Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka ja wlasnie po kapieli weszlam na wage a tam o grozo 72kg a w drugim miesiacu ciazy wazylam 54kg i co zrobilam jak zeszlam na dol prosto kierunek lodowka i trafilam na czekolade a co sobie bede zalowala jak mam ochote .Potem bedziemy sie martwic dieta a teraz niech nasze maluszki jeszcze rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Ja właśni po kąpieli mojej Igi i po karmieiu, ale już mała się kręci więc zaraz będzie ejnał. Nie napiszę nic, bo mi urwis nie pozwala. Może później. Chociaż może.... Moja Iga jest niespokojna. Martwię się bo cały dzień nie zrobiła kupki. Ciągle chce być przy moim cycku. Najlepiej 24 na dobę. Jak ją odstawiam to jest chwilka spokoju i znowu krzyki. Nie wiem czy przypadkiem jej coś nie dolega. Co do Waszyc opowieści to się pośmiałam troszkę. Ja na sali leżałam z dwoma dziewczynami, które myły się, ale jedna z nic tak chrapała, że miałam w nią rzucić butelką z wodą. Na dodatek po urodzeniu maluchów schodziły się do niej takie pielgrzymki gości, że nie wyrabiałam. Nawet jej chłop przyszedł taki pijany do szpitala i ona go nie wygoniła. A mnie nerwy siadły. Co do wagi, to powiem Wam że nie wiem co jest, ale wiecie jaki był ze mnie żarłok w ciąży. Teraz jakby ręką odjął. Mam wstręt do jedzenia. Zmuszam się tylko dlatego,zeby mieć czym karmoć Igę. Gdyby nie ona, to chyba bym nic nie jadła. Ale za to piła ze zdwojoną siłą. Piję około 3 litrów kompotów i wody dziennie. Jutro zaczynam werandowanie mojej małej. Mam nadzieję, że dziś w nocy zrobi kupkę. Poszłabym z nią już do lekarza, bo nie wiem czy ona tyje, czy chudnie. Może to moje mleko jakieś do dupy. Stwierdziłam,że się zadręczam. Wpadam dosłownie w panikę jak jest coś nie tak jak powinno. Dobra idę się trochę położyć bo pewnie za godzinkę będzię ostra pobudka. Trzymajcie się. No ruda lala czekamy jutro na wieści, że jesteś następną mamusią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........36......+10,5..........Siedl ce. ..... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Właśnie nadrabiam zaległości. Kurcze nazbierało mi się tego Mój tato już po operacji i już jest w domu. Teściowa też wczoraj przywieziona ze szpitala ze stolicy. Na operację idzie 19 kwietnia. Może chociaż do tego czasu będzie trochę spokoju :( bo już mam dosyć. U mnie już trzy fałszywe alarmy. W środę, sobotę i znowu w środę. Jak duży lotek!:) Wczoraj już mieliśmy jechać do szpitala. Poszłam jeszcze pod prysznic i przeszło. A dziś mój Misiek pojechał w traskę i wróci pewnie dopiero około środy - czwartku. Ciekawe czy jeszcze zobvaczy brzuszek czy już naszą malutką córeczkę. Trochę się boję dzisiejszej nocy, zostałam sama z synkiem. Telefon leży przy łóżku,a ja i tak boję się usnać. he he Też chciałabym już urodzić. Jest mi cholernie ciężko. I czuję jak malutkiej jest ciasno w brzuszku. Skórę mam taką napiętą. Wizytę u ginka mam jeszcze umówioną na 4 kwietnia. Zobaczymy co dalej. Ok lecę czytać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Po nieprzespanej nocy (przemierzałam swoje mieszkanie wzdłuż i wszerz) niestety d..pa blada. Skurczyki były co 5 min, bóle też były, a mały uparciuch siedzi w brzuchu i się śmieje. no tak, przecież to znak zodiaku BARAN. I znów mój biedny, niewyspany A. pojechał do pracy. Ja chyba za dużo o tym myślę i za bardzo chcę...sama już nie wiem. W każdym bądź razie - prowokacji ciąg dalszy... Chyba pójdę pobiegać dookoła bloku...;) :) Dziewczynki, no wstajemy... Tak..., siedzą na kompie do nocy a później śpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) ja