Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

najgorsze było to że jak mnie hospitalizowano na parę dni - od co chwilkę z porodówek wynoszono nowonarodzone dzidziusie -a ja nic z wielkim brzuszyskiem snułam się po korytarzach - wic wyszłam na właśną prośbę - Nie mam jak w domu i dobrze zrobiłąm bo ostateczne rozstrzygnięcie nastąpiło za dwa tyg :) Cieszcie sie ostatnimi chwilkami bycia razem 2 w 1 - jak patrze i dotykam mojego flaczka to tęsknię za tym stanem - kiedy było we mnie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
kohannah ja tez nie chce cie straszyc, ale moj brat po 2 godzinach od odejscia wod sie urodzil , mnie znowu po 2 godzinach zaczely lapac skurcze , ale uwazam ze powinnas jechac bo to nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze nie wiedzialam co mam przed chwila robic Vikunia sie obudzila i przywiezli mi nadstawke do biurka Konrada dobrze ze facet zaoferowal sie ja wniesc bo tak to bym ja zostawila na dworze na deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
moj ukochany jest w domu ze mna , wzial juz wolne ...fura przygotowana , ropa nalana ... wszystko naszykowane .... moja mama tez jest ze mna - rodzila 2 razy mowi ze nie ma sie co martwic jeszcze , wszystko jest wiec pod kontrola ... mam jeszcze czas - nic zlego nei zobserwoalam a wole siedziec w domciu niz na obcym oddziale i sie dopiero stresowac sama ... dzisiejszy dzionek minie szybko wieczorkiem bede w szpitalu i juz sie nigdzie z niego nie ruszam OBIECUJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj ruch u nas dziewczyny... witam was goraco... u mnie nic sie nie zmienia - dostaje tylko smsy z pytaniami czy juz sie cos zaczelo, a ja dzielnie odpisuje, ze nic sie nie dzieje.. boje sie, że z kwietniowej mamuski stane sie majowa, bo nic nie zapowiada zeby moja Kama chciala przyjsc na czas... niby zostalo mi do porodu 5 dni ale az strach pomyslec ze z 5 moze zrobi sie 15 dni.. najwazniejsze zeby moja mala byla zdrowa.. flowerska - ojj a juz myslalam ze dzisiaj uslyszymy wiesci, ze urodzilas.. ale jak sie zacznie Doroteczka, Light, Kohanah i flowerska to zostanie nas garstka z brzuszkami.. dzisiaj mowilam mojej kolezance, ze swietnie miec takie wsparcie w was jakie mamy.. wymienianie sie radami i pogladami.. nie bede sie martwila o moja Kamę bo wiem, ze wy juz bedziecie poniekad bardziej doswiadczone niż ja.. Ja juz po obiadku - zrobilam dzisiaj karkoweczke z cebulka i pieczarkami w sosie paptykowo-cygańskim, do tego ziemniaczki i salateczka z ogoreczkow i rzodkiewki z jogurtem.. pycha... Rudamaxi - mam takie samo zdanie jak 21... ale jak poinformowalas J ze planujesz chrziny w taki dzien, to powinien sie dostowac...bioracpod uwage fakt, ze juz wczesniej go informowalas... nie wiem ale facet jest troche nierozsadny, czy on nie chce zobaczyc swojej gwiazdeczki!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesci! Ko hanna zaczynasz rodzic :D Ale ci fajnie ❤️ A co do wod, to u mnie w szpitalu mowili zeby koniecznie przyjechac jak tylko pecherz peknie i wtedy do 10 godzin najpozniej dzidzia powinna sie urodzic! ...ale skoro czujesz ze masz czas to ok! Jabym sie martwila i stala pod szpitalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam juz bo budza mnie takie bole ze szok. Nadal sa co 5 minut i nadal krotkie ale juz takie bolesne ze wyje jak pies. Nie wiem jak sobe z nimi radzic, kazali mi brac paracetamol ale guzik pomogl. Chyba pojde do wanny A łudzilam sie, ze jeszcze dzisiaj bede po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niedlugo w tabelce nierozpakowanych sama zostane 😭 NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA flowerska......11...........41....