Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka-a skąd wiesz że to jest okres? Miałaś przerwę w karmieniu że go dostałaś? Bo jak się karmi to cały czas to okres nie wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! A było tak pięknie... Byłam dziś z Milenką na szczepieniu i okazało się, że ma skazę białkową. Masakra!!! Co ja mam jeść??? Na kolanku ma naczyniak płaski i dostałyśmy skierowanie do specjalistycznej poradni leczenia naczyniaków... Ładnie przybiera na wadze - 4200. Do tego okazało się, że Kamil ma zapalenie gardła i migdałków - musi brać antybiotyki. Kar, Ty zdaje się pytałaś o antykoncepcję... Wczoraj byłam u gina na wizycie popołogowej - przepisał mi pigułki Cerezette, to takie dla kobiet karmiących ( z tymi pigułkami będzie ciężko - bo ja nie pamiętam o nich, zawsze miałam spiralkę - podobno jeszcze nie można), te pigułki zacznę brać od czerwca i mam nadzieję, że nic się do tego czasu nie stanie... Izawik - u mnie to samo uczucie, jak się kochamy (było ze trzy razy już). Mamy oboje uczucie luzu i w związku z tym nie jest to zbliżenie dla nas zbyt satysfakcjonujące. Też się popłakałam ... a do tego coś mi odbija i zrobiłam się strrrrrasznie zazdrosna!!!!! Jak on ze mną teraz wytrzymuje, to ja nie wiem... To pewnie ta świasdomość, że nie wyglądam jeszcze tak jak kiedyś, do tego te kiepskie bzykanko i wrażenie, że jestem na etecie dojnej krowy dla swojego dziecka - a wiem, że mój A. lubi ładne, zgrabne, seksowne kobietki i do tego ma ciągle chęć... Buuuuuu.... Poproszę też o kołysanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala- a jak u Was wygląda ta skaza? Bo moja Gabi też miała wysypaną buzię. Jeden lekarz mówi że to skaza a drugi że łojotokowe zapalenie. Posmarowałam buzię kremem na to zapalenie i dzisiaj nie ma już nic i buzia też jest prawie gładziutka. Pytałaś może gina o seks i ten \"luz\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka mam pytanie Twopja mancia pije mleczko Nutramigen, ja mam 2 puszki moze moglabym Ci je przeslac poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik - nie pytałam o to. Czytałam na necie, że po jakimś czasie powinno wrócić do normy albo można ćwiczyć ćwiczenia Kegla... Ja nie mam jakoś do tego głowy... Ale jak mi bardzo zależy trzeba będzie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze chyba jakies pudelko znalezc zeby to jakos zapakowac. Adres juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
dzien dobry kwietnioweczki ! maly narazie spi wiec mam chwilke tylko nie potrafie zrozumiec dlaczego on woli spac w dzien w nie w nocy ... prawie caly dzien przesypia a ok. 7-8 daje taka popisowe ze szkoda gadac wczoraj nawet nie udalo go nam sie wykapac taka mial jazde maly zlosnik kolki juz powoli zelrzaly dzieki Wodzie koperkowej i Infacolu wiec jest spokojniejszy juz i polezy sam chwilke ( tylko chwilke bo bardzo towarzyski jest wiec potem siup do kogos na rece ) no tylko nadal nie chce spac w kolysce spi albo ze mna w lozku albo z babcia ( nad ranem zazwyczaj ) albo trzeba go bujac dwie godzinki na rekach a jak juz usnie i klade go do kolyski to jak za dotknieciem rozdzki budzi sie i w placz i wszystko na nowo - dwie godzinki noszenia na rekach ... koszmar a do tego moj D. uwaza ze Tygrysa z babcia rozpuscilysmy i bedzie potem problem z zasypianiem i ze mamy go zostawiac w kolysce az zedrze plucka z placzu i zasnie tylko ja tak nie moge - serce krwawi i zawsze go biore na rece ja tu jestem najmniej wazna i nie liczy si emoje zmeczenie - byle maly spal wiec mam ciagla jazde z moim D. tylko ze akurat nie on usypia Tygrysa wiec nie powinien sie odzywac dzis zno wpogoda do doopy ale narazi enie pada wiec moze uda nam si ewyskoczyc na chwilke na spacer no i przyznam wam w tajemnicy ze zaczynam powoli wprowadzac pokarm z butli Tygrys chyba sie nie najadal i stad ten ciagly placz wiec na noc i raz w ciagu dnia daje mu butle i jest ciut lepiej ale za to ja mam dola jak to jest ze nei moge wykarmic wlasnego dziecka !!!!??? jestem do niczego czuje