Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

no ja od 2 dni nie zjadlam nic slodkiego Oczywiscie mam L4 ale polecialam do pracy sprawdzic czy moje dziewzyny sie przypadkiem nie nudz (mam pod soba 4 kobietki) ale jutro na pewno nie pojde (heh sama nie wierze ze to pisze) Jak dobrze ze ja sie juz niemusze uczyc a wam dziewczyny zycze powodzenia na sesji. Kurde zab czy dziasla mnie bola i najgorsze ze nieda sie chyba z tym nic zrobic dopier po porodzie. Coraz bardziej boje sie porodu, czy ktoras z Was bedzie miala cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski, evanika, Ty sie tym leniuchowaniem na zwolnieniu tak nie przejmuj... daj sobie i dziecku czas tylko dla Was, wysypiaj sie na zapas i postaraj wylaczyc myslenie o pracy. Jesli nie podpisza z Toba dalej umowy, to ich strata... znajdziesz lepsza prace, gdzie Cie docenia i nie bedzie strachu. Gratuluje domu, teraz zanim jeszcze tam nie mieszkasz podszkol sie w kuchni, przeciez mama Cie nie wygoni, a pomoze. wierz mi, kulinaria z daleka moga wygladac strasznie, a zaraz sie okaze, ze jestes mistrzynia patelni i sama bedziesz komponowac przepisy. 21, ja sie czuje super, dzieci tez. Jak moje kochanie trzyma dlon na brzuchu, albo do nich puka czy szturcha... to odkopuja mu :) Ostatnio bylam u lekarza przed wylotem i szyjka trzymala super, na usg, gdzie mierzono dzieci bylam 4 grudnia i wtedy mialy 46 i 53 dkg, teraz pewnie kazde kolo kilograma. 17 stycznia (dzien po powrocie) mam wizyte, to sie dowiem ile waza moje pociechy. Odnosze wrazenie, jakbym ciagle byla najedzona, moje porcje sa jak dla wrobla i maz sie smieje, ze dzieci glodze... dziwne, a brzuch rooosnie. Paulka, moj tez Filon :) W sprawie slodkosci, to specjalnie mnie nie ciagnie. Teraz mam 10 kg na plusie, ale chyba tylko na brzuchu, na plecach i po bokach dalej czuc zebra i talie, nogi tez ok.... nie jest xle :D Pocieszam sie, ze w takim obrocie tycia szybko zjade z wagi po porodzie. Pozdrawiam Was i ide sie poprzytulac przed kominkiem... papaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę, że szkołę mam za sobą. Obroniłam się w listopadzie (już z bączusią w brzuszku- także urodzę małego mgr-inż. ;-)) A za Was dziewczynki trzymam kciuki, mam nadzieję, że sesja pójdzie Wam jak po mydle. Zresztą teraz macie brzucy, któe możecie na maxa wypinać, a mówię Wam, że to na 100% działa i chyba taki profesorek nie miałby sumienia jak by Was oblał. Ja muszę też napisać jeszcze jedną pracę mgr dla mojego męża (bo studiowaliśmy razem, ale ja się obroniłam, a on wyjecał i jeszcze nie). A tak mi się nie chcę tego dziadostwa pisać, że szok. Mam juz prawie 4 rozdziały a zostało mi jeszcze 1.5 rozdziału. Jeszcze żeby temat był jakiś sensowny,a tu o jakiejś kolei. Bez sens. Kurcze mój mąż mnie zaskoczył. Bo wrócił i się ze mną nie pogodził, tylko zapakował w samocód wiertarkę i gdzieś pojechał (sądzę że do brata, przykręcać jakieś szafki). Ale wkurzyło mnie to, bo to on zawsze do mnie przycodzi, żeby się ze mną godzić. Na dodatek jak przyszedł to zjadł cały chleb i ja nie mam teraz co zjeść na kolację, a u mnie już sklep zamknięty. Zresztą cały dzień przeleżałam w piżamie, także nie chciałoby mi się ubierać i maszerować do sklepu. Także dzisiaj bez kolacji. Zazdroszcze Wam dziewczynki, że tyjecie tylko w brzuszkach. Ja robię się jak brzydka Fiona ze Szreka. Odłożyło mi się sadełko na biodrach. Ręce mi zgrubiały i na buzi też przytyłam. Nigdy nie miałam drugiej brody, a teraz wyglądam okropnie. Na dodatek na nogac wyskoczyły mi rozstępy. A w piersiach z rozmiaru 75B, urosłam na 85C. Miseczka to mnie nawet cieszy, ale nie obwód. Robię się prawdziwą ciężarówą. Ostatnio gadaliśmy z mężem jak by to było jakbym miała cesarkę. On mówi, że musiałabym później codzić na plażę w kostiumie jednoczęściowym, a ja do niego \"na jaką plażę?