Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

izawik niestety nie wysłałam, dzisiaj moj net ma zabójcza prędkość, wiec, z ledwą ledwością zaglądam tutaj na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15....1,5........W-wa...............?..............? flowerska....12.04.07......17......4..........Londyn.............?..............? zuzanka14.......13..........17......0...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07.....19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ..... 04.04.07......18......2.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07......20.....-1.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123....11.04.07.......17.............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita..........17.04.07.......17.... 3,5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....04.04.07...... 19. ...+2 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.........04.04.07.......19.....1,5.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.......17.....4........Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Moli............12.04.07........18....+3,5.......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ LightBlue...17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław mika82......03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś justaaaa.....17.04.07......17....2,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel Janika78.....28.04.07......15....1,5........W-wa...............?..............? flowerska...12.04.07.....17.....+4......Londyn.....nie bede wiedziec.....nie mam pomyslu zuzanka14.......13..........17......0...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Ania75.........08.04.07.....19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr aga*25** ..... 04.04.07......18......2.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia izawik.........02.04.07......20.....-1.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela Paulka123....11.04.07.......17.............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia sarita..........17.04.07.......17.... 3,5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza 21..............02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? nikolla80 .....04.04.07...... 19. ...+2 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.........04.04.07.......19.....1,5.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander margolcia1....20.04.07.......17.....4........Białystok....chłopiec...? Doreta.........17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka Wica............29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Moli............12.04.07........18....+3,5.......................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO........PŁEĆ........IMIĘ 21...........02.04.07........20.....4......Krynica.....??????...??????? izawik......02.04.07......20.....-1.........Poznań.....?.......Maksym,Gabriela mika82.....03.04.07......20.....3,5.....Łódź.............?????......Kinga,Tomuś aga*25** .. 04.04.07......18......2.........L-ca.....?????.....Bartosz, Gabrysia nikolla80 ...04.04.07...... 20. ...+2.5 ..... Kraków ..... ??? Krzyka.....04.04.07.......19.....1,5.....Lublin.. dziewczynka?..miał być Aleksander Ania75......08.04.07.....19......2..........W-wa.............???...Julia, Piotr Paulka123..11.04.07.......17.............Kraków..?...Gabriel, Karolinka, Marysia flowerska..12.04.07......17......4..........Londyn.............?..............? Moli..........12.04.07........18....+3,5.......................? zuzanka14....13..........17......0...........Cieszyn.............?.........Zuzanka Doreta......17.04.07.......16.....-2.......W-wa......Adaą albo Natalka sarita.......17.04.07.......17...3,5....Bydgoszcz...dziewczynka(chyba) Kasia, Eliza. justaaaa...17.04.07......17....2,5......zach-pom.......M.......Bartek, Kamil LightBlue..17.04.07......16.....1,5.....Oława...?????..Karolina,Jakub, Radosław margolcia1..20.04.07.......17.....4........Białystok....chłopiec...? Doroteczka....21...........16...1,5........Siedlce...??.....Weronika, Gabriela, Mateusz, Gabriel anika78.....28.04.07......15....1,5........W-wa...............?..............? Wica.........29.04.07.......15......3.......W-wa......?................? Witam pozwoliłam sobie na mały porządek - jesteśmy ustawione datami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty LightBlue ja sie nie wkurzam, jak bym mogła, a co do mojej sytuacji to juz nie da sie nic zrobic, a teraz to ja juz chyba nie chce dam sobie rade sama :) takjak mowia moi znajomi, wiec sie nie poddaje bede miala małe szczescie ktorego juz sie nie moge doczekac. Byłam dzis u gienia i słyszałam bicie serduszka mojego szczescia niesamowite uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 25 fajne fotki mojej chrześnica najbardziej była zachwycona korona powiedziała \"o Boże jaką ciocia ma piekna korone do slubu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga*25**