+20......Londyn....nie spodzianka....Agatka/ Tomek Moli.............12...........39.....+17,5............. . córcia.. Aleksandra sofijka........13............38.......+15........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon sarita............17...........38......+14............ By dgoszcz.......C......Kasia LightBlue......17.........40......+16..Oława/k.Wrocławia .......C. ....Karolinka koala79.........18...........40......+13..........Węgrów ......C.....Małgosia Aprilka ........17.....40.....+19.....wielkopolska...S.. . Oskar KO-hannah ....20 .......... 39 .. + 17..... London ..... synus - Anthony margolcia1......20..........37.....+20...........Białyst ok ......C...Karolinka Doroteczka......21..........40......+11..........Siedlce ....... ....C...Weronika evanikaa.........23..........38.....+10...........Starga r d... ..... C...Kamilka Madziunka27....24..........37.....+16...........Płock. ........S...Marcel Janika78..........28.........33...+15...........W-wa... ... .....C...Julcia? Kapikapi.........29-30.......32..+14 ......okolice B-stoku...syn. Piotruś Wica.............28...........37...+19............W-wa.. .......syn Konrad Tabelka II nick...........data porodu.......waga dziecka....dł. dziecka....... imię mx3............14.02.2007.......1910 i 1710.......46 i 45 cm........Jaś i Marysia 21...............01.03.2007.......2700 i 2300........? i ?..........Mateusz i Kacper Izawik...........20.03.2007.......3260..............56c m........Gabrysia Mama bączka..20.03.2007.......2900...............52 cm.............Iga Aga25...........20.03.2007........3500...............55c m.......Bartuś muszka11......26.03.2007........3150...............54 cm........Julia ruda_lala.......31.03.2007........2890...............51 cm.......Milenka rudamaxi.......03.04.2007........3050...............56 cm....Viktoria zuzanka14.....04.04.2007........3000...............53 cm....Bartosz nikolla80.......05.04.2007.........4000...............59 cm....Maksymilian kar79..........05.04.2007.........3860................52 cm.....Maja mika82........06.04.2007..........4300................57 .........Tomuś Kiwiusia ......07.04.2007..........3050................52.........? maamonka....07.04.2007.........4050................56 cm....??? Paulka123....09.04.2007..........3040................51 cm...Marysia justaaaaa....09.04.2007..........3200................52 cm....Szymon kamil_a.......10.04.2007..........3420................57 cm...Antonina Ania75........13.04.2007..........3700................59 cm...Agatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
nie chce krakac , ale cos mi sie wydaje , ze moze sie i bez boli u mnie obejdzie ... albo taka twarda jestem ??? heh siedze i czuje skurcze jakies takie malo bolesne narazie nie jestem pewna czy co godzinke czy co 45 min -jakos tak , wiec jeszcze ciut czasu mam nadzieje ze za 10 godzin bedzie po wszystkim ... a biedna Flowerska umiera z bolu ... wspolczuje a wody odeszly ??? narazie znikam dam znac moze juz jutro po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paulka123... Serdeczne gratulacje!!! Malutka jest sliczna, taka mala brzoskwinka...Zycze duzo zdrowka i pociechy z Niej... Mam do Ciebie pytanie, mam nadzieje, ze moge...chcialam zapytac ile masz lat i co ze szkola?domniemam, ze jeszcze sie uczysz...tak z ciekawosci pytam..bo wiem, jak ciezko jest pogodzic nauke z wychowaniem dziecka. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie odeszlo ani czop ani wody. Zreszta niech boli i niech sie juz zacznie porod, tylko chcialabym taka godzine bez bolu zeby nabrac sily a tu nic nie puszcza. Trzymam kciuki sylwia, moze chociaz ty bedziesz miala lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