\"- pewnie już nigdy nie wystąpie w kostiumie. Ciekawe czy mi zejdzie to sadełko, które mi przybywa. Niektóre moje koleżanki po ciąży tak bardzo schódły, że szok, a niektóre niestety nie ;-( Znając życie ja pewnie będę należeć do tej drugiej grupy. Znów zaczna się diety itp. Całe moje życie to była jedna wielka dieta. Ciągle tylko myślałam, jaką nową dietę wybrać. Jak przestawałam się pilnować, to od razu tyłam. Ach nie cierpię tego tematu. Chciałam tylko jeszcze raz Wam powiedzieć, ze zazdroszczę Wam jak tyją Wam tylko brzuszki i nic poza tym. Idę leżeć dalej bo nic mi się nie chce.Trzymajcie się moje Kochane. DObrej nocki. a jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że złapałam mojego męża na tym, że nas tutaj trochę podczytuje. Bo ostatnio do mnie mówi tak \" kiedy idziesz do gina?\" heehe a ja przy nim nie mówię gin tylko lekarz. No i przyznał się, ze trochę nieraz poczyta ;-) Także jak i to czyta, to niec wie, że go tu obgaduje, że jest niedobrym mężem, bo z kobietą w ciąży trzeba obchodzić się jak z jajeczkiem, a nie tylko gadać "że ciąża to nie choroba" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez nas podczytuje:) mama baczka ja przytylam 3 kg ale to dlatego ze przed ciaza mialam troche sadelka wiec dzidzia zjada ze mnie, ja tez wiecznie bylam na dietach ale nic to nie dawalo bo zatrzymywala mi sie woda w organizmie i bylam spuchnieta teraz wszystko sie unormowalo zobaczymy na jak dlugo. Jestem jakas zmeczona, ciezko mi jest juz butu zawiazac zgroza co to bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też już ciężko buta zawiązać. Nie wspominając już o goleniu cipeczki. Dobrze że nie ma takiej zimy, to jak idę blisko do sklepu to wkładam takie półbuty które bez wiązania,ani schylania wchodzą na nogę :-) Idę chyba spać. Do jutra moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm już późno a ja nadal mam dużo sił...leniuchowanie mi służy. Poszłam sobie dzisiaj do mojej przyjaciółki..zobaczyła mnie i zaczęła robić mi fotki, tak spodobał jej się mój brzuszek...ja tam widzę, że rośnie ale że aż tak bardzo?? ;) Ja chyba mam jakąś manie mówienia o jedzonku..własnie wszamałam pyszne brokukły z groszkiem, fasolą szparagową i bambusem..zagryzłam wszystko bagietką z warzywkami... ale ze mnie obżartuch. Chyba sobie pojdę chwilkę poleżeć, aż mam wiecej sił jak siedzę sobie w domku. Chyba zacznie mi sie to podobać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello :) Dzisiaj ja jestem pierwsza :D Ech, spac mi sie chce... ale nic, trzymam sie dziarsko. Posprzatalam juz lodowke, lazienki, napalilam w kominku, teraz tylko czekam, bo Tata przyjedzie (tez tu pracuje i mieszka, ale swieta spedzal w Polsce) i glupio mi sie klasc i spac do 12, jak on ma byc o 9. Zgaga mnie zzera, a nie ma tu zadnych krakersow.... bleeeee Pozdrawiam i legne na kanapie, mam was na monitorze, wiec jak wstaniecie z cieplych lozek chetnie poczytam co u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta:) ja dzis nie spie od 6 wyslalam mezusia do pracy i lezalam krecac sie z boku na bok:), i myslalam co mam na siebie zalozyc dzis na impreze \"integracyjna\" z pracy( kierowniczka mnie zaprosila:), obowiazuja stoje wizytowe wiec mam problem bo w moje ostatnie spodnie wizytowe w ktore wchodzilam jeszcze 4 tygodnie temu sa za ciasne:) chyba pojde do miasta i co kupie bo nie wyskocze w dzinsach ( byloby conajmniej smiesznie) przedemna jeszcze wizyta u rodzicow bo musze zawiesc do nich synka i powrot do domciu co do tycia to na mnie tez weszlo juz 9 kg a przed ciaza tez nie mialam figury modelki:), wczoraj sie zmobilizowalam i znalazlam karte mojej pierwszej ciazy i tez mialam taki przyrost wagi w 26 tygodniu pozniej