Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam Was dziewczyny.Podobnie jak ruda lala podczytuję Was już od dawna,ale też jakoś nie miałam odwagi się przyłączyć.Skoro jednak nie tylko ja miałabym być nowa to chętnie też sobie tu popiszę.W kupie raźniej.Naprawdę jesteście wyjątkowe i zgrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje Kochane. Mam taki nastrój jak wściekła kura i nic mi się nie chcę. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale od wczoraj prawie nie mogę oddychać. Jest mi tak bardzo ciężko, że nie mogę wytrzymać i zastanawiam się czy przypadkiem nie jechać na jakąś kontrol do szpitala. Zawsze oddychało mi się w miarę dobrze, a teraz to jest katorga. Sapę jak mops. Aż się martwię, ale w czwartek mam wizytę u gina i może dotrzymam do czwartku. Albo wcześniej wykituję. mika śliczny brzucholek :-) Ja też chcę piosenki dla mojej dzidzi.Prześlijcie też mi ;-) plisssssssss ruda lala witaj wśród nas. Fajnie, że się do nas przyłączyłać. Aga no to czekamy na Twoje fotki, jak już obiecałaś to musisz wkleić. Ja swoich nie zamieszczam, bo narazie mam chyba jakąś depresję i nie mogę na siebie patrzeć :-( Light mam nadzieję, że u Ciebie wszystko oki. Idę się walnąć na łóżko, bo nie wyrabiam z tym oddechem. Myślę, że jest to spowodowane tym, że Igunia naciska mi na coś (cyba na płuca) i coś tam się blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka26 Ty też witaj. Szybciorem dopisuj się do tabelki i napisz nam coś o sobie. Skąd jesteś, czy to Twoje pierwsza ciąża i co tylko chcesz. Ja też mam na imię magda i mam 26 lat, także witaj sis heeeh A co do tabelki, to ja też uważam, że powinna być krótksza, tak jak kiedyś, bez tych kg i cm bo szczerze mówiąc ja ani razu nie spojrzałam na nią na kg i cm, tylko zawsze przypominam sobie skąd jest która z Was, co będzie miała i jakie imionka już wybrałyście. Cmokasss moje Kochane. Trzymajcie kciuki za mój oddech, aby się wyrównał. Muszę jeszcze zrobić obiadek, a tak mi się nie chcę. A jeszcze chcę powiedzieć, że psuje mi się klawiatura w kompie bo nie cce mi wyskakiwać \"hhhh\" i muszę w hhh mocno nawalać. DObra bredzę już także zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ? Sławne labolatorium - w szpitalu na Siemieradzkiego - Kraków !!!! jestem przerazona !!!! mam skute przedramiona - ale osiągnęłam swój cel - pobierane miałam bezpiecznie jak poszłam po godzinie - to samo - bez rekawiczek chciała - właśnie zarła sniadanie i nawet rąk nie umyła pozdrawiam - byle wyniki wyszły dobrze!!! PA zważyłam się - spadł mi kilogram od tyg - chyba przez to że wypiłam tą glukoze zamiast sniadania ehheheh - pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki za zaproszenie.Śmiało więc się dopisuję do tabeli.Mam na imię Magda i mam 26 lat.W zasadzie w marcu skończę 27,ale jakoś tak z rozpędu mówię że mam jeszcze 26.Jestem w 25 tyg. ciąży.To moje pierwsze dziecko.Nie mam męża a zaledwie narzeczonego i to zaledwie od Wigilii. NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ..IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......27......7......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......28......4.....Poznań......90% córeczka.......57.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......27.....10....L-ca.....synek...Bartosz....43...1 6 0cm nikolla80 .....04......28....+7 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......27......+5.....W-wa.....córka-Agata...6 4kg....170cm kamil_a .......09......26......+9....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......27.....+11.....Londyn......niespo dzianka Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......27......3....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....13....26.....+11...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........26.....8......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue.17..26.....8...Oława..dziewczynka.Karolinka.. 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......26.....+11kg........Białystok...d ziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......26.....+7....Siedlce...córunia- Weronika...57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia ! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163 ruda_lala......12......27......+7.....Mikołów......chyba córcia.. Milena...65kg...170cm. Madziunka26........24......25......