nie dziekuje zeby nie zapeszac a tobie tez zycze szybkiego i juz nie bolesnego porodu zebyza te dotychczasowe bole od teraz juz wszystko poszlo latwo ... trzymaj sie dzielnei Flowerska i do uslyszenia juz z Maluchami cyca zmykam jeszcze cipke ladnei wygolic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze jedna reka bo bartek na drugiej lezy i obserwuje flowerska, mnie tez najpierw zlapaly silne bole a dopiero potem czop zaczl odchdzic, tzn wtedy myslalam, ze bole sa silne poki nie zaczely sie te prawdziwe! pociesze cie tylko ze teraz miesiac po porodzie juz o nich nie pamietam. trzymam kciuki za ciebie bardzo mocno, za pozostale dziewczyny oczywiscie tez. kohanah nie chce cie straszyc ae bez boli to sie chyba nie obejdzie, ale moze tobie sie uda, zycze ci tego! 21 juz wczoraj kochana napisalm ci o tej poduszce,ja ja mam i jestem zadowolona, jest twarda jak maeracyk i ni boje sie ze maly mi sie w nia gdzies zapadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pozbylam sie go, nie wiem tylko na jak dlugo. Tyle,ze nikogo nie ma wszystkie rodza dzis:-) ruda maxi, kawal drania z tego goscia, ale nie martw sie moze zmadrzeje wreszcie, a jak nie to dasz sobie rade i w koncu poznasz fajnego faceta, jesli tacy wogole sa:-( Jedyny plus tej sytuacji,ze nie bedziesz miala walnietej tesciowej jak ja, bo meza i tak nie mam tylko ta upierdliwa babe:-( Oj az mnie trzesie jak o niej mysle! Dzis czuje sie strasznie slaba, nie wiem czemu bo Bartus w nocy ladnie spal. Po kropelkach wali kupy,ze ho ho i teraz to na pewno moge te rossmanowskie pieluchy polecic bo nic nie przepuszczaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Kohannah
kohannah---->tak czytam twoje wypowiedzi, ogladam zdjecia i wiesz....wybacz moja bezposredniosc, ale taka lalka z ciebie jest.Inteligencja nie grzeszysz. Wypowiedzi twoje sa niskich lotow i wiesz, jeszcze jedno..malo kogo interesuje, ze w tym momencie cipke sobie golisz. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba ktos ma kompleksy :O ...jak tobie cos nie pasuje to nie czytaj naszego topiku! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilka - ja bede z toba.. nie zostaniesz sama to zapewne ja bede na samym szarym koncu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam,ze coraz wiecej czepialskich na naszym topiku sie pojawia ostatnimi czasy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaaa to extra ze mnie tak nie zostawisz samej ...ale na 100% to sie okaze ;) Jakbym urodzila to smska pisze do ciebie, bo tylko twoj nr tel mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
ja pierdziele... ale ludzie sa wredni. Chyba nuda i samotnosc komus doskwiera, ze nawet w tak waznej chwili potrafia czlowiekowi szpile w plecy wbic. Moze pora popracowac nad swoim ilorazem i zahaczyc o kilka wykladow z dyplomacji. A Ty kohannah nie przejmuj sie teraz takim bzudarami tylko spokojnie idz urodzic swojego Antosia. My trzymamy kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na takie posty nawet uwagi nie zwracam.. puszczam je mimo oczu.. chyba tacy czepialscy ciesza sie jak im sie odpowiada.. wiec tego nie robie żeby nie dawac im satysfakcji... no no no Aprilka pisz kochana... jak tylko cos sie bedzie dzialo ja nie przewiduje szybkiego pisania smsow..a szkoda.. moj brzuszek strasznie mocno mi sie stawia. Co jakas chwilke. W dodatku czuje jak Kama sie przeciąga i czasem nie jest to przyjemne uczucie. Juz sie nie moge jej doczekac! codziennie jak przechodze kolo wozka czy lozeczka wyobrazam sobie jak to bedzie. co to bedzie?! haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska biedaczku zobaczysz,ze do jutra urodzisz. jak juz masz