Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A jeszcze co do ustępowania mi miejsca, to też się nie spotkałam by ktoś mi ustąpił sam z siebie, ale zdażyło mi się raz poprosić o zwolnienie miejsca i nie było z tym problemu. Więc moim zdaniem jeśli chce się być gdzieś przepuszczonym bez kolejki to trzeba prosić bo wtedy raczej ludzie nie robią problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jakaś dzisiaj pechowa jestem. Kupiłam sobie soczek pomidorowy w buteleczce i właśnie przed chwilką go stłukłam. SOk rozbryznął się po calusieńkiej kuchni i musiałam zbierać to szkło i wycierać czerwony soczek. A ja taka obolała jestem dzisiaj :-( Ciekawe co jeszcze mi się przydaży. Mam nadzieję, że nic złego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore teraz siostrzenca (4 m-ce) i ide na spacer znwou bede sobie wyobrazac ze ide z moim malenstwem (chyba Bartus) jezu ja juz tak chce :) Pedze bede poziej. Caluski dla malenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie był u mnie mój szef i dostałam zlecenie, tzn. moja firma (odzież ciążowa) tworzy portal internetowy dla kobiet w ciąży i dostałam zadanie zebrania wszelkich informacji na temat ciąży, które mogą się potem ukazać na łamach tego portalu. Wszystko, wszystko co związane z ciążą (uroda, zdrowie, szkoły rodzenia, psyce, prawo, podróże w ciąży, kulinaria) muszę wynaleźć na internecie. Dlatego moje Kochane mam do Was romans. Proszę Was jak Wam się nieraz nudzi, przesyłajcie mi cokolwiek znajdziecie w necie na temat ciąży. Nawet jak wyda się Wam beznadziejne. Podaje adres: ciaza81@wp.pl Z góry dziękuję bardzo. Narazie pozdrawiam i całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - dzisiaj spotykałam co krok znajomych - którzy mówili że swietnie wyglądam - ze poszło mi w brzuszek ( co tam wiedzą :P) miło chociaż nie do końca prawda heheheh ale dzieki temu nabrałam ochoty na spacerek po parku - i dzień był fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala554
sluchajcie , te co sie tak strasznie dopraszaja przepuszczania, ustepowania itp. kiedyś mialam sytuacje w hipermarkecie, stalam sobie grzecznie w kolejce, przeznam, ze byla duza, wszedzie do kas ustawialy się duże kolejki(przed swietami) a tu nagle do mnie podochodzi babeczka w ciąży (na moje oko 6miesiąc) i mowi , ze jest wciąży i chce, bym ją przepuscila.... ja odpysknęłam jej, ze z jakiej racji mam ją przepuszczac....ona na to, ze z takiej, ze jest w ciąży.... ja do niej, ze chyba pani nie mdleje tutaj i nie zacznie zaraz rodzic, bo tylko w takim przypadku panią przepuszcze:D:D:D a jesli chce pani, moze mnie pani podac do sądu , ze nie przepuscilam, a facet za mną do mnie,,no i dobrze jej pani powiedziala, bedzie się tuwpychac do kolejki" i taka jest prawda!!!! to są tylko takie wasze widzimisie , ze trzeba was przepuszczac do kolejki, bo wam się stac nie chce....rozumiem , jesli mdleje, albo po prsotu widac, ze jakas blada, spocona, ze zle się czuje...ale normalna baba, ktora dobrze sie czuje....tego nierozumiem.... podobną sytuację mialam w autobusie ...siedzialam sobie spokojnie na miejscu a tu wsiada bab w ciąży....uwuesila się nade mna i patrzyla prosto na mnie dajć mi do zrozumienia, ze MUSZĘ jej ustapic..... wkurzające to bylo i pomyslalam sobie a nie ustapie....i tak siedzialam jesze 3przytsanki az tu wsiadłą babinka taka staruszka na trzęsących się nogach, a ja natychmiast poderwalam się z miejsca popychając przy tym troszkę ciezarną, by sie przesuneła i mowie do staruszki ,,może sobie pani spocznie" z szerokim usmiechem...a babcia :,,dziekuje dobre dziecko".....ja płonęłam z radości, a ciężarna zzieleniala ze zlosci i tak nikt jej miejsca nie ustapil:):):)i tak powinno byc- same chcialyscie dzieciaka to teraz się męczcie11!