juz szlo wolniej w sumie przytylam 14 kg , ktore zrzucilam i mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie:) evanika nie przjemuj sie tylko odpoczywaj duzo i nie mysl o pracy ja jak wyladowalam na zwolnieniu nie moglam sobie znalesc miejsca i do tego wszystkiego konczyla mi sie umowa oczywiscie umowe przedluzyli mi do dnia porodu a pozniej rozwiazuja ja:( ( a tak lubilam ta prace) pierwszy tydzien byla totalna zalamka ale pozniej stwierdzilam ze moze czas na zmiany :) moze beda wolne etety i mnie przyjma spowrotem zobaczymy w sierpniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIEEE GRUSBASKI:) ANIA 75 widzisz , na pewno odrazu lepiej sie poczulas , i przedewszytkim uspokoilas , zdecydowalas sie na Karowa ja chyba bede rodzila na madalinskiego zuzanka wiesz ze coraz czesciej mysle o porodzie , lezac w szpitalu duzo sie napatrzlam , ale tlumacze sobie tym ze bedzie dobrze ze to moj pierwszy porod i nie wiem co mnie czeka i ze jeszcze zadna kobieta nie zostala z dzieckiem w brzuchu nie wiem jak to jest z bliznietami , jaki porod ale wydaje mi sie ze jak wszytsko bedzie ok, dzieciaki ulozone prawidlowoo to bede chciala rodzic silami naturyy mx3 swietnie ze wszystko ok , uwierz ja tez czuje ciaglee glod!!! musze ci pokazac jaki swietny wozek znalazlamm w interneciee taki mi sie marzyy niestety nie jest dostepny w Polsce http://www.firstwheels.nl/en/city_twin/ zobacz jaki swietny dla nas wybor wozka to nadall OGROMNY problem ty juz jestes zdecydowana? co do tycia i figury musze wam powiedziec ze przytylam juz 16 kg!!! wszystko poszlo w brzuszek troszeczke w rece , natomiast zauwazylam na udach okropnyyyyyyyyyyyyy cellulitis oj muszee z nim walczyc , nastepna wizyte mam 11 styczniaaa ho ho hoooooo aleee fajniee noooooo wlasnie juz niedlugo chyba od 30 tyg bedziemy mialy ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzoooo czesto puchna mi nogi i paluszku u reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ja też mam wizytę u gina 11 stycznia. A tak w ogóle to cześć moje Drogie. Ja właśnie wstałam, zjadłam śniadanko i czekam aż mój mężuś wstanie, z którym oczywiście wczoraj już się pogodziłam (ale przyznam, że to ja pierwsza do niego polazłam bo nie mogłam już wytrzymać). Dzisiaj muszę jechać do lekarza ogólnego, żeby dał mi skierowanie na wszystkie badania na przychodnie. Zawsze wszystko robię prywatnie, a chcę specjalnie zobaczyć czy ta nasza superowska służba zdrowia, na którą płacę tyle pieniędzy da mi skierowanie na głupie bezpłatne badania. Za te wszystkie badania, które musiałabym zrobić zapłaciłabym około 70 zł, także to nie majątek, ale przecież za tą kasę mogę kupić Iguni jakieś śliczne śpioszki. No zobaczymy co mi powie. Jak nie będzie mi chciała dać skierowania, to obiecuję, że powiem tej dokturce, że życzę jej, aby oblazły ją mysiory ;-) U mnie dzisiaj taka brzydka pogoda. Pada deszczycho, także nie chce mi się wyłazić z domku, no ale niech mój mąż wstanie to mnie zawiezie. Ostatnio nie lubię już sama jeździć samochodem, gdzieś mi ciężko. WOlę, aby ktoś prowadził. A miałam się Was zapytać. Brałyście coś przeciwbólowego w ciąży? Bo od wczoraj boli mnie ząb i boję się trochę coś wziąść sama. Jak brałyście to napiszcie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 miałam jeszcze powiedzieć, że bajerny ten wózek. U mnie w bloku są bliźniaki, ale mają kiepski wózek, a ten naprawdę fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz po śniadanku....Półtorej kromki chrupkiego pieczywa i twarożek ze szczypiorkiem - mała miseczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzucholki Mamo baczka, witaj w klubie z tym zabkiem, wczoraj zaczela mnie pobolewac osemka, ale tak, ze az polowa glowy mnie zaczela bolec. Dziwne, bo wszystko mam wyleczone a tam jednak chyba juz sie cos zaczelo robic. Poczytalam w necie i wzielam apap, wiem na pewno ze nie wolno ibupromu, tylko te co zawieraja sam paracetamol. 