Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość nikolla80
nie ma się co czarowac i bezalkoholowe coś ma . aby uzuskać dawkę toksyczną - wg książki to 150 g alkoholu w ciązy-- ile to jest piwa !!!! ale bez żartów -- papierosy nigdy !!! mała lampka czeronego winka od czasu do czasu jak będzie okazja to tak nawet tp małe piwko bezalkohol też jeżeli ma cie to uszczęśliwić . byle z umiarem (ilośc) mnie się zdazyło ukrasć łyczka do tej pory 2 razy ;) za wiekszą ilość zostałabym zbesztana przez lubego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Cześ! Mój lekarz powiedział,że mogę się kochać, ale bez ekscesów :-). Mowiłam mu o bólach podbrzusza i mdłościach, ale stwierdził,że nie ma przeciwskazań. A od kilku dni też mam mdłości w nocy. Nawet wyspać się nie moge:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Aha i siku wstaję ok 2 razy w nocy, wcześniej nigdy nie miałam takich potrzeb:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie drogieeeeeeeeee,przyszle mamuski,, jak samopoczucie.... u mmnie doskonaleeee wlasnie zajadam kiwi popijajac sokiem porzeczkowymm a wy co jadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Ja na nic nie mam ochoty, szczególnie na mięso nie mogę patrzeć. Dość łatwo wchodzą mi warzywa, sałatki i owoce, no i ziemniaki jadam bardzo chetnie, ale wszystko szybko mi się nudzi:-(. Największy problem mam ze śniadaniem, bo nic nie mogę wcisnąć. I numer jeden od jakichś trzech dni to słodka bułka z serem, wcześniej za nimi nie przepadałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYKA
cześć dziewczyny. Mnie również czeka wiosenny poród, wg pani doktor na przełomie marca i kwietnia. Juz nie mogę się doczekać!. Na dzidziusia bowiem czekam juz od ponad roku (miałam policystyczne jajniki i dopiero po laparoskopii udało się). Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZYKA
jeśli chodzi o dolegliwości ciążowe to najbardziej doskwiera mi wstawanie na siusianie w nocy oraz uczucie pełności w żołądku. Mdłości i wymioty sa mi odce i zachcianek tez nie mam, ale wstręt do pomidorów i przetworów pomidorowych oraz słodyczy daje mi się we znaki. A i te skurcze w łydkach cos okropnego. Jakie tabletki przypisal wam lekarz? ja łykam feminatal n, Slow_Mag, Luteinę no i folik oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Cześć KRZYKA witam i garatuluję! Nikogo nie ma więc znów ja zabieram głos:-) Z nocnym siusianiem jak juz pisałam też ma problemy a do tego dochodzą mdłości, budzę się niewyspana i około 13 znówi idę spać. Tyle mam dobrze,że narazie nie pracuje, bo jestem na przedłuzonych wakacjach w Polsce związanych z przygotowaniami do ślubu:-). Z witamin biorę tylko folik, bo lekarz nic mi nie zalecił, a folik poleciła mi bratowa i dziewczyny na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolla80
właśnie mam mdłości - teraz nie myślę o nizcym na obiadek miałam papryczki nadziewane ryzem i chyba one mi ciązą :( a zawsze je lubiłam zauwazyłam że jedzonko jest wolniej trawione - dłuzej mam napełniony żoładek rano kromka razowego chlebka + herbata- po to aby nie mieć ewent mdłości podczas transportu. rozkręcam sie około 10.00 jem ogólnie tak jak wcześniej - oprócz cebuli teraz jej zapach przyprawia mnie o chorobę. aga 25 - ja tylko przyjme pozycje horyzontalną od razu zasypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Ja ostatnoe ze smazoną cebulą miałam dziwny przypadek. Siedziałam sobie przy koputerze, a moja mam robiła obiad w kuchni. Jak poczułam zapach zrobiło mi się korąco, zakręciło mi się w głowie, a potem to już tylko start do toalety. Nie wiedziałam,że to tak dziwnie działa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
