Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

jestem jeszcze chwilke, to juz jakis nałóg chyba:-( Magda, nie martw sie, jutro bedzie lepszy dzien:-) Moje ostatnie badanie tez bylo bardzo bolesne, ciekawe od czego to zalezy, bo nigdy wczesniej nie bolały mnie badania mojego lekarza. A jakie tabletki Ci przepisal? Ceny w aptekach to przegiecie:-( A ludzkim chamstwem to sie nie ma co przejmowac, ja sie nieraz w kolejkach nastoje,ale jak pomysle ze miałabym sie wykłócac to wole grzecznie poczekac, bo jak ktos nie jest w Twojej skorze to i tak Cie nie zrozumie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka wspolczucia, mnie boli badanie jak jestem spieta na to moj gin mowi prosze sie rozluznic ale jak ja mam sie rozulznic przed jakims starym facetem. Szybko ci sie Igunia pcha, termin masz na 13 kwietnia dopiero, oszczedzaj sie bo zamiast Agi to Ty bedziesz nastepna Madziunia witaj zdrowa i cala jeszcze w dwupaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przestane zadawać pytania - sorki, ze tak bezpośrednio, ale to chyba z trzecie czy czwrate pytanie jakie zadałam i jak zwykle pozostaje bez echa... no coz czasem tak bywa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika jesli masz ujemny wynik to jest ok Biedna mama baczka odpoczywaj teraz jak najwiecej ,pociesz sie ze to juz bardzo blisko konca:) Wiecie co zauwazylam u ludzi ,ze wychodza z zalozenia ze jak kobieta jest wciazy to jest to jej problem i powinna liczyc sie z konsekwencjami.Ja ostatnio pare razy zostalam olana w kolejce w autobusie i w tramwaju tyle ze w autobusie i tramwaju znalazlam miejsce dla kobiety ciezarnej w autobusie poniewaz siedzial facet wiec sie go spytalam czy wie na jakim miejscu siedzi a on galy na mnie wiec ja ok jak nie wie to niech siedzi a ja mu usiade na kolanach bo to moje miejsce i gosc zmieszany wstal i przeprosil a w tramwaju siedziala dziewczyna wiec pokazalam jej karte ciazy i powiedzialam ze jak mi pokaze swoja to ja przeprosze a jak nie to musi mi zwolnic miejsce najpierw mnie zmierzyla po czym szybko wstala nie wiem czy wystraszyla sie tego ze trzymalam kodeks w rece ale najwazniejsze ze moglam usiasc. Dziewczyny co do ubran po porodzie to ciazowe ,w inne raczej sie nie wcisniemy:)Ja po pierwszej ciazy nosilam majtki wyszczuplajace brzuch to pomagalo w szybszym obkurczaniu i oczywiscie karmienie piersia tez przyspiesz obkurczanie macicy a tym samym brzusio sie zmniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi dobrze, że nie zostawiłaś takiego zachowania bez echa 🌻 Aga25 a już myślałam że mamy podobne historie o Barcelonie :D Madziunka tak się cieszę że już jesteś i że wszystko jest w porządku ❤️ Bardzo się martwiłam. Zreesztą nie tylko ja, wszystkie sie martwiłyśmy 21 super, ze znalazłaś dla nas chwilkę. ❤️❤️dla chłopaków Lightblue nie wiem, jak podchodzisz do przesądów, ale zegarków w prezencie się nie daje. Tak samo jak noży. Więc może dla wszystkiego zapłać mężowi za niego jakąś symboliczną złotówkę, co? :) Mamo bączka współczuję Ci takiej wizyty. A zachowanie lekarza z tą kuzynką po prostu beznadziejne, ham jeden. Trzymaj się Kochana i odpoczywaj Evanikaa ja robiłam HBS,ale dopiero wczoraj i jutro będę miała wyniki, więc niestety Ci nie pomogę. A szukałaś w necie wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi no to ładnie załatwiasz koleżanki w tramwaju! Kodeksem ją tak? :D Ja ostatnio w skarbowym zostałam przepuszczona w kolejce przez starszą