Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość akaios
hej kwietnióweczki czy juz macie karuzelki dla swoich dziecinek ? z doswiadczenia polecam fisher price misie- super karuzelka - doskonale si spawadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i pytanko o tańsze zamienniki pampersów - jakich uzywacie i dzidziuś nie amrudzi że mam mokro przy zwykłych pampersach :) - zmiana przed kazdm karmieniem 0 około 3 h , lub kupka - nigdy nie płacze z powodu pieluszki chciłabym miec dla niego podobny komfort za podobną cenę :P rosmana bordowe =0.44 za sztykę u mnie - to wiem że Aga 25 chyba stosuje jak inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poduszek - myslę ze klin jest nabezpieczniejszy dla takich maleństw mój na razie śpi bez :) ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny No widze ze duze sznse na zmiane w tabelkach powodzenia flowerska ,Doroteczka i LightBlue :) Co do ropiejacych oczek tez mi sie wydaje ze to zatkany kanalik i trzeba masowac .A co do przemywania ja przemywam sola fizjologiczna (bo moja mama zaszalala i zrobila ogromny zapas,a tak pewnie stosowalabym rumianek:) )przemywam od strony uszka do noska. U mnie przedchwila padal maly grad. A \"Pan J.\" nadal nawet nie odpowiada na meila ,co mam robic ?Mam czekac na jego odpowiedz co do jego przyjazdu czy nie czekac i zaczac organizowac chrzest ,wiem ze dziecko jest najwazniejsze ,ale z drugiej strony ojciec powinien brac udzial w takich uroczystosciach. Aga*25** nie ma sprawy polecam sie na przyszlosc ucaluj syncia od rudej ciotki Gosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ani razu mi nie przeciekly moze dlatego ze moja krolewna ma pulchniutkie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yupiiiiiiii ale mi sie trafilo.Od niepamietnych czasow rozpoczelam stronke:) I znowu leje i jak ja mam dzisiaj wyjsc na spacer z Krolewna i po Konradka . I chyba nici dzisiaj bede z Wizyty w Urzedzie Stanu Cywilnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzwam Pampers na noc a na dzien pieluszki z biedronki jak dla mnie i chlopcoww sa ok:) rudamaxi wydaje mi sie ze ze co by nie bylo nawet najwieksze klotnie spory nieprzyjemnosci ale ojciec powinien uczestniczyc w takiej uroczystosci napisz mu ze nie masz czasu na czekanie itp. na jego odpowiedz chrzest jest wtedy i wtedy jesli raczyy przyjechac jest zaproszony:) podobno jesli strasznie ropieje oczko mozna wstrzyknac mleko matki tak prosto z piersii my rowniez kapiemy co 2 dzien:) dziewczyny zabijcie mnie ale nie wiem co to jest klin(nikola co to takiego) jaki jełopek ze mnie a moze wiem a tylko mi sie tak wydajeee co macie dzis na obiadek:) u nas pierszee grzmoty burzyy , tzn tylko jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska Light Doroteczka trzymam za Was kciuki, abyście już dziś trzymały swoje szczęścia w ramionach. ❤️ A miałam sms-a do Doroteczki pisać, jakby co... he he Ja się melduję w dzień terminu! :D Na razie nic się nie dzieje. Miałam dziś jechać ze znakjomymi do Siedlec obejrzeć wózeczki, bo mają Impasta Drivera i Volanta i Alu Sprint Mikrusa i jeszcze kolorki fajne. Ale im się coś auto spsuło. Może jutro pojedziemy. A moje autko już trzeci tydzień w remoncie. W dodatku stoi u mnie w pracy. Już jestem wkur... Chyba się tam dziś przejadę. Macie rację, że te czekanie jest najgorsze. I wsłuchiwanie się we własne ciało. Ile można? :) A ja to już mam takie jazdy, takie humory że hej. I jeszcze Misiek nie wraca już drugi tydzień.I pewnie wróci dopiero w niedzielę. :(A ja na poniedziałek mam skierowanie do szpitala już na oddział po terminie. Ciekawe jak to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zabrac sie za jakis obiadek bo jak narazie to gotuja mi sie tylko butelki i smoczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala bedzieeeeeeeeeee cudownieeeeeeeeeeeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi myślę tak samo jak 21. Napisz mu ze nie możesz czekać i poinformuj o dacie chrztu. Zaproś go oczywiście. Napisz że powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu, że bardzo Ci zależy. Ale nie więcej. Jeżeli nie reaguje to nie! Dasz sobie rade, bo jesteś silną wspaniąłą kobietą, która wiele zdziała w życiu. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms od light jestem juz w szpitalu o 7.15 w domu odszedl mi czop, wlasnie dostalam zastrzyk z wit B1 na wydzielenie sie oksytocyny, mam czekac na efekty. Pozdrowienisa dla ciotek forumowycgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light trzymamy kciukiiiiiii , aby juz..... efektem bedzie dziudzius:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo ja tez zrobie barszczyk z ziemniaczkami taki zabielany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 i koala dziekuje ale ja juz wczoraj napisalam mu ze chrzest bedzie albo 28-go kwietnia albo 5 maja i spytalam sie czy przyjedzie .Nic wiecej nie pisalam .I cisza nic sie nie odzywa:( Light to wreszcie sie doczekalas .Coraz mocniej zaciskam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Konradkowi dzisiaj robie kotlecika mielonego bo sobie zamowil:) A dla siebie upichce jakas zupke jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witam ! I ja sie doczekalam ... wstalam dzis rano 6.15 , zrobilam siu siu i czuje ze leci cos dalej , leci i leci a ja nie mam na to wplywu ... i to byly wody !!!! zaczely mi wyciekac , podlozylam wkladek ile sie dalo , bo leje sie jak nie wiem co ... i pojechalam do szpitala oczywiscie po wczesniejszym tel. do nich Pobadali mnie Pozagladali do srodka Caly czas ciekne ... A poniewaz niemam jeszcze boli mocnych i jakies takie minimalne skurcze w duzej odleglosci odeslali do domciu Jak si enic nie wydarzy do 10 wieczorem mam si emeldowac w szpitalu i juz mnie na noc zostawia . Jak do 6rano 19 kwietnia nie urodze to beda wywyolywac . A o 12 w nocy musza mnie podlaczyc pod antybiotyk zeby maluszek nie dostal zakazenia A teraz wrocilam do domciu I czekam Cale szczescie ze moge jesc co chce i ile chce zeby nazbierac sil i energii Ide wiec cos zjesc No i trzymamk kciuki za Flowerska Ktora pierwsza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wam powiem, ze jestem w domu i to sama to mi uwiezycie? Ale sie to moje malenstwo uparlo, ze to jeszcze nie pora. Nie zmruzylam oka cala noc wiec teraz sie poloze. Ponad 12 godzin skurczy co 5 minut a oni twierdza, ze to sa slabe przepowiadajace bole, ale nie rozpoczeta akcja porodowa. Zrobili mi ktg, wzieli mocz, zmierzyli cisnienie ido domu. Nawet mi nikt na do nie zajrzal. Skoro to nie sa wg nich mocne bole, to ja chyba zarzadam cesarki. Wiec turlam sie dalej i czekamy na rozwoj sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi sie podoba jak jest \"ruch w interesie\" ze tak powiem i to jeszcze taki ale sie ciesze ze mamus nam przybedzie no to rodzimy mamusie rodzimy:) kohannah porozmawiaj z bobo i predziusio na porodoweczke razem z pozostala trojka dziewczyn rowno przec i rodzic bezbolesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
mowili ze musza podlaczyc do antybiotyku najpozniej o polnocy , wiec jak pojade 2 godz. wczesniej czylo o 10 bedzie ok. wiec wydaje mi sie ze nie ma co panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanna Paulka ma racje po 12 godzinach od mometu kiedy sacza sie wody trzeba podac matce antybiotyk mi troche wod odeszlo okolo 20 w poniedzialek wieczorem na sali porodowej bylam o 10.38 i od ciemnoskorego lekarza uslyszalam\"A Pani Gosia to czemu tak pozno przyjechala do szpitala ?Pani Gosia ma miec drugie dziecko i nie wie ze jak wody odchodz to trzeba sie zglosic przynajmniej do lekarza ?\" I dostalam antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, Flowerku!! wspolczuje Ci! juz myslalam, ze urodzisz! mam nadzieje, ze te przepowiadajace faktycznie cos przepowiedza!! Light, Doroteczko, Kohanna! trzymam kciuki! a u mnie nadal nic. 5-ty dzien po terminie.. mam juz dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efektem tego bylo to ze mojej niuni luszczy sie skora juz teraz prwie nie widac ale wygladala jak waz w okresie zrzucania skory.I dlatego musze ja nacierac ciekla parafina i mascia z wit.A i kapiel w malym krochmalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
kazali obserwowac wody , jak sa czyste ( a takie sa terea ) to jest ok , j ak tylko zmienia kolor to mam dzwonic , wiec narazie sie nie martwie ... o antybiotyk tez sie nie martwie ... pojade na czas i dostane wiec mysle ze dobrze to obliczylismy z polozna i lekarzem wiec jak pojade o 10 bedzie ok narazie mierze temperature sprawdzam kolor wod i jem.... mmmm pycha bedzie dobrze nie matrwcie sie kochane tylko trzymajcie kciuki za szybkie rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 21 - klin- to właśnie ta profilowana - tqki ma kształt flowerska - współczucia - doskonale wiem co to zabawa z nocnymi skurczami - też miałam co 5 min i przestawały :/ Co poradzić - u mnie po 5 takiej zabawie podali oksytocynę - i jak rozpisywałam się po 2 h trzymałm dzidziusia. Nie wiem jakie mają tam wytyczne - pytałaś się kiedy ewent prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wam powiem mam dzis jakis dzien \"niemocy\" nic mi sie nie chce:( nielubie jak jestem taka \"rozlazła\" jak to mowila moja babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×