Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

No pieknosci na tych zdjeciach!! Cudowna dziewuszka, jakie minki strzela, ze o zawartosci pampersa nie wspomne. Slodka kruszynka. Cholender zawsze jak ogladam takie zdjecia to coraz bardziej dociera do mnie, ze za 2 tygodnie tez zamieszka z nami taki skarb. A jednoczesnie wydaje sie to nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o zdjecia malej IGI :) wlasnie wysylam wam moje zdjecia robione w weekend napewno nie sa tak ekscytujace jak naszych forumowych maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo wlasnie je dostalam sa przesliczne a Iga to istna modelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
ko-hannan fajny ten Twoj blog i niezla z Ciebie laseczka !!!! Pewnie robisz furore wsrod Brytyjek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil_a mail doszedl nawet 2 razy ale bez zdjec! Pusty Sprobuj prosze jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79-mam dokładnie ten wózek jak na zdjęciu.Z tą kolorystyką.Też mnie dopadło jakieś grypsko i czuję sie fatalnie.raz mi gorąco,teraz mam dreszcze.Modlę się,żeby mój synek nie postanowił wyjść,bo nie dałabym teraz rady.Idę się walnąć w bety,bo łamie mnie w kościach. Madziu-Igunia śliczności.A kupa porażająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka-ja też poproszę o zdjęcia, albo któraś z dziewczyn mi je przyśle kamil_a- ja też dostałam pustego maila. Więc spróbuj jeszcze raz. rudamaxi- gratulacje dla synka, jak on taki zdolny to może rzeczywiście spikniemy nasze dzieciaczki ? ;-) Wiem jaka duma rozpiera jak dziecko zrobi coś samodzielnie. ja byłam dzisiaj pierwszy raz (po wyjściu ze szpitala) na spacerze z Wiktorką. Gabrysia też chcę zacząć werandować, a w weekend jak pogoda dopisze wyruszyć całą rodzinką na spacer. Już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia poszly jeszcze raz jakies 10 min temu wiec sprawdz czy mail nie przyszedl znow pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o zdjęcia Iguni margolcia113@wp.pl Kamilka fajna ta twoja rodzinka :) Ja wybrałam się dziś na zakupy i nakupiłam sporo ciuszków dla mojej kruszynki. Jak widzę te słodkie malutkie ubranka to nie mogę się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no tylko wyjde z domku to zaraz tloczno sie robi na forum ... ze ja tez nie moge trafic jak wszystkie jestescie heh ... bylam chwilke namiescie , sprawy malo radosne ... po prostu potrzebowalam mielonego mieska na obiadek ( bo taka mialam zachcianke ) robie dzis chili con carne ... no i nareszcie dostarczyli mi wozek zamowiony w sobote w mothercare ... natargalam sie i ponaciagalam wyciagajac go z kartonu , koniecznie chcialam go zobaczyc zanim D. wroci z pracy i zrobic mu niespodziewanke , ze juz jest wozek ... ale nie wpadalm na to ze bedzie w czesciach heh i o ile dwa kolka udalo mi sie zamocowac , to z reszta nia dam rady bo trzeba przykrecac ... a ja fachowiec w przykrecaniu zaden heh ... wiec wozek lezy rozwalony w czesciach na podlodze ... a ja nie moge sie doczekac kiedy juz bedzie zlozony jak trzeba ... taka jestem niecierpliwa . posylam linka ... mam nadzieje ze rownei dobrze jak wyglada bedzie sie sprawowal w uzytkowaniu . http://www.twoleftfeet.co.uk/acatalog/Graco_quattro_Travel_System_Blackwell.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka przeslalam ci zdjecia przepraszam ale nie mialam twojego adresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah - wozek fajny, ale czy on ma jakas gondole, w ktorej dzidzius moze lezec plasko?? Bo jak nie to ja bylabym przerazona. Nie mysle, ze fotelik samochodowy jest na tyle wygodny, zeby chodzic na specerki, chociaz widze angoli jak to robia. Ja nasz tez skladalam sama jak dotarl, nameczylam sie cale popoludnie ale niespodzianka dla M sie udala. Zuzanka i madziunka, wyslalam wam zdjecia Iguni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka komu Igunia tak ciagle pokazuje jezyk? :) ten smoczek to jest prawie wiekszy od jej buzinki, jest slodziutka i juz wiem czemu mialas taka okropna zgage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto, to chyba te seriale Nudzeeeeee sieeeeeee i strasznie mi sie chce spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska mi tez strasznie chce sie spac, bylam dzisiaj u fryzjera zafarbowalam wlosy na czekolade, potem kosmetyczka wyregulowac brwi co by sie Bartus mamci nie wystraszyl :) na 20.30 mam ginekologa ciekawe co mi powie juz sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Ten wozek nie ma gondolki , bo nie podobaja mi sie glebokie wozki ... Tygrysowi napewno bedzie wygodnie , poz atym wozek posiada wszystkie atesty i cala reszte wiec bedzie ok . No i pewnie nie bedziemy wychodzic na spacedrki prze pierwsze kilka tygodni , wiec sie wogole nei martwie . Ale jak ktos woli z gondolka ... tez rozumiem. Zmykam cos zjesc Pozdraiwam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaa
zuzanka14 czemu zamowilas kojec a nie drewniane łożeczko?? z tego co czytalam to wiele z was je kupilo i mnie zastanawia czym kierowalyscie sie w tym wyborze. nie mowie ze zle zrobilyscie czy cos w tym stylu, tylko juz wczesniej zastanawialam sie jaka jest roznica miedzy tymi lozeczkami i ktore jest lepsze i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamowilam kojec dlatego ze czesto podrozujemy a poza tym wydaje mi sie bardziej praktyczny, zawsze mge go tez wytaszczyc np na ogrod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wszystkie nasze forumowe maleństwa są śliczniusie :-) Aż chce się je tulić i pieścić. Ja dziś po ktg usłyszałam, że tętno w porządku , zapis śliczny, ale skurczy żadnych nie widać. Tak więc czekamy cierpliwie i chyba przyjdzie nam poczekać do Świąt :-) Ale cóż, widocznie tak będzie dla maleńkiej najlepiej. A ostatnio uświadomiłam sobie, że to właśnie w poprzednie Święta Wielkanocne pojawiła się u mnie chęć posiadania drugiego dzieciątka :-) Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide wlasnie do ginekologa ciekawe ile jeszcze u niego posiedze. 21 cos sie obija z tymi fotkami, a juz tak chcialabym zobaczyc jej chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×