Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ale tu dzis cisza wszystkie juz spicie? ja zagladam od czasu do czasu i walcze z inwentura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie, tak Radek nahajcowal w kominku ze dychac nie idzie, w tv nic niema. mx3 jakos zamilkla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś pierwsza mówię wszystkim dzień doberek. Piękna pogoda za oknem, chociaż na spacerze z moim pieskiem trochę jeszcze wiało. No ale coś musi przywiać ten śnieg, który lada dzień ma spaść. Dziś Dzień Babci, po południu wybieramy się do teściowej, z życzeniami i laurkami, dla babci i dziadka. Załatwimy to w jeden dzień. Ale szczerze mówiąc nie chce mi się wychodzić z domu. Jakś rozleniwiona dziś jestem. A co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane Ja właśnie wywiozłam Miśka do pracy, zjadłam śniadanko i jadę zaraz pomojego Szymona, bo został u dziadków na noc. Później idziemy na imieniny do bratowej. Czy wiecie może jak się robi golonkę? Cholercia dostałam a nie wiem jak sobie z tym poradzić. :D Bardzo współczuje dzieczynom któe wcześniej przeżyły nieszczęścia :( mTeż często myślę o dziewczynach które u nas dawno się nie odzywały. Ciekawe co u nich. Mamo bączka fajnie że mama Ci robi takie zakupy. Super masz! Ja jeszcze nic nie mam. Mieliśmy jechać wczoraj do Babic chociaż trochę kupić. Ale oboje myśleliśmy że Misiek dłużejposiedzi w domu. A tak to szkoda było czasu. Zresztą Szymon miał jeszcze wczoraj bal, mieliśmy księdza po kolędzie i Misiek w pracy musiał sprawy pozałatwioać. Więc i tak już by było za późno. Jak nocka? Dało się spać? Zuzanka teżmam odczucie jakbym miała codziennie większy brzuch. ale takie są nasze uroki, codziennie większe :D Evanikaa ja też czasami jestem okropnie wredna. I zrobiło mi się tak w ciąży. Ale myśle że czasami to jest zaleta a nie wada. :) A jeszcze zobaczcie zdjęcie. Robione w tym tygodniu. Mój Szymuś już niebardzo moze mnie objąć :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8727979c90d7a654.html Miłęj niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja dzis bylam na zakupach i zaopatrzylam sie w pajacyka, kaftanik i malutkie body i czapeczke, bo te wszystkie rzeczy ktore przywiozlam z Anglii sa dosc duze, niby 0-3 mc ale to raczej gdzies z 60 cm. Ogladalam tez ciuszki dla wczesniakow takie na 46 cm, Boze jakie to malenkie, lalki sa wieksze:-) Mam nadzieje,ze moj Bartus urodzi sie wiekszy, bo bede sie bala go dotkanac;-) Po polódniu jade do babci z życzeniami, wiec moze przy okazji odwiedze Smyka, bo sa wyprzedaze. Co bym nie kupila to wydaje mi sie,ze i tak nic nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to fajnie zaczął Ci się dzień. My też dzisiaj zrobimy obiazdówkę do naszyc babć, ale za bardzo mi się nie chcę. Najpierw jadę do mojej mamy na obiadek, ale standardowo już od godziny czekam no mojego męża, który nie może się wyszykować, bo twierdzi, że po całonocnej podróży jest zmęczony. No ale cierpliwie czekam na niego. Zauważyłam, że zaczynają mi puchnąć palce i chyba zdejmę obrączkę, bo przypomniało mi się jak moja bratowa w ciązy nosiła obrączkę, a tak jej palce spuchły, że ta obrączka, aż jej się tak werżła w palec i nie mogła ściągnąć. Dziwnie mi tak bez obrączki, bo zdejmowałam ją tylko do spania. U mnie tak świeci słoneczko, że z miłą chęcią zamiast do babć wolałabym iść na spacerek do parku. No ale chyba niestety tak się nie stanie. Też czekam na ten śnieg, który tak obiecują. Ciekawę czy naprawdę spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zmienię jeszcze tabelkę: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........30.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........29....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........28.