Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ide spac bo znowu za duzo wkleilam z gory przepraszam :) troche chyba jestem juz zmeczona co zreszta widac:)))) Wiem ze wybaczycie roztargnionej i zamyslonej kobiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie przyszłe i już mamusie:) wpadłam na sekundke,przypomnieć sobie emocje i pokusiłam się naskrobać cosik do was. zobaczycie jak szybciutko wasze kruszyneczki zaczną wołać ,,mama,,!mnie się wierzyć nie chce,że Julcia w lipcu już roczek skończy! pozdrawiam,życzę wam duzo sił i maluszkom zdrówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiem wersow przed tabelka nie sa moje zapomnialam wykasowac:) Moja wina moja wina ......itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamyy WERONIKEEE wsrod dzieciakoww kwietniakoww Mamie i Tatusiowii gratulujeee coreczki superrrrrrrrrrr Bylismy dzis z Matuszkiem w szpitalu , bedzie mial operacje -przepuklina- dzis zauwazylismy przy przewijaniu ze wyzej jaderek tam gdzie sa pachwinki wyskoczyla taka bulka w szpitalu powiedzieli ze bedzie musial miec operacje ale jeszcze nie teraz za jakies 3 miesiace narazie trzeba opserwowac te bulke i delikatnie raczka ,,wkladac, ja spowrotem a jak bedzie stawiala opor zrobi sie twarda natychmiast do szpitala echhh i nie dopuszczac aby plakal... dzis tez bylam na kontroli po skonczonym pologu pytalam o antykoncepcje , bo nie pl;anujee tak szybiej nastepnej ciazyy a moj apetyt na sex jestttttttttttttttt ogromny:D pytalam o tabletki , zastrzyk , stanowczo odradzala powiedziala ze w takim okresie tabletki zle wplywaja na kkobiete i na jej samopoczucie wiec zostaja nam prezerwatywyyy jutro idziemy do okulisty a 25 do ortopedyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzka - rudamaxi... tak masz przyjacielskiego całusa w sam srodek czoła! Spij słodko - i tylko bez żadnych mi tu stresów i nerwów...J niech sie ugryzie w najczulsze miejsce.. Ciekawe jak tam flowerska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy nam mama mozna jesc lody bo mam straszna ochote a w zamrazalniku czeka taki pyszny lodzik-i wcale nie na patyku:) Evanika dziekuje chociaz ty mi dasz caluska w czulko coprawda ale zawsze cos:) dziekuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja jeszcze nie urodziłam a juz wypytałam sie mojej gin o antykoncepcje ... poleciła mi tabletki (chyba jednofazowe), które nie wpływają na maluszka jak sie karmi. Ale są strasznie drogie, miesieczny koszt to chyba - jak dobrze pamietam około 60 zl. Nie wiem czy jest to az tak oplacalne. Chyba lepiej przez okres karmienia uzywac gumek.. standardowe tabsy anty mi kategorycznie zabronila... zastrzyki tez... zobaczymy pozyjemy.. mi chyba tez zostana gumeczki... z czego sie moj G nie bedzie cieszyl.. ale my (nie smiejcie sie) hurtowo czasem kupujemy na allegro takie zapachowo smakowe - z naciskiem na czekoladowo - kokosowe i czekoladowo - miętowe... Mietowe sa super - nie ma to jak świeżość po.. haha ;) lece robic kolacje mojemu G bo za 20 minut powinien byc juz w domku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. dzisiaj moja zona o 15.25 urodzila nam sliczna coreczke. sliczna bo podobna do tatusia haha. wazy 3740 i mierzy 55 cm. obie czuja sie dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia 1, no to pocieszyłaś dwie majówki z Białegostoku. Gratulacje córci, no i mamy nadzieję, że i my to samo powiemy o szpitalu na Warszawskiej w maju. Kwietniówkom 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Gratulacje, gratulacje :-) Widzę, że się ruszyło w naszych tabelkach Dziewczynki w dwupaku - nie martwcie się - opoczywajcie póki możecie i jedzcie na co macie ochotę, lada chwili to się skończy ;-))) Dzięki za radę i pocieszenie Ja już wpadłam w panikę,że łuszcząca skórka to alergia lub inne dziadostwo Z cycami z dnia na dzień coraz lepiej Dziś rano jak wstałam to mi kapało mleko - ale byłam w szoku ! Niestety dzidzia wzywa Więc tyko