dzis nie spie od 6 i juz wrocilam z wynikow o 14 ide do lekarza zobaczymy co powie co do falszywych alarmow to mialam juz 3 i mojej dzidzi tez jest dobrze w brzusiu :) i wiecie co tez mam napady wilczego glodu dzis jeszcze \"pobiegne\" na miasto bo musze isc do urzedu pracy zaniesc ogloszenie o prace wczoraj skonczylam myc okna i sprzatac mieszkanie i myslalam ze cos sie ruszy a tu nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie koncze kawke i pochlonelam paczka ( mozna powiedziedziec ze w locie ) byl taaaaaaaaaaki dobry :) pobudka dziewczeta szkoda spac jak taka piekna pogoda na dworze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki :) Wlasnie przyszedl kojec-lozeczko :) zlozylismy i czekamy teraz na Bartusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Ale milo sie czytalo zaleglosci wczorajsze. Przeszlyscie swoje w tych szpitalach, nie ma co. Zuzanka, u mnie lozeczko juz tydzien uszykowane ale dzidziusiowi sie nie spieszy. Ty przynajmniej wiesz kiedy to sie stanie, a ja sie obserwuje i czekam. Kohannah, dziewczyny z \'ciezarnych w anglii\' sie pytaja co sie z Toba dzieje. Teraz nazywaja mnie najcenniejsza forumowiczka a ty jestes zaraz za mna w kolejce, ale cos czuje, ze mnie przegonisz jak tak bedziesz sprzatac. Kamila - nie ma to jak skuteczne kuszenie, wlasnie bylam w sklepie i tez juz pochlonelam paczka, takiej mi ochoty narobilas. Zeby on byl jakis super smaczny to nie powiem, bo z prawdziwym polskim paczkiem to nie mial duzo wspolnego. Ale za to mam usmiech na buzioli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Widze, ze nawet nikt nie zauwazyl ze mnie przeszlo tydzien nie bylo :( ...dobra, nie bede krzyczec ;) Nie bylo mnie bo mi net wylaczyli! Przez ten tydzien zastanawialam sie czy ktoras czasem jeszcze nie urodzila, caly czas o Was myslalam. Moj Oskar wazy juz 3kg! Chcialabym juz bardzo urodzic, bo jest mi naprawde ciezko. Wczoraj caly dzien bylam w ruchu a w nocy od 3 do 9 bolal mnie brzuch i myslalam ze sie zaczyna... ale jakos sie uspokoilo. Brzuch mi opadl jakis tydzien temu, ale czopa ani widu ani slychu :O zuzanka, wyslij linka z tym lozeczkiem :) Ja lozeczko mam Drewexu \"Kuba\" z szuflada ale narazie jest w kartonie. Widzialam ze na poprzednich stronach byla dyskusja na temat wozkow. My sprzedalismy Mutsy, bo mial duzo minusow ale nie chce mi sie ich wymieniac :) Kupilismy Implasta Drivera 4xl i jestem bardzo zadowolona! Jest lzejszy, ma duzy kosz, spacerowke montowana tylem i przodem do kierunku jazdy, wentylacje w budce i wogole wizualnie bardzo mi sie podoba. Teraz stoi w salonie i czeka na Oskarka :D Dziewczyny co zrobic zeby przyspieszyc troszke nature?! ...liscie malin sa do d..y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja juz od 6 na nogach wnocy obudzil mnie kaszel chyba ze dwa razy wiec nie bede ukrywac ze jestem niewyspana:( Bylam juz we Wrocku udalo mi sie zebrac nawet wieksze zamowienie wiec 400 znowu pojawilo sie w portfelu(co mnie cieszy)teraz ide poprasowac reszte ubranek dla Viki a potem musze zrobic zakupy na zajaczka. Wczoraj mnie troche wkurzyl Joe dalej nie wiem kiedy przyleci ciagle mowi ze jeszcze dokladnie nie wie kiedy ale ze juz nie dlugo.Zastanawiam sie czy wogole przyjedzie,bo cos strasznie kreci.Ta niepewnosc mnie zaczyna dobijac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!! dzień dobry!!!!!! ruda_lala to miałaś juz skurcze co 5 minutek i nie pojechalas do szpitala? to ja juz nie wiem kiedy to trzeba jechac???? heheheh ja juz pewnie bym spanikowala i dawno byla w szpitalu, ale jakby sie okazalo