Dzieki Doreta:-) Na poczatku chcialam kapelusz, ale moja mama sie ostro sprzeciwiala i w koncu stanelo na diademie:-) Oczywiscie nie kupilam dzis kozkow mimo,ze pol dnia lazilam po sklepach. Teraz siedze na allegro i moze tam cos wynajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup, kup i podziel sie opinia :) Powiedzcie mi o jakim krążku mówiłyście wcześniej? Ja dzis kupilam czapeczke, kaftanik, śpioszki dla dzidzi nie moglam sie opanowac, wiem ze jeszcze nie powinnam, ale... No kurcze, kto inny jak nie wy mnie najjlepiej zrozmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej flowerska, ja to już nawet słucham sobie tej płytki :) i prawie przy niej zasypiam. Jeśli będziecie chciały to prześlę Wam utworki. Niedługo też będę miała \"Język niemowląt\" jak coś ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wróciłam z pracy, ale zanim się odezwałam nadrobiłam zaległości wiecie ja jutro biegan z samego rana na zakupy i mam ndzieje, ze kupie buty, kurtke oraz cos fajnego dla maleństwa. Pewnie jutro mnie cały dzień nie będzie, bo wieczorkiem lece do kolezanki, z która wybieram sie na zakupy. (równiez jest w naszym stanie ale oród ma w czerwcu, no ale sama chce cos popatrzeć i moze kupić pierwsze rzeczy dla maleństwa) Wiecie wlaśnie zjadłam cały kilogram zielonych grejfrutów, az mi sie gorzko zrobiło Wiecie wózek najlepiej obczaic w sklepie bo tam zawsze można nim pojeździc oraz sprawdzić jego prowadzenie i rzeczywista ciężkość, juz sie o tym przekonałam. A wózek który p[odobał mi sie na necie okazał sie w rzeczywistości kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz uciekam bo zara zaczna się serialki M jak Miłośc i Na Wspólnej. Do zobaczenia w czwartek, bo jutro cały dzien spedzam poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie link sie otwiera, ale jak ktos chce \'Jezyk niemowlat\' albo \'Usnij wreszcie\' to przesle na maila. Ale to jutro, bo dzisiaj jeszcze jakis film i do lozeczka. Dobranoc wszystkim brzuszkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, ja sprawdze najpierw czy ja ktos ma do sciagniecia w calosci. Jak nie to mi podeslesz pare kawalkow ale dam Ci wczesniej znac. Zreszta wolalabym ja kupic i miec na CD, zobacze, najpierw poslucham calej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wica , to krażek na podtrzymanie ciazy, jestem drobna osobka teraz zaczelamm szybko przybierac na wadze , aby byc spokojnym ze wszytsko bedzie dobrze zaproponowala mi zalozenie krazka z tego co sie dowiadywalam to nie zawsze zaklada sie przy ciazach mnogich...echh denerwujee siee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Witajcie mamuśki :) 21, nie wiem ile się u nas płaci za takie małożenie blokadki. W necie ceny są ok 500 zł nawet (z opinii ludu). Czy można to wykonać państwowo??? Tez nie wiem. Zapytaj swojego lekarza. 21, mam sposób na ruchy... :) Jak się kładę na płasko, ciepłe dłonie na brzuch... tam gdzie powinny własnie się wiercić dzieci... czuję tak, jak gdyby rybki mi pod skórą pływały, takie delikatne wybrzuszenia pod dłońmi. One pewnie na całego wtedy kopią.. ale są tak jeszcze małe, że nie kopniaki czuć własnie u mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻🌻 :):):):) Zapowiada się piękny dzień, bo nawet wyszło zza chmur słonce... Dzisiaj zaszalałam, kupiłam miesiecznik mam dziecko z kocykiem. Niezbyt jakościowy kocyk,ale zawsze się do czegos tam przyda... Dzisiaj robie na obiad leczo,tylko nie wiem czy zrobie ryz czy moze makaron???? Wczoraj byłam u lekarza rodzinnego, i wiecie co, skubaniec zrobi mi ogromną łaske,ze przepisał recepte. Powiedział mi na koniec,ze przepisuje 1 raz i ostatni raz. Następnym razem mam przynieść zaswiadczenie od lekarza ginekologa,że musze się leczyc Duphastonem. Kretyn jeden, czytał mój wypis ze szpitala, a tam wyrażnie napisane,że lek mam brac do 22 tc. Biurokrata jakis....!!! Hmmm tym bardziej, kretyn, bo w karcie pacjenta wpisane mam ,że juz dostawałam wczesniej recepty. I pielegniarka nawet staneła w mojej obronie mówiąc,że nie dawno byłam w szpitalu itp, itd. Cóz moze nie chciał dac recepty, bo był tylko na zastępstwie?? Ale po co wprowadzac zamęt, skoro wszystko jest napiane czarno na białym ??? Ktoras z was pytała osoatnio o odkurzacze. Mam cos w domu, postaram się poszukac i napisac... A tym czasem zycze miłego dnia dla was i dla waszych malutkich szkrabów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 jestes niesamowita:):):):) tooooo dzialaaaa pod koniec listopada jedziemy do rodzicow chlopaka do warszawy tam zapisalam sie na 1 grudnia na badanie -usg 4d i bede chciala skonsultowac te krazek z innym lekarzemm koszt duzy ale jak bedzie trzebaa to damy kase bez gadania:) 17 list mam usg:) jejjjjjj juz sie nie mogee doczekaccc ogolniee to tyleeeeeeeeeeeee okropnie i czuje sie juzz jak slonicaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, nie mogłam patrzeć, jak ciągle piszesz.. że my czujemy a Ty nie :D Są sposoby, to ich używajmy :D Niedługo pewnie będziemy miały dosyć kopniaków i pchania się dzieci na nasze trzewia. Przyjaciółka rodziny miała bliźniaki a później trojaki, więc powiedziała mi jak sprawy wyglądają w późniejszym czasie ciąży... Jedno się upycha na bok, by nie gniotło tak bardzo w płuca.. bo oddychać cięzko, a drugie się układa tak, by tamtego za bardzo nie ściskało :D hihihihiihi Będzie śmiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie czuje jakos gruba :) krazek zakładany miala miec moja siostra tez chudzina w przeciwienstwie do mnie :) miala juz rozwarcie byla w 7 m0cu ale jakos dochodzila do konca wziela l4 i sie oszczedzala, niechciala tego krazka, tak jak juz napisalam u nas koszt to 270 zl. Wczoraj napisala do mnie laska ktora rodzila w eskulapie w klinice w ktorej chce rodzic, poslala mi zdjecia no suuper, malak jej tez cudo, och kiedy my tak bedziemy tulily nasze szkraby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki Faktycznie rano jak sie obudzilam i lezalam na plasko to cos tam czulam ale co to bylo tego sama nie wiem. U mnie szaro i brzydko okropnie, ladna pogoda poszla do Was wiec korzystajcie. Cieplo pewnie nie jest ale w sloncu to zawsze razniej. Wydaje mi sie, ze moj pepek zaczyna sie robis pltki, tzn. nie wyszedl na wierzch ale juz nie jest tak gleboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Witajcie.Nie wiem czy mozna się jeszcze do was dołączyć....Mi własnie rozpoczął sie w poniedziałek 17 tydz. termin mam na 27 kwietnia.I juz nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Pewnie, że możesz się dołączyć. Wpisz się do ostatniej tabelki i napisz nam coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×