Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

serdeczne gratulacje dla nowej mamuśki, czyli rudej lali. Rzeczywiście na razie mamy pzrewagę dziewczynek. Zobaczymy która będzie następna :-) Dzisiaj Gabi jakaś niespokojna. Mało śpi, a jak nie śpi to ciągle chce żeby ktoś (czyli ja) przy niej był. Mąż też dzisiaj późno wraca do domu. Zresztą nie tylko dziś. Jak na razie to z Gabrysią ma zerowy kontakt. Wczoraj Gabi przespała nam cały wieczór, nie chcieliśmy jej wybudzać do kąpieli. Wiedziałam już że szykuje się ciężka noc. No i jak obudziła się po 22 to zasnęła dopiero o 00:30. Co prawda spała potem do 4:20 i potem do 7:30 ale czuję się dzisiaj jakaś nerwowa i spięta. Mam taki pierwszy dzień po porodzie. Zastanawiałam się czy to mnie w ogóle teraz ominie. Wszystko mnie dzisiaj drażni. Przez to Wiki chyba też jest jakaś nieusłuchana i ciągle przeszkadza Gabrysi. Ogólnie nerwowy dzień,ale mam nadzieję że to tylko dzisiaj tak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79-tak to ja izawik. A jak sobie mnie wyobrażałaś? Nie widziałaś moich wczesniejszych zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
nie widzialam waszych zdjec, a Ciebie izawik wyobrazalam sobie jako blondynke z krotkimi wlosami. Moze dlatego ze mam kumpele Ize wlasnie taka przebojowa w krotkich blond wlosach. poza tym wiem gdzie sa te twoje Pobiedziska, bo studiujac w Poznaniu przejezdzalam tamtedy 2 razy w tyg. Paulka 123 dzieki za maila. poszukam jakies swoje zdjecie to Ci przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar79-no proszę, jaki świat mały. Na jakiej uczelni studiowałaś i w jakich latach? Śmiałabym się gdybyśmy studiowały na jednej uczelni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
na uam-ie filologie weg. 98-2003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny z jednej strony zazdroszczę Wam że jeszcze możecie poleniuchować z bączkami w brzuszkach. Moja mała jest takim mamicycem że nie daję rady. Cały czas chciałaby abym ją trzymałam przy cycku i karmiła, albo żeby miała tylko cyca przy buzi. A jak jej się już znudzi, to chciałaby aby ją nosić i tak wkoło. Zmęczona jestem już troszkę. Dzisiaj przyszła mama i nosi ją pół popołudnia, bo ja już usypiam na stojąco. Boję się już nocy, bo nie wiem czy uśnie. Ale i tak ją kocham najbardziej na świecie. Dobra zbiera się pora kąpania więc idę szykować rzeczy do mycia. Trzymajcie się mamuśki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpatrzylam na innym forum:) i skopiowalam.. mam nadzieje, ze nikt glowy mi nie urwie... W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem. - Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać? - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią... - No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina. - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyła. - Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest? - No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. - Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem, czyli jej nie ma... - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja myślę, że prawdziwe życie zaczyna się później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozek
Witam mam pytanie czy ktoras z Was ma wozek implastu- Bolder? jesli tak to prosze napiszcie czy jestescie zadowolone bo zastanawiam sie nad kupnem tego wozka mam jeszcze 3 mies doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje posty sa chyba niewidzialne.. dobrej nocy Wam zycze mamy i prawiemamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofijka widzimy widzimy ale mysle ze juz kazda mysli o sobie o swoim dzidziusiu i pisze o sobie o swoich marzeniach, pragnieniach, bolesciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpicie już? Ja katuję ta gre kulki!!!! ja pikole ale to wciąga!!!! juz mnie oczy bolą ale nie daje za wygrana heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skurcze co 5 minut. Jeszcze nie panikuje bo zajęłam się kulkami (są okropne, nie można się od nich oderwać!) Idę się umyć. Jak nie przejdzie to dzwonię po koleżankę, której mąż ma mnie zawieść. Ruda lala gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczze coś Nie mam numeru telefonu do nikogo. Może mi kttóraś napisać na gg, to powiadomię jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala nie mow ze bedziesz nastepna hehe kurcze az mi sie chyba cisnienie podnioslo, powodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala ale z tego co widze to ty masz termin na 18 tak? ja pikole to 3 dni przede mna........ojej teraz coraz bardziej do mnie dociera ze mnie tez moze chwycic w kazdej chwili......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos ma bezsenny swit jak ja, to zapraszam :) Nie spie od 3.30 i juz wypilam herbatke i sobie buszuje po necie. Ciekawa jestem, ktora bedzie nastepna, jak koali nie przeszlo, to pewnie ona. Trzymam kciuki, moze mala Malgosia juzjest na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikollla80