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) ja dzis bylam u gina i nic nowego mi nie powiedzial tylko mam zastosowac sie do ograniczenia soli na maxa i opoczywania z nogami do gory zeby moje obrzeki sie zmniejszyly jak wracalam z przychodni to wdepnelam do kuzynki ktora jest polozna i bedzie odbierala mi porod no i zapisalam sie do szkoly rodzenia w ktorej prowadzi zajecia, zajecia sa dwa razy w tygodniu i sa zupelnie bezplatne ( w programie spotkania prowadzone z polozna, lekarzem poloznikiem i neonatologiem oraz psychologiem, cwiczenia z fizjoterapeltka, ponanie oddzialu polozniczego) spotkania trwaja do marca a tak ogolnie to tez mam lenia ale kupilam kapuste i bede robic golabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie... pakuje sie lala i glupoty plecie.... Jesli chodzi o przepuszczanie na siedzenie w autobusie ciezarnych czy z dziecmi do lat trzech... to trzeba miec troche wyobraxni. W kazdej chwili autobus moze przychamowac (a kiedy jexdzilam komunikacja miejsca czesto tak bywalo... droga to dzungla i wariatow pelno) i taka kobieta z brzuchem, albo malym dzieckiem leci na czyjes oparcie kantem, albo na barierke.... i nie koniecznie musi mdlec, czy sapac, czy sie pocic..... Sa tez takie ciezarne, ktore powinny lezec do gory nogami, a na badania czy po zakupy musza wyjsc, bo nie maja nikogo do pomocy, czy samochodu.. i co... skad taka lala wie czy to nie akurat taka osoba potrzebuje by jej ustapic??? Odnosnie zakupow czy poczty... to sama nie pcham sie do przodu, tylko stoje i czekam na swoja kolej... ale sa przeciez takie kobiety, ktorym ciezko, duszno i ich przywilej by je przepuscic dotyczy widocznej ciazy, i tez z dziecmi do lat trzech... a co takiej lali szkodzi dwie minuty dluzej postac na poczcie czy w kolejce.... troche dobrej woli a nie syczenie jadem, durne komentarze i chyba wstret do ciezarnych.... Wspolczuje lali braku myslenia i nikomu xle nie zycze, ale fajnie sie poczuje jak sama kiedys bedzie w ciazy i nie daj .. xle bedzie ja znosic a tu jakas smarkata jej odpyskuje, ze nie przepusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, chcialyscie byc w ciazy to sie teraz meczcie:-) Lala tez masz termin na kwiecien, bo zdaje sie,ze to topik dla dziewczyn rodzacych w tym terminie, a jesli nie to dziekujemy za wypowiedz i zegnamy:-) Nie kazda kobieta w ciazy musi mdlec i pocic sie, zeby bylo widac,ze zle znosi ciaze. Po mnie nie wiedac a od 5 miesiaca grozi mi przedwczesny porod, ale po co tu takim lalom sie tłumaczyc, szkoda słow bo ciemnogrod za duzy.. Mama baczka jak tylko cos znajde to podesle na pewno:-) Ale pewnie sama nagromadzisz mnóstwo materiałow na ten temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na takie głupie lale nie zwracamy uwagi i pani już dziękujemy. Właśnie była u mnie koleżanka, z którą pracowałam dwa lata temu w poprzedniej firmie i od tamtej pory się nie widziałyśmy, tylko zawsze gadałyśmy na gg. Ona od roku starała się o dziecko i nie mogła zajść w ciążę. A dzisiaj przyszła i poinformowała mnie, że jest już w 3 miesiacu no i w końcu się udało. Fajnie. Czekam teraz na \" m jak miłość\" bo nudno mi jakoś. Dziewczynki to jak coś zgromadzicie to pamiętajcie o mnie i przyślijcie co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala zadna z nas nie wykorzystuje tego ze jest w ciazy zeby np nie stac w kolejce, mnie nawet jak ktos przepusci to podziekuje jak dobrze sie czuje, wiem ze ciaza to nie choroba ale uwierz ze czasami naprawde czlowiek sie zle czuje. Ja tez czekam na serial nudzi mi sie cholernie bo ilez mozna sprzata, gotowac,prac a gdzie tam do kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i ich Maleństwa w brzuszkach..... już dawno nie zmienialam info w tabelce wiec moze teraz to zrobie, bo juz moge wage zmienic bo bylam dzisiaj u gina. wszystko w porzadku, za miesiac na wizyte u niego tez mam tak jak Wy zrobic test obciazenia glukoza czy jakos tak hehe, ale ja napewno wezme cytryne!!!!! heheheh NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......27......7......