Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Cześć dziewczynki, Bardzo długo mnie nie było, bo byliśmy z mężem i fasolką na urlopie - ale było fajnie, szkoda, że już po wszystkim i znowu wciągnął mnie wir pracy. Ja też mam nadzieję się dowiedzieć płci dziecka na początku grudnia i tak sobie pomyślałam, żeby się przed Świętami wybrać na takie USG 3D lub 4D (nie wiem jaka jest różnica), nagrać na płytkę, co tam robi dzidzia i puścić rodzicom przy świątecznym stole jako niespodziankę. Za czasów, kiedy moja mam była w ciąży nie było takiej techniki, więc to może być niezłe zaskoczenie, że tak można podglądać maluszka. Czy słyszałyście o dobrym punkcie USG 3D lub 4D w Warszawie? Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyka czy Ty tez udzielasz sie na forum MARZEC 2007? wszystko by sie zgadzalo tylko nie wiek :) Tak przegladam forum ciąża, poród..... strasznie niektore laski na siebie najezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka. :) Kobitki powiedzcie mi czy tez macie problemy z zasnieciem wieczorkiem, czy tylko mnie to dotknelo?? Klade sie do lozka i leze w nim z 2 godziny przekrecajac sie z boku na bok-tragedia i oczywiscie spie pozniej do 12.00 i tak dziwnie dzien szybko mija. Mam juz nowe spodenki ogrodniczki z allegro :D co prawda jeszcze ich nie widzialam bo dotarly do domku moich rodzicow. Mamcia cos tylko mowila mi przez telefon ze kolor dziwny. Coz, nie bylo granatowych ani czarnych, ale kto powiedzial ze nie mozna chodzic w bordowych spodenkach. Przynajmniej bede sie odrozniac od tlumu. :) A i moj tatko dodal ze sa tak duze ze pewnie sam by w nie wszedl. :) Mam nadzieje ze jednak ten rozmiar bedzie na mnie ok. Nie wiem jak Wy, ale ja chyba powoli popadam w jakas depresje z tym wozkiem i lozeczkiem dla dzidzi. Do wczoraj mialam juz wszystko upatrzone, zachcialo mi sie przegladac stronki w necie i znowu jestem w kropce. Bardziej podobaly mi sie lozeczka turystyczne niz te drewniane, a poza tym bedziemy troche podrozowac z malenstwem na dzialke wiec turystyczne jak znalazl i tak myslalam do wczoraj. Znalazlam opinie co do lozeczek turystycznych i nie jest ona taka wspaniala. Owszem spanie w nim jedna gora dwie noce to ok, ale nie na stale. No i teraz zdalo by sie kupic od razu dwa lozeczka. Tylko za co ? Ehh juz Wam nie truje bo i tak sie rozpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka :) NICK.........TERMIN........TC....KG+.....MIASTO.........PŁEĆ......WAGA przed c..wzrost maamonka....01.04.07....21....+8........warszawa......? Aska_kit...01.04.07........21.....+6........Warszawa....niespodzianka 21...........02.04.07.......21......4.........Krynica.......2 chłopców izawik.......02.04.07......21......0.........Poznań.........? mika82......03.04.07......21.....3,5........Łódź............?..............67,5.........169 aga*25** ... 04.04.07......20......5.........L-ca.............? nikolla80 ...04.04.07...... 20. ..+2.5 ..... Kraków ........ ? Krzyka.......04.04.07.......21....+2.........Lublin........dziewczynka? 54 164 mx3..........08.04.07.......20....+5,5.......Gdynia.........? Ania75.......08.04.07......21......2..........W-wa...........dziewczynka...64kg....170cm Paulka123..11.04.07.......20......3..........Kraków........? flowerska....12.04.07......20......5..........Londyn......niespodzianka..69kg....167cm Moli...........12.04.07.......20....