sie bardzo zle powiem wam szczerze a cycki mam duuze i bardzo bolesne i czuje jak pokarm si ezbiera jak pulsuja i pieka a tu sie okazuje ze pokarmu tyle co kot naplakal mowie wam koszmar zaglodzilabym swoje dziecko bo bylam pewna ze mam wystarczajaco pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ja tez wczoraj mówiłam do mojego M, ze wystawimy igule na allegro :-) wiecie co, ja tez miałam puszke nan1 hn i ja otworzyłam jak wyszłam ze szpitala a nie wiedziałam, ze takie mleko moze stac tylko 3 tygodnie no i teraz musze wyrzucic cała puszke, bo takim mlekiem mam zaczac karmic dopiero za miesiac. takze przeterminowałam cała puszke mleczka :-( paulka to te koty jeszcze zaczna gaworzyc po takim mleczku :-p a co do tego mleka, ktore ja daje---> alprem, to musze ja zamawiac w aptece, bo w całym piotrkowie go nie było :-( ale cyba jest dobre bo z mojego dziecka robi sie sharpei. zaczyna byc pomarszczona, tzn. wyrosła jej druga broda :-) w 3 tygodnie przytyła mi 1,2 kg. wreszcie wyglada jak dziecko. wazy 4100 g. wreszcie czuje ja na rekach. a wczesniej to jak taka ptaszynka leciutka. co do sexu i mojej cipeczki, to chyba pani dr dobrze mnie poaftowała, bo na zewnatrz nie widac nawet sladu po szycie, a przy sexiku maz stwierdził, ze jest tak jak dawniej ;-) a mi wydaje sie, ze ciasniej. ale narazie sex mi nie w głowie. mimo, ze jestem z mezem od 11 lat (3 po slubie) to teraz tez sie go wstydze, bo on tak jak maz rudej lali, lubi fajne, zadbane laseczki, a ja narazie odbiegam od normy :-( i w łózku narazie mysle o moich rozstepach i o tym, ze mnie narazie boli i o tym, ze zaraz iga zacznie płakac itp. wiec jak tu czerpac przyjemnosc??? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanah moj maz tez twierdził, ze ja i moja mama rozpiesciłysmy ige i ona teraz tylko na rekach chce byc. kurde mam cos nie tak z literka \"hhhhh\" w mojej klawiaturze. cos mi nie zaskakuje i wszystkie moje zdania przez to sa bez sensu :-( tak sie zastanawiam jak iga zareaguje na te dzisiejsze szczepienia. czy nie bedzie potem płakac. zastanawiałam sie nad tymi szczepionkami i wybiore chyba jednak te płatne bo tak przekonywała mnie do nic pani dr. Kurde na kazdym kroku kasa.Ale co sie nie robi dla dziecka. dobrze, ze moja mama mnie wspiera troszke finansowo, bo tak mogłoby byc nieraz kiepsko. tata powiedział mi, ze przysponsorue mi wyprawienie tych chrzcin, wiec sie ciesze :-) wreszcie moi rodzice troche wyluzowali i az tak strasznie nie przezywaja tego wszystkiego co dzieje sie z moja iga. chyba wreszcie wiesc o chrzcinach ich zadowoliła i wrzucili na luz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama bączka-co do seksu to po pierwszym porodzie też było wszystko ok,ciaśniutko i w ogóle super.Ale teraz jest inaczej.Myślę że to dlatego że to drugi poród. Bo u rudej lali też jest tak i ona też ma 2 dzieci. Ja cały czas mam nadzieję że to wszystko wróci do normy. Jak byłam wczoraj na szczepieniach to zważyli Gabrysię i waży 5100g. Najfajniejsze ma policzki. Takie jak u chomika. Każdy mówi że jest duża i że rośnie w oczach,więc z moim pokarmem jest chyba wszystko dobrze. Co do ubranek to połowy nawet jej nie zdążyłam założyć,bo sugerowałam się Wiktorką. A Gabrysia nosi ubranka które Wiktorka nosiła jakieś 6-7 tyg później. W tej chwili zakładam Gabrysi rozmiar 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka-dzięki za zdjęcia. W tej sukience Mancia wygląda jak mała królewna. Wydaje mi się że Mancia podobna jest do taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja po przespanej nocce jestem gotowa na kolejny dzien z wywalonym cycem i Kama na reku! wlasnie sobie ciagnie sucia, a ja nie moge zrobic obiadku... dobrze ze mezulek pojechal do pracy wczesniej wiec odpada mi jego buzka do wykarmienia! mamo baczka - no no no mozemy zrobic zjazd forumowiczek u mnie nad jeziorem lub w miedzyzdrojach.. u mojej tesciowej w osrodku wczasowym! dobry pomysl! ja jeszcze nie zaznalam seksiku, dopiero 2 tygodnie od porodu, jeszcze wszysto swiezutkie, ale