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, czytam Was czasem, ale nie wszystkie strony... bo nie mam jakos nastroju na komputer. Przeważnie leżę i pochłaniam książki. Wczoraj zmarła Babcia mojego męża... dzisiaj w nocy Mama mojego przyjaciela.... teraz to już kompletnie nie mam ochoty na internet. Dla dzieci już mam sporo, zamówiłam 4 zestawy pościeli, kojec do salonu (bo w sypialni - łóżeczka tradycyjne)... nakupowałam się kosmetyków, proszków, już też pieluszek.... W razie szpitala trzeba by tylko zrobić pranie i gotowe. Pozdrawiam, trzymajcie się brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx wspolczuje, dobrze ze sie choc na chwile pojawilas, bo dlugo Cie nie bylo. ja tez ide poczytac, bo mam nowy zapas lekkich i przyjemnych ksiazeczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 strasznie mi przykro... ja dzisiaj byłam z mężem w Ikei, kupiliśmy parę duperel: wanienkę, lampkę nad łóżeczko, jakieś pojemniczki i pudełka.No a później tradycyjnie u babć i dziadków. Straszny ten wczorajszy wypadek był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dzisiaj jestem jak leniwiec, cały dzień przeleżałam w łóżku. Ale po koleji: dzisiaj poszłam do kościoła.Miałam taką potrzebe, po tym wszystkim co się ostatnio działo. Nie robie tego za czesto, więc potraktowałam to w jakiś szczególny sposób...... Ale wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt,że nie mogę długo stac w jednym miejscu, więc najcześciej siedziałam i nie mogłam klęczec, wiec najczesciej siedziałam :D Myslalam,że te stare baby to mnie wzrokiem bazyliszka zamordują na siedząco :P Potem była giełda samochodowa. Dzisiaj tak pięknie swieciło słonce,że nie miałam serca ;) narzekac Grześkowi,że mi się nie chce po niej chodzic. A on w przypływie namietności kupił mi Capuccino waniliowe( a ja nie cieprpie wanilii), a ja z wrażenia wypilam je. Smakowało jak nigdy w zyciu :D Mieliśmy w tym roku zmienic auto na inne, ale zdecydowaliśmy,że lepiej niech jego firma się rozwija, i pod koniec roku kupimy działke budowlaną. A samochód ten co mamy to na razie jeździ :D I skonczyło się na tym,ze po obiedzie poszłam spac, az do teraz. Mam wrażenie,że kolejna noc bedzie taka,ze nie bede spała, tylko bede się tłukła po domu jak zjawa. mx3 bardzo mi przykro..... I znowu wieje, idę sie umyć poki jest prąd , i woda :o Do jutra robaczki. Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy sprawdzalyscie kosc nosowa u dziecka? zeby wykluczyc zespol downa? tak sie dzisiaj zaczelam nad tym zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja dzisiaj byłam u mojego męża kuzynki, która 5 tygodni temu urodziła córeczkę. Taki śliczniutki szkrabek, a ma takie ciemne i długie włoski. Byliśmy tam około 2 godzinek i ona była taka grzeczniutka, spała albo się tylko przeciągała. Nie mogliśmy się na nią napatrzeć z moim mężem. Kuzynka dała mi ją troszkę na ręce, a tak mi się trzęsły, bo bałam się, żeby jej krzywdy nie zrobić. Ale potrzymałam ją toszkę i ona usnęła mi na rączkach. Mówię Wam takie cudowne uczucie. Trzymałam ją z 15 min i ręce mi wysiadły. CHyba muszę sobie przywieź ciężarki i ćwiczyć mięśnie rąk, bo potem nie wyrobię. Kurczę od razu wyobraziłam sobie, jak to będzie z naszą ksieżniczką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie! Chyba jestem dzis pierwsza...hihi chociaz raz. Wstalam zrobic mezowi sniadanko przed praca i jakos juz mi sie nie chce spac, dzis mam duzo energii przynajmniej teraz, wiec moze cos posprzatam w dokmu. Bylam kilka dni u rodzicow ktorych mam ok 200 km od wawy a u mamusi zawsze fajnie ale co tam, na swoim tez fajnie. Wiecie co mam dzis kolede ksiedza...hmmm i co ciekawe bede sama bo moja druga polowa pracuje do wieczora. Nigdy nie przyjmowalam ksiedza, zawsze u mamy i jakos przez ostatnie kilka lat nie trafialam na niego, bo nigdy mnie nie bylo.To ciekawe czy nie zapomne o czyms.Zobaczymy. Ostatnio codziennie sni mi sie ze mam juz dziecko (a to bedzie moje pierwsze) i albo dopiero urodzilam taka kruszynka albo juz kilkuletnie mam ale co najciekawsze to zawsze jest chlopczyk, a podobno mamy miec dziewczynke. Czy wy tez macie takie sny? A moze