Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

KOrzystajac z okazji-wpisalam sie ja...kurrrcze ale jestem szczesliwa ;)))) Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek witaj ❤️ Trzymamy kciuki bardzo moooocnooo!!!! Wiecie co? Wczoraj byłam u koleżanki, która wie o dzidziusiu i moim apetycie. Miała taki fajny barszczyk z czerwonych buraczków z ziemniaczkami. Chciała mnie poczęstować, akle na samą myśl o jedzeniu zaczęło się dziać to co zawsze. Powiedziała jednak że w moim stanie to wskazane. Zjadłami było pyszne! I bardzo dobrze się po tym czułam już do końca dnia. Może tojest jakieś lekartwo? Może warto spróbowac. Ja dziś gouję u siebie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciagle jestem glodna...kupilam sobie ksiazke dieta przyszlej matki :) brzmi super, prawda? (ekscytuje sie tak bardzo bo dluugo oczekiwalismy tej ciazy i jest mi w nia nadal ciezko uwierzyc)... ale prawda jest taka, ze od czytania co mozna a czego nie-wszystko mi sie kreci i robie sie bardziej glodna ;p czy Wy tez biegacie do ubikacji co 2godziny? i jaki macie sposob na bolace piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotia
To ja tez sie wpisuje. Dzis czuje sie okropnie nudnosci takie ze nie moge sie w pracy skupic, zaraz ide na lunch ale jakos nie mam w ogole ochoty na nic. Slaby dzien Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia-i pic :) ciagle chce mi sie pic, moze dlatego tak biegam do wc, czekam na sposob na bolace piersi bo z dnia na dzien jest coraz gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piersi cały czas trochę bolą ale nie jest to bardzo uciążliewe ale jeśli Ci to bardzo przeszkadza to może gin coś na to poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie wpisuje i mam nadzieje,ze tym razem nie znikne... Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Kasiulek123...Kasia...............W-wa...............26........30.04.2007 gotia...........Goska.............Cypr.................28.........01.04.2007 eveline23......Ewa.............Gdansk................23........21.04.2007 :) Barszczyk? ale bym sobie barszczyku zjadla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ból piersi chyba nie bardzo jest jakiś sposób. Po prostu trzeba przetrzymac A o barszczyku juz marzę.... hmmm... i doczekać się nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
od wczorajszego południa i tej nieszczęsnej papryczki mam notoryczne mdłości :( cała noc nie spałam - nie mogę zamknac oczu-- wszystko mi wiruje ! jestem wykończona ~!!! czy na to cos pomaga? czy jak sprowokuje wymioty to ulzy mi ? choć na krótko? sama już nie wiem mam tak serdecznie dosć !!!! poryczalabym się ale nie mam siły. jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
na ból piersi - chłodne kompresy ~!!!!- z oczywistych powodów łatwiej o to w domu mnie bolały juz od ok 10 dnia po zapłodnieniu - byłąm zdziwiona bo nie myslałam o ciązy - a obwiniałam sie o to ze przytyłąm i pewnie się powiększają ;P He he przestały jak na razie około 7 tyg - a bolałt tak ze unikałam schodów ,biegania, podnoszenia rąk - byłąm sztywna jak ząbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx i tiki żądam abyście do nas też zaglądały regularnie ;) :p Bo ostatnio nas tam mało i sama tam siedzę bardzo często :( Ja się tak nie bawię wszystkie się poprzenosiłyście a ja cio????? Chyba założęnowy temat \"dzidzi może za dwa lata\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flowerska
Ja juz nie wiem co jesc Dopadlo mnie i od dwoch dni sie nasila, mdlosci, uczucie pelnego zoladka, tez ciezkie noce. Nie umiem sie chyba zmusic zeby zwymiotowac. Ale jak tak dalej pojdzie to tez oszaleje. Najgorsza jest kazda wizyta w kuchni, bo cos przegryzc trzeba, bo inaczej jeszcze gorzej mnie muli. Na nic nie mam ochoty a najbardziej na szykowanie czegokolwiek. To troche tak jakbym miala grype i non stop bolalo mnie w gardle, ale tak inaczej. Mam dosc.. A jeszcze siedze od poniedzialku w domu, bo tak chcialam, wreszcie odpoczac, spokojnie cos w domku porobic, a teraz juz mi zbrzydlo. Nikolla, musimy byc twarde. To podobno znak ze z dzidzia wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