doczekac sie nie moge! moj G tez.... dzisiaj byla u mnie polozna, drugi raz. Zobaczyla mala i powiedziala ze ladnie przybiera - nawet jej nie zwazyla!!! My za to z moim G eksperymentalnie wchodzimy na wage z mala a pozniej sami i wyliczamy roznice... wyszlo nam dzisiaj ze Kama wazy 4200. Ciekawe czy tak jest w rzeczywistosci - bardzo mozliwe skoro ona lezy ciagle przy cycu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula sliczne fotki twojej Manci - i jakie czaderski włoski ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka słodka ta twoja Maniusia. jakie ma długie włosy. superowsko wyglada w tej sukieniusi. my własnie wrocilismy ze szczepionki, ktorej nie było :-( okazało sie, ze iga ma zastój moczu z jednej nerki i musimy jechac do nefrologa do łodzi i narazie odłozono szczepienie. pani dr poqiedziała, ze iga bedzie musiała miec zrobione badania, które sa dla dziecka bardzo bolesne i nieprzyjemne. na sama mysl chce mi sie płakac. A juz myslałam, ze wszystko z nia ok. biedactwo nie dosc, ze tyle sie nacierpiała w szpitalu przy urodzeniu to znów beda ja meczyc :-( :-( :-( musze zadzwonic jutro do łodzi, ciekawe jaki mi wyznacza termic, moze za 3 lata :-( bo przeciez u nas normalnie nie mozna isc do lekarza. a u nas w piotrkowie nie ma nefrologa :-( niby spore miasto, a tak naprawde to zadupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ponawiam prośbę o kołysanki (ala-1976@tlen.pl). Manciulka jest prześliczna. Ja też Wam prześlę kilka fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka - igunia biedactwo, tyle musi wycierpieć. Moja Milka też dziś miała szczepienia - tak żałośnie płakała, płakałam razem z nią. Poza tym wracając do tematu mojego A., który lubi zadbane laski. To nie jest tak, że ja się mu nie podobam już. To ja sobie tak wmawiam. On cały czas z uporem maniaka twierdzi, że ze mną wszystko ok. Ale jak se baba coś ubzdura to koniec - nawet własny facet nie przegada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21, zyje tylko powrot Jarka calkowicie zdezorganizowal moje zycie:-). No ale wszystko wskazuje na to,ze za 2 tyg wroci do normy, bo Jarek wyjezdza. Powysylal troche cv, byl na 1 rozmowie i pozatym cisza. Ja tez juz nastawilam sie na ten wyjazd. Sama tu nie zostane zeby urzerac sie z jego rodzinka:-( ruda lalo dziwila bym sie gdybys sie nie podobala swojemu mezowi, bo widzialam kilka Twoich zdjec poporodowych rowniez i wygladasz swietnie:-) Nie masz sie czym martiwic:-) Paulka, dzieki za fotki. Mania jest sliczna i wloski ma rewelacyjne! Mx nie wiem o co chodzi z ta \"glupia matka\" ,bo moim zdaniem jestes cudowna matka i przede wszystki bardzo silna kobieta. Mam nadzieje ze Twoj maz sie jeszcze nawroci!!! Magda, wspolczuje Tobie i Idze,ze musicie tyle wycierpiec:-( Pomysl ze spotkaniem jest swietny, tylko ciekawe czy wypali. No i gdzie by do niego doszlo? Kohannah, piszesz o zachowaniu Antosia przy cycu a ja czyje jakbym o sobie czytala, bo Bartek ma to samo:-( pani dr mowi,ze to przez kolki. Esputikon nie pomaga,zaczelam wkadac mu Viburcol i przynajmniej nie drze sie tak strasznie. Ale szkoda mi go okropnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o chrzciny to chyba Wam juz pisalam, ze ksiadz w mojej parafii nie wyrazil zgody na to by moj brat byl chrzestnym argumentujac to tym,ze nie widzial go u spowiedzi i na rekolekcjach. W Legnicy jest z 20 kosciolow wiec chyba musialby byc duchem swietym, poza tym moj brat nie nalezy juz do parafii, w ktorej bedziemy chrzcic Bartka bo sie wyprowadzil. Poszedl wiec do swojej obecnej i tam uzyskal zgode:-) Teraz zaniesiemy ja w niedziele naszemu plebankowia oprocz tego co laska bedzie rowna 0zł. Tak mi podniosl ostatnio cisnienie,ze stwierdzilam ze grosza nie dam. Chrzest bedzie w niedziele na mszy, a odprawianie mszy jest jego obowiazkiem. Kuzynka Jarka, ta po rozwodzie tez bez problemu dostala zgode i bedzie chrzestna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,ze nikogo nie ma- ja to mam pecha:-( Trzymajcie sie i mam nadzieje,ze znajde szybko czas zeby sie odezwac:-) Aha, izawik ja zuwazam,jak Cie nie ma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Bartek nie chce spac na plecach tylko na brzuchu. Wasze dzieci tez tak maja, czy tylko mojemu sie cos poprzestawialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
