Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

niestety nasz kraj nam zafundowal takie zycie musimy duzo pracowac zeby cos miec a i tak to jest niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chyba wykrakalam czop sluzowy sie pojawil i od dwoch godzin mam skurcze i sa coraz bardziej bolesniejsze mam nadzieje ze zaraz przejda wrazie czego bede was budzic telefonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem ja sie nastawilam na 14 ale jak widze my sie mozemy tu najwiecej nastawiac i tak szkrabki same decyduja :) mialam druga rodzic w mojej szeregowce ale Monika miala termin na 26 marca i jej mama twierdzi ze ona zawsze miala szacunek dla starszych wiec chce mnie przepuscic .Myslalby kto ze ona taka mludka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda maxi natura sama wybiera, kruszyna pcha się na świat. Powodzenia kochana, życzę bezbolesnego i szybkiego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molimoli to chyba nasi faceci maja podobną prace. A już na pewno czasowo. Mój czasami 6 dni czasami mniej.. Rudamaxi trzym,am kciuki za szybki i leciutki poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? mika82.........04...........40....+20..........Łódź..... ...........S..............Tomuś nikolla80 ......04...........38.....+11 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? Ania75..........08...........39.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........37.....+14,5.........Chełmno.........C .. . ...Antonina Paulka123.....11............38......+11..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............38.....+20........Londyn... ...niespodzianka kar79...........11............38.....+13........Węgry. .. .....córeczka Maja Moli.............12............39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra zuzanka14......13...........37......+6.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......39......+18......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Gloria Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia justaaaa........17...........38......+18...........zach- po m.......S ....chyba Szymon LightBlue......17.........37......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........39......+11..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....36.....+17.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 36 .. + 15..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........38......+10,5..........Siedl ce....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........35.....+9...........Stargar d... ..... C...Kamilka Kiwiusia ..........24.........34......+12...........W-wa.........? Madziunka26....24..........35.....+15...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Ig a Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalam chyba dwie godzinki i znowu obudzil mnie skurcz sa coraz bardziej bolesne ale sa bardzo teraz nieregularne raz co 10 raz co 20 minut i trwaja okolo 20 sekund wiec narazie nie robie paniki i cierpliwie znosze bol siedzac w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
widze ze nie tylko ja nie moge spac, ale mnie nie obudzily skurcze tylko moj ukochany szykujący sie do pracy cos czuje ze teraz to kwietniowki posypią sie jak w dominie , a i dobrze wkoncu cos sie ruszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa u mnie jakies 20 minut juz trwa cisza moze pojde sie polozyc bo padam ze zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za ciebie ruda maxi ja terz nie moge spać ale to normalne martwie sie o swojego pisklaczka. już 2 dzień po. Zuzanka twoje przeczucia sie nie sprawdziły. ja już chce być pooooooooo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi spokojnie podobno przed samym porodem ruchy są osłabione wszystko będzie dobrze. Spróbuj sie rozluźnić i usnąć . Sen Ci dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