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......28......4.....Poznań......90% córeczka.......57.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......27.....10....L-ca.....synek...Bartosz....43...1 6 0cm nikolla80 .....04......28....+7 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......27......+5.....W-wa.....córka-Agata...6 4kg....170cm kamil_a .......09......26......+9....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......27.....+11.....Londyn......niespo dzianka Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......27......3....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....13....26.....+11...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........26.....8......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue.17..26.....8...Oława..dziewczynka.Karolinka.. 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......26.....+11kg........Białystok...d ziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......26.....+7....Siedlce...córunia- Weronika...57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia ! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163 mam nadzieje ze nic nie spsocilam w tabelce.... :-) a tutaj w ta tabelke to wpisujemy kilogramy na plusie ale od poczatku ciazy prawda? lacznie? a co do wypowiedzi lali to az mnie zatkalo, co za \"kobieta\" mogla cos takiego napisac????? po pierwsze to my nie chcialysmy \"dzieciaka\" tylko kochane malenstwo, moja droga!!!! a po drugie to zmykaj stad szybko kochaniutka!!! bo z tego co wywnioskowalam to nie jestes w ciazy a tym bardziej nie jestes kwietnioweczka wiec sie grzecznie pozegnaj z nami bye bye!!!! caluski dla brzuszkow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Doroteczka dawno cię nie było :) lala dała popis kultury osobistej ale myślę że i tak większość ludzi jest przychylnie nastawionych do kobiet w ciąży, bo przecież kobieta kiedy się źle czuje wcale nie musi się zapocić, czy zblednąć. Dowodem na złe samopoczucie może być już sam fakt że poprosiła o ustąpienie miejsca, bo moim zdaniem nie jest to wcale takie łatwe i przyjemne prosić kogoś obcego o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!! Czy wszyscy jeszcze śpią? Ja już od godziny jestem w pracy i myślałam że sobie podczytam topik a tu cichutko od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia witaj, ja w pracy od 8:30, ale zajęta na maksa, weszłam tylko się przywitać :-) A maleństwo kopie, hihihi. Słuchajcie dieta cukrzyków drastyczna, ale na wadze ponad 1,5 kg mniej przez niecały tydzień :-) Jak tak dalej pójdzie to po ciąży będę wazyła mniej niż przed ciążą, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jestem w trakcie testu obciążenia glukozą wypiłam bleeee - do domu mam 5 min więc wskoczyłam na kompa :) zgroza - pierwszy raz od dawna robiłąm badania na NFZ babka nie miała ubranych - rękawiczek - zwróciłam uwagę - że wolę z rękawiczkami z wielkim dąsem włożyła = ale tak mnie dzgnęla - że jejku !!!!! potem dawała do próbówek - rozbryzło się -na nią doookoła - babsko ściągnęło rękawiczki i zaczęło sprzątać -małym gazikiem - całą rekę miała w mojej krwi - makabra- co za higiena !!! nie mówię że to mnie może czymś zakażić tak postępując- ale siebie i przynamniej o to powinna zadbać. az sie boję tam wracać - mam za 40 min to zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej z rana:) wlasnie wrocialam do domciu i mam zamiar wypisac rachunki do zaplacenia jeszcze dzis czeka mnie wyprawa do miasta po witaminy i na poczte tak tego nie lubie:( ale co zrobic widze ze wczoraj rozgozala dyskusja na temat niejakiej lali i ustepowania miejsca w autobusach kolejkach itd jak widac z wypowiedzi dziewczyny sama nie wie o czym pisze, szkoda takich ludzi ale miejmy nadzieje