to chlopczyk jednak we mnie mieszka...? A ja tak sie juz nastawilam na coreczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze pierwsza dzisiaj, to jeszcze pierwsza na stronie ale mi sie dzis udalo. Zycze milego poniedzialku wszystkim mamusiom i ich dzidziusiom. Moj skarbek przez dwa dni byl taki spokojny ze juz myslalam ze cos jest nie tak ale dzisiaj chyba ma jakas imprezke bo caly brzuch mi tanczy i faluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Muszka, ja też już jestem. Dziś od rana w pracy, ale chyba skorzystam z propozycji mojej szefowej i pójdę na zwolnienie. Sama mnie wygania, bo powiedziała, ze powinnam odpoczać bo latam jak 18-stka. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, żeby przełożony wysyłał pracownika na zwolnienie....chociaż trudno się jej dziwić, jest kobietą i sama ma dwójkę dzieci więc woe czym to pachnie :-) Wyczytałam niedawno że od mniej więcej 30-go tygodnia dziecko zaczyna się mniej ruszać, bo ma już coraz ciaśniej i nie ma miejsca na takie harce jak dotychczas. No to u mnie coś jest na odwrót, bo w ostatnim czasie moja maleńka fika za wszystkie czasy. Czasami aż zaboli jak mi kopniaczka zaserwuje. A może przewiduje co się będzie działo i bryka na zapas :-) Pozdrawiam wszystkie brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moja fasolka tez wczoraj caly dzien byla spokojna jak nigdy, a dzisiaj juz od nowa wariuje. Doczytalam jeszcze, ze ok 30 tygodnia dzidzius ulozy sie juz glowka do dolu i tak juz ozstanie do porodu. Mnie sie wydawalo, ze to pod sam koniec a nie za tydzien czy dwa. Poza tym weekend byl calkiem fajny. W sobote wieczorem bylismy u znajomych i usmialam sie jak glupia. A wczoraj tylko krotki spacerek do parku bo znow dosc mocno wialo. Caly dzien wczoraj debatowalismy teoretycznie jak przemeblowac w pokojach. Dziecko na pewno bedzie z nami w sypialni, ale nie wiemy co z komputerem. Czy myslicie, ze to jest niewskazane, zeby komputer stal w tym samym pokoju, w ktorym dzidzius bedzie spal? Ja jestem za tym zeby go wyniesc, bo nawet jesli bylby wlaczany tylko na godzine dziennie, zeby pogadac z dziadkami, to fasolka moze w tym czasie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamuski.... Wczorajszy dzień spędziłam cały na sprzataniu w moim \"nowym\" domku. Ale to i tak nie koniec, jeszcze musimy poczekac ze dwa - trzy tygodnie do mega sprzątania. Po takim wczorajszym dniu byłam mega zmęczona, a wieczorkiem miłam takie dziwne kłócie w dole... Moja koleżanka, która jakis czas temu rodziła nastraszyła mnie, że tak nie powino być. Dzisiaj odpoczywam, a po obiadku jadę wybrać baterie do wanny i umywalek. Flowerska...ja jeszcze nie mieszkam u siebie, a juz wiem, że w sypialni nie bede miała tv ani kompa. Bedzie tylko nasze wielkie łoze, łozeczko dziecka, komoda no i dodatki. Pokoik dla dzidzi bedzie przez jakis czas zagospodarowany jako pokój zabaw - postawimy tam koputer, gramofony i nasze fotele clubbingowe dla gosci. A jak niunia skończy roczek zrobimy jej z tego pokoju małe królestwo, a wszystkie nasze zabawowe rzeczy i kompa przeniesiemy na strych - jest przygotowany na pokój. aaa jeszcze do salony.. aaa jeszcze do salonu musze kupic jakis kojec lub łozeczko (turystyczne) bo przeciez cale dnie spedza sie w kuchni, czy salonie a pokoje oprocz sypialni mamy na dole. Wszystko mam poukładane w głowie...i co z tego jak nie mam nic..hahah niezła jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo, Przez tydzień mnie nie było bo byłam u rodziców, ale już jestem, tylko nie wiem czy dam radę nadrobić czytanie tyle napisałyście ;) Dziś byłam wreszcie na glukozie, rzeczywiście pyszne to nie jest, ale przeżyłam. Nastawiłam się, że po wypiciu glukozy moja dzidzia będzie szaleć po takiej dawce energii, a ta nic, wogóle się nawet nie poruszyła . Mam nadzieję, że jej ta glukoza nie zaszkodziła, a może nie lubi słodyczy i ją zemdliło ;) Pocieszam się tym, że jedna z Was pisała, że jej dzidzia też nie szlała po glukozie. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska ja na piątkowym opisie usg mam info, że widoczny 1 płód żywy o położeniu główkowym, czyli wychodzi na to, ze moja córcia już ułożyła się główką do dołu, jak należy. Oby jej się tylko nie zachciało przekręcać teraz :-) Wcześniej, w 20 tyg miałam napisane że płód żywy o połozeniu zmiennym. Kurcze już 30 tydz, jak ten czas zasuwa. Zanim się obejrzymy będzie po wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na zmianę w tabelce: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........21......+8.........Warszawa...? Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....29.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i.. izawik..........02...........30.....+4..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........29....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........30.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........30.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............28.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12........22...+3,5................. ..? ruda_lala.......12...........29......+7.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........28......+9.5........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........23......+5..........zach-po m.......S .... LightBlue.......17...........26......+8..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........28......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę byłam z mężem oglądać łóżeczka i wózki i mam taki mętlik w głowie, że chyba na nic się nie będę umiała zdecydować. Sprzedawca pokazał nam chyba z kilkanaście wózków - każdy ma jakieś wady i zalety i weź tu człowieku wybierz. Z łóżeczkami łatwiej, bo było ich znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, czas leci :)) Ja juz sie nie moge doczekac malenstwa :)) A ty sie tk nie forsuj z tym brzuchem- nie wolno !!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się już nie mogę doczekać, ale powoli zaczyna mnie to w jakiś sposób przerażać, chociaż przecież już przez to przechodziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też przeraża myśl, że czas taak szybko leci, że dzidzia juz niedługo się pojawi...a ja nadal nie wiem czy jestem przygotowana, czy sobie poradze. Chcę z całego serca żeby moje maleństwo było juz z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mamuski w nowym tygodniu cekawe co nam przyniesie :) siedze sobiee i zajadam sie piernikami sluchajcie zgagaa znow powrocila dreczy mnie od ranaaa bozee nienawidze tego uczucia heeh z tymi snami to cos musi byc bo np. przed wczoraj snilo mi sie rozmnazanie ryb heeh a dzis sluchajcie snily mi sie zajecia jakies w szkole ze bylam na sali gimnastycznej i mowilam do kolezanki ze jednak bedzie parka chlopczyk i dziewczynka sluchajcie przez ten osttani czas czyli wekeend nakupywalismy bardzooooooo duzo rzeczy dla dzieciakow juz sa uprane wyprasowane nie mam jeszcze kocykow rozkow lozeczkaaaaaaaaa hehe wozkaa kosmetykow pieluszki musze kupic , zamowie tetrowe z allegro mnie rowniez brzuch faluje jak szalony najmocniej czuje tak po 22 az wlosy na brzuchu mi sie jeza mam wtedy niezla zabawee cwaniaki jak przyloze reke wala jak szaleni jak tylko reke zabioree siedza cichutkooo dziewczyny zauwazyliscie mniejszy brak apetytu , ja tam mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a serce wali mi jak szalone przez osttanie dnii okropnie wysoki mam pulsssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przykładam stetoskop co jakis czas i chyba jestem głucha bo nie słyszę mojego maleństwa. Jak tylko przykładam go do brzucha mała zaczyna kopac i sie ruszać. Skubana jedna. A tak bardzo chciałabymusłyszeć jej serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, nie wiem czy to dobrze, że puls masz taki wysoki, kiedy masz wizytę u lekarza? Koniecznie mu o tym powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×