ze skurcze przeszły to bym się chyba zaplakala ze musze zostac w szpitalu pomimo tego ze nie urodzilam heheh wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello!!! Moja Niunia zrobiła piękną dużą kuporę i już mi przeszły trochę nerwy bo już się martwiłam, że jest coś nie tak. No i znów chciałam coś napisać, a brzdąc się obudził i woła cyca. Potem spróbuję znów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała urwiska robi sobie ze mnie żarty. Jak idę do niej, to ponownie usypia. Pochwalę się, zę wczoraj tatuś będąc w częstochowie kupił wózek i fotelik do auta i to beze mnie. No ale bardzo mi się podoba. Jestem ciekawa która z Was będzie następna. Powiem Wam, że jak będziecie miały maleństwa przy sobie, to zobaczycie, że nic innego nie będzie ważniejsze od bączków. One robią z człowiekiem coś takiego, że zaczyna szaleć. Jak patrzę na moją Księżniczkę to zacałowałabym ją. Dlatego czekam na następną mamuśkę, która doświdczy tego super uczucia. A jednak mały szkrab się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. no u mnie kolejny krok do zakończenia połogu-zdjęcie szwów. Jeszcze tylko przestanie \"lecieć\" i mogę zapomnieć o porodzie. mamabączka-ja też zaczęłam dzisiaj werandować Gabrysię. Spała jak aniołek więc myslę że polubi spacerki w kołyszącym wózku :-) moja Gabrysia jak na razie to anioł (nie chcę zapeszać). To zupełne przeciwieństwo Wiktorki. Notuję sobie od kilku dni jej pory karmienia i spania i muszę przyznać zdziowiona że ona zaczęła już chyba ustalać sobie jakiś rytm. Np. codziennie po nocce ma jakieś 2-3 czuwania, potem zasypia między 12 a 13 i spi do 16 lub 17. Potem jeszcze jakieś drzemki. Wieczorem od 19 ma znowu czuwanie, kapiel ok. 21:30 i zasypia na noc. Budzi się o 3 ( co noc) na karmienie i potem spi do ok. 7:30. Tak więc nie mogę narzekać :-) Przy Wiktorce byłam wiecznie nerwowa i niewyspana, bo ona najchętniej to siedziałaby przy cycu 24h/dobę. A Gabi napija się w ciągu 10-15 min i spi. Wczoraj byłam sama, położyłam Wiki spać o 20:30 i nawet wykapałam Gabi sama i położyłam ją spać o 21:40. A co do kup to robi często taką musztardową. Nawet przewijając ją potrafi zrobić. Albo jak już ma założonego pampersa to znowu robi. Zużywam w tej chwili już drugą paczkę :-) No, dziewczyny zaczniejcie rodzić to będziemy porównywać kupy naszych pociech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
No a ja tak sie wczoraj wzielam za sprzatanie ... ze o swiecie zapomnialam heh i o ciazy tez . Ale cale szczescie efekty widac jak na dloni ... w domku pachnie swiezoscia i okna juz czyste ...tylko ze zamiast kuchni wysprzatalam living room ( wywrocilam do gory nogami , ze az D. nie poznal jak wrocil z pracy heh ) dumna jestem z siebie ze ho ho Ale potem wieczorem mi sie dostalo od Tygrysia tak mnie brzuchol rozbolal i biodra ze myslalam ze umre ... i wtedy jak na domiar zlego moj D. zaczal sie tez wyrzywac na mnie zamiast przytulic i poglaskac brzuchol ... zaczal wyzywac od wariatek , ze tak sprzatalam niepotrezbnie ... ze tez faceci ni emoga zrozumiec ... jak niepotrezbnie ?? jak najbardizej potrezbnie - dom musi byc czysty na przybycie Tygrysia . Prawda ?!! A dzis poszlam do szpitala na monitoring serduszka Malego ... zrobili mi kolejne usg , sprawdzili ilosc wod plodowych ( jest ich duzo ) , jeszcze raz pomierzyli Malego - nazczy juz Duzego ... potwierdzili ze to na 100% facet jak sie patrzy ... ptaszek i jajka na miejscu !!! Bo juz zaczynalam miec koszmary ze rodze dziewczynke , heh ! Serduszko ok , zdrowe jak trzeba , ruchliwosc Tygrysia zadowalajaca , znaczy bryka jak