ze kiedys to on bedzie prosila aby ktos ja przepuscil i potraktuje ja tak samo jak ona ta kobietke w autobusie nikolla to gdzie ty robisz te wyniki ? ja co miesiac robie wyniki na NFZ w szpitalnym labolatorium i jeszcze nie zdarzylo sie zeby pobierano mi krew bez rekawiczek a pielegniarki sa bardzo delikatne i milusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki :) Oj dawno mnie nie było, ale już jestem i chyba zacznę coraz częściej tutaj zaglądać bo nudy mnie zżerają. Ostatnio opowiadałam Wam, jak na mojej twarzyczce pojawiły się plamki ( czyli tzw. biedronka). Na szczęście nie trwało to długo i już jest ok. Czasami tylko po kąpieli mnie troszkę obsypie ale zaraz znika. Jeśli chodzi o ból żebra i biodra to ja też się dopisuje. Najgorsze jest to żebro, jak za długo siedzę w jednej pozycji to normalnie nie wyróbka. Bałam się, że to może wątroba daje o sobie znać, ale popytałam moją ginke i już jestem spokojna. Powiedziała mi, że ból żebra to jedna z dokuczliwych dolegliwości w czasie ciąży. Oczywiście nie wszystkich kobitek dotyczy, ale ja chyba zagarniam wszystko jak leci. Powiedziała mi, że będąc w ciąży i mając problem z wątrobą objawia się to świądem skóry. Jeśli chodzi o badanie obciążenia glukozą, to bardzo mile je wspominam. Jednak w moim przypadku nie taki diabeł straszny jak go malują. :) Wczoraj byłam w pracy zanieść zwolnienie. Wiecie co, kierowniczka tak się podlizywała jak nigdy, aż byłam w szoku. Nie wiem co było przyczyną, może brakuje im rąk do pracy. Zarzekałam się, że tam nie wrócę, ale teraz to już sama nie wiem. Chyba przyzwyczaiłam się do tych laseczek tam pracujących. Jak zaczęłyśmy gadać to końca nie było widać. Szkoda tylko, że miałyśmy tam umowę do końca grudnia no i prawie wszystkie dostały na stałe i małą podwyżkę a mi przedłużyli umowę do dnia porodu. No ale cóż mówi się trudno i płynie się dalej. Mam jeszcze małą propozycję. Oczywiście jeśli się nie zgodzicie to jakoś to przeżyję. :P Otóż chodzi o Naszą tabelkę. Waga i wzrost przed ciążą już się nam nie zmienią, więc może by usunąć te dane? Tabelka stała by się wyraźniejsza, a jakby ktoś chciał sprawdzić która ile ważyła i jaki ma wzrost to wystarczy, że wróci kilka stron wcześniej. Co Wy na to? Dobra kończę bo się strasznie rozpisałam :) Pozdrawiam, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_lala
Cześć dziewczyny! Od początku czytam namiętnie Wasze wypowiedzi, bo też mam termin na kwiecień. Jakoś do tej pory nie miałam odwagi się przyłączyć, jesteście takie zżyte - aż miło. Jednak gdybyście mogły mnie przyjąć, będę wdzięczna. Cudownie przed kimś jest się wygadać, poprosić o pomoc czy radę. Jeśli nie jestem mile widziana - zrozumiem - znacie się już przecież ładnych parę miesięcy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy i zapraszamy. Skrobnij co nie co o sobie i czuj się jak u siebie. :) A reszta laseczek sie chyba pospala. Pobudka kobitki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ruda lalo! Wpisuj sie do tabelki i pokaz nam swoj brzuszek na zdjeciu. Ja wlasnie dokonczylam to na co wczoraj juz nie mialam sily - odkurzanie i mycie podlog. Jednak zebra daja o sobie za bardzo znac, zeby posprzatac caly dom w 1 dzien. A teraz ide na spacerek do sklepu, chociaz pogoda nie zacheca. Z mieszkaniem dalej nic, dzisiaj znow bede wydzwaniac. No i musze znalezc sobie dentyste i isc z tym zebem, bo wczoraj dzwonilam do mojej stomatolog w polsce i powiedziala, ze trzeba to zrobic jak najszybciej, przynajmniej rozwiercic bo to stan zapalny. A taka bylam dumna, ze przed ciaza wszystkie zabki byly zdrowe jak perelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Flowerska głowa do gory, znajdziesz cos predzej czy pozniej, ale zycze Ci jednak predzej:-) Ja dzis z mezem tez wybieram sie do agencji nieruchomosci dalej walczyc z zamiana naszego mieszkania. W sumie nie