21 Wozek faktycznie fajny, ja czegos podobnego bede szukac u mnie w uk. Wlasnie wyciagam wszystko na kanape i zaczynam pakowanie bo jutro mamy samolot o 5.50 rankiem. Zlecial urlop i niestety trzeba wracac do szarej codziennosci. Najgorsze, ze nikomu nawet nie przyznalismy sie, ze czeka nas przeprowadzka, ze o szukaniu domu nie wspomne. Chcemy im oszczedzic nerwow. W Sosnowcu tez leje i szaro, ale mam nadzieje, ze jutrzejszy lot odbedziemy bez opoznien i sensacji. To narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wstalam i zjadlam sniadanie, chyba zwariuje z nudow na tym L4, Ania widze ze dieta dziala :) mama baczka ja prawie codziennie biore apap na bol zeba albo dziasel sama iewiem, rentgena nie moge zrobic ze wzgledu na ciaze i musze sie meczyc a chodze do dentysty sadysty co 2 tygodie tak mi zeby leca, gin mi powiedzial ze lepiej wziac apap niz zadawac bol malemu i sobie bo to moze doprowadzic do skurczy czy porodu (pytalam 2 gin). Ja tez wpadlam na pomysl zrobienia badan w sluzbie zdrowia i kurde wlanie wtedy wyszla mi ogromna anemia poszlam zrobic prywatnie i wynik dobre, niestety moja sluzba zdrowia robi wyniki w badzo nieciekawym laboratrim wiele osob ju sie na sobie przekonalo. Ide teraz sprzatac a potem niewiem co bede robic, w kominku juz napalilam, kurde ale nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj dziędobry wszystkim... wstałam sobie o 9, poleżałam troszeczkę, wymyśliłam plan co można zjeść na kolację (hehe ja od rana myślę już o jedzeniu), ubrałam się i pognałam do sklepu szukać wszystkich składników..Dzisiaj będzie sałatka z mozarellą i czarnymi oliwkami a do tego bagietka nacierana czosnkiem. Już sie nie moge doczekać. Nawet nie sądziłam, że na zwolnieniu czas tak szybko leci, dopiero co wstałam a już jest 12.. masakra. Najdziwniejsze jest to, że przeziębienie nie chce się ode mnie odczepić. Ciągle pociągam nosem, kicham i czasem nawet leci mi krew z noska. Dzisiaj przechodziłam koło sklpu z wózkami i zaczełam się zastanawiać kiedy jest ten odpowiedni moment na zakup tak poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, ja pisalam, ze ciagle czuje sie najedzona... a nie ciagle czuje glod. Nie chce mi sie jesc, ale zmuszam sie do czegos wcisniecia... moze dzieci mi na zoladek uciskaja i mam zgnieciony... Wczoraj mialam ochote na lody, maz polecial do sklepu, nalozylam nam dwie wielgasne porcje... zjadlam 4 lyzeczki i wiecej nie dalam rady, myslalam ze uszami mi wyjdzie, dobrze ze kochanie ma spust i dal rade mojej tez porcji. Wozek bardzo fajny, ale ja niestety chyba bym go w bagazniku nie zmiescila. Bylam juz ogladac wozki i jeden z modeli sprzedawca wcisnal mi do bagaznika, ten kupie i zaden inny, szkoda tylko, ze nie zapamietalam nazwy.. tylko pamietam brazowa naszywke z nazwa na boku wozka.. nazwy juz nie, a fajny, bo dwie gondolki-nosidla, przekladana raczka, spacerowki oddzielnie reg. i pieciopunktowe pasy, kola NIE pompowane :D wszystko si, nawet kolor... granatowo czerwony (do mojej mazdeczki czerwonej bedzie extra). Taki wiec kupie, umowilam sie ze sprzedawca i pojade przed samym szpitalem po niego. Na cellulitis polecam gabke \"Syrena\" (w kazdym Rossmannie), ta szorstka strona sie masuj myjac codziennie, nic ze boli.. kilka dni czerwone, a poxniej pelen sukces a nawet przyjemnosc. No i nie ma pomaranczowej skorki, ani rozstepow... ja nia cala sie myje i skora trzyma sie dzielnie. W same kremy nie wierze... Evanika, widze, ze juz zyjesz wypoczynkowo, super :D Tak trzymac :D Zmoglo mnie, chyba sie jednak zdrzemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pare