+3,5.......................? zuzanka14...13.04.07.......20......0,6.......Cieszyn..........SYN 85kg.. 174 muszka11.....13.04.07......19......4.........W-wa..........? Doreta........17.04.07.......18.....1..........W-wa sarita.........17.04.07........20.....5.........Bydgoszcz......córcia......59kg......172cm justaaaa.....17.04.07........20..,..3,5.......zach-pom.......chłopiec...55........170 LightBlue....17.04.07........19.....5.........Oława...........?...88.....178 koala-79......18.04.07.......20.......3.......Węgrów.........dziewczynka?....73....170 margolcia1...20.04.07.......19......5........Białystok......chłopiec......57kg....172cm Doroteczka....21.04.07......19......2........Siedlce..........??.........57kg.....ok.165cm Kiwiusia ........22.04.07......17.....-4........W-wa...........? agawaa.........25.04.07.......18.....+1........Gliwice.......2 chłopaki mama bączka...25.04.07......19.....+5.......P-ków Tryb.....?.....63 kg...166 cm Ewita2510......27.04.07......18......4........Łódź.............? Janika78........28.04.07......15....1,5........W-wa...........? Wica............29.04.07.......15......3........W-wa............? Za tydzien mam 2 usg i mam nadzieje ze juz sie dowiem kogo nosze pod serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika a ogladalas na allegro?? Kurcze, przegapilam toasty :D Mnie wczoraj bolal brzuch, wyladowalam w szpitalu, ale okazalo sie, ze wszystko jest ok, bol wynikal z naciagajacych sie pod wplywem rozciagajacej macicy wiązadeł. Mam odpoczywac, wiec siedze na zwolnieniu. W zwizaku z tym, bede zaglądac częsciej. Buziaczki dla brzuszków i mam. ps. dotalam zastrzyk domiesniowy i tak mnie boli tylek, ze nie moge siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przylacze sie do pytania Janiki, znacie jakis dobry gabinet 3d w Warszawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reszta nie ma dnia kiedy bym nie wlazla na allegro tak w ogole to tez mnie cos brzusio z prawej strony pobolewa kiedys jak bylam w szpitalu to tez dostalam taki zastrzyk przeciwbolowy, ktory polegal na tym ze zapomina sie o poprzednim bolu a skupia sie na bolacym posladku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika82 ja wieczorem mam to samo. Nie mogę usnąć, kręcę się z boku na bok, siadam, potem znów się kładę, a rano śpię do 10. Ale pocieszam się, że jeszcze nie jest tak źle, bo jak ostatnio byłam u gina to była dziewczyna w 9 mc już taka słodko grubachna i powiedziała, że nie śpi całe noce i jeszcze co chwilę chce jej się siku, a nie może się podnieść sama z łóżka i za każdym razem budzi biednego męża, żeby ją podniósł. Boziu co nas czeka. A dzisiaj była u mnie moja chrześnica-5 lat- taki słodki diabełek, wprawiałam się w rolę mamuśki- 5 razy obejrzałam bajkę \"Pinokio\", wycięłam 97 serduszek z papieru, któe później musiałam je liczyć, a po jej wyjściu prawie godzinę sprzątałam mieszkanie. hehhe ale i tak ona jest słodka. I znów dzisiaj poddałam się jakimś wróżbą z obrączki i ponownie wyszła mi dziewczynka, a ja cały czas mam przeczucie, że będzie chłopak.Tak już bym chciała wiedzieć. A napiszcie jeszcze co myślicie o imieniu dla chłopca \"Tobiasz\", tylko szczerze, bo i tak na 99% będzie Tobiasz bo tak chcemy, ale chciałam poznać Wasze opinie. Ale się rozpisałam. Miłego popołudnia Mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to mnie kojarzy sie z psem sasiadow ktory wabi sie Tobi, ale chociaz fajnie masz ze jestes na jakies imie zdecydowana. Ja mam imie dla dziewczynki a jesli chodzi o chlopca to codziennie jakies inne wymyslam i nie moge sie zdecydowac. Chcialabym takie imie, ktore nie byloby dziwaczne a jednoczesnie zeby nie reagowalo na nie 10 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska ❤️ daj znać jak USG. Szybciutko!! Janika bardzo fajny pomyśl z taką niespodziankąna święta. Sama zaczełam się nad tym zastanawiać. Kurcze ale by była niespodzianka. Zuzanka super filmy. Aż łezka się w oku zakręci. Mika ja też mam problemy z zaśnięciem. Nie ważne czy coś mi gra, czy jest cicho, czy gorąco czy zimno. Po prostu nie mogę spać i koniec. Ale to chyba