Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

szczerze mowiac nie widze roznicy w zagladaniu w szparke z Mozambiku tudziez inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........37......+12,5............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! uzupełniam tabelkę po wizycie. NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........35......+13..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Dzis w nocy zazdroscilam Wam, ze macie swoje dzieci jeszcze w brzuszkach. Wieczorem dostalam tempwrature, cycki mi nabrzmialy, a maly cala noc marudzil, z tego wszystkiego rozbolala mnie glowa. Rano planowalam pojechac do urzedu, ale Bartek tak sie przyssal do cyca, ze dopiero przed chwila zasnal. No i nie wiem juz kiedy pozalatwiam sprawy urzedowe. Wieczorem zadzwonil Jarek i zrobilam mu zadyme i pozniej wylam przez godzine sama nie wiem czemu. Moje hormony szaleja. mika, stokrotne dzieki za piosenke moj DJ-ju:-);-) Dorotrczka, faktycznie Twoja sytuacja wyglada troche inaczej, bo do Anglii i Stanow zupelnie inna odleglosc no i ceny biletow.... mx, ciesze sie ze masz juz lepszy humorek, zobaczysz ze wszystko sie ulozy. Zreszta Twoj maz jutro juz bedzie??? Ja swojego bede miec az caly weekend:-( Nie uwierzycie, wczoraj tesciowa mni nie nawiedzila:-) Cud nad Wisła:-) Chyba sie jarnela,ze mnie wkurzaja te jej ciagle odwiedziny. Paulka, glowa do gory! Wiem co przezywasz, bo w moim domu sytuacja wygladala podobnie. Z tym,ze moj tato nie pije od 5 lat, ale moje dziecinstwo do kolorowych nie nalezalo:-( Tez bardzo podejzliwie patrzylam na Jarka na poczatku naszej znajomosci, tym bardziej ze wtedy wazne bylo dla niego piwko z kolegami. Najbardziej przerazalo to moja mama. Teraz sytuacja wyglada zupełnie inaczej i wiem,ze moge mu zaufac, ze ma umiar, bo tak naprawde jest. Za to nawet teraz jak tato dlugo nie wraca z pracy serce zaczyna mi walic jak mlotem..... Moze powinnas bardziej zaufac Filipowi, bo wiadomo,ze kazdy nie tylko facet łyknie cos przy okazji:-) Ja nie lubie alkoholu, wozdki nie pijam wcale, ale piwko, czy winko raz na jakis czas w towarzystwie, bardzo chetnie, ale tak jak napisałam wszystko z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, a Ty juz tez niedlugo bedziesz sie z Bartusiem meczyc:-) Mialas racje ze to łobuzy, przynajmniej moj:-) Napisz mi o co chodzilo z Light, bo nie wiem...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są już zdjęcia Igi? to ja też poproszę:) sarita82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda u mnie przepiekna:) mimo to ja sie czuje fatalnie :) meczy mnie kaszel no i od rana boli mnie brzuch i mam wrazenie ze bola mnie jajniki jak mi nie przejdzie do wieczora to jade do lekarza poza tym co 10 min twardnieje mi brzuch, i jakby tego bylo malo spuchlam jak balon ogolnie dzisiaj czuje sie do d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski!!! Jestem padnięta, zła, smutna i szczęśliwa zarazem. Zdjecia- hmmmm, mój M tak urządził pokoik dla dziecka, że nie mam jak wtranżolić się pod biurko żeby podłączyć kabel od aparatu, ale będę go molestować. Jestem zła na mojego męża bo ma niby wolne ale ciągle gdzieś jeździ, coś załatwia. Dziś pojechał sobie do łodzi niby po wózek. A ja zostałam sama. Z sutków leci mi krew i ten mój mały wampirek jak próbował się dziś zassać to z krwią. Okropny ból. Daję jej tylko jednego cycka, bo drugiego próbuję wygoić. Trudna sprawa. Wczoraj tak jak przypuszczałam, zakończyło się awanturą z moją mamą. I to z mojej winy. wygoniłam ją z naszego mieszkania. Głupio mi jak cholera. Wysłałam smsa do niej z przeprosinami, ale nie ma odzewu. No ale wczoraj nie wyrobiłam już. Jak przyszła, to słyszałam tylko z jej ust takie słowa \" o jezu uważaj na główkę\", \" o matko boksa