mx3 mnie zmobilizowala i poszlam dzisiaj na usg bioderek, wszystko ok ale kazal mi pieluchowac i gimnastykowac nozki i bioderka. Poza tym malo ja klade na brzuszku, wydaje mi sie ze meczy sie w takiej pozycji. Izawik bylam u proktologa i jest to zewnetrzny hemoroid i za 2 tyg beda mi go usuwac. I teraz tak, bedzie to zabieg na znieczuleniu miejscowym i lekarz zapewnia ze nie jest przeciwskazaniem karmienie dziecka, ale sama nie wiem. Wiecie cos na ten temat? Czy rzeczywiscie nie jest to szkodliwe dla dziecka, nie przejdzie do pokarmu???????????????? Poza tym mnie juz on nie boli ale nadal krwawi, delikatnie ale jednak. Stosowalam czopiki i masc i jest teraz malutki. Ale i tak chce sie go pozbyc. Troche mnie wystarszylyscie wielorodki z tym seksikiem, bo ja nadal jestem przed, a po 1.ciazy bylo ekstra,szyto mnie 45 min a tym razem moze zajelo to 5 min i tak mysle ze jak bedzie gorzej to nie wiem co zrobie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - u mnie ogólnie bez zmian , M jest po WZWB za 4 tyg szczepienie :) tez płatne wybieram wczoraj kazałąm się pakować M - na razie skonczyło się na rozmowach jeżeli o sexik - to jest ciasniej niż przed - bawiam sie ze lekarż przesadził :P była jedna próba i obawiam się ze na tym koniec. ogólnie dalej mam dość i straciłam zupełnie apetyt - nie wiem jek to ma się na karmienie - chyba zagłodzę nie tylko siebie ale i dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kar79 mam do ciebie pytanko. z tego co pamietam to tez masz wozek jane nomad, wiesz moze o co chodzi z tą zmianą zawieszenia??, wiem ze zmienia sie to przy tylnich kolkach tylko nie wiem o co w tym chodzi i jaka jest rożnica w jezdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja iga dzis sobie cos poprzestawiała i nie spi mi prawie cały dzień :-( przespała moze ze 2 godzinki. teraz właczyłam jej kołysanki i powoli maleństwo odpływa. aga to dobrze, ze bartus lubi spac na brzuszku. moja igunia nie cierpi jak kładziemy ja na brzucholku. dzisiaj kupiłam idze fajowy smoczek w kształci słonia. jutro zrobie jej zdjecia to przesle. wyglada z nim przesmiesznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kar79
justaaaaa Nie zmienialam ale czytalam na forum ze nie czuc roznic, jakos nigdy nie pamietam, zeby przetestowac, ruszam od razu przed siebie zeby Maja mogla usnac. nikolla nie przejmuj sie ze za ciasno to tylko z korzyscia dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka - wspolczuje! kurcze zadnemu dziecku nie powinna dziac sie krzywda! Zadne dziecko nie powinno chorowac! my dzisiaj bylysmy na dlugim spacerku u nas nad jeziorkiem, poszlysmy na lody (hehe ja poszlam, Kama tylko mi sie bacznie przygladala), pozniej herbatka u rodzicow... i juz nawet jestesmy po kapieli malej. Teraz standardowo cyc i mam nadzieje, ze przespi mi nocke! aa o co chodzi z tymi platnymi szczepieniami?? Ja mam dopiero 12 czerwca i nie wiem czy mam sie nastawic na jakies koszta.. aa czy szczepienie przeciw pneumokokach jest od 3 miesiaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika ja place za szczepienie 3 w 1 tzn ze kuja tylko raz mozesz wybrac 3 szczepionki ale wtedy dziecko sie meczy bo jest klute 3 razy. Mama baczka trzymam kciuki za iginie, baryus powiedzial ze tez trzyma za swoja przyszla zonke :) aga jakby Twoj Jarek mieszkal blizej to moglby pracowac u mojego Radka :) potrzebuje ludzi na dzien dobry 2500 :) Ach pije winko jak mi dobrze. Kurcze ten okres mnie zaskoczyl tak dawno go niemialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala ale to dobre :) uwielbiam wino Zdrowie za wszystkie dzieciaczki a szczegolnie za Ige i Manie zeby wracaly szybko do zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×