szybko nadrabiam zaległości w czytaniu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jutro beda same dobre wiadomosci od rana:) Dobranoc wszystkim i wszystkim zycze dobrej i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - a ty mialas byc w lozku juz od godziny.. no wiesz... chyba czekasz na kolejnego calusa... hehe aaa ten nicpoń sie nie odezwal?? malpiszon jeden!! kolorowych snów wszystkim zycze.. ja tez za chwilke sie klade.. moze jeszcze poczytam, jakos ostatnio cierpie na bezsennosc, chyba to fakt, ze zbliza sie dzień \"0\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Skruszona wracam :) Miałam awarię wifi w kompie i trochę trwało... Muszę teraz ponadrabiać wpisy... NAJWAŻNIEJSZE... GRATULUJĘ przeogromnego szczęścia zostania rodzicami wszystkim nowym koleżankom w tabelce II :), a dzieciaczkom duuużo zdrówka. 🌻🌻🌻 21--- mój Jaś ma przepuklinę, ale pępkową i z tym na razie nic nie robimy, sama ma się wchłaniać. Próbowałam plastra... o kant tyłka rozbić, co za badziewie... opaski muszę poszukać w jakimś sklepie medycznym, bo w aptekach nie mają. Te pachwinowe mają tendencję do uwięzienia... oby nie u Twojego smyka, bo to bardzo nieprzyjemne, bolesne i ogólnie straszne. kiwiusia-------łuszczącą skórkę moje maluchy miały po wyjściu z inkubatorów dłuższy czas... Smarowałam oliwką całe ciałka po każdym prawie przewijaniu i przeszło jak ręką odjął. Może to wynikać z suchego powietrza w domu. Można też kąpać w Oilatum, ale ja nie kąpałam... bo nie lubię tej tłustej wody. Leniwa jestem i myć z tego wanienkę nie chce mi się - oliwka pomogła. zmykam do prasowania, bo maluchy śpią jak aniołki... Bosh... jak patrzę na nie, to nie wierzę, że już mają przeszło 2 miesiące. Teraz ważą niespełna 4 kg każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudasek czekal na pewnego goscia ale sie nie doczekal wiec ide z lozeczkiem i z Vikunia dwa pieterka wyzej do sypialni lulusiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kwietnioweczki Ciekawe ile dziewczyn jest juz rozpakowanych:)Mam nadzieje ze flowerska i LightBlue juz maja swoje malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOROTECZKA WIELKIE GRATULACJE, no i dla tatusia tez ❤️ my dzis mialysmy bezsenna noc. malutka nie mogla zrobic kupki i z 2 godziny sie tak prezyla, a ja masowalam jej brzuszek no i w koncu zrobila big kupe. evenika rozbawilas mnie tymi gumeczkami. mowisz ze nie ma to jak swiezosc ;-) (w ustach haha;-) ) ja tez musze pomyslec o antykoncepcji. bo od dwoch lat kochalismy sie bez niczego. wczesniej bralam tabletki i dobrze sie czulam, wiec chcialabym chyba je brac. no ale za 2 tygodnie ide do gina wiec sie dowiem. kurcze, dziewczyny pisza o przepuklince. az mi serce sciska jak pomysle, ze takie malenstwa moga miec operacje. ja martwie sie o tego torbielka w główce. mam nadzieje, ze sie wchłonał. kurcze nadal tak wieje, wiec nie pojdziemy na dwor :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslałam,ze zablysne wiadomoscia o Doroteczce a tu juz wszyscy wiedza. Oczywiscie gratuluje mamie i jak widac dumnemu tacie:-) Za to teraz Was zaskocze:-):-)........\"Mamy chlopca! Tomasz wazy 3880i 54cm, Jestem trak zmeczona,ze nie mam silyzeby zamknac oczy. Personel byl wspanialy ale porod fatalny i dlugi.\" Czyli moje kochane Flowerska jest juz mama:-). Pewnie jak wroci ze szpitala sama dokladnie napisze jak bylo. A tym czaseem wielkie gratulacje!!!!! Mx fajnie,ze sie odezwalas, pisz jak tam po wizycie meza. mamo baczka, nie martw sie moj bratanek mial torbiel na jaderku, ale sam sie wchlonał, wszystko z Igunia bedzie dobrze. 