spieszy nam sie bardzo, ale chcialabym wiedziec na czym stoimy. Witam ruda lale, przylaczyc sie do nas moze kazdy i w kazdej chwili :-) Szkoda,ze nie odezwalas sie wczesniej,ale w koncu jeszcze trzy miesiace przed nami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika super brzusio, nie moglam otworzyc zdjecia za pierwszym razem, ale teraz juz widzialam:-) Koniecznie musze podeslac Wam swoje, ale na kazdym wychodze tragicznie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala witamy! :) To fakt rochę się już zżyłyśmy bo kilka miesięcy regularnie gadamy o swoich przeżyciach, ale ty pewnie też masz podobne odczucia w czasie ciąży więc witaj i napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, jeszcze jedno, bo wlasnie sprawdzilam poczte:-) WIELKIE DZIEKI ZA PIOSENKE!!!!! Kochana jestes! Ale sie ucieszylam, nawet nie wiesz jaka mi radoche zrobiłas:-):-):-) Bartus bedzie teraz jej na okrągło słuchał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie. W takim razie mam 30 lat, męża i synusia. Synuś Kamil ma 6 lat. Teraz jestem w 27 tyg. Jestem od trzeciego miesiąca na zwolnieniu lekarskim. NICK......TERMIN04.07.....TC....KG+...MIASTO......PŁEĆ.. IMIONA...WAGAprzed c...wzrost maamonka...01.....21.......+8......warszawa......? Aska_kit.....01......21.....+6.....Warszawa....niespodzi anka 21.............02......27......7......Krynica.......2 chłopców.. KACPEREK I..nad drugim myslimy....63kg..160cm izawik........02......28......4.....Poznań......90% córeczka.......57.......168 mika82........03.....24.......7......Łódź........synek.. ..Tomuś......67,5....169 aga*25** .....04......27.....10....L-ca.....synek...Bartosz....43...1 6 0cm nikolla80 .....04......28....+7 ..Kraków ........ 70 ... 174 Cm Krzyka.........04......23....+3.....Lublin........dziewc zynka? 54 164 mx3............08......20....+5,5...Gdynia.........? Ania75...08......27......+5.....W-wa.....córka-Agata...6 4kg....170cm kamil_a .......09......26......+9....Chełmno...prawd córka-ANTONINA Paulka123.....11......26......?...Kraków....Prawdopodobn ie dziewczynka... Marysia.... flowerska......12......27.....+11.....Londyn......niespo dzianka Moli.............12.......22....+3,5...................? zuzanka14.....13......27......3....Cieszyn......SYN 85kg.. 174 muszka11......13......22......6.....W-wa......dziewczynk a.Julia,Agata..60kg..174cm mama bączka....13....26.....+11...P-ków Tryb......córeczka ..Iga Doreta.........17.......18.....1,5.......W-wa sarita..........17........26.....8......Bydgoszcz......c órcia......59kg......172cm justaaaa.......17......23......5...zach-pom.......chłopi ec...55...170 LightBlue.17..26.....8...Oława..dziewczynka.Karolinka.. 88...178 koala-79.....18.....23....5..Węgrów.....dziewczynka?...H ania...73..170 Aprilka .........18......25.......10....wielkopolska.....Kubuś...... 58...165 margolcia1.....20......26.....+11kg........Białystok...d ziewczynka...57kg..172cm Doroteczka....21......26.....+7....Siedlce...córunia- Weronika...57,6kg....ok.165cm Kiwiusia ........22......17.....-4.....W-wa...........? evanikaa.......23........23.....+5....Stargard....córcia ! .....55.......165 agawaa.........25.......18.....+1....Gliwice.......2 chłopaki Kasik26..........26......22...+7...Zgierz..córeczka-.... .. Aleksandra Ewita2510......27.......20......5.....Łódź.............? 60kg.....172cm Janika78........28.......22....+4.....W-wa.....córcia-Ju lcia?...56...165 Wica.............29......22.....+8.....W-wa...........sy nek ....63...163 ruda_lala......12......27......+7.....Mikołów......chyba córcia.. Milena...65kg...170cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,dzieki,dzieki sie zaczerwieniłam :D, za dwa tygodnie zrobie kolejne zdjecie ( jak sie w kadrze jeszcze zmieszczę :P ) aga*25** - plosiem baldzo :) polecam się na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×