Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Cześć mamusie. Nawet was nie przeczytam, co tam ciekawego napisałyście, bo ciągle wyłącza mi się komputer :( Pewnie załapał jakiegoś wirusa. Miałam mieć wizyte u gina o 9:40, ale jak się dowlokłam do ośrodka to okazało się,że lekarz bedzie przyjmował, ale od 18!!!! Super, bo nawet z rejestracji nie zadzwonili 😠. Dobrze,że ja mam tylko 15 minut autkiem, a co mają powiedziec inne kobiety, ktore tłuką się pkasami albo mpk albo taksówkami????Nikogo nie powiadomiono o zmianie :( Wkurzyłam się totalnie, ale co zrobic. Nie bede teraz zmieniała lekarza i przychodni. Juz przezyje, byle do kwietnia :D Chociaz musze przyznać,że do tej pory moj lekarz sprawowal się swietnie. Ale najważniejsze mam juz za sobą. Otóz byłam z mężem w hurtowni dziecięcej i zamowilam łóżeczko i wózek. Jak dostarczą je do sklepu, to sprzedawca ma tylko zadzwonić, a te rzeczy będą spokojnie czekały na mnie do marca. To przykładowa fotka zamówionego przez nas łózeczka. Tamte wcześniejsze z rzeźbionymi gwiazdkami odpadło :( , bo nie było z szufladą. http://www.allegro.pl/item159604984_hurtowo_lozeczko_radek_ii_teak_szuflada_materac.html I wozek, z tym,że zamowiony przeze mnie kolor to zielono-groszkowy a na przykładowej fotce kolor jak widac. Mąż wybierał ten wozio, tamten co miałam upatrzony wcześniej nie nadawał się na wioske :( http://www.juniorek.com.pl/product_info.php/cPath/21/products_id/152 Trzymajcie za mnie i za Karolke kciuki. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!!! Mam takie pytanko czy kazda z was wasze malenstwa kopia w zebra? bo ja jeszcze tego nie doswiadczylam, ale sie pocieszam ze moze Weronisia jest ulozona jakos inaczej, poprzecznie czy jak i dlatego nie zaczepia moich zeber hehe Bo tak normalnie to jest niezle skrecona!!! rusza sie bardzo czesto z czego jestem bardzo zadowolona, bo pamietam poczatki ciazy i jeszcze wtedy nie było mozna wyczuc jak Dzidzia sie rusza to zylam od wizyty u gina do wizyty i pytalam sie czy niuni nic nie jest, a teraz wiem ze jest bo sie rusza!!! ja dopiero 7 lutego na wizyte do gina, za 2 dni wczesniej musze isc i zrobic ta 50 g glukoze ale mam nadzieje ze to nie bedzie takie straszne do wypicia, ale pewnie nie obejdzie sie bez cytryny.... a bylam u endokrynologa i mam brac letrox 25 przez 3 tygodnie i znowu zrobic badanie ft3 ft4 i tsh i sie mu pokazac. niby jest wszystko ok ale to tak zapobiegawczo....mam nadzieje ze to Weronisi nie zaczkodzi, bo slyszalam ze to mala dawka hormonu tarczycy i ze nic zlego nie powinno sie stac. ja chyba nie mam twardnienia brzuszka, mam nadzieje ze tak bedzie do samego konca ale z tego co piszecie to pewnie sie nie uchowac tak bez jakis rewelacji!!! ja juz tez mam sporo ubranek dla corci, ale tak sie zastanawiam co kupujecie takiego cieplejszego do wyjscia dla dzieci, ja tak sobie mysle ze najlepiej bedzie kupic taki polarowy kombinezonik no bo w kwietniu pewnie nie bedzie jeszcze cieplo, ten mi sie nawet podoba: http://www.hindianka.pl/sklep/product_info.php/cPath/90/products_id/3841 Ja zawsze myslalam ze jak bede w ciazy to bede tylko siedziala i jadla i jadla i jadla, a to wcale u mnie sie nie sprawdzilo, jem tak jak normalnie az sie boje ze moze za malo, zobaczymy na wizycie ile przytylam, bo ostatnio to 7 kg od poczatku ciazy....ale zobaczymy... oki to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Wreszcie nadrobiłam zaległości z czytaniem. Któraś wcześniej pytała o laktator. Moja koleżanka ściągała mleko takim ręcznym i była zachwycona, bo przedtem próbowała tym elektrycznym i nie szło jej za dobrze. Może to zależy od indywidualnych upodobań, ale jej tym ręcznym szło bardzo sprawnie. Ja nadal się męczę z bólem kości łonowej, a że moja ginka wraca dopiero 8 lutego z urlopu, to dopiero w lutym sie jej poskarżę :( Już zaczęłam się przyzwyczajać, że ciągle mi coś doskwiera, więc jak w ostatnią sobotę nic mnie nie bolało to takiej energii dostałam, że posprzątałam cały dom. Cudownie będzie sie poczuć znowu sprawnym, bez tej walizeczki z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika to widze,ze Ty tak jak ja oswojona juz z bólem i dolegliwosciami. ja sie tylko zastanawiam kiedy ból sie skonczy, bo po porodzie bedzie bolec rana, pozniej piersi od karmienia i na tym koniec, czy jeszcze cos nas czeka?:-) Patrzcie zawsze piszemy,ze kazda ciaza jest inna, a wyglada na to,ze kazden lekarz jest inny. Np izawik napisała,ze jej gin powiedział,ze do twardnienie brzucha do 5 razy dziennie to norma, rudej lali-10, a moj,ze nie ma rególy:-) Ciekawe, czy kazda szkola uczy inaczej?;-) Doroteczka, to Ty sie ciesz,ze mała nie kopie po zebrach, ja sie nawet za bardzo schylic nie moge,zeby mnie mały nie kopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Na szczęście z tym moim twardnieniem brzuszka to był fałszywy alarm :) W szpitalu potrzymali mnie jedną dobę, zrobili wszystkie badania, KTG, USG. Podali leki rozkurczowe i jestem już w domku. Mam się tylko oszczędzać i więcej leżeć i wszystko powinno być dobrze. Cieszę się że już wyszłam bo nie lubię szpitali, chociaż wszyscy byli mili to i tak w domu najlepiej :) Dobrze że już mi ten ból przeszedł bo miałam stracha, a tak to mam pewność że z dzieciątkiem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz margolcia, przynajmniej sie uspokoiłas i wiesz,ze z dzidzia ok, a tak bys sie zamartwiała:-) Bardzo sie ciesze, ze wszystko dobrze sie skonczyło, ale wiedziałam od poczatku,ze tak bedzie:-) Odpoczywaj i nie mecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue-mam takie samo łózeczko.I muszę Ci powiedzieć,że Twój wózek bardzo mi sie podoba.Mam tylko jedno pytanie:ile waży i jakie ma rozmiary po złożeniu?Może też taki sobie zafunduje,bo wszystko co napisane mi odpowiada.W ogóle te wózki z tej stronki sa ładne>Ja chciałam kupić wózek tak do 1000 i te właśnie takie są.Szkoda,że nie podają wagi i wymiarów po złożeniu,bo to akurat jast dla mnie bardzo ważne. Sarita-mnie tez raczej nie kopie w żebra,tylko nie wiem jakoś chyba jest poprzecznie ułożone,bo cały czas czuję go w prawym boku.I rozpycha się niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio mam wrażenie,że mój gin mnie olewa.Byłam ostatnio u niego na początku stycznia,zbadał mnie,posłuchał serduszka dziecka i powiedział,że jakby wszystkie ciąże tak przebiegały to byłoby idealnie.I wyznaczył wizytę za 5 tyg.,bo \"tu sie nic nie wydarzy złego\".A poza tym ma urlop.No i super,że wszystko ok.Ale ostatnie USG miałam w 21 tyg i długo nie widziałam mojego słonka.I ciekawa jestem czy zrobi mi USG na kolejnej wizycie.Chyba się o nie specjalnie upomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. margolcia cieszę sie, ze wszystko już ok. LightBlue trzymam kciuki, aby było wszystko ok u gina i żeby powiedział, że Karolcia to już duża dziewczynka. A ja właśnie wróciłam od gina z taką miną :-( Jak nie mam nic do mojego gina, to dzisiaj mnie jakoś wkurzył. Po pierwsze stwierdził, że dużo już przytyłam :-( po drugie jak zapytał się czy czuję ruchy, to powiedziałam, że tak, ale że czytałam w necie, że trzeba czuć 10 na godzinę i ja tak nie mam. A on stwierdził, że naczytam się głupot