Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Flowerska niezły masz ten brzuszek. Mój to mniej więcej połowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wysłałam kilka moich zdjęć do Was Mamuśki, mam nadzieję, że odeślecie swoje. A tymczasem dopisuję swój mail: izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl dziewczyny jesteście siostrami, czy tylko zbieżność nazwisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik, jak tam samopoczucie, wymioty mineły?Mam nadzieje,ze tak, bo mnie dzis znow mdlosci dopadły:-( Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl aga*25**-agulek_81@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl aga*25**-agulek_81@o2.pl flowerska - ewqa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25, sarita, mama baczka i flowerska dziekuje za zdjecia jestescie sliczniutkie, ja poszperam w kompie i wysle niedlugo wam swoje fotki... Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl aga*25**-agulek_81@o2.pl flowerska - ewqa@op.pl Doroteczka - dtka82@interia.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że się wpisujecie super aga- mam mdłości i czasami też zwymiotuję,ale boli mnie przy tym cały czas gardło, I nie wiem dlaczego ale ja jakoś to z tym wiążę moja siostra miała kiedyś bakterię w przewodzie pokarmowym i miała własnie takie objawy: mdłości, ból gardła no bo dziwne jest to że boli mnie tylko gardło i zawsze przy tym mam nasilone mdlości i wymioty o co tu chodzi? na wadze też nie przybieram,chociaz brzuszek rosnie kiedyś w końcu zniknę i zostanie sam brzuch ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam fotki do : mama baczka izawik ania 75 aga 25 sarita flowerska paulka123 zuzanka14 koala79 evanikaa bo narazie te adresy mailowe znalazlam, nie chce mi sie wertowac wszystkich stron od nowa, jak tylko inna z Was dopisze sie to dosle zdjecia mam nadzieje ze dojda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik, to wspolczuje bardzo, oby to nie było nic powaznego! Trzymaj sie jeszcze tylko 4 miesiace i objawy ustapia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczko poslslam fotki, juz niewiem komu nie poslalam, jak ktos ode mnie nie dostal to niech pisze to zaraz posle :) Dzisiaj zle sie czuje, zgaga mnie neka,jakas taka oslabiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita2510
Witajcie brzuchatki. Wyobrazcie sobie że podejrzewają u mnie zapalenie wyrostka robaczkowgo.jęsli w ciągu doby mi nie przejdzie po tabletkach mam się zgłosić do szpitala. Jestem przerazona.Zabieg chirurgiczny w ciąży. cały czas płaczę i przerazliwie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję swoj adresik.. ;) Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl aga*25**-agulek_81@o2.pl flowerska - ewqa@op.pl Doroteczka - dtka82@interia.pl evanikaa - candy7@o2.pl uuu ja wysyłam fotki jak tylko widze jakiś nowy kontakt.. sporo tego haha ewita - przykro mi. Nie wiem co ci biedulko powiedzieć, może tyle, że lekarze wiedzą co robia i na pewno będą tak się toba opiekować żeby nie stała się krzywda tobie i twojej dzidzi! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się dorwałam do komputera :D Jeszcze raz dziękuę za fotki, swoją tez wysłałam do:Aprilka, Sarita i evanikaa, Doroteczka i mama bączka :) Flowerska slicznie wygladasz z brzuszkiem :P Nie dawno wróciłam od fryzjera. Nie mam już na szczęście odrostów, ale mam za to balejaż w kolorze blond(jak poprzednim razem) i reszte włosów w kolorze czekoladowy brąz. Chociaż troszkę czuje się atrakcyjna :D Wczoraj mała mieszkanka mojego brzuszka dostała kocyk do łóżeczka z misiem i rózowymi kwiatkami. To od mojej siostry. Bylam mile zaskoczona i co mnie totalnie wprawilo w osłupienie to to,ze oddała mi swoje wszystkie pluszowe misie. Oczywiście wyprane , pachnące..... Czy zdażają sie wam jeszcze wymioty??????? Mi niestety tak :( i dzisiaj własnie tak miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymioty?? Ja nawet na początku nie miałam.. ojj mnie na szczęście ominęły te nieprzyjemności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga nie chcę żebyś miała odruchy wymiotne..heh ja moge zjeść kapustkę kiszona i za minute zjeść czekoladę... twarożek z dzemem a poźniej sos pomidorowy z chilli... powaga! Jedyne co mi sie działo to wstręt do chleba, ale już mi przeszło! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie jest tak,ze mam odruchy wymiotne, na jakieś udziwnione jedzenie. Jeszcze jakis czas temu sama jadłam słodkiego batona moczonego w occie. Teraz źle reaguje na brzydkie zapachy, np śmierdzącej toalety w przychodnii :P :D Normalnie zrobiła się ze mnie straszna maruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że w tym coś jest. Mi się strasznie wyostrzył węch. Czuję wszystko, każdy drobny zapaszek. Wyczuję wszystko! Tyle, że mi zapachy nie przeszkadzają, ty masz może bardziej wrażliwy nosek niż ja! Moj kinol jest paskudny! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA Mam pytanie - nie wiecie czy można pic w ciąży Herbate Rooibos?? Czasem nachodzi mnie ochotka a nie bardzo wiem czy mogę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam wyostrzony wech a teraz to juz wogole, mam wrazenie ze wszyscy smierdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję swoj adresik.. Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl aga*25**-agulek_81@o2.pl flowerska - ewqa@op.pl Doroteczka - dtka82@interia.pl evanikaa - candy7@o2.pl sarita - sarita82@o2.pl zuzanko, ja jeszcze nie mam twoich fotek. podaj adres to wyślę ci swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wszystkie zdjęcia od Was. Naprawdę ci nasi mężowie mają szczęscie, że posiadli takie ślicznotki. Wszystkie jesteście ładniutkie. Nasze dzieci będą miały ładne mamusie. Co do zapachów, to mi też się wyostrzył węch. Jak wchodzę do sklepów spożywczych to wszędzie śmierdzi mi brudną ścierką, aż mnie mdli. Moja mama się śmieję, że jestem kopnięta, ale poważnie tak mam. Współczuję Wam, że macie jeszcze mdłości i wymioty, ja miałam tak na okrągło przez pierwsze 3 miesiace, a teraz nic mi nie dolega. W ogólę stwierdziłam, że narazie odpukać czuję się dobrze, oby tak było dalej. Czekam teraz na m jak miłość i znów dzień zleciał. Jutro już piąty i coraz bliżej Świąt. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja dopiszę swoj adresik.. Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl aga*25**-agulek_81@o2.pl flowerska - ewqa@op.pl Doroteczka - dtka82@interia.pl evanikaa - candy7@o2.pl margolcia1- margolcia113@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania75 - annalewandowska@poczta.onet.pl izawik - iza.lewandowska@poczta.onet.pl mama bączka- magdawozniak81@wp.pl aga*25**-agulek_81@o2.pl flowerska - ewqa@op.pl Doroteczka - dtka82@interia.pl evanikaa - candy7@o2.pl sarita - sarita82@o2.pl margolcia1- margolcia113@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×