mocne bole, to juz cie nie pusci. i tak jak mowila aga, to sa jeszcze lekkie bole ;-) ale jestesmy wredne :-p kohannah mi tez odeszly najpierw wody, a bole przyszly dopiero po 5 godzinach, wiec tez mysle, ze i ciebie to nie ominie, ale oczywiscie zycze szybkiego porodu.trzymam kciuki za ciebie :-) dzis zadzwonila do mnie pani doktor igi i mowi,ze byla u nas 2 razy i nas nie bylo i zebysmy jutro pojechaly do przychodni. wiec pojedziemy, zmierzymy sie, zwazymy ;-) narazie zmykam. pogoda do dupy. grzmi, pada. dzis spacerku nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanikaaa, ja tez nie moge przejsc obojetnie kolo wozeczka :D Zawsze troszke nim pobujam albo przejade sie wzdluz pokoju hihi! Mi tez sie brzuszek mocno stawia, ale ruchy Oskara sa rzadsze niz kilka dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
Dziewczyny jaka sola fizjologiczna nalezy przemywac dziecku te oczka? Bo ja mam Sterimar, ale chyba nie o nia chodzi, prawda? Swoja droga mi lekarz kazal od zewnetrznego do wewnetrznego kacika oka. Rudamaxi ten twoj Joe nie jest was wart, jesli teraz masz z nim takie jazdy to lepiej niech zostanie tam gdzie jest. Jestes silna i nie daj sie!!!! W poniedzialek mialam 39 stopni goraczki od piersi. Wzielam cos na zbicie temperatury i przeszlo po wczesniejszym odciagnieciu mleka. Musze bardzo uwazac i sciagac systematycznie. Jestem po badaniach i czekam na wyniki. Jesli bada ok to zaczne oddawac nadmiar do skupu (czytaj sprzedawac). Moj Geri sie smieje, ze w koncu uzbieram na samochod :-) A co wy na to ze bedziemy organizowac ME w pilce? Bo u nas wielka radosc. Polska moze w koncu sie odbic gospodarczo. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar 79 ... odbic gospodarczo albo pograzyc finansowo... juz po zakończeniu euro 2012. Po euro 20012 moze nie byc nas stac na utrzymanie odnowionych - nowych stadionów. czas pokaze. Poki co nalezy sie cieszyc, nie codzien Polska ma okazje zaprezentowac sie z takiej strony. dzieki organizacji mistrzostw przynajmniej polepsza (oby..jak mowiłas) drogi krajowe i baze hotelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam na zakupy i strasznie mnie przewiało - kurcze - pirsi mnie okropnie bolą - nie wiem co zrobić moze ciepły prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z evanika taki posty nalezy ignorowac. Ja opatulilam Vikunie i poszlam odebrac Konradka z zerowki a potem szybko do jednego sklepu z ciuszkami i kupilam mojej krolewnie sukienusie z kapelusikiem sliczne biale bolerko i biale rajtuzki na chrzest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
No i jeszcze jestem w domku ... szczerze mowiac to wcale a wcale nie interesuje mnie co ktos mysli o mojej inteligencji a tym bardziej goleniu cipki ... szczegolnie jesli ktos nie podpisuje sie nawet konkretnym nickiem Nie bede sie sprzeczac , ani przejmowac znam swoja wartosc a jak sie komus nie podoba to tak jak STALE BYWALCZYNIE TOPICKU napisaly ... won ! Nie chcemy tu zadnych burakow ktorzy szukaja zaczepki . To nasz topick , jestesmy tu zrzyte i troszke sie zblizylysmy , wiemy o sobie co nieco i dbamy o siebie i sie martwimy wzajemnie co u ktorej sie dzieje ... tak wiec jesli ktos ma zamiar nas obrazac ... ja tez zegnam Pewna jestem ze nie jedna z nas sie pod tym podpisze !!!! Moze niejedna interesuje to ze i tak pojde sobie ogolic to i owo , bo sie higieniczniej czuje ... a moj D. lubi takie zabawy ( jakby to kogos interesowalo . Narazie pozdrawiam i mam nadzieje ze rodzace czuja sie dobrze i juz wkrotce bedzie po wszystkim ! I ze Flowerska ma juz malenstwo przy sobie !!! Buziaki dla tych ktore rozumieja moje poczucie humoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×