panią, ale reszta to ja prawie zjadła wzrokiem. Ja mam dziś dzień poid znakiem skurczy. Calutki czas mnie meczą.Zjadłam druga no-spę i idę zaraz spać, może przejdzie. Wczoraj znajoma w sklepie powiedziała mi, że brzuch mi się obniżył. Też tak mi się wydawało, ale myślałam że mi się wydaje, że to za wcześnie. Już miałam oczywiście odpowiednie sny. Że wózek był złożony i taki był fajny. Od znajomych mieliśmy dostać łóżeczko, którego oni nie używali. A śniło mi się że wróciłam ze szpitala a znajoma do mnei pijana, że nie da łóżeczka. Misiek mi dziś tylko napisał, żebym jeszcze trochępoczekała z porodem :) Chociaż do początku kwietnia. ha ha, poczekam! A jeszcze zmienie tydzien w tabelce, wagę zmienię w poniedziałek po wizycie u gina. Dużo nas idzie w poniedziałek na wizytę. Słodkich snów Skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? izawik..........02...........37.....+9..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........36....+19..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........36....+16..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........37.....+10 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........34.....+13,5.........Chełmno.........C? .. . ...Antonina Paulka123.....11............35......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............34.....+20........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........35......+9.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........34.....+18........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......34......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........34......+12............By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........35......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........33.....+13...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007............2700 i 2300.........Mateusz i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja tez czasem zadaje pytania 10 razy i nie uzyskuje odpowiedzi niema co sie przejmowac :) u mnie to dziala tak ze za nim przeczytam wszystko i mam zamiar odpisac to juz zapomne na jakie pytania. Kurde ale sie najadlam slodyczy fuuuuj Od jutra STOP SLODYCZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wiem wiem... ja tez sie objadła - wciągnełam dwa pudingi czekoladowe - nie mogłam sie powstrzymac.. teraz ide sobie umyc zabki i chyba sie poloze.. dzisiaj jestem na nogach o 7 - poranna wampirzyca wyssała ze mnie krew wiec jestem bezsilna... i chyba troszke niewyspana.. miłej nocki wam życze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero Was do końca doczytałam...Ruda -naj,naj życzonka.I to najważniejsze,żeby maleństwo urodziło sie szybciutko i zdrowe.Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie.Nawet nie poinf. koleżanek,że jestem w szpitalu,ale Was musiałam.Wiecie co?Moja siostra i inne dziewczyny które były w ciąży są w szoku,że lekarz przy każdej wizycie bada mnie ginekologicznie.A w szpitalu to badali mnie ze 3 razy.Dziś mi gin powiedział,że to słabe tętno mogło być spowodowane badaniem.I fakt,akurat to badanie było jakieś dość bolesne.To po co pcha paluchy jak wie,że to może cos zaszkodzić.Jak byłam prywatnie to mnie badał i dziś znowu.Jak miałam zamkniętą szyjkę to chyba przez 1 dzień nic się nie zmieniło.Dziwni ci lekarze.Sam spowodował to dziwne tetno i w panice mnie do szpitala wysłał.No nic-przynajmniej mnie przebadali i zrobili darmowe USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zakręciłam poprzednią wypowiedź.mam nadzieję,że zrozumiałyście.A ja w ramach dnia kobiet i tegoże byłam na szpitalnym wikcie udałam się dziś z moim M do pizzerii.I teraz mnie żołądek boli.Dobranoc wszystkim.Muszę odespać ten szpital(wstałam dziś o 6,żeby umyc włosy i je ułożyć zanim przyjdzie obchód)Ale ze mnie próżna dziewucha.Ale ne zamierzałam wyglądać jak kocmoułuch,bo przyszło tylu przystojnych lekarzy....Acha i jeszcze jedno.To chyba norma,że zawsze na sali ktoś chrapie.Ja byłam w 2 salach(po 3 osoby)i zawsze trafiłam na jakąś chrapiącą i pufającą.Także konieczne wyposażenie do szpitala to stopery.I jeszcze opaska na oczy by się przydała,bo na korytarzu wali światło całą noc,a drzwi nie można zamknąć bo była duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Zagladam tylko na chwilke , bo taka jestem zmeczona , ze zaraz brykam do lozka spac , tym bardziej ze jutro niestety znow do pracy ! Tak jakos na nic nie mam czasu , a powinnam odoopczywac heh dobre sobie. Zostaly mi jeszcze 2 tygodnie do 23 marca , kiedy koncze pracowac i odchodze na macierzynski. Sama sobie tego piwka nawazylam , przedluzajac , wiec teraz musze poczekac. Tak czytam wasze notki i boje sie coraz bardziej ... czy juz powinnam sie szykowac do porodu , hmmm ... niby mam jeszcze - teoretycznie 40 dni , ale nic nie wiadomo , prawda?! Chcialabym miec pewnosc, ze donosze do konca ... ale pewneosci w naszym przypadku to neima zadnej. Przepraszam , ze tak jakos smutno gadam ... ale jakos chandra mnie lapie i to spora ... i nawet nie dostalam kwiatka na Dzien KObiet od mojego D. , ze sie wam pozale ... wiem glupi kwiatek i glupie swieto - ale same wiecie jak taka pierdola portafi zdolowac niezrownowazona psychicznie kobiete w ciazy ... heh Chcialabym posiedziec z wami dluzej i poklikac , popytac o rozne rzeczy , ale moze zawitam na dluzej po 32 marca , teraz bede wpadac raz na jakis czas Mam nadziej ze mnei nie zapomnicie , heh Slodkich snow i malo wycieczek do toalety w trakcie nocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO HALLO FLOWERSKA !!! Jak mi glupio , oj jak mi glupio , ale wybaczyc mi musisz - w ciazy roztargnienie to norma - wszystkie to wiemy heh ! Taka zakrecona jestem i zabiegana , skad ja moglam cie poznac heh ! Ale ciesze sie ogromnie , nawet nie wiesz jak ... Tak mam juz neta w domciu , tylko teraz nie mam czasu na niego porzadnie usiasc. Zycie! jesli mozesz zapytaj prosze midwife o te moje skurcze 0 raczej ciagle jednostajne . Czy juz rodze heh! Ja nastepna wizyte mam 19 marca , wiec moze juz byc za pozno . A teraz naprawde znikam spac , padam na twarz ... buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evenika ja Ci kochana bym odpowiedziała na Twoje pytanie, ale nie mam zielonego pojęcia o jakie badanie chodzi. Także jak nie wiem o co kaman to się nie odzywam. Ja w ogóle to nie umię odczytywać wyników badań, a jak kieruje mnie na jakieś inne niż morfologia i mocz, to nawet nie wczuwam się na co one są tylko poprostu je robie. A co do tego mojego lekarza, to właśnie nigdy wcześniej badanie nie bolało mnie, a dzisiaj masakra. Aga pytałaś jakie mam brać leki. Caly czas ten fenoterol, turinal, macmiror, luteina, Pimafucin +witaminy+ magnez+ żelazo. heheh I to tylko tyle. Każda prawie 2 lub 3 razy dziennie. Niektóre są dopochwowe. Idę spać. Smutna jestem bo mój Marcin jedzie niedługo i znów sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilkę bo jestem zmęczona... no ale kupiliśmy wózek. Co prawda nie jestem przekonana na 100 % do niego ,ale nie mam sił by chodzić po sklepach. Coś mnie boli brzuch,ale to już nie nowość ostatnio na naszym forum,co nie? co do ubrań po wyjściu ze szpitala, to ja akurat miałam tak że mąż przywiózł mi ciążwoe ciuchy i po prostu się w nich utopiłam. Od razu straciłam brzuch a wszystkie kg w ciągu tygodnia. evanikaa- jesli masz wynik ujemny to wszystko jest dobrze mama bączka-wytrzymaj jeszcze trochę,co? porozmaiwaj z Igą i przemów jej do rozsądku :-) dobra,idę spać dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję Wam za życzenia... Mamo bączka - chyba wczoraj był dla nas jakiś pechowy dzień. Ja u gina też miałam niezłą jazdę ale w drugą stronę. Przyszłam do niego na o 20.15 i patrzę 6 bab siedzi. Myślę sobie, przed 22.00 nie wejdę. A tu rach, ciach 20 min. minęło i moja kolej się zbliża - nawet nie zdążyłam do męża zadzwonić, żeby po mnie przyjechał. Każdą pacjentkę przyjmował po 3-5 min. i następna. Okazało się, że miał telefon ze szpitala - miał natychmiast przyjechać, bo jakaś jego pacjentka i nie może urodzić i trzeba ciąć. Kazał mi się szybko rozebrać, zbadał mnie, stwierdził, że szyjki nie ma już wcale i wyznaczył następną wizytę na 29 marca - przy czym zaznaczył, że już się pewnie u niego w gabinecie nie spotkamy. Mówię mu, że chciałam USG, L4 i żeby mi wypisał taki druczek o stanie zdrowia do świadczenia rehabilitacyjnego. To powiedział, że mam do niego przyjść w sobotę do szpitala, bo ma dyżur. Wtedy da mi L4, wypisze druczek i zrobi USG. Kazał mi jeszcze brać do czwartku fenoterol i potem odstawić (wszystko naraz). Oczywiście skasował za te 4 min. 70 zł i do widzenia. Wyszłam wściekła jak cholera. Mój mąż stwierdził, że taka sprawa nadaje się do telewizji - skandal. Po co przyjmuje, jak nie ma czasu. Albo niech kasuje połowę... A tyle rzeczy chciałam się zapytać - szczególnie o porodzie chciałam porozmawiać. Ciekawe czy w sobotę też mi skasuje za wizytę. Niby dobry specjalista... ale pies na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeciego dziecka nie planuję, ale gdyby się zdarzyło to tylko do przychodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam Wam kilka zdjęć. Były robione wczoraj. Chciam mieć pamiątkę - tak wygląda stara, trzydziestojednoletnia baba w ciąży. Mam nadzieję, że nikomu się nie narzucam ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala ja od ciebie nie dostałam zdjęć i czekam na nie z niecierpliwością. Za to dostałam kolejną partię zdjęć od mx3. Ale cudowne te jej dzieciaczki. dziewczyny nie wiem co mi się dziś w nocy działo, ale miałam jakieś erotyczne sny. Kurde chyba mi brakuje sexiku. Muszę zrobić sobie śniadanko i ogarnąć troszkę mieszkanko. Co do tego mojego gina to jeszcze muszę powiedzieć, że mimo że mnie wczoraj bolało, to on jest taki dokładny i zawsze trzyma pacjentkę ok 45 min. Najdłuższa wizyta u niego to 1,5 h jak nie mógł na początku znaleźć rączki u dziecka. Także tutaj nie mogę na niego narzekać, bo nie idzie na akord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny posłałam Wam zdjęcia mx3. Nie do Wszystkich mam adresy, więc jak coś to dajcie znać, te któe nie dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo bączka, przesłałam Ci już zdjęcia. Przedtem źle wpisałam adres. Odeślij mi na mój adres zdjęcia mx3, bo ja nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala wysłałam zdjęcia mx3,a co