21 z tym nie dopuszczaniem do placzu to wiem co czujesz,bo jak moj Bartek mial zakaz placzu to jak sie darl a ja ie moglam go uspokoic cala chodzilam ze strachu. rudamaxi, frajerzyna z pana J:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, u nas tez wieje jak cholera ibedziemy siedziec caly dzien w domu:-( I cos mi sie wydaje, ze dzis nas rowniez dotknie problem kupy:-( ja tez mysle o antykoncepcji i zadna metoda mi nie pasuje:-( Zobaczymy co poradzi moj wszystkowiedzacy pan doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLOWERSKA WRESZCIE MOGE ZŁOZYC CI SERDECZNE GRATULACJE. DLA CIEBIE KOCHANA. aga mam nadzieje, ze ta torbielka sie wchłonie. bosiu jakie to moje dziecko zywe. lezy u mnie na kolanach na podusi i tak kopie tymi kulaskami, ze az jej skarpety pospadaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a tak w ogole to my dzis swietujemy, bo to juz miesiac minal odkad powitalysmy nasze malenstwa. i izawik tez obchodzi dzi \"urodzinki\" malenstwa. pomyslcie jak to juz zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze dzieci placza jak czyscicie im noski gruszka? bo moja okropnie, a po nocy zawsze ma pełno kliczków w nosku. i wlasnie ide jej czyscic nochalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzis podwojne swieto bo mam imieniny:-) Wiec swietujemy z Bartusiem razem. Izawik,jak Wiktorka? Mam nadzieje,ze juz lepiej. Magda, ja malemu nie czyszcze nosa gruszka, bo tez sie darl, teraz gile wyciagam mu patyczkiem do uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, chcialam jeszcze sprostowac,ze w smsie od Flowerskiej, nie bylo literowek, ktore ja tu nawlilam jak analfabetka jakas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila i mamonka, dzieki za zdjecia dziewczynek. Super maluszki:-) Zapomnialam wczesniej napisac, ze w pełni podziwiam wyczyn kali i zastanawiam sie tylko jak ona to zrobila??? Boze ja przy wadze 3500 myslałam,ze ducha wyzione:-) Bartus wzywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) u mnie dzis nie przespana nocka mala wojowala do 1 tez miala problem z brzuszkiem a potem padla jak kawka a ja pozniej juz na autopilocie :) teraz slodko spi, Flowerska i Doroteczka moje wielkie gratulacje, zeby maluszki chowaly sie zdrowo , Malenstwa witajcie na swiecie Aga WSZYSTKIEGO CO NAJ......................:) Co do antykoncepcji to tez zaczynam sie juz zastanawiac bo w moim przypadku juz po porodzie lekarz powiedzial mi ze o 3 ciazy nie mam nawet myslec bo moja watroba w tak dostala tak ze moze 3 nie zniesc i moze skonczyc sie przeszczepem:(, no i tabletki tez odpadaja bo watroba jest przeciwskazaniem , gumki tez odpadaja bo mam uczulenie na latex wiec poczekam co zaproponuje mi moj doktorek ( pewnie spirala albo cos innego) i tabelka musze zmienic imie mojej kruszynki:) NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA flowerska......11...........41....+20......Londyn....nie spodzianka....Agatka/ Tomek Moli.............12...........39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia LightBlue......17.........40......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 39 .. + 17..... London ..... synus - Anthony Doroteczka......21..........40......+11..........Siedlce ....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Wiktoria Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka margolcia1....14.04.2007.........3550................56c m...Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka współczucie, bo wiem przec co pzechodzisz. Miałam tak samo. 40 st. gorączki. Ale powiem Ci, ze nie musisz leżec w maseczce, bo Ty wydzielasz takie przeciwciala, która powodują, ze nie zarazisz Mani. Tak mi tłumaczyła doktor, bo nie wiedziałam, czy mam przestać karmić. Aga WSYSTKIEGO NAJ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:-) Paulka, wspolczuje, ja mialam badanie ginekologiczne tydzien po porodzie, trzeslam sie ze strachu, ale pani doktor byla bardzo delikatna, sciagnela mi szwy, bo dostalam jakiejs infekcji i nic nie poczulam, zadnego bolu, wiec faktycznie zalezy to od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo baczka, jak juz dostaniesz lezaczek to napisz jak sie sprawdza, bo tez zastanawiam sie nad kupnem. ten ktory wybralas jest sliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×