bo ją przesuniesz\", \"o jezu bo ją utopisz\" i poprostu nie wytrzymałam i wybuchłam. WIem, że wszystko robię pierwszy raz i być może nie mam tego opanowanego do perfekcji, ale jak ktoś mi jeszcze stoi nade mną i marudzi i poucza to nie wyrabiam. No i teraz myślę, czy przyjedzie czy nie. Na dodatek chciałam ugotować sobie krupniczek z piersią i go spaliłam. Zostały mi kanapki. Moja malutka dzisiaj jakaś taka niespokojna. Dopiero teraz usnęła od rana. Powiem Wam dziewczyny, że ciężko mi. Ale Igunia jest taka śliczna i mimo, że daje mi popalić to zacałowałabym ją i zagłaskała bo to moja córcia. Dziś mój M poszedł do urzędu ją zgłosić. No i musiał wybrać jej drugie imie. Wybrał- IGA, Magdalena (po mamusi). Spróbuję przesłać te zdjęcia z wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mama baczka to w koncu nie beirzecie tego wozka z allegro? Oklady z kapuchy podobna sa dobre na cycuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMO BACZKA na popekane piersi dobry jest bepanthen krem lub masc i nie trzeba go zmywac przed podaniem piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamabączka-Ty to masz przeboje ze swoją mamą. Wierzę Ci że mogłaś się zdenerować. Mnie też wkurzyłoby ciągłe pouczanie pomimo tego że wypływałyby one z najszczerszych chęci. Nawet jak coś zrobisz nie tak przy dziecku to masz prawo się pomylić. Przecież dopiero się uczysz przewijać, karmić itp. Sama pewnie jesteś tym trochę przytłoczona a tu jeszcze komentarze innych. Najlepiej wyluzuj i nie zwracaj uwagi. Wtedy mama pomysli że jej słuchasz a Ty rób i tak po swojemu. To samo mogę poradzić adze na jej big problem z teściówką. Przytakiwać i robić swoje. U mnie na razie ok. Gabrysia przewaznie dużo spi,ale mały cwaniaczek jak nie śpi to ciągle chce być na rękach. Nockę też miałam dzisiaj raczej nieprzespaną,bo Niunia robi sobie małą przerwę (np. 2,5h) w spaniu. Lepiej i dłużej śpi w dzień. Mam nadzieję że się przestawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_baczka posmaruj popekana piers swoim mleczkiem mi to przy Konradku pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maamonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam żyje i nadal jeszcze jestem 2 w 1 a tak chciałabym być jużpo ale narazie nic sie nie zapowiada że bedzie to w niedziele. co tydzien mam robione ktg i wszystko oki żadnych skurczy. dziewczynki bardzo przepraszam że sie nie odzywam ale powiem wam że nie mam weny do pisania. więcej mój mąz siedzi przy kompie niz ja. dziś byliśmy zamówić wózek dla naszej pesteczki . jak znajde zdjecie takiego wózka to wkleje. wiecie mój mąż od tygodnia znów na zwolnieniu rozwalił sobie ręke aż do kości przeciął niby nie duża rana ale bardzo głeboka. i tydzień zemną jest w domku. Pomóżcie mam dylemat nasza pesteczka miała mieć na imie Karolina ale mąz od tygodnia twierdzi że bedzie Anna. sama niewiem które ładniejsze.gratulacje dla Agi Izawik i mamy Bączka. Paulka blog superowy jak ogląałam to sie poryczałam. Mam prosbe niech któraś poda swój nr tel to jak sie wykluje nasz pisklaczek to dam znać. kurde ja chcę w tym tygodniu urodzić i naprawde wszystko robie aby jak najszybciej sie stało. już mi ciężko. dobra zmykam. jak bede miała siłe to odezwe sie jeszcze dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........36......+17...........zach- po m.......S ....juz sama nie wiem LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac wrociłam, jeszcze sama :( Jestem załamana. Z jednej strony chciałabym miec dziecko przy sobie a z drugiej wiem,że Karolka ma jeszcze czas. Nie miałam w końcu robionego testu na oksytocyne. Jak to lekarka określiła??Ze dobrze ze tak jest, poród zbliża sie swoim naturalnym rytmem , wiec nie ma potrzeby męczyc organizmu. Wiem tyle: rozwarcie na palec, szyjka macicy znikneła ;), czop śluzowy łuszczy się po malutku.... Gestoza znikneła. Mam lekką diete. Mnostwo leków, min Dopegyt, ktory uratował mnie przed cesarką. Boże jaka ze mnie idiotka. Chciałam być mądrzejsza od lekarzy i ulotki w tabletkach. Zrobiłabym krzywde sobie i dziecku. Teraz ciśnienie mam w normie(jak osiemnastka bez ciązy), musze leżec. Jakby się nic nie działo ze mną, to za 10 dni mam zgłosić się do mojego gina, aby zadecydowal co dalej ze mną robic. Ja do niego ide juz jutro, bo tak się z nim dogadałam w piątek. Mało tego śluz, ktory do tej pory był bialy jest brązowo-biały. I jak ja mam wytrzymac te kilka dni??? ;) Przyznam się szczerze,że was jeszcze nie czytałam. Postaram się to nadrobic w ciągu najbliższych kilku dni. Buziaki dla Was i dla zuzanki, ktora przekazywała wam co i jak słychac u mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach light dzieki :) Wiecie mam jakiegos dola chce mi sie beczec niewiem co jest. Moja siostrzenica lat 4,5 bedzie miala operacje uszka ma powiklanie po przebytych chorobach bedzie miala znieczulenie ogolne i tak mi strasznie jej zal chociaz ona jest bardzo dzielna. Mama baczka Ty cholero gdzie sa zdjecia Iguni? a moze Ty jej jeszcze nie urodzilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue - trzymaj sie bidulko! i nie zamartwiaj. dobrze, ze teraz jest wszystko pod kontrola i jestescie z Coreczka bezpieczne. odpoczywaj duzo i nabieraj sil do tego, co nadchodzi:) ja za to dostaje juz lekkiego fiola i chyba bardzo sie boje porodu. wczesniej myslalam, ze przejde przez to bez paniki, spokojnie... teraz jakos mam stracha. dzieciatko jest juz nisko, czop wyszedl sobie jakies 3 dni temu (po nieznacznej \"interwencji\" meza..), brzuch sie mocno napina i dosyc czesto. jest to nieprzyjemne, ale to nie bol. raczej robi mi sie jakos tak dziwnie slabo. i przez to mam wciaz podejrzenie, ze moge odlatywac, jak sie zacznie. bo ja w ogole jestem z tych, co mdleja na widok krwi lub z braku powietrza. a nie chcialabym tego, bo bedzie mi sil brakowac do rodzenia, jesli co chwila zalicze jakis zjazd.. musze sie na nowo dobrze nastawic. jakos tak uwierzyc w siebie. bo na razie to jestem jakas taka ciepla kluska, a czuje, ze czas sie zbliza. pociesza mnie fakt, ze juz kilka z Was ma to za soba i widac, ze da sie przezyc... ze to wszystko dla ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja dzisiaj mialam fajny dzionek bo byla u mnie kolezanka tez ciężarna wiec sobie poplotkowalysmy, zjadłyśmy spagetti i takie tam.....ale od jakiejs 17 godziny dziwnie boli mnie brzuch, ledwo sie przekrecam z boku na bok jak leze, nie wiem co sie dzieje bo do tej pory nie mialach ZADNYCH boli w ciazy, nie wiem co to znaczy.....ale ból nie nasila sie, to tak jakby jajniki bolaly, cos czasem zakłuje.....ale nie moge sobie znowu tłumaczyc ze to przez np zaparcia, no bo ile mozna......ale Niunia się rusza więc narazie nie wpadam w panikę, może to te bóle przepowiadające, jak jeszcze jutro będzie mnie tak dziwnie bolało to pójdę do szpitala i poproszę o ktg.....a może zadzwonię do gina....nie wiem....ale mam nadzieje ze mi przejdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
nie wiem czy o te same bole chodzi ale ja mam czesto jak sie przekrece na bok taki ogromny brzuch jakby mnie cos rwalo tak kolo jajnikow, dzisia to tak sie darlam bo mnie zlapalo i nie chcialo puscic , mi sie wydaje ze są to bole spowodowane rozciagnieciem sie tych wszystkich wiązadel ale juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........38.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś a jak to jest z tym twardnieniem brzucha??? kiedy jest powod do niepokoju, bo ostatnio cos czesto mi twardnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×