ojej, trzymaj sie ruda cos czuje ze lada dzien bedziesz tulic swoją coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie wyrabiam jade do szpitala trzymajcie kciuki i pomodlcie sie za mnie i Viki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenie - będzie nastepna dziewczynka :) ? 🌼 W RAMACH relaksu - może obstawicie kim będzie moja niespodzianka - z tego co wiem tylko jeszcze flowerska i ja nie zmolestowłayśmy lekarza podczasm USG o płeć ? Chłopiec? Dziewczynka ? - jedno co wiem - to sztuk jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Dzien dobry kochane mamuski ! Przede wszystkim gartuluje kolejnej mamie rozpakowania sie i slicznosci przy cycusiu . Czekamy na fotki malego aniolka ... Tak patrze sobie , ze spieszy sie i kolejnej mamusi i to z terminy tak odleglego heh ... ze tez nie mozna poznac dokladnej daty takiej 100% , zeby sie przygotowac psychicznie na ta chwile ... Ja trzymam kciuki , zeby wszystko poszlo sprawnie i szybciutko ... z niewielka odrobinka skurczy i bolu ... U mnie narazie cisza i spokoj ani sladu slawnego czopa sluzowego , ani sladu skurczy bolesnych ( bo te niebolesne juz mam ) , ani sladu ... i tylko Tygrys bryka jak szalony ... on by juz pewnei chcial wyjsc ciekawi go pewnie kto tak na niego szczeka tam na zewnatrz ( heh a to tylko tatus ) zajrze jeszcze pozniej teraz czekam na fryzjerke ... nareszcie zrobie wloski , juz nie moge sie doczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1973
witam wszystkie kwietnióweczki,myślę ze nie macie nic przeciwko temu że was trochę pod czytałam widzę że od wczesnych godzin rannych u was bardzo gorąco ,kolejna szczęśliwa mama będzie dziś tulić swojego malucha .wszystkim mamusią gratuluję ,a oczekującym życzę szybkich i bezbolesnych porodów . zuzanko 14 pamiętasz mnie, też jestem z cieszyna , z twojej stopki wyczytałam ,że jutro kolej na ciebie ,no to powodzenia ,jedziesz na cc do eskulapa? fajnie że na święta będziesz już miała syna przy sobie . wesołych świąt życzy wam majówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam asiu, zgubilam Twoje kontakty a na majowkach nie moglam cie znalezc :) mam cesarke wlasnie w esculapie Tak jutro moj a raczej nasz dzien, zaczynam lekko panikowac na sama mysl lezki mi leca do oczek. Ruda maxi trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia EMBA
Zuzanka - w nocy wszystko mi minęło:). Ale jadę dziś z koleżanką do Eskulapa na konsultację onkologiczną- i może zostanę:))). Trzymam mocno kciukasy za Ciebie:)) Odliczasz pewno godziny....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam pytanie ile konkretnie ruchów dzidzi powinnam czuć aby sie niepokoić. Chyba dopadają mnie jakieś schizy. A i jeszcze zaczełam plamić (minimalnie pewnie po wczorajszym badaniu) , zobaczymy jak to sie dalej rozwinie.Kurde ciśnienie też nie za wesołe ale jeszcze dopuszczalne. Ciekawe jak tam rudamaxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1973
zuzanka jutrzejszego dnia ci zarówno zazdroszczę jak i współczuję ,ja bym chyba też panikowała ,ale na pewno wszystko będzie dobrze . .powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tez trzymama kciuki za rudamaxi, moze juz jest po wszystkim, albo blisko celu. Nikolla faktycznie tylko my dwie bedziemy mogly po porodzie pozagladac miedzy nozki. Ale bedzie fajnie. U mnie wszyscy nastawieni na dziewuszke. Zreszta od poczatku mowimy do niej fasolka. Ale bedzie zaskoczenie jak to jednak groszek :) Co do ruchow dziecka to u mnie polozne twierdza, ze musi byc to minimum 10 ruchow w ciagu 12 godzin, ale ja wlozylabym to miedzy ksiazkowe porady. Chyba najlepiej kierowac sie zdrowym rozsadkiem. Moja gin z polski kazala mi zjesc cos slodkiego, polozyc sie i zrelaksowac i dopiero jak dalej nic nie bede czuc to kontaktowac sie ze szpitalem zeby zrobili ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane! Oj widze ze kolejna mamusia nam sie szykuje :) zuzanka, pewnie siedzisz jak na szpilkach ;) Ja wrocilam przed chwilka od gina i mimo skurczow to szyjka jest zamknieta :( ...a juz mialam nadzieje ze sie rozdwoje przed swietami! Chociaz gin zaznaczyl ze rozwarcie moze mi sie zrobic w kazdej chwili ale on obstawia ze nastapi to po swietach :O ...moze to i dobrze, bo z drugiej strony lezec na siweta w szpitalu to mi si nie usmiecha i tyle pysznego jedzonka by mnie ominelo :P ...ide zjesc jogurcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 co sie u ciebie dzieje? wszystko w porzadku? jak maluszki? mx a jak spotkanie z mezem? napiszcie cos 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, widze, ze znowu ruch w interesie:) Rudzielcu nasz, trzymaj sie!! Zuzanka, podejrzewam, ze burza emocji wszelkiej masci Cie dopadla.. ja to juz bym pewnie eksplodowala.. juz teraz zycze powodzenia i obiecuje trzymac kciuki! co do niespodzianki, to jeszcze ja zostalam z wielkim znakiem zapytania. nie znam plci Maluszka, choc wszyscy wroza chlopca.. sama nie mam juz zadnych przeczuc, a wczesniej co tydzien inne:) czy ktos wie, co sie dzieje z nasza Evanika? chyba nie urodzila jeszcze, co? moze ma problemy z netem w swojej nowej posiadlosci:)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×