Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

wiecie jakigo kupala zrobiła przed chwilą moja Iga. Aż mi nawaliła jeszcze na rękę. Bo myślałam, że to juź a ona jeszcze w locie waliła. Takiej kupy to u niej jeszcze nie widziałam ;-) Ale dziecko pojadło, wykupkało się i śpi Oczywiście na moich kolanach, ale ważne że śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa, jak nie bedziesz glowy mu suszyc o ta bude to sie nie doczekasz, wszyscy faceci tacy sami. Jarek jest elektrykiem a u nas na 5 kontaktow dziala jeden!!! Nawet nie mam do czgo wiezy podlaczyc. Pisalyscie o problemach z karmieniem i powiem Wam,ze bartek tez ma takie fazy ze ryczy przy cycku, ale nie sadze zeby sie nie najadal, bo przez 7 tygodni przybral ponad 1,5 kg. Teraz wazy juz 5 kilo:-) Doroteczka swietny ten fotelik, my tez mamy taki do 13kg, ale Bartek rzadko w nim jezdzi, bo ja nie mam prawka a Jarka nigdy nie ma:-( Pozostaly nam wyprawy autobusem. Dzis jade do gina i jak mysle o czekaniu w gigantycznej kolejce to slabo mi sie robi:-( Kapikapi ja nie wiem co Ci poradzic z tym szwem. Ja jak mialam jeszcze swoje to zrobil mi sie jakis stan zapalny i polecialam migiem do lekarza. Lekarka mi sciagnela szwy i na drugi dzin bylo juz ok. Moze wybierz sie szybciej do gina? A z wyciaganiem cyca to mialam raz fajny przypadek:-) Poszlam z malym do parku a on sie drze, no to ja nad rzeke w najbardziej odludne miejsce, wozkiem po wertepach... Rozsiadam sie w krzakach, wycigam cycka, a tu rybak sobie przyszedl i mowi: O karmi pani? Ja ze tak, a on sie pyta ile ma malenstwo ja z fochem ,ze 4 tygodnie, a on mi na to ze ryby nie biora bo jest malo wody. Nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac:-) Zlekcewazylam go totalnie i chyba sie domyslil,ze nie mam ochoty na dalsza pogawedke bo sobie poszedl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj narzekamy na chlopow :) Moj radek to tez sie nie domysli, musze mu mowic, a najbardziej mnie wkurza jak np obiera cebule (bardzo chce pomoc) i kurna juz nie wyrzuci tych lupek do kosza mogly by tam lezec nawet tydzien, gdzie sie wysra tam wszystko zostawi masakra :) aga ale sie usmialam z rybaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika - tak ta emulsja na ulotce pisze ze mozna skore smarowacale wilgotna aaaaaaaaaa jutro moj Ł ma chrzest bojowy bo na caly dzien zostaje z Wiktoria a ja jade do szkoly ciekawe jak mu pojdzie Mateusza wyworze do mamy a on niech sobie radzi, wlasnie poszla polozna wiec spadam na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Kama dzisiaj juz 3 razy nawaliła taaakie zadkie kupale... i czuje ze idziw 4.... mam nadzieje, ze to dobry objaw!! Rybak bomba - dobrze ze nie chciał podłaczyc sie do drugiego cyca w oczekiwaniu na lepszy połów!! Dziewczyny jak sobie radzicie z dieta przy karminu cycochem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika moj bartek tez tak rzadkie kuki wali i niewiem czy to dobry objaw boje sie ze moze sie odwodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 30 zl, mama baczka ta 2 jest ladna a ta pierwsza na moj gust zbyt cukierkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyaa dziewczynyy Dototeczka my mamy taki fotelik graco -jestesmy zadowolenii polecam na prawdee:) kacperek uwielbiaa w nim przebywac sobiee bo mateuszek ma niestety innyy chlopcy waza 4700 i 5070 wiec znaczna poprawaa , nareszcie odpowiednia waga wczesniejj ich glodowalam (nie przybierały na wadze) mama baczka chlopcy sa dwujajowi zauwazylam jednak ze jak lezaa obok siebiee sa wtedyy bardziej zaintersowani i bardziej niegrzeczni:D:D:D: ogolnie zauwazam juz odmienne charakterki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga tez sie usmialam z rybaka. na mnie znowu z innej ławki przygladał sie taki chłopak 30letni, ale cyba był troche ograniczony psychicznie wiec nie przejmowałam sie zbytnio . ja natomiast mam branie u takiego 70-latka. Koło mojego parku jest dom starców i pełno tych dziadziusiów chodzi i taki jeden sobie mnie upodobał i zawsze jak jestem w parku i siedzę, to mimo, że będzie wolnych 15 innych ławek to on i tak przyjdzie usiąść na moją. Chyba szuka towarzystwa ;-) Albo się zakochał ;-) bo inni nie zwracają na mnie uwagi ;-) evenika ja jakoś daje radę z dietą. Cały czas gotowane, chociaż ostatnio już jem surowe jabłka, gruszki i wafelki waniliowe. Może dlatego daje radę bo widzę, żę jeszcze zostało mi trochę zbędnego cielska i muszę się go jak najszybciej pozbyć. Zastanawiam się w czym ja pójdę na te chrzciny. Chyba jakiś worek na siebie założę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę, że ta druga lepsza, bo ta pierwsza taka cukierkowa, ale może jakbym ubrała moją misię w takie róże to i tak by cudnie wyglądała, bo ona piękna jest i we wszystkