Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

A ja przesadziłam ze spacerami wiosennymi i sie przeziębiłam.Leczę się jak mogę naturalnymi sposobami,mam nadzieję,że uda mi sie do jutra zwalczyć choróbsko.Niestety mam też paskudny kaszel.Wiecie co swiruję.Mój M nawiózł mi stos rzeczy od swojej siostry po jej dzieciach i jak zobaczyłam cały zawalony pokój to sie popłakałam,bo stwierdziłam że to nie na moje siły.I że muszę to gdzieś poupychać.Ciuchów to mam na sklep i to duży.Ciuchów do roku czasu.A dziś zakupiłam sobie wkładek laktacyjnych Penatena 30+20 gratis w cenie 12,99.Chyba niezła cena. Marnie się czuje a mój M wyjeżdża i nie będzie go jutro w nocy.Mam nadzieję,że mnie akurat nie złapie poród.Tym bardziej,że dziś popełniłam seksik i cały dzień bałam się,że zaraz mi odejdą wody.Schizuję i to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to gadanie że seks pomaga skrócić szyjkę macicy, to chyba jakiś blef :-( :-( Piorę, sprzątam, latam po schodach, dzisiaj nawet pomalowałam ramy we wszystkich okienkach w piwnicy ( no i prztuliliśmy sie z mężem oczywiście ) i nic z tego nie wynikło. Agata chyba naprawdę czeka jak zwolni się więcej łóżek w szpitalach :-) No cóż czekam cierpliwie. Buziaki dla wszystkich...idę do łóżeczka, coś nie mam nastroju do pisania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko poprawię tydzień w tabelce NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........37......+10.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja to słyszałam,że seks nie tyle skraca szyjkę co wywołuje poród,bo męskie nasienie zawiera jakiś tam hormon przyśpieszający poród.Podobno(słowa położnej)jest lek który zawiera ten hormon i jak sie jest po terminie to kupuje sie go za dużą kasę w aptece i go aplikuja.I nie chodzi tu o oksytocynę.Podobno nawet powoduje,że poród jest mniej bolesny.Położna twierdzi,że powinien w szpitalach być specjalny pokój do seksiku to byłoby taniej i przyjemniej.Stąd zalecany seksik bez gumek pod koniec ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Paulka tylko,że ja jeszcze nie chcę urodzić,bo u mne to dopiero 36 tyd.Wolałabym poczekać do 38.Ale coś mnie podkusiło z tym seksem,a dzień wcześniej na ktg zapisały się skurcze.Także naprawdę przesadziłam.A jeszcze zlazłam pół miasta.Oj kuszę los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonka🌼 mowisz i masz 508313178 Kapikap🌼trzymaj sie dzielnie bedzie dobrze Kobitki musze sie wam pochwalic bo mnie duma rozpiera z mojego syncia wygral dzisiaj konkurs recytatorski a tym bardziej jestem z niego dumna ze sam sie na ten konkurs zapisal i pani dala mu wiersz zlozony z 4 zwrotek w piatek a w sobote juz prawie caly umial i jak gestykulowal jak go mowil w niedziele w domu to musialam sie trzymac za brzuch ,jest doslownie taki zdolny jak jego mama:p Dziewczyny poniewaz coraz bardziej zbliza sie czas kiedy jedna po drugiej bedzie jechac do szpitala by urodzic opowiem wam jak wygladal moj drugi porod :o 23.30 dostalam jeden duuuuzy skurcz w domciu taki ze az stanely mi lzy w oczach ,kolejne byly coraz bardziej regularne ale juz niebolesne juz bardziej mnie bolal brzuch przy okresiekiedy mialam bole co 5 minut stwierdzilysmy z moja mama ze jedziemy do szpitala a moj wtedy jeszcze maz kiedy poszlam sie ubrac do sypialni obudzony pyta sie mnie co sie dzieje ja mu na to ze zupelnie nic oprocz tego ze bede rodzic wiec sie zbieram i jade do szpitala a ten koles pyta sie mnie czy ma wstac i czy ma mnie zawiezdz wiec skoro uslyszalam takie glupie pytanie wiec odpowiedzialam na tym samym poziomie ze nie bede mu przeszkadzac w odpoczynku nocnym i niech spi a ja sie przejde a najwyzej po drodze zadzwonie po taksowke ,wiec Pan wstal i stwierdzil ze mnie jednak zawiezie.Kiedy juz dojechalismy moja mama chciala zostac a ten znowu zaczol sie pytac ile to bedzie trwalo Polozna widzac ze mnie denerwuje kazala mu jechac do domu i jak sie dzidzia urodzi to zadzwoni do nas do domu.Po wielu odpowiedziach jakie musialam udzielic nie wiem po co tak apropo wreszcie zostalam zbadana przez lekarza i uslyszalam rozwarcie na 1 cm wszystko pootwierane i pomalu zblizam sie do finalu :)Po czym trafilam na sale przedporodowa ktora sasiaduje z sala porodowa a z ktorej dochodzily coraz gorsze odglosy i tak sie zastanawialam co ja tam robie na szczescie okazalo sie ze na noworodkach miala dyzur moja znajoma a ze na oddziale mialy tylko 3 noworodki wiec zostawila swoja kolezanke z dyzuru sama a ona zajela sie mna liczyla ze mna skurcze i czas ich trwania robila mi masaz po kregoslupie i opowiadala bardzo glupie kawaly po pewnym czasie znowu stwierdzono ze mnie przebadaja wiec przy pomocy kolezanki i poloznej z mojego osiedla jakos wgramolilam sie na fotel i uslyszalam \"....no przepieknie Pani Malgosiu ,prawie mamy pelne rozwarcie wiec udajemy sie na sale porodowa ,Pani Malgosiu idziemy....\" a ja taka zdziwiona to juz i to ja mam isc ?A lekarz a kto tu ma rodzic ja? A ja na to ze nie wiem ale nie wiem do ktorej Pani Gosi pan mowi \"idziemy\" bo pani polozna i pielegniarka to tez Gosie .A lekarz tylko machnal reka i powiedzial ze mozemy isc wszystkie wiec ja mu na to ze albo wszystkie albo zadna bo ja bez nich nie zamierzam nigdzie isc ,po czym uslyszalam ze poniewaz tak nam dobrze idzie to sobie poradzimy a jakby cos sie dzialo to mamy po niego dzwonic i dziad sobie poszedl.Juz na sali porodowej najpierw podziwialam kolor fotela-lozka porodowego bo byl taki ladny pomaranczowy,po czym narobilam rabanu ze chyba bede wymiotowac i jak moja kolezanka podala mi miske to stwierdzilam ze juz nie chce.Po czym stwierdzilam ze to chyba jeszcze strasznie dlugo potrwa bo ja nieczuje tych bolacych boli ani krzyzowych ani w dole brzucha jak to sie zdarzylam nasluchac .Polozna mi mowi ze jak bede miala bole parte to mam jej powiedziec to ona bedzie mi mowic jak dlugo mam przec.Kolezanka kazala mi wstac i zaczela mnie prowadzac po sali ale po chwili stwierdzilam ze nie mam sily chodzic wiec wgramolilam sie na lozio ,ale pozycja pol lezaca tez mi nie odpowiadala wiec kazaly mi kleknac i oprzec sie na przedramionach i nagle slysze polozna \"....sa bole parte,prawda?\"Ja na to ze nie .A ona mi na to ze jak to nie jak ona juz glowke widzi i zebym pomalutku wrocila do poprzedniej pozycji.Wiec sie posluchalam i po chwili uslyszalam prosze przec wiec zaczelam sie starac jak tylko umialam widzialam tylko jak chlusnela ze mnie krew ze polozna odskoczyla ,chwilke odpoczelam i znowu uslyszalam przyj wiec parlam i poczulam wreszcie ze rodze dzidzie bylam pewna ze urodzilam dopiero glowke a tu prosze jakiez bylo moje zdziwienie kiedy moje bobo juz cale wyladowalo na mojej piersi.Bylam w szoku ze to juz po wszystkim.Po czym zaczelam sprawdzac ,po przywitaniu sie z Konradkiem ,ze to napewno chlopak i zaczelam liczyc paluszki u rak i nog i dopiero po moich ogledzinach pozwolilam zabrac maluszka do zbadania:) I wszystkim wam zycze takiego porodu.Mam nadzieje ze teraz tez tak latwo pojdzie zreszta innej opcji nie ma:) Lightblue🌼 fajnie ze jestes jeszcze w dwupaku dzidzia jeszcze urosnie:) ok ide spac bo juz padam troche dzisiaj popracowalam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kwietnioweczki:) Budzic sie bo sloneczko ladnie swieci:) Ja dzisiaj nadal walcze z porzadkami tylko oczka mam zmeczone i zaropiale zaczelo sie pylenie a ja nie moge wziasc zadnych lekarstw na moja alergie jakos sie przemecze te dwa tygodnie z haczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi, widzę że wczoraj zakończyłaś topik a dziś zaczęłaś :-) Dołączam się do prośby o pobudkę, bo szkoda tak pięknego dnia na leniuchowanie w łóżku. Ja już jestem po spacerze z psem, śniadanku, no i pranie już szaleje w pralce :-) Rudamaxi super był Twój poród, mój też nie był zły, ale do Twojego się nie umywa. Miałam te bóle z kręgosłupa, są bardzo bolesne, więc ciesz się kobieto, ze Cię ominęły, nic przyjemnego... dlatego za drugim razem poproszę o taki poród jak Twój :-) Miłego dzionka wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj i z tego wszystkiego nie pogratulowałam Konradkowi pierwszej nagrody w konkursie. Dzielny młodzieniec, SUPER GRATULACJE dla niego i dla Ciebie mamusiu. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Kapikapi - trzymam kciuki. Light - dobrze, że wszystko w porządku. Rudamaxi - gratuluję synka. Zdolniacha z niego. Nie zmarnujcie tego talentu. Mój pierwszy poród też wspominam miło, bo nic nie pamiętam. Pojachałam do szpitala z plamieniem i mój gin (inny niż teraz)pomimo, że nie miał dyżuru został ze mną i powiedział: no to rodzimy...SZOK!!! Był to 38 tydz. Dostałam kroplówkę z oksytocyną, późńiej \"głupiego jasia\" i na koniec Dolargan (znieczulenie domięśniowe). Pamiętam tylko, że bardzo chciało mi się spać i że o parciu nie było mowy - lekarz mi wypchnął Kamilka. Jak się urodził to pamiętam tylko, że ciągle pytałam czy mogę już spać. Mam wrażenie, że ominęło mnie coś niezwykłego, dlatego tym razem chcę być wszystkiego świadoma. W piątek zacznie mi się 39 tydz. - bardzo chcę już urodzić. Milence jest chyba dobrze u mnie. Dziewczyny czego ja nie wymyślam, tak jak Ania75 i Paulka123. Tylko może moje metody są w innym zestawieniu: umyłam wszystkie okna, codziennie odkurzam i myję podłogi (takiego błysku jeszcze u nas nie było ;) ), kąpię się w ciepłej wodzie, ciągle molestuję męża - takiego brania to on jeszcze w życiu nie miał. Dziś wypróbuję następny sposób - herbatka przeczyszczająca z senesem. Jeszcze mi zostanie do przetestowania bieganie po schodach, napar z liści malin i olej rycynowy. Jak to wszystko sobie przetestuję to pewnie będzie 12 kwietnia i moja królewna jak gdyby nigdy nic zapuka i powie: \"mamusiu daj już spokój, wychodzę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmienię tydzień i niestety kilogramy :( NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............37.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
czesc dziewczyny ja wczoraj przezylam horror. Dosyc, ze nie spalam w nocy z pon na wt to rano dostalam mega rozwolnienia i mysle cos nie tak. Nie moglam wrecz spojrzec na jedzenie, a zazwyczaj budze sie na sama mysl o nim :-) Do tego doszedl bol gardla i katar. Lezalam jak zabita na lozku i palcem nie moglam kiwnac. Mama zrobila mi mietowa herbate na ten moj pusty zoladek a ja biegiem do ubikacji. To chyba zoladkowa grypa. Mysle.. jak bede miala dzisiaj urodzic to w zyciu nie dam rady. Wieczorem doszla goraczka i musialam wziac cos na jej zbicie. Zadzwonilam do gin i jak mi nie przejdzie mam przyjsc do niego do szpitala to da mi antybiotyk, bo goraczka jest ryzykowna dla dzidziusia. (????????) Na szczescie czuje sie dzis jak nowo narodzona... mam apetyt.. mnostwo sil i energia mnie rozpiera. Musze wylezec ta grype a w razie goraczki pojade do szpitala po antybiotyk. Tylko jakos nie moge sobie wyobrazic na co mialby byc ten antybiotyk..... No ale coz... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gratuluję przyszłym Mamusiom :-) patrze po topikach i coś mi się czasem poczyta więc Aniu seks pomaga w skrócemiu szyjki macicy-tylko nie pomoże jeden raz.Ja urodziłam 10 dni po terminie-mieli mi wywoływa-czego się bałam i nie chciałam,żadnych \"wspieraczy\" :P.Jak już byłam po terminie to co noc seks i to czasem kilka razy i w dzień też :P.To bardziej pomaga niż te schody itd no i jest naturalne bo to co jest w spermie to naturalny środdek.U nas sie udało po tygodniu szaleństw :).Urodzilam w poniedzialek, a mialam w poniedzialek isc na wywolanie i się nam udało.Życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzilam w sobotę -pomyliłam się :-).weekendowe dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta:) rudamaxi gratulacje dla synka i dumnej mamy:) kapikapi trzymaj sie bedzie dobrze mi dzien zaczyna sie jak wczoraj (wprawdzie bole wieczorem przeszly) ale od rana zaczynaja wracac no i co chwila latam do kibelka i sie wyprozniam , licze ruchy bo wydaje mi sie ze maluszek nie rusza sie tak jak wczesniej na dzis mam zaplanowane generalne porzadki w domu i chyba sie wezme za mycie okien nie mam ich duzo ale podejrzewam ze bedzie to dla mnie nielada wyczyn jutro mam wizyte u lekarza i kontrolne badania krwi co do porodow to moj pierwszy ja wspominam bardzo milo chyba dlatego ze byl dosc szybki :) pierwsze bole dostalam o 22 jak pojechalam do szpitala i mialam rozwarcie na 1 palec rano o 8 mialam 3 palce ( do rana bole nie byly mocne duzo chodzilam i nie staly sie bardzo uciazliwe) i okazalo sie po podlaczeniu ktg ze skurcze zaczynaja slabnac o 9 na wizycie lekarz podjal decyzje o podlaczeniu kroplowki , no i po podlaczeniu zaczelo sie o 9:45 urodzil sie mateusz , nie polozyli mi go na piersi poniewaz wody byly brunatno zielone i neonatolog kazal go zabrac umyc i ubrac bo bal sie ze maly moze dostac jakiejs infekcji z tego co pamietam to Mateusz nie plakal tyko sie darl tak przerazliwie ze caly szpital go slyszal :), do dzis ma glos jak dzwon aaaa w niedziele urodzila moja kolezanka ktora miala termin na 15 marca wiecie maz zawiozl ja o 24 do szpitala a o 1:55 urodzila synka 4500 i 61 cm (jej 3 dziecko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poranne ptaszki Rudamaxi, to rosnie Ci jakas nowa gwiazda w domu. Nie moge sie doczekac az moje male sloneczko bedzie mowilo wierszyki ;) Widze, ze wszystkie zyjemy teraz porzadkami przedswiateczno-przedporodowymi. Juz stracilam nosa ktora moze byc nastepna, bo skoro tak wszystkie sie krzatacie i nikogo nic nie bierze to juz nie wiem. Mnie od dzisiaj zostaly rowne 2 tygodnie. Poprawiam tabelke NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............37......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś KO-hannah ....20 .......... 34 ..+ 11 ..... London ..... synus - Anthony Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam. Wlasnie sobie uswiadomilam ze za tydzien o tej porze juz bedzie o wszystkim i bede tulilas Bartusia :) Ide dzisiaj do fryzjera co by go nie wystraszyc jak przyjdzie na swiat. Ruda maxi gratulacje zdolnego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zdobyłam się na taki ogromniasty wysiłek :D i przeczytalam wasze wszystkie posty. Dziewczyny bardzo wam dziękuje za wszystkie ciepłe słowa i przepraszam,że do wszystkich nie pisałam sms-ow ze szpitala, ale ja jestem strasznie lewniwa, i do jedej osoby było mi łatwiej coś naskrobac :P Jesooo matka leniwa, dziecko leniwe i do tego jeszcze macica leniwa. Mozecie się śmiało chichrac z moich wypowiedzi. Odkąd biore Dopegyt mam strasznie spowolniony tok myślowy, i czasem musi minąc kilka minut zanim jakaś informacja do mnie dotrze. Z resztą ruchy mam jak leniwiec. Cały czas śpie. Nie no, chociaż dzisiaj pomogłam tesciowej przy obiedzie :D Tak wiec cos z siebie daje . Mało tego,że jestem przytłumiona przez leki, to jeszcze w szpitalu załapałam angine. Ja się wieczorem poszłam myć, a jakiś babiszon z pokoju otworzył okno, bo było za gorąco. Efekt taki, prawie 40 st gorączki, zasmarkana jestem od stóp do głów i kaszle. Mam nadzeje,ze przy okazji nie wykaszle sobie Karolki :D Jak czytam relacje dziewczyn z ich porodu, to jakoś mniej się boje. Jesli one przezyły to i my damy rade......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
madziunka27 Czyli macie ten peg perego, ktory chcialam kupic. ten kolor co jest na stronie czy jednak inny? Ja mam Jane Nomad juz od tyg w domu. Dzisiaj pokazalam go mamie i tez jest fajny. Mysle ze Ty tez bedziesz zadowolona ze swojego peg perego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Czesc kobietki 1 Doroteczka - widze ze masz dokaldnie takie same objawy jak ja ... a juz si emartwilam ze cos nie tak ze mna i chcialam biec do szpitala ... rozmawialam wczoraj z moim lekarzem i powiedzial ze akurat na te bole to nic nie moze poradzic bo to jest koniec ciazy wlasnie ... wiec ja siej uz nie martwie i ty tez tak zrob. Wyglada na to ze zbliza sie koniec ... heh ... Do tego wszystkiego jak mnie wczorak okolo 7 wieczorem zaczal bolec zoladek ... znaczy nie iwem dokladnie czy to zoladek bo przez ta ciaze nasze organy sa zupelnie gdzies indziej niz byly kiedys , trudno wiec stwierdzic ... no ale bolalo mnie w miejscu gdzie keidys byl moj zolodek ... bolalo tak okropnie i brzuch stwardnial mi jak kamien ... nawet moj D. musial podotykac czy aby mi sie nie zdaje . No i mialam tak z 30 sek a potem jakies 10 min przerwy i znow ... no ale po kilku takich bolach okropnych cisza i cala noc przespalam spokojnie ... czy to juz skurcze przepowiadajace czy raczej mam cos z zoladkeim ??? No i do tego mam okropnie bolesne bole jakby-miesiaczkowe ... z tej psychozy latam do toalety sprawdzic czy juz dostalam okres heh , paranoja No a dzis jak narazie dzien zaczal sie cudnie ... slonce swieci , pachnie wiosna , kwiaty kwitna i ptaszki cwierkaja ... chyba pojde na spacer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........03...........38....+20..........Łódź..... ..........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............37.....+13,5........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........37......+10..........Węgrów . ........C Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi zdolniacha ten twoj Synuś....🌻 ja tez pocieszam sie tym ze niektore z Was urodziły bez żadnych niespodzianek i w miarę bez żadnych bardzo mocnych bóli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
mam pytanko ... milionowe z kolei ... czy mozna smarowac cialko kremami z lekkim samopoalaczem ( naprawde bardzo lekkim ) podczas ciazy ... szczegolnie ok. 36 tygodnia ? np. Loreal NutriSummer ... blada jestem jak sciana , w wannie si emartwie bo moje cialko mam kolor ... wanny heh ... a za oknem piekne slonce wiec troche trzeba sie rozebrac ... oczywiscie bede omijac brzuch i piersi i tak ich nikt nie bedzie ogladal ... wiec jakie jest wasze zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez lubie czytac dokladne relacje z porodow. Chciaz kazdy jest inny i nie ma w tym chyba zadnej zasady co do wagi, terminu czy czegokolwiek innego. Zawsze pociesza mnie to, ze kazda jakos to przeszla to ja tez dam rade, chocby nie bylo tak lekko i szybko. Bede twardzielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie moje drogie wczłapałam się pod to biurko. I wysłałam Wam zdjęcia mojej malutkiej. Na dwoód tego, że ją urodziłam. Bo tu już mi panna zuzanna coś zarzucała ;-) Nie mam do wszystkich maili więc jak cos to poprzesyłajcie dalej, bo ja pewnie tylko na chwilkę tutaj wpadłam. Wczoraj miałam chwilę załamania. Leciała mi już krew z cycków i stwierdziłam, że się poddam i dam jej mleko z butli. Płakałam z bólu ale stwierdziłam ,że jeszcze spróbuję cycem i poszło. Używam kapturków i jakoś teraz trochę lepiej. Ale nadal bolą. Biorę na nie bepanthen, smaruje mlekiem, śliną wystwiam na zewnątrz. Chodzę po domu z cycami na wierzchu jak taka murzynka. Wyglądam okropnie. Dziś trochę się zebrałam . Związałam włosy trochę się ogarnęłam. Schudłam kolejne 2 kg będąc przez 3 dni w domu. Gdyby tak leciało dalej to za 5 tygodni wyglądałabym jak przed ciążą. Ale przeżyłam dziś załamkę, bo na ręce wyskoczyły mi rozstępy. Nie wiem skąd. Wygląda to okropnie. Co do mojej Czarnulki, to naprawdę dziecinka się wycisza powoli. Robi takie kupiory- wysłałam Wam nawet zdjęcie jej kupy. Hehehe ;-) A wali takie bąki. Że szok. Ale jak zrobi taką kupiorę to chociaż wiem, że pojadła. Narzaie zmykam, bo malutka właśnie wybija się ze snu. Mam nadzieję, że Wam ciotki spodoba się moja Księżniczka, Pozdrawiamy Ciotki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczności ta twoja Królewna Igunia mamo bączka, poprostu super :) jeszcze raz moje gratulacje:) a ja im więcej zdjęć waszych pociech oglądam, tym bardziej chcę już tulić swoją Kasię... ile mam jeszcze czakać:( ja chcę już teraz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście Wasze relacje z porodu są budujące - zwłasza relacja Rudejmaxi - tylko pozazdrościć. Ja się nie łudzę, że pójdzie tak gładko, ale jeszcze nie panikuję, bo to dopiero za miesiąc - chyba, że niunia postanowi wcześniej mi zrobić niespodziankę. Moja koleżanka też miała problem z krwawiącymi brodawkami, jedną jej synuś prawie odgryzł i ginka powiedziała, że w żadnym wypadku nie powinna karmić tą nadgryzioną, tylko ją najpierw wyleczyć, więc karmiła przez kilka dni tylko jedną, a tamtą smarowała bephantenem i wygoiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ta Twoja córunia jest słodziutka, ale kupki robi wielorneeeee hehe.....no to teraz wierzymy Ci ze już urodziłaś hihihih całuski dla Twojej Iguni....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×