ja jestem w takiej desperacji ze gdybum wiedziała ze może mi to pomóc to sobie bym wsadziła szczotke do butelek buuuuuuuuuuuu ostatni raz wymiotowałm w głębokim dzieciństwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) mnie tez bardzo bolą piersi od około drugiego tygodnia chyba. apetyt mam kosmiczny - juz przytyłam sporo - margolci i kasiulek nie jestescie same, mi wlasnie jak mam mdłosci robi sie leżej jak cos przegryze, wiecie co ostatnio wcinałam, zimną kiełbase z lodówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
mi gin powiedział ze by nie jeść surowego mięsa ,wedzonych ryb i kiełbasy taż -- moze sobie ją podsmazaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiełbasa nie jest surowa tylko zawsze pażona przecież, a ta akurat jeszcze była wędzona, kobietki nie przesadzajmy. pozatym akurat na taką miałam wtedy ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jem to na co akurat mam ochotę, zamierzam oczywiście wystrzegać się surowego mięsa a tak poza tym to nie słyszałam żeby coś mogło zaszkodzić. Ja już jestem po obiadku, jak powiedziałam o barczszyku tak pobiegłam na zakupy po buraczki i ugotowałam ten barszczyk. Naprawdę pyszny i do tego podobno zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zauwazyłam,że po poczytaniu sobie tego topicu, zawsze poprawia mi sie humor. A z tym jest raz tak raz siak. tiki-tak serdecznie sie usmiałam czytając o kiełbasie, a to dlatego,że sama tez tak robie;) ;) ;) A co do mozliwości lub zakazu jedzenia czego kolwiek. Nie można dac sie zwariowac. Ja staram sie jesc wszystko(oprócz surowego mięsa),o ile to co wogóle jem mozna nazwac jedzeniem . margolcia1 , narobiłas mi smaka z tym barszczykiem, ale sprawa u mnie jest taka ,ze tego zwyczajnego barszczu po prostu nie cierpie. Ale za to na Wigilie tesciowa robi barszcz czerwony na cebulce z grzybkami, poczekam..... :) Dzisiaj tesciowa stwierdziła,że jem duzo pikantnych potraw, a według niej zapowiada sie to na chłopca..... Powiedzialam jej,ze nie ważne co bedzie, najwazniejsze ,żeby było zdrowe... I czekam cierpliwie na wizyte u gina, chociaż ból pooperacyjny znowu daje mi sie we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue jeśli smak na pikantne oznacza chłopca to u mnie będzie chłopak ;) jak już mam coś zjeść to najlepiej pikantne i mięsne, do słodkich rzeczy wcale mnie nie ciągnie. Mam nadzieję że szybko przejdą Ci te bóle i będziesz mogła skupić całą uwagę na maleństwie które nosisz w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolcia1: czy stwierdzenie mojej tesciowej o smakach jest prawdziwe, to przekonamy sie w dniu porodu. Własnie w tej chwili stwierdziłam,że nie chce znac płci mojego dziecka,az do rozwiazania. I jeszcze jedno, czego uzywacie jak dopadnie was zgaga ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajciee kwietnioweczki:) kupilam sobie dziss pierwsze ubranie ciazowe: slicznee dresy:::::)dzis mija 8 tydzien i 6 dzien:) jak sie czujecie.....? ja mam sie fantastycznie jutro kupuje krem (tylko jeszcze nie wiem jaki) i zaczynam siee smarowac ugotowalam pyszne leczooo!!!!! ma ktos ochotee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 witaj co jak co ale u mnie leczo odpada, tam jest paryka, którą zazwyczaj lubie, a za którą obecie nie przepadam ;) ale tobie zycze smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lihgt blue ja tez miewam okropna zgage. Z tego powodu jem ostatnio najczesciej ryz z jakimis warzywami i mieskiem ale slabo przyprawione. Czasami pomaga lyk piwa bezalkoholowego...Poza tym mam renie ale slyszalam rozne opinie-jedni mowia,ze mozna,ale nie przesadzac inni,ze nie...Ja do tej pory wzielam dwa razy,na noc,bo juz na prawde nie moglam wytrzymac i zasnac... Aha...czasem arbuz pomaga. Mam nadzieje,ze to przejsciowe objawy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×