dni temu zauważyłam na lewym cycuszku jakieś kreseczki...myślałam, że mam jakiesodgnioty od stanika...po paru dniach znowu patrzę a tu nadal te odgnioty się znajdują i olśniło mnie (fatalnie) mam malutkie rozstępy. Szok. Chyba za późno już na jakieś kremy i maści. Moj meżulek od razu chciał jechać do sklepu po kremy ale sprowadziłam go na ziemię. Moja mam wyznała mi, że ona przez dwie ciąże nie miała rozstępów, farciara. A ja? No cóż moje cycuszki nie wytrzymały rozrostu hahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na cycuszkach mam niestety. Ale tylko na lewym, bo lewy mam większy niż prawy i tylko na nim pojawiły się te okropniaste rozstępy. Byłam w przychodni po skierowanie na te badania i ku mojemu zaskoczeniu była tam taka młodziutka pani dr, która bez najmniejszego problemu przepisała mi wszystkie badania- krew, mocz, odczyn jakiegoś Coomsa (czy coś w podobie) no i test na glukozę. Także w poniedziałek, albo we wtorek idę na badania za darmoszkę (po raz pierwszy raz). Ale przecież mi się należy. Dzisiaj jestem wściekła na moją pracę, bo tak jak mówiłam, jedną moją firmę rozwiązali (zlikwidowali) a w świadectwo pracy chcą mi wpisać, że rozwiązano umowę za wypowiedzeniem. Cwaniaki. Wkurzyłam się niemiłosiernie. Jeszcze najlepsze jest to, że baba w biurze podatkowym, mówi do mnie, że szef mnie nie chce skrzywdzić. Wkur.... się ostro. W poniedziałek zadzwonię do mojego szefa i jestem ciekawa co on na to powie :-( Potem mąż zaprosił mnie na obiadek do miasta, także ominęło mnie gotowanie. Potem opłaciłam wszystkie rachunki i kilka stówek w portfelu mniej :-( Teraz idę trochę poleżeć. Stwierdziłam, że ludzie zaczynają się mi przyglądać, tzn. mojemu brzuchowi. Dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak czytam siebie to mam wrażenie, że pisze to jakaś anaalfabetka. Zjadam litery, przekręcam końcówki. Sorki za te literówki, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. To dlatego, że za szybko chcę wszystko napisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - nie wiem co za ciśnienie !!!!! Ostatnio u gina - miałam 135/85 - normalne podwyzszone kawy -zakaz - Ale ta pogoda !!!!!!! cały czas zasypiam - już nie mogę - czuje się fatalnie. ja chcę wiosny !!!!!!! rozstępy - też na piersiach wokół brodawek . Mąż oglądał podręznik do ginekologi - były zdjęcia zmian skórnych w ciąży - i były brzuszki całe poorane rozstępami - trzeba było zobaczyc jego minę - pełna odraza - TERAZ TO JA SIę NA PEWNO NIE ROZBIORĘ !!! A on cały czas o tym jak to bedziemy pływać w trójkę na basenie - ozonowanym gdzie mogą się taplac niemowlęta. A wczoraj radosnie oznajmił mi że spotkał koleżankę która jak przed ciązą jest tak samo chuda . Ja przed ciązą chuda nie byłam Ja mam dość to mi nie pomaga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolla nie stresuj się tak, po ciąży na pewno wszystkie wrócimy do formy początkwej bo kto da redę jak nie my :) Ja dziś rano stanęłam na wadze i mam +11kg. Trochę szok ale mąż mnie pociesza że z moim uporem zgubę cały nadbagaż he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......27......7......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......28......4.....Poznań......90% córeczka.......57.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......27.....10....L-ca.....synek...Bartosz....43...1 6 0cm nikolla80 .....04......28....+7 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......27......+5.....W-wa.....córka-Agata...6 4kg....170cm kamil_a .......09......26......+9....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......27.....+11.....Londyn......niespo dzianka Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......23......1....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....13....26.....