyć, bo mnie odeśle z kwitkiem ;) 21 nie denerwuj się, ja też nie mam żadnych objawów ciąży, poza tym, że jestem ciągle w świetnym humorze - bardzo fajny objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od kilku dni nie mam specjalnie objawow.Dobry humor mam ale ogolnie to wszystko mnie denerwuje...Latwo mnie wyprowadzaja drobiazgi z rownowagi a z natury jestem baaardzo spokojna osoba(ja sie nawet nie potrafie klocic porzadnie i krzyczec).Od jakichs 2 dni mam ochote doslownie wytluc wszystkich dookola, w pracy kazdy klient to jak wrog.Nie wiem co sie ze mna dzieje!!! Mam dosyc tego.Boje sie,ze niedlugo stane sie jakas straszna jedza.. Czy ma ktoras z was podobnie,czy to tylko ja fiksuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×