a potem się zamartwiam, bo to nie jest prawda i jakby miała mnie kopać 10 razy na godzinę to bym zwariowała. Następny minus to taki, że nie chciał mi zrobić usg, bo powiedział, że za często i że dopiero przy następnej wizycie, tylko słuchawkami dał mi posłuchać serduszka. Jak mu powiedziałam, że mnie krocze boli, to powiedział, że tak musi być i przepisał mi Diprophyllinum. Bierze to któraś z Was?? Kupiłam to, zapłaciłam 55 zł czytam na ulotce, a tam, że to na poprawę oddychania, na układ krążenia. A nie piszę nic o bólu krocza ??? Po zbadanie stwierdził, że jestem jedyną kobietą, którą ostatnio prowadzi, której ciąża jest tak prawidłowa. Ze nie mam twardego brzucha, szyjka macicy twarda, dziecko dobrze ułożone. No to z tym mnie pocieszył, bo ja już się zamartwiałam. Ale ogólnie z dzisiejszej wizyty nie byłam zadowolona. Mój mąż natomiast stwierdził, ze to jest konkretny lekarz i wie co mówi i robi, a ja jestem panikara. Niedługo na mnie zaczną mówić jak na evenikę- Panikara. Przyjechałam do domciu i zrobiłam sobie kawy rozpuszczalnej z mleczkiem. Przez całą ciążę to moja druga filiżanka. A tak mi bardzo smakuje, ze aż nie wiem jak to opisać. Dzisiaj jak do tej pory wytrzymałam bez zjedzenia słodkości i mam nadzieję, że nie spróbuję już żadnych ciastek i będę w tym wytrwała, A jeszcze pytałam gina o rozstępy, bo mi się zrobiły na nogach i on powiedział, żebym nie smarowała żadnymi kremami, bo one nic, ale to nic nie pomagają, a stwierdził, ze mogą nawet zaszkodzić (ale nie powiedział czym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - za chwilę lece do gina - troszke ma sterach - może coś się polepszyło ? cisnienie nie zaszkodziło niespodzinace - amm wiele pytań - a na dodatek dzisiaj ide pierwszy raz sama - M pracuje uuuuuuhhhh jak bym dorwała tego szefa byłam u fryzjera - naszła mnie taka impresja podczas spaceru -100 metrów od domu sciełam włosy mąz mnie zabije :P - juz nie będe jego Anielicą PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicolla-nie ma jak kaprys ciężarnej.Pomysł i szybka realizacja hihihi. No i nabrałam ochoty na kawę z mleczkiem...Idę sobie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super jest ten topik o potrzebnych i niepotrzebnych rzeczach dla maluszka. Nie ma to jak doswiadczenia innych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, zostawic Was na pol dnia i wskakujecie beze mnie na 200 strone. A gdzie toast z tej okazji?? Mamo baczka nie martw sie, twoj gin na pewno wie co robi. I ciesz sie tylko, ze jest bardzo dobrze. Czasem to od naszego nastroju duzo zalezy i nawet jak ktos ma dobre checi to odczytujemy to zlem ja tak czasem mam z moja polowka. A co do tyci, to jestem od ciebie lepsza. Mam +18 kilo i mimo, ze nie bylo to w planie i latwo nie jest to coz poradzimy? ... przyjdzie wiosna i bedziemy spacerowac az zrzucimy. Mam za soba dzisiaj pierwsze zakupy dla fasolki. Juz kazalam mezowi zarezerwowac popoludniu czas na ogladanie ciuszkow, duzo tego nie ma, pare body i pajacykow, recznik kapielowy, dresik i sweterek ale zawsze to jakis poczatek. No i jaka radosc! Jak bedzie mis ie pozniej chcialo to zrobie fotki i pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie dobry ten topik o potrzebnych i niepotrzebnych rzeczach.I plus doswiadczenie mojej siostry.No i od razu z mojej listy skresliłam nieco rzeczy.Dla mojej siostry najlepszą ściągaczka pokarmu były jej córki.Laktatora użyła raz,jak pojechała na wesele na pare godzin i nie było z nia dziecka.Ale jaj nie szło z tym sprzętem i mleczko ściągnął jej mąż...Może na ręczny sie skuszę,zobaczę ile będę miała pokarmu.Elektryczny na pewno odpada.Czułabym sie jak krówka podłączona do dojarki.Wykreślam tez mate do wanienki,termometr do wody i parę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No właśnie, w sprawie wyprawki... to ludzie na forum czasem podają takie listy, że można się załamać... tyle tego, a połowy się nie użyje. Jak łaziłam po hurtowni z Mamą, to chciała bym kupiła albo matę do wanienki, albo gąbkę, czy taką prowadnicę... ale to cholerstwo po pierwsze nie wygodne, jak się dziecko myje, no i strasznie zbiera brud i zarazki (zwłaszcza gąbkowa wkładka profilowana). Ja tylko wrzucam pieluszkę na dno. No i co ważne, na początek wystarczy jak się dzieciątko myje dłonią, wszelkich myjek czy gąbek nie używałam myjąc kilkudniową siostrzenicę (siostra zaczęła ją sama kąpać jak mała 2 miesiące skończyła). Dłonie to najlepsze wyposażenie :) No, dzisiaj zaniast kolacji, podwieczorek... zrobię gofry :D mmm z bitą śmietaną i brzoskwiniami z syropu. Bomba kaloryczna :D Laktator dostanę ręczny od przyjaciółki, ona go nie używała, bo mała od razu tylko sztucznie... ja nie wiem czy się przyda, ale dobrze mieć. Nigdy nie wiadomo, czy dzieci nie trafią do inkubatora, więc trzeba by ściągać pokarm... a te masowe dojarki szpitalne jakoś do mnie nie przemawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka, dobrze,ze wszystko ok u gina, a ja zawsze tez cos znajge co mi sie u mojego nie podoba. A z tymi ruchami 10 razy na godzine to sie zgadzam, tez o tym czytałam i na poczatku sie zmartwiłam,ze nie mam tyle, ale po przemysleniu stwierdzilam,ze to chyba nie jest mozliwe, bo dzieciatku musialoby bez przerwy sie ruszac, kiedy by spało? Tez pije sobie kawke tyle,ze Anatola.:-) I zajadam jabłka na ktorych punkcie jestem ostatnio nawiedzona:-) A jak reszta dziewczyn po wizytach? Wrociłyście juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam luknac co slychac i ide dalej spac...... ciesze sie kobitki ze wszystko cudownie !!!!! bez zadnych komplikacjii oby tak d alej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki:) nie odzywalam sie troszke bo zalatwialam troche spraw z praktykami no i ta pogoda mnie troche przytalcza dzis u nas caly dzien leje a do tego mam takie niskie cisnienie 100/60 (tak niskiego nie mialam nawet przed ciaza ) ze chodze po scianach i ciagle bym spala:) ,dzis prawie chlapnelam w sklepie, zrobilo mi sie niedobrze poza tym to dzis czesto twardnieje mi brzuch i kluje mnie tak w srodku ( klucie pojawia sie jak stwardnieje mi brzuch) ze nie moge isc:( wizyte u gina mam dopiero 15 stycznia ale jak bedzie tak czesciej to pojde wczesniej ciesze sie dziewczyny ze wszystko z wami i dzidziusiami ok :) moj mezus dzis wraca ze sluzby i mam nadzieje ze ok 20 bedzie w domciu jeszcze dzis czeka mnie przygotowanie stroju dla synka do przedszkola bo jutro maja dzien babci i dziadka i ma byc przebrany za kwiecien mam tez nadzieje ze dzis zasne troche wczesniej a nie tak jak wczoraj o 4 rano :( , i caly dzien mam zgage :( wpadne pozniej poczytac was:) a teraz spadam robic kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam cała i głodna...zajechałam też do sklepu z ciuszkami dla dzieci i kupiłam az 4 body... tak zachwalały te body dziewczyny na innym forum (tym, które polecałyście), że musiałam kupic parę sztuk... Wracając do domku zastanawiałam się jakie rozmiary kupujecie?? Wiem , głupie pytanie.. ale ile sztuk kupujecie rozm. 56 a ile 62??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01..........31......+8.......Warszawa... córcia..karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.... ....31.... +15... .....Krynica... ...syn i syn .....Kacper i..Mateusz izawik..........02...........32.....+6..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........29....+10..........Łódź..... ........S.......... ...Tomuś aga*25** .......04...........30....+9..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........32.....+7 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........20....+5,5.........Gdynia.. ........... ? Ania75..........08...........31.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........28.....+9.........Chełmno.........C?... ...Antonina< br /> Paulka123.....11............29......?..........Kraków....... ...C? .....Marysia flowerska......12............30.....+15........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........30......+8.........Mikołów. ........C?. ......Milena zuzanka14......13..........29......+5.........Cieszyn... ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17..........30......+10........Bydgosz cz.......C......Kasia justaaaa........17...........29......+9..........zach-po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........30......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20........28.....+13kg.......Białystok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........26......+7..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........25.....+6...........Stargar d... .....C...Kamilka Madziunka26....24..........25.....+7...........Płock.... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........27......+9...........Łódź... .... C....Wiktoria Janika78..........28.........22...+4.............W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wiziyta w poradni diabetologicznej nie obeszła się bez małych komplikacji, ale na szczęscie już jestem w domu. Pani doktor stwierdziła, ze mam bardzo ładne cukry i żebym dalej trzymała dietę, to wszystko będzie ok. Powiedziała też że przy mojej cukrzycy niekoniecznie muszę rodzić w szpitalu na Karowej tylko mogę sobie wybrać taki szpital jaki chcę, więc ostatecznie zdecydowałam się na swój pierwszy wybór czyli na Wołomin. Jedziemy tam niedługo z mężem, zeby go obejrzeć. A od 34 tygodnia mam co tydzień robić ktg ( w związku z cukrzycą ) i też będę tam jeździła, żeby trochę zapoznać sięz położnymi i lekarzami :-) Dzisiaj z tej radości ze cukry są ok zjadłam na obiadek pyzy ziemniaczane, niedużo żeby nie przedobrzyć, ale nie mogłam się oprzeć i byłam strasznie głodna. A jeszcze któraś z Was pisała o kopytkach....uwielbiam :-) Niektóre z Was martwią się ze mało przytyły...u mnie nadal tylko +3kg, ale dziś pytałam lekarkę i to że schudłam na początku diety to nic wyjątkowego i nie powinnam się tym martwić. Teraz waga stanęła w miejscu i powinnam zacząć znowu trochę przybierać, ale nie ma co liczyć ze za dużo przytyję. Nie powiem bo jest to pocieszające ze nie będę miała za dużo do zgubienia po ciąży, zwłaszcza że w maju mam komunię córeń i chciałabym \"jakoś\" wyglądać. A i jeszcze jedna informacja dla mam cukrzycowych. Do 30% wyników poziomu cukru zawyżonych ( ponad normę ) to nic złego, czyli jak powiedziała lekarka generalnie co 3 wynik może wyskoczyć poza normę i nie jest to powód do niepokoju. Oczywiście lepiej jeżeli normy nie są przekraczane. Ależ się rozpisałam. Miłego wieczorku wszystkim brzuszkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam byc dopiero jutro, ale wrociłam szybciej, wiec odezwę się, aktualizacja tabelki juz jest. Mam 1 kg mniej na wadze. To chyba efekt tego,że przestrzegam diety. Serduszko Karolki bije z prędkością małego, biegnącego konika :o ;):D,ale nie miałam okazji jej podglądnąć. Niestety musze dwa razy dziennie kontrolowac ciśnienie(dzisiaj 140/90) i zrobić EKG :( Po za tym zero kawy i spacer, spacer i jeszcze raz spacer. Musze zrobić podstawowe wyniki i poziom białka, bo zaczeły puchnąc mi kopytka :D O ile nic nie wyskoczy, następną wizytę oraz usg mam dopiero na początku marca. I dostałam gratisowe opakowanie frminatalu od lekarza :) madziunka26 moja droga, niestety nie wiem, jaka jest waga wózeczka. Prawde mówiąc nie zastanawiałam się i nie pytałam o to. Mieszkam na wsi i do tego w domu na parterze, wiec nie przyszło mi do głowy zapytac.Ale ty jeśli chcesz zawsze mozesz napisac maila do tego sklepu, w ktorym zamówiłam wózek. Tam powinni dac ci odpowiedz. Az mnie korci,zeby przeczytac, co wcześniej pisałyście, ale zostawie sobie na jutro. Teraz uciekam do męża, a co, powinen byc seks :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze poradzilas sobie z cukrem, tak trzymac :)) Ja az sie boje wejsc na to forum o wyprawkach, ale moze sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaję relacje - z szyjką lepiej - mogę więcej sobie truchtać :) nie tylko horyzontalnie cierpieć cisnienie dalej wysokie dzieciaczek 1600g wszystko wygląda na oki :) UFFFFFFFFFF co do ubranek 56-dwa kaftaniki 1 spioszki i pajacyk- tak ratunkowo lepiej 62 - troszkę się podwinie a za chwiklkę w sam raz :P ja miałam 57 cm - 4200 mąż też niczego sobie 4100 robiłam psikusa - mam b chciała dziewczynkę - nakupiła bog wie co - a ja tłuscioszek nie miesciłam sie w nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubiłam - się co za forum? mozecie podać link zjadłąm sobie sledzie pychotka !!!!!!! idę spać nalezy mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka
witam ponownie melduje sie po wizycie. KAROLCIA waży 1560 , wszystko oki prucz tego że lekarz nie mugł dojżećjednej całej rączki ,widzial tylko do łokcia. zdenerwowałam sie tym ale lekarz mnie pocieszał ż prawdopodobnie podłożyła sobie pod plecki lub główke. a za groma nie chciała sie odwrucić. teraz sie modle oby było wszystko oki , ale napewno jest bo jak miałam robioneusg w 22 tygodniu u innego gin. to napisane jestże kończyny prawidłowo wykształcone. za miesiąc mam mieć usg deweloperskie. troche boje sie o karolcie, bo znam przypadek u moich znajomych że ich dzidzia urodziła sie z 2 krótkimi rączkami.koszmar jak ta mala sie meczy wiele czynnosci nie umie zrobić bo ma zakrótkie rączki. dobra koniec Karolcia jest zdrowa i tak od teraz myśle i tylko tak, bo wkońcu osiwieje. Mam zmiejszoną dawke leków. Cieszę sie że u innych mamuś z ich dzieciątkami oki. życze kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Mało tego,że zaczęłyśmy dziś 200 stronę,to jeszcze maamonka dokonała 6000 wpisu.Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maamonko, czy chodzi o usg doplerowskie? bo się troszkę zakręciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja pierwsza dzisiaj. Nie spie od 4 ale to i tak calkiem niezle. Snilo mi sie dzisiaj, ze to moja mama jest w ciazy a nie ja. Wiec moze i lepeij, ze sie szybko obudzilam. Evanika, sama nie wiem ile kupic w jakim rozmiarze. A dodatkowo takie body na przyklad sa z dlugim i krotkim rekawem i juz calkiem nie wiem jakich ile. Chyba bede miala 3 komplety na 56 bo naprawde nie wiem czy w ogole dzidzia sie w nie zmiesci, a zawsze mozna dokupic, reszta juz na 62. Caly czas mam w glowie to, ze wszyscy nie kaza duzo kupowac a z drugiej strony tylko 3 to mi sie malo wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×