już taka normalna przypadłość dla nas. Co do łóżeczek turystycznych to mi też pne się bardziej podobają niż te zwykłe. Ale również nie mam przekonania, czy dziecko może tak na codzień spać w takim. Patrzyłam na Allegro i w sklepach. W sklepachniby mówią że można na codzień, ale co ma powiedzieć jak musi towar sprzedać. Zresztą my pewnie nie kupimy łóżeczka nowego ale weźmiemy używane od Miśka siostry lub od jego brata ciotecznego. Bo oboje mają łóżeczka prawie nowe i chcą nam oddać. Wózka pewnie też nie kupiy, Miśka siostra dała. Niby fajny Peg perego i zadbany, nie zniszczony ale jednak \\sprzed paru lat. Zobaczymy,może jeszcze uda mi się Miśka namówić na nowy. Wica dobrze, że wszytsko w porządeczku. Leż teraz jak najwięcej, odpoczywaj kochana/. Bo dzidziuś jest najważniejszy 🌻 Mamo bączka, ale mnie przeraziłaś tą opowieścia z gabinetu. To moja druga ciąża. Ale pierwsza dla mnie była wyjątkowa i wtedy mogłam znieść wszystko.Teraz pewnie też wszystko zniosę dla mojej fasolki, ale musze dodatkowo dbać o Szymona, wiec to już nie zawsze jest łątwe. Imię Tobiaszmi bardzo się podoba. JAk dla mnie to bomba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika Ty kiedyś pisałaś że masz kołysanki Tournau-a. Jak będziesz mogła to prześlij mi proszę kolka-25@tlen.pl Flowerska od Ciebiepoproszę \"Uśnij wreszcie\" Z góry dziękuję LightBlue pamiętmnik z btrzucha super! Aż mi łezki leciały. 21 gratuluję męskiehgo towarzystwa :) Szkoda że nie było mnie jak pisałyście o tesciowych. Ale pewnie temat jeszcze nie raz powróci więc wtedy sobie popiszę. :) Widzę że jest nas kilka samotnych czasowow. Słomiane samotne mamy. Mój jest kierowcą międzynarodowym, nigdy go nie ma. Ale pewnie jest mi łatweij bo przynajmniej raz na dwa tygodnie jest chociaż na jeden dzień w domu. To za mało ale zawsze chociaz tyle. Misiek nadal się do mnie nie odezwał. Nawet nie zapytał jak po wizycie u lekarza. Nawet nie wie że na 90% będzie miał swoją Nianię. Tak mówi ostatnio do brzucha i tak nazywa córcię. Bo od dawna tak czuliśmy. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że pomysł Janiki78 jest super z takim USG 3D pod choinkę. Bardzo bym chciała jechać na takie USG, ale u mnie w pkowie takiego nie ma i chyba się wybiorę do Łodzi. Widziałam wydruk z kolorowego USG3D mojej koleżanki- super wrażenie. Dzieciątko jest widoczne na maxa. Każdy paluszek widać. Dosłownie niesamowite wrażanie. A wyobrażam sobie jak by zareagwali np. moi rodzice, gdyby widzieli takiego bączka na dvd- ruszającego się, pewnie moja mama wyłaby ze szczęścia, bo tak bardzo wyczekuje tego wnusia lub wnusi. Wiem też, że takie USG jest o wiele droższe od takiego normalnego, podobno w Łodzi 200 zł, a ja u siebie za zwykłe płacę 50 zł, także jest różnica, ale ja myślę, że warto bo to pamiątka na całe życie. Nudzi mi się dzisiaj, więc jeszcze Wam trochę tutaj pomarudzę. Mój bączek dzisiaj jakiś mało ruchliwy, chyba też mu się nic nie chce tak jak mi. To chyba przez tą pogodę, taka do niczego. Odliczam dni do mojego usg, mam nadzieję, że już mi powie czy to facet czy kobietka. Ciekawość mnie zżera. Wczoraj wkurzył mnie mój mąż, bo jego sms\'em do kochającej żony wyglądał następująco \" kotku, jak tam Twój brzuszek? Popękał ? Smaruj go, żebyś nie miała rozstepów\" Słodki prawda. Myślałam, że go uduszę. Ma szczęście, że jest tyle km ode mnie. Zamiast napisać jak tam kochanie się czujesz, to on się martwi moimi rozstepami. Napisałam mu odpowiedz \" mam mnóstwo rozstępów, jestem już bardzo gruba, mam odrosty na pół włosów, plamy na buzi i 5 kurzajek\". Wtedy chyba się zoriętował , że przesadził z tymi rozstępami i przeprosił. Och ci faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka ale mnie rozsmieszyla z tym smsem, faceci nierumieja powagi, zadaja czasem tak glupie pytana ze czasami sie zastanawiam czy przypadkiem sobie ze mnie jaj nie robia. Ja dzisiaj tez samotna moj maz pojechal do klienta do Szamotuł i bedzie nad ranem a ja teak nie lubie sama spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka07