do Twoich to bardzo ładnie wyglądasz. A gdzie te rude włosy??? Zawsze wyobrażałam sobie Ciebie że masz farbowane rude włosy ;-) Masz fajną rodzinkę i super kącik dla maluszka. Bardzo mi się podoba. Ja właśnie wcinam kanapeczki z rzodkieweczką. Dzisiaj stwierdziłam, ze nie wyłażę wcalę z wyrka. No tylko do kompa. Więc się nie ubieram :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnej wody mineralnej do picaia więc gotuję sobie kompocik z truskaweczek. Kurde znów lenia mam. I tak myślę, czy za 2 tygodnie będzie finał czy wytrzymam do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka - już kiedyś pisałam, że taka ze mnie ruda jak z koziej dupy trąba. Ja sobie Ciebie w ogóle nie wyobrażam, bo nigdy od Ciebie nie dostałam żadnych zdjęć...więc baaaaaaaardzo proszę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaa, Ty sie kochana nie denerwuj, wiesz ze my zakrecone jestesmy i pytac trzeba po kilka razy. Ja osobiscie jak czegos nie wiem to staram sie nie udzielac, tak jak w przypadku tego badania o ktore pytałas, bo go chyba nie miałam. Za to mozesz mi wierzyc albo nie ale wieczorem jak Bartek dostał czkawki to przypomniałam sobie,ze pytałas o czkawke Kamy i miałam wyrzuty sumienia,ze Ci nic nie napisałam, ale po prostu zapomniałam:-( No to pisze teraz to co wiem i przeczytałam:-) Moj Bartek ma czkawke srednio dwa razy dziennie, zazwyczaj jak cos zjem i u mnie trwa ona dłuzej niz u Ciebie, ale czytałam w jakiejs madrej ksiazce,ze nawet jak trwa 20min to nic nie szkodzi. A czkawka bierze sie stad,ze nasze dzieciaczki zbyt łapczywie łykaja wody obwodniowe:-) Ruda lala ta Twoja wizyta to jakies przegiecie! Ale wydaje mi sie,ze nasi lekarze juz wiedza, ze wiecej kasy z nas nie wydusza i zaczynaja sobie olewac sprawe. Ja na temat wizyt w przychodni sie nie wypowiem, bo nie chce sie znow zdenerwowac, ale nawet gdybym była w 5 ciazy to i tak chodziłabym prywatnie. Przynajmniej u mnie w miescie tak to wyglada, ze polozna jak przyszłam sie zarejestrowac i chciałam tylko potwierdzic ciaze, a dodatkowo bardzo bolał mnie brzuch odesłała mnie do domu z usmiechem na twarzy. Dodam tylko,ze nie było do pani doktor zadnej innej pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - ślicznie się rozwijają Twoje skarby. Mam wrażenie, że Jaś i Marysia nie są swoim lustrzanym odbiciem. Można dostrzec pewne różnice. Bardzo podobają mi się te komplety pościeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala,dzieki za foteczki, kacik dla Milenki przesliczny:-) Teraz biore sie za ogladanie dzieciaczkow mx-dzieki Madzia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wlasnie wcinam serek wiejski z cebulka jak zwykle i dopiero teraz moj mlody sie obudzil juz sie wystraszylam ze cos jest nie tak. Ruda lala suuuuuuuuper zdjecia i tak jak mama baczka myslalam ze jestes ruda, bo ruda maxi to ma przynajmniej rude wloski :) zdjecia blizniakow swietnie wydaje mi sie ze Marysia jest taka bardziej puclata niz Jas ale moze tak tylko na zdjeciach wyszla. Cos Monika 21 niema czasu zeby nam wszystko napisac i wcale sie jej niedziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jakie te malenstwa sa przesliczne, a na raczkach widac jakie to kruszynki. Najwazniejsze,ze juz sa w domu i tak pieknie sie rozwijaja. Jak ja ubiore czy wykapie Bartka jak bedzie taki malutki? Mamo baczka, luteine tez brałam swego czasu, dopochwowo:-( Izawik pochwal sie wózkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×