+7....Płock.....syn....Magda.....54kg........161cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie zdjęcia mojego brzuszka znajdują się w aparacie.Chwilowo nie mam na kompie.Dodam że aktualnie nie pracuję.Wróciłam w lipcu z Edynburga,gdzie mieszkałam i pracowałam przez pół roku.Wróciłam i postanowiłam poszukać stałej pracy w Polsce.Okazało się jednak,że przede mną rola mamusi,więc moja kariera zawodowa musi poczekać.Czasami los płata figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi komp płata figle. Chciałam przywitać madziulkę ale się wiadomość nie wysłała i skasowała, więc witam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki, postaram sie przedstawic inna wersje tabelki, zobaczymy czy sie przyjmie tylko, ze to moze troche potrwac :) mamo bączka, aga chciala pioseneczke Akona i Eminema - Smack That,jesli chcesz to tez Ci ja wysle ale pewnie myslalas ze to o inne utworki chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowo synek miał mieć na imie Marcel.Ale okazało się ,że w rodzinie mojego chłopaka jest już jeden.Więc zrezygnowaliśmy i myślimy dalej.Nic jednak nam do głowy nie przychodzi więc może jednak Marcel,bo ja tamtej rodzinki nie widziałam nigdy,a jesteśmy już razem ponad 7 lat.Ja byłam 100% przekonana że będzie córcia.I dalej nie do końca wierzę w synka.Jak mi lekarz potwierdzi,że chłopiec to zaczniemy intensywnie myśleć.A dziewczynka miała być Nadia. Dziś idę do gina i jak zwykle przed taką wizytą jestem cała w nerwach czy wszystko ok.Ale przed chwilą był kominiarz z życzeniami, więc to chyba dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W starej tabelce w miejsce imienia dziecka wpisałam swoje.To oczywiście pomyłka,bo mój synek nie będzie Magdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunka ja też byłam na 90% pewna, że będę miała chłopaka. Stąd też mój nick \"mama baczka\", ale bączusia okazała się Igunia i teraz jestem najszczęśliwsza na świecie. A powiem Wam coś. Wczoraj mój mąż był na takim targowisku niedaleko łodzi, gdzie przyjeżdżają ludzie z całej Polski i kupują odzież do handlu. Ceny są tam o połowe niższe niż w sklepach i na rynkach, więc opłaca się tam jechać. No i mój mąż po przyjeździe zwariował bo stwierdził, że widział tyle cudnych ubranek- bluzeczek, sukieneczek, bucików dla naszej królewny, że zwariował i stwierdził, że musi tam jechać z moją mamą i wtedy to się obkupią na maxa, bo jak ja bym z nimi pojechała, to bym im truła dupę, że to niekoniecznie trzeba kupić itp, a stwierdził, że moja mama jest też taka walnięta jak mój mąż i jak razem pojadą na zakupy, to na pewno kupią pełno rzeczy dla maleństwa ( ale mój mąż bierze teściową z jeszcze jednego względu- wie, że teściowa to dobry sponsor ;-)) Także mój mąż ma już o wiele większego bzika na punkcie naszego maleństwa niż ja. Stwierdził, że jego królewna będzie najpiękniejsza i będzie ją stroił w najpiękniejsze sukienki. Boziu oby tylko urodziła się zdrowiutka. Widzicie, ja zamiast iśc leżeć to siedzę z Wami tutaj, moje Gaduły, i trajkotam o dupie marynie. ALe już tak się do Was przyzwyczaiłam, że jak nie weszłabym przynajmniej kilka razy dziennie to chodziłabym jakaś kołowata i zastanawiała co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamusie. Im nas więcej tym lepiej i więcej doswiadczeń, którymi można się dzielić. Ja na glukozę idę pod koniec tygodnia. Dobrze, że przypomniałyście o tej cytrynie to może jakoś przełknę to świństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, bedziemy rodzily razem ruda lalo! Mamo baczka wlasnie nadrabialam ostatnio zaleglosci w ksiazkach i nie tylko pisze tam o moich bolach zeber ale wlasnie tez o plytszym oddechu. Nie martw sie, wyluzuj, polez sobie. Taki juz urok naszego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bączka.Ja nie wierzyłam w synka,bo moja siostra ma 2 córeczki i tak samo siostry cioteczne.Także ja jestem pierwsza,która prawdopodobnie będzie miała synka.Co do ciuszków itp. to ja mam luksus.Bo siostra mojego chłopaka mieszka we Włoszech i ma córcię i synka.I mnóstwo prześlicznych rzeczy dla nich.Właśnie była na Święta i przywiozła mi całą walizkę ciuszków i innych rzeczy.Nawet mam na wózek i łóżeczko specjalna siatkę przeciwko owadom.Mój chłopak jedzie do niej w marcu żeby przywieźć przewijak,kołyskę i stos innych rzeczy.Także jestem zabezpieczona.Niezależnie czy synek czy córka.Bo po mojej siostrze dzieciach też mam cały strych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka wlasnie mialam sie zajac tabelka ale widze ze bylas pierwsza :) Mamo bączka, ja tez bylam na tym targowisku. Dobrze, ze pojechalam tam z mamą bo pewnie wydalabym wszystkie pieniadze i kupila wiele zbednych rzeczy. Z ciuszkow mam juz wszystko. Mam więc zakaz kupowania ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka fajna tabelka :) To ja u siebie troszkę zmienię NICK.........KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01...........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01...........21....+6.....Warszawa...? 21..............02...........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02...........28....+4.....Poznań......C?. mika82........03...........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04...........27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04...........28...+7 .....Kraków Krzyka.........04...........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08..........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08...........27...+5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09...........26...+9.....Chełmno......C......Antonin a Paulka123.....11............27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12...........27...+11...Londyn........? Moli.............12...........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13..........27...+3....Cieszyn......S muszka11......13...........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13...........26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta..........17...........18...+1,5...W-wa sarita............17...........26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.........17..........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.........17..........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79..........18............23...+5.....Węgrów......C .....Hania Aprilka ...........18..........25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1.......20..........26...+11kg...Białystok.... Córeczka...Karolinka Doroteczka......21............26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22............17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.............23...+5......Stargard... ..C Madziunka26....24.............25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.............18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.............22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27.............20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28.............22...+4......W-wa...... ...C-Julcia? Wica...............29.............22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, Flowerska. Ciekawe czy się uda w tym samym dniu. Na początku mój lekarz powiedzioał, że w brzuszku siedzi chłopczyk a później jak byłam z mężem i synusiem w 20 tyg. stwierdził, że jednak dziewczynka. Mąż powiedział, że już mu nie wierzy - uwierzy jak zobaczy. Gdyby jednak urodził sie chłopiec to będzie Borys. Jutro kolejna wizyta przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie kuchara. Tak zaczęłam oglądać film, że spaliłam cały sos, który picciłam. Muszę teraz doprowadzić mieszkanie do takiego stanu, aby mąż się nie zoriętował. Otworzyłam wszystkie okna hehe. Cały garnek do wyrzucenia, a teraz na prędce muszę zrobić jakiegoś kotleta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02........28....+4.....Poznań......C?. mika82........03........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........27...+5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........26...+9.....Chełmno......C......Antonin a Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......S muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........23...+5.....Węgrów......C .....Hania Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......23...+5......Stargard... ..C Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S dENERWUJĄ MNIE TE REKLAMY !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSLAŁYŚCIE JUŻ O SAMYM FINISZU? WSZYSTKIE CHCECIE RODZIĆ SIŁAMI NATURY? JA KIEDYS MYSLAŁAM ŻE TYLKO CESARKA - TERAZ SIĘ ZASTANAWIAM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki... zanim zacznę nadrabiać zaległości muszę podzielić sie z wami pewnymi wiadomościami... Byłam wczoraj na wizycie kontrolnej u mojej lekarki, spojrzała na moje wyniki z wstretnej glukozy i wysłała mnie do specjalisty na konsultacje bo mam za duży cukier.... nie boje się bo wiem, że dostanę glukometr i dietę! Ale szok, a myślałam, że mnie ominie ta przyjemność. Trochę się przestraszyłam, ale już dzisiaj jestem spokojna. Jade jutro do szpitala tylko na konsultację. Dostałam jeszcze oprócz moich witaminek, które biorę regularnie, aspargin (magnez z potasem), rutinoskorbin i czasem mam smarować moje bolące miejsce z boczku maścią przeciwbólową...a no nos-pe jak bedzie mi twardniał brzuszek. Mam siedzieć w domu i nie męczyć się, zabroniła mi nawet zamiatać podłogi....mój biedny mężulek.... Zauważyłam jakię nowe osoby - Witam serdecznie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się poprawię - tygodnie w górę - waga w dół... NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02........28....+4.....Poznań......C?. mika82........03........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........26...+9.....Chełmno......C......Antonin a Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......S muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........23...+5.....Węgrów......C .....Hania Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......23...+5......Stargard... ..C Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam powiedzieć wam,że jestem od wczoraj pełnoprawną kobita na zwolnieniu L4 - aż cały miesiąc - a na zastępstwo ściągnełam dziewczynę, którą miałam do pomocy na czas kampanii. Więc - LABA murowana!! Jeszcze tylko tabeleczka - waga poszała mi nieznacznie w górę! Może jednak dopisze imię corci - mo mąż nie chciał Amelki więc zdecydowaliśmy, że będzie inne imię. ciekawe ile razy jeszcze nam się zmieni. W sumie mamy pewnośc na 90%, że to córcia.. NICK......KWIECIEŃ...TC...KG+...MIASTO.....PŁEĆ..... IMIONA maamonka....01........21...+8......Warszawa...? Aska_kit......01........21....+6.....Warszawa...? 21..............02........27....+7.....Krynica......2 xS....Kacperek, ? izawik.........02........28....+4.....Poznań......C?. mika82........03........24.....+7....Łódź..........S. . ....Tomuś aga*25** ......04.......27...+10....L-ca..........S.......Bartosz nikolla80 ......04........28...+6 .....Kraków NIESPODZIANKA Krzyka.........04........23...+3.....Lublin.........C ? mx3.............08........20...+5,5....Gdynia......... ? Ania75..........08........28...+3,5.....W-wa.........C. .....Agata kamil_a ........09........26...+9.....Chełmno......C......Antonin a Paulka123.....11........27...?.......Kraków.......C? .....Marysia flowerska......12........27...+11...Londyn........? Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12........27...+7....Mikołów......C?. .....Milena zuzanka14.....13........27...+3....Cieszyn......S muszka11......13........22...+6.....Warszawa..C...... Julia,Agata mama bączka..13.......26...+11....P-ków Tryb..C ....Iga Doreta.........17.......18...+1,5...W-wa sarita...........17.......26...+8.....Bydgoszcz...C justaaaa.......17........23...+5.....zach-pom....S LightBlue.......17........26...+8.....Oława.......C. ....Karolinka koala79.........18........23...+5.....Węgrów......C .....Hania Aprilka ..........18.......25...+10.....wielkopolska..S...Kubuś margolcia1......20.......26...+11kg...Białystok.... C...Karolinka Doroteczka......21......26...+7......Siedlce...... ..C...Weronika Kiwiusia ..........22......17...-4.......W-wa.........? evanikaa.........23.......25...+6......Stargard... ..C...Kamilka Madziunka26....24.......25...+7......Płock........ ...S agawaa...........25.......18...+1......Gliwice.... ..2xS Kasik26...........26.......22...+7......Zgierz.... ....C...Aleksandra Ewita2510........27......20...+5......Łódź....... ...? Janika78..........28......22...+4......W-wa...... ...C...Julcia? Wica...............29......22...+8......W-wa..... ....S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki, jak fajnie, ze jest nas coraz więcej :-) Evanikaa jak dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyną \"słodką\" mamusią na naszym topiku. Z tą dietą nie jest tak źle, można się przyzwyczaić, chociaż ja przez pierwsze dni chodziłam ciągle głodna. Teraz już spoko, wytrzymuję. Poziom cukru też w normie. Odpowiadając na pytanie dotyczące porodu, to ja jednak chciałabym rodzić naturalnie. Miałam plan na poród w wodzie, ale cukrzyca raczej to wyklucza. Mam nadzieję, ze moje dzieciątko nie urośnie zbyt duże i ominie mnie cesarka. Wierzę, ze będzie dobrze. Ciekawe jak się miewa Lightblue? Odezwij się kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - słońce powiedz mi coś więcej o tej diecie cud. Uprzedziłam już mojego Grześka, że bedzie cierpiał razem ze mna...haha. Nie jest zadowolony! Ja też chcę poród naturalny, jeszcze się nie zdecydowałam czy z mężem, ale na bank - full of nature. Rozmawiałam tez z moja lekarką o szkołach rodzenia i powiedziała mi tylko \"Pani Ewo, czy boi się pani porodu, czy czuje pani, że nie jest gotowa?\" powiedziałam, że nie wieć ona mi na to, że szkoła rodzenia jest tylko dla osób, które są pełne obaw, ze sobie nie poradzą. Namieszała mi w głowie i nie wiem czy sie zapisywac czy nie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×