Witam. Czytam ze niektóre z Was czuja ruchy-a ja ciągle nic.Zaczynam sie denerwowac.Czasem mi tylko poburczy cos jakby sie przelewało cos i cisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniówka mi na początku też się tylko przelewało, ale jeszcze pare dni i na pewno poczujesz. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Witam Ja nadal nic nie czuję dzidziusia, ale przestałam się wsłuchiwać, bo mi tylko przykro się robiło. Też nie mogę spać w nocy i myślałam, że to tylko ja tak mam. Siedzę potem po nocach w necie - bo mnie już zaraziłyście tymi zakupami ;-))) Tobiasz - mi się to imię podoba, nie mam żadnych skojarzeń ze znajomymi, może i ja dam tak na imię swojemu synkowi - o ile okarze się synkiem ;-) Pozdrawiam i rzucam się dalej w wir poszukiwań wózka ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek..... Kobiety śpicie jeszcze? :) Wiecie co, tak myślę, że poszukiwania wózka przez internet trochę się mijają z celem jeśli nie sprawdzimy wcześniej w jakimś sklepie jak dany wózek się zachowuje, jak skręca, jaki jest cieżki... Moja sąsiadka straaasznie się nacięła... znalazła w necie śliczny wózek, niedrogi, kupiła... a jak porównała z wózkiem koleżanki ze sklepu normalnie kupionym... to była grubo rozczarowana tym swoim. Nie pamiętam marek... ale jedno pamiętam było problematyczne... pompowane kółka. Tragedia, dziewczyna na kazdy spacer zabierała pompkę, bo gdzieś powietrze uciekało, póxniej jej się przebiły chyba dwa kółka na jednym spacerze... masakra. Siedzę sobie w prac7y, łykam właśnie witaminki... kazano mi brać podwójną dawkę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki! Ja dzisiaj bardzo szczesliwa po wczorajszym usg. :) Wszystko jest w najlepszym porzadku. Bardzo mila pani pokazywala nam kolejno kazdy organ i tlumaczyla co to jest. Sluchalismy chwilke bicia serca. Tylko przed sprawdzeniem kregoslupa musialam sie przejsc i wypic cos slodkiego, bo dzidzius byl zle ulozony. Wtrabilam Marsa i wypilam sok, to potem tak fikal, ze kobieta nie mogla go do zdjecia uchwycic. Dlatego zdjecie takie sobie, ale i tak duzo wczoraj widzielismy. Mam wszystkie pomiary w wynikach ale co dziwne nie mierzyla dlugosci calego dziecka. Jak pytalam dlaczego to powiedziala, ze jest to niepotrzebne, ze po poszczegolnych wymiarach - glowki i nozek widza, ze dzidzius ma odpowiednie wymiary na 20 tydzien, a data porodu i tak zostaje ta sama. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d469d6dba84396a.html No i jeszcze coraz wyrazniej od wczoraj czuje ruchy. Fakt, ze ponaciskala troche mocno macice i to moze przez to, mam nadzieje, ze beda sie nasilac i juz niedlugo bede czula dokladniej. No i przede wszystkim maz sie nie moze doczekac kiedy cos pozuje, bo czasem trzyma mi caly wieczor reke na brzuchu i czeka. Dostalam tez cala ksiazke z przebiegiem mojej ciazy i przy dalszych wyjazdach musze miec ja caly czas przy sobie. A po 32 tygodniu to podobno nawet przy wyjsciu na spacer. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, Ja tylko na chwilkę, bo po urlopie mam taki zasuw w pracy, że nie wiem w co ręce włożyć. Czy myślałyście już o szkole rodzenia? A może już chodzicie? Moja ginekolog powiedziała, że to dopiero po 20 tygodniu, ale ona jest trochę mało rozmowna i w końcu nie wiem ile się chodzi do takiej szkoły i od kiedy. Mam wizytę na początku grudnia, więc ją przycisnę ;), ale może Wy już coś wiecie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już jestem po 20 tygodniu... ale nie wybieram się do szkoły rodzenia. Nie ma sensu... skoro 23 grudnia wylatuję. tam pewnie też nie będę jeździła do szkoły rodzenia, bo myslę, że czeka mni i tak cesarka. O pielęgnację dzieci i informacje się i ematrtwię, mam spore doświadczenie i poradze sobie :) Dlaczego cesarka? Moja lekarz mówi, że jedno łożysko mam na tylnej ścianie macicy, oj.. nisko nisko, więc lada chwila może zapchać wyjście dzieciaczkom. W takich przypadkach tylko CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshhhh z tego fajniutkiego kopania na dole brzuszka mi się litery popierniczyły... i e - *nie martwię *poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) wreszcie po dlugiej nieobecnoscii wrocilam do was!!!!! cala i zdrowaaa :) chce pogratulowaccc przejscieee setnej strony!!! czytalam ze bylo to wielkie wydazenie , dostawałysmy soczki :P:P:P chce przywitac sie z nowymi brzuszkamii!witaj serdecznie mamo baczka , jesli czujesz ze to chlopczyk to pewnie tak ebdzie , ja rowniez czulam ze nosze dwoch chlopakoww i sprawdzilo sie , smialam sie do mojego narzeczonego ze beda chlopaki bo przejelam hormony meskie chodzilo mi o strasznie rosnace wlosy na brzuchuuuff mam nadzieje ze to wszytsko pozniej zniknie witaj agawaaaa , jest juz nas trzyy podwojne ciezarowki:) gratulujeee wczoraj kupilam sliczne biale bucikii najlepsze bylo w tym wszytskim to ze do koszyka wlozylam jedna pareee i dopiero po paru minutachh ozylam i zapakowalam nastepna pare kupilam rowniez skarpetusieee:) lekarz przepisal mi no-spe i magnez kochane mam okropnie twardy brzuch znajde tablelke i ja uaktualnie aaa chce sie wam pochwalic ze od wczoraj jestem na zwaolnieniu cale 30 dni!!!! echh , musze przylozyc sie do naukii bo mam wielkiee zaleglosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska mi rowniez nie mierzoo dlugosci dzieciakoww z moim rowniez jest tak ze trzyma rączki wieczorkiem jak juz sobie lezymy w lozeczku i mowi ze nic nie czujee....przyjdzie czas ze bedzie widzial jak buszujaa albo przyklada ucho do brzuchaa i mowi ze slyszy tylko bulkanie:):) echh ci facecii!!! kochane nie wieszajcie firanek , ja wczoraj musialam to zrobicc i okropnie zakrecilo mi sie w glowiee i zle sie poczulam lepiej nie szalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrócilam od gg. WSZYSTKO OK a te bóle pochodzą prawdopodobnie z jelita, ale mnie mlekarz wybadał dokładnie i od wewnątrz i od zewnątrz mnie wydusił, więc teraz jestem juz spokojna z dzidzia jest tez ok, serduszko bije 140 i wszystkie parametry dobre. Ale miałam cykora przed wejsciem do gabinetu, az serce mi do gardla podeszło, a teraz chce mi sie krzyczec i spiewac z radości!! A i nareszcie odnalazł sie mój wynik na toksoplazmoze jest ujemny, zabrali go przez pomyłke do innej poradni. Teraz lece nadrabiać wczorajsze zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na te bóle lekarz przypisal mi Magne B6, moze wiecie coś na temat tych tabletk? A tak na codzień mam brac Feminilat N, a i jeszcze dostałam kupon na darmowa wyprawke firmy Bebiko (kaszki , mleczka i firmoey smoczek oraz tależyk i łyżeczka) Ciekawe czy przyslą jak wysle ten kupon? Ale to juz chyba blizej porodu, bo do kwietnia jeszcze troche czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyka, ja brałam Magne B6 przez skórcze prawej łydki... to świadczy o niedoborach magnezu. Witamina B6 ma za zadanie zwiększac przyswajanie magnezu o chyba 30 %... czy podobnie. Teraz biorę tylko jak mi drży jakiś mięsień... jak mrugam powieką bezwiednie, albo łydka się kurczy... raz na tydzień, dwa biorę średnio jedną tabletkę. Przy skórczach łyski co noc... bardzo pomogło już na 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×