+11...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........26.....8......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka... 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......26.....+11kg........Białystok...dziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia.. imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia ! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......27......7......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......28......4.....Poznań......90% córeczka.......57.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......27.....10....L-ca.....synek...Bartosz....43...1 6 0cm nikolla80 .....04......28....+7 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......27......+5.....W-wa.....córka-Agata...6 4kg....170cm kamil_a .......09......26......+9....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......27.....+11.....Londyn......niespo dzianka Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......27......3....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....13....26.....+11...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........26.....8......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue......17.......22.....5...Oława..dziewczynka... 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......26.....+11kg........Białystok...d ziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......22.....+4,5....Siedlce...córunia.. imię-?....57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia ! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LigtBlue jak tam u gina? Ale mi się nudzi. Uszykowałam sobie wszystko na jutrzejszą wizytę księdza i nie mam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ja wrocilam z miasta calkiem zadowolona , kupilam spodnie:) i za chwile zaczne sie pindrzyc na imprezke:) chociaz mam troche mieszane uczucia co do tej impry:) mam tylko ze nie bedzie sztywniacko i ze nie bede musiala sie szybko zwijac bo ostatnio mam straszny bol kosci ogonowej i biodra z prawej strony co do rozstepow to u mnie jeszcze sie nie pojawily (regularnie uzywam kremu na rozstepy ziaji i jak narazie dziala) a poza tym to dzis bylam u rodzicow u ktorych mieszka moj brat z rodzinka no i dzis u jego 4 miesiecznej coreczki znalazlam pierwszy zabek:) a onie sie zastanawiali dlaczego ostatnio byla taka marudna:) ok spadam sie ubierac powol bo znajac siebie troche mi zejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu imprezka..bedzie się działo...rozruszaj swoją dzidzię. ja wrociłam ze spacerku z moja przyjaciółeczką i jej 4 letnim synkiem, zaczepiłyśmy o restaurację, zjadłyśmy pyszne cistko robione przez szefa-włocha..prawdziwe tiramisu - rewelacja. Co jakis czas podchodził do nas i pytał się łamaną polszczyzną \"ci smakuje?\" Wypiłyśmy pyszne capucinko z podwojną pianką i wrociłam do domku lekko zmęczona..Zaczeła mnie do tego pobolewać kość ogonowa, więc chyba czas najwyższy położyć się na chwilkę. Mój lewy, z rozstępami cycuszek woła o pomstę!! ;) Mam nadzieję, że to bedzie jedyne trofeum jakie wyniosę z okresu ciąży. Bo jak kiedyś ktoś powiedział \"rozstępy w ciąży są rodzajem trofeum z okresu ciaży\". Dziękuję za takie trofeum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanko - dostaliśmy zaproszenie na wesele - ja będę w 33 tyg ciązy imamy dać odpowiedz uroczystość będzie skromna - rodzina - panna też się spodziewa dzidziusia. Jak sądzicie? może lepiej na początku zaznaczyć że nie będziemy niż pózniej się niepojawić? Nie chcę sprawić przykrości . Mam nadzieję że teściówka nie wpadnie na pomysł aby namawiac męza zeby ssm poszedł - brrrrrrrr. Ja sie czyję na prawde teraz różnie - a co bedzie potem tego nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×