Tygrys ... moj mocz i krew ok ... nic tylk oczekac heh . W nagrode wiec , ze wszystko jest ksiazkowe ... kupilam cole , chipsy i zamowie na obiad pizze albo cheesburgera ... wiem wiem nie powinnam , ale jakos mam taka nieodparta ochote ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że sie wtracam: Aprilka wymien prosze minusy mutsy, bo ja niezdecydowana jestem mamusia baczka-- tak własnie jest na poczatku: noworodek prawie cały czas jest przy piersi. ja tak miałam przez 3 miesiace aż w końcu udało się powoli odkładac do lóżeczka. Żoładek ma pojemność 5 ml i co chwilke musi jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zmienię tydzień w tabelce bo mi się nudzi.......:-) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedlce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargard... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............?.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalicja, ja mialam wozek uzywany po jednym dziecku wiec to moze dlatego tyle minusow naliczylam, bo z pewnoscia u nowych wozkow pewne minusiki mozna by wykreslic.Ale jesli po jednym dziecku w wozku tak drogim cos peka itp. to chyba nie jest on wart swojej ceny... -plytka gondola ktora w dodatku lekko opada przy wjazdach na wertepy -regulacja wysokosci raczki 3 stopniowa, ale zadna mi nie pasowala. Najwyzsza i srednia za wysoko, a najnizsza za nisko. -malutenki kosz na zakupy -ogolnie wozek bardzo ciezki -zaczepy takie plastikowe ktore sa potrzebne by budka od gondoli byla ladnie naciagnieta szybko pekly -ciezko sie go skladalo -problem z zamontowaniem spacerowki -przy opuszczaniu oparcia spacerowki \"cos\" wydawalo glosny odglos \"kryykk kryykk\" co napewno zbudziloby spiacego malucha. No i jak dla mnie tego wszystkiego bylo za wiele! Choc wozeczek bardzo podobal mi sie wizualnie (najbardziej ze wszystkich wozkow) to zdecydowalismy sie go sprzedac i kupic nowego Drivera 4xl :D ...i teraz jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............37.....+16.............. ... .. córcia ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+17...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzac na wage naszych kruszynek to Aga ma byczka :) a wizualnie ze zdjec wyglada na najdrobniejsza z Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aga taka chudzinka była, a takiego byczka urodziła, a ja 20kg przytyłam i tylko 2900. Ale u mnie było tyle tyc wód płodowych, że można było się w nich utopić. zuzanka fajny jest ten kojec, który wybrałaś. Ja wchodzę na forum, a moja panna już otwiera oczka. Chyba jest zazdrosna o internetowe ciotki ;-) Jestem też przeziębiona. Boli mnie gardło i mam kaszel. Na dodatek jutro muszę jechać do firmy zawieź papiery o macierzyński, a tak mi się nie chce :-( Sama jeszcze nie zasiade za kółko, bo te szwy jeszcze czuję w środku, więc muszę jechać z Marcinem, a malutką zostawię z mamą. Mam nadzieję, że nie da jej koncertu. Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka moj materac w kojcu to jakis taki nietypowy ma wymiar bo 66/96 i własnie nie wiem jakie mam kupić przescieradlo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem walnieta wiecznie wchodze na nasz blog i ogladam Wasze dzieciaczki ja juz tez chce!!!!!!!!!!!!! Ja po cesarce bede u mamy przez jakies 2 tyg wiec pewnie nie bede sie odzywac no chyba ze w koncu netia sie zlituje i zrobia tacie ten internet. Dorotka ja tez mam nietypowe rozmiary bo 70/105 i dlatego tez pytalam mame baczka i age ale one maja standardowe materace 60/120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×