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........40.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra ruda_lala.......12...........38......+12.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......38......+14......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........38......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - jak widać z tabelki - termin mam na 04 - juz zostaqłam sama na placu boju tak zaawansowana skurcze -alarmy miałam przez dwa tyg - a od tygodnia cisza - totalny BLOK - chyba podziałały na mnie przeżycia ze szpitalna - i niespodzianka się zaczopowała ponieważ jako jedyna do tej pory - trzymama się terminu i pewnie go przekroczę - powiem wam że fizycznie czuję się fatalnie - wygnieciona doszczętnie - nie amm ochoty jeść -wszystkie stałe pokarmy budzą we mnie odrazę dziecko ma ok 4 kg - kolos - więc nie wiem czy nie będzie CC - a tak bardzo chciałam rodzić naturalnie zwiedziłam juz wszystkie parki w miieście - latam w kółko jak oszalała- :P - gdybym płatnie wyprowadzała psyto przez ten tydzień zarobiłabym na wózek !!! dla dzidzi mam wszystko na co gotówka pozwoliła - reszte rozsadnie zaplanowane na póżniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA RUDEJ I MUSZKI - ja dalej nie wiem kim będzie moja niespodzianka - ale wewnętrznie czuje że to chłopczyk - zobaczymy na ile się to sprawdzi :P 🌼,🌼,🌼,🌼,🌼,🌼,🌼, dobrze że rodza nam się same zdrowe dzieciaczki - a że przewaga kobitek to dla świata lepiej :) może mojego małego facecika zapoznam z którąś nowonarodzonych kobitek z forum -heheh już mu uklaadam życie -wredna teściowa bedzie ze mnie :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika i Mamonka co u was ? pocieszycie mnie jak jesteście w jeszcze jednym opakowaniu - :) nie mam planów picia malin - mopże dzisiaj kiliszek winka na rozluznienie :P sprzątam - latam po tych parkach - kocham się z mężem - zamęczę biedaka - chyba myśli też żebym już urodziłą bo będzie miał parę tug przerwy i odpoczynku heeheheh i powiem wam że nic - przedtem wystarczyło parę kroków i macica się stawiała a teraz luz i komfprt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nadal w domu I nadal jakieś tam skurcze są Ale nie na tyle silne, żeby jechac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj jestem sama w domu i właśnie robie obiad. Wszyscy sie gdzieś rozjechali a mnie taaką grubą i przed porodem zostawili samą. No cóż kiedys to ja z Karolcią bedziemy się wozić :D Przyszłam zobaczyc, czy moze jest coś ciekawego, jakaś nowa mamusia z dzieciaczkiem a tu cisza ;) Jestem baaaardzo ciekawa, ktora z nas zostanie pierwszą kwietniową mamusią. Ja mam termin na 17 i tak sobie myslę,że byc moze najprawdopodobniej to bedzie ten termin lub nawet poźniejszy. Chociaż już u mnie bedzie 38 tc, wiec moze zaczene pic herbate z malin??? :P Na seksa nie mam ochoty, a i bałabym się dotknąć mojego meza , co by biedak poźniej nie mogł spac, jakby zobaczył mnie taka grubasną wszedzie i z rozstępami. Nic to wytrzymaliśmy tyle to wytrzymamy jeszcze troche :D ;) Uciekam 🖐️ Miłgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze widze ze niektore z Was to nieżle bawią sie ze swoimi połówkami hehe, ja to tak sie boje porodu ze narazie sobie daruje przytulanki ale powiem ze mam troche ochote heheh ale dobrze ze chociaz czasem mi sie przysni sexik z mezem hehe koalka no wlasnie bylam ciekawa czy jestes w domku......udalo ci sie wtedy zasnac jak skonczylysmy klikac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Laski jaka jest norma cisnienia krwi? ...bo przed chwilka sobie mierzylam i mialam 133/82 a pozniej 150/90. I do tego mam bardzo spuchniete stopy, kostek wcale nie widze a jak nacisne na skore to zostaje w tym miejscu mala dziurka :O Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczko no właśnie udało mi sie po jakimś czasie zasnać. :( Skurcze takie jak wczoraj są nadal. Idę zaraz do rodziców na obiad. Może spacer ruszy coś dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ja nigdzie dzisiaj nie wychodze tak strasznie boli mnie kosc lonowa ze chodzic nie moge :( a zreszta moj maz jest chory. Aprilka masz podwyzszone cisnienie a do tego ta opuchlizna niewiem czy nie powinnas pokazac sie w szpiyalu czy u swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odzew zuzanka! ...za godzinke jeszcze raz sobie zmierze i jak nadal bedzie wysokie to jade do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie nalezy chyba nic lekcewazyc, ja wlasnie z takim cisnieniem znalazlam sie w szpitalu, Aprilka daj koniecznie znac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paulka poslalam ci fotki na bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Cześć dziewczynki Gratuluję nowym mamusiom ! Życzę dużo zdrówka i cierpliwości ;-) Ja też już mam gotową wyprawkę - najfajniejsza jest kołyska, już ją przystroiłam baldachimem. Pewnie za wcześnie, ale nie mogłam się doczekać. Nie mam jeszcze wózka - bo tak naprawde nie mogę się zdecydować. Trochę mnie wystraszyłyście tymi rewelacjami o fenoterolu. Ja go biorę co 4 godziny i mam teraz stracha, że nie będę mogła urodzić. Na razie mi się co prawda nie śpieszy, ale nie chciałabym rodzić duzo po terminie. Jutro kończę 36 tydzień więc pewnie lekarz każe mi odstawić. Wiecie coś więcej na temat tego fenoterolu ? Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. U nas tak pięknie, a ja boję się wyjść na spacer ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×