ja tez coraz czesciej latam do kibelka. i te paskudne uplawy. dzis zaczelam nosic wkladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz teraz nie wiem czy moge sobie pozwolic na maly seksik z mezem czy nie.... a do gina ide dopiero 18.09. wiec dopiero sie go zapytam???? mam czekac tyle czasu? wplalabym teraz troche sie poprzytulac nim dopadna mnie mdlosci itp... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy pierwszej ciąży smarowałam brzuch taką oliwką w żelu Johnsona i też nie mam rosztepów. Teraz przed zajściem w ciąże miesiąc wczesniej smarowałam już brzuch i okolice takimi kremami zapobiegającymi i ujędrniającymi. Na razie niczym się nie smaruję,a to nawet z tego powodu że nadmiar zapachów mi szkodzi. Poczekam jeszcze trochę,aż mdlości osłabną i wtedy zacznę. Mnie też chce się ciągle spać,ale niestety w ciągu dnia nie mogę sobie na to pozwolić,bo moja 2,5 latka jest zbyt żywa i nie chce ze mną spać :-( Owoce jakoś przechodzą mi przez gardło. Ostatnio zjadam jabłka, gruszki i śliwki. Dzisiaj ugotowałam kompot z papierówek i nawet (o dziwo) udało mi się ggo wypić aż 2,5 szklanki w ciągu dnia. To mój sukces,bo ostatnio wypijam tylko ok. 2 szklanek plynów dziennie. Po prostu nie mogę pić. I tak chodzę i wymyslam...I wiecznie jestem zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Paulka - a jak tam Twoje plecy? mnie nadal pobolewaja od czasu do czasu. Od dwoch dni cos mi sie poprzestawialo i mam straszny apetyt ale pozniej robi mi sie niedobrze :-). jesli nadal tak bedzie bde musiala powsciagnac troche swoje lakomstwo bo za 8 miesiecy sie nie poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaa78
Dziewczyny-a ja nie mam apetytu i mam obniżony nastrój...:( To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , moje gratulacje i pozdrowienia. Wczoraj byłam na USG , jestem w 6 tygodniu ciący, wszystko na razie jest dobrze, słyszałam serduszko dzidzi. Mam taki sam problem jak wy nie mam ochoty na nic do jedzenia od kilku dni. Jem na siłe , często jestem senna ale w nocy nie przespie spokojnie(częst chodzę do wc). Męczy mnie jazda autami , autobusami i wogóle. Ale jestem bardzo szczęsliwa to moje pierwsze dziecko. Dziewczyny nie wiecie co z makijażem w ciązy czy można się trochę podmalować bo mąż mnie straszy że nie powinno się . To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja muszę przyznać że mam większy apetyt niż przed ciążą. Muszę się trochę pilnować z tym co jem by nie przytyć zbyt szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet by mi nie przyszło do głowy że makijaż może być szkodliwy. Przecież kosmetyki do twarzy są raczej delikatne i nie zawierają w sobie toksyn. Ja w każdym razie do tej pory robie make up. Natomiast zawsze malowałam włosy farbą i na czas ciąży zamierzam zamienić ją na szampon koloryzujący. Wprawdzie nie wiem czy farby są szkodliwe dla dziecka ale wydaje mi się że tak bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika79
Mi tez nawet nie przyszlo do g;owy ze makijaz moze byc szkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Paulka nie wiem, jak jest z tym kremem do wybielania. Ja wczoraj byłam u dentysty. Pozbyłam się kamienia i polakierowała mi zęby. Uprzedziłam ją że jestem w ciąży, powiedziała, że zrobi to co będzie mogła. Smarowała mi zęby jakimś żelem ale nie mam pojęcia jakim. Więc za bardzo Ci nie pomogę. Najlepiej jeżeli zapytasz jakiegoś lekarza. Albo gina albo dentystę. albo chociaż farmaceutę w aptece. Ja nadal czuję się źle. Nawet bardzo źle. Źle się czuję też z tego powodu że u mnie w rodzinie nikt nie wie o moim dzidziusiu. Jakos muszę imo tym powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
cześc kwietniowe mamuski! nieśmiało się zapytam czy mogłabym się do was przyłączyć? mam termin na 17 kwietnia. czy któraś z was ma ten sam dzień? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala a dla czego jeszcze nie powiedziałaś? sarita dopisz się do naszej tabelki i witamy serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
hmm... do jakiej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja natomiast od dwoch dni czuje sie tak jakbym w ogole w ciazy nie byla...Zadnych mdlosci,zadnych zachcianek,jem normalnie...Ale nie zapeszam,bo to pewnie tylko przejsciowe. Koala mam podobnie-u mnie tez nikt jeszcze nie wie,nie wiem nawet jak im powiedziec. Uzgodnilismy z moim,ze zaczekamy z tym do wizyty u lekarza po urlopie,czyli dopiero polowa wrzesnia... Co do makijazu nigdy w zyciu nie slyszalam,ze moglby on zaszkodzic w jakikolwiek sposob dziecku...Dlatego tez ja spokojnie stosuje taki jak do tej pory :) Pozdrawiam serdecznie. P.S. Powiedzcie mi co robie zle wpisujac sie do tabelki,ze caly czas z niej znikam??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaa78
Nadal mało jem-dzis tylko danio.... Od mięsa mnie odrzuca...nie mam w ogóle na nic chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu niedobrze. Ostatnio mogę jeść tylko owoce. Nie mam nawet apetytu jeżeli chodzi o moje ulubione potrawy. A jutro rano mam usg. Zobaczymy czy tym razem pan doktor zobaczy zarodek w pęcherzyku. Mam nadzieję i myśłę, że gdyby ciąża się nie rozwijała, nie maiałabym tych wszystkich sensacji żołądkowych.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja dzis mam 33 dc ale juz zrobilam test i BHCG i wychodzi, ze jesem w 2-3 tyg ciazy. obliczono mi termin na 30 kwie wiec zalapuje sie na Wasz topik ;) wczoraj bylam u gina ale nie widzial jeszcze zarodka tylko malenka czarna kropke i powiedzial, ze to moze to ;) wyglad jajnika wskazuje na wczesna ciaze ale potwierdzenie 100% bede miala dopiero na wizycie 6 wrze :) 3majcie plssss kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita oto tabelka. Musisz ją skopiować całą i dopisać. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu nikolla80.......Monika..............Kraków..........26........04.04.2007 hooda..........Ania..................Katowice........29........02.04.2007 Ania75.........Ania..................W-wa.............31.......10.04.2007 Izawik.........Iza...................Poznań.............29.......02.04.2007 flowerska.....Ewa..................Londyn............28........12.04.2007 margolcia1....Beata...............Białystok..........25............?????? monika79.......Monika............Skierniewice......27........12.04.2007 mx2............Ania.................Gdynia.............24.........08.04.2007 aga*25**......Agnieszka........Legnica............25.........06.04.2007 Paulka123....Paulina............Kraków............20.........12.04.2007 maziaaa......Marzena...........Bielsko.............24.......??????? 21.............Monika........Krynica zdroj..........21........02.04.2007 LightBlue......Anka..............Oława..............25..........18.04.2007 koala-79.....Jola...............mazowieckie.........27.........18.04.2007 Doroteczka...Dorota..............Siedlce............24.........21.04.2007 Eveline właśnie z tego samego powodu my czekamy z powedzeniem o dzidziusiu. Chcę mieć potweirdzenie lekarza. Idę za tydzień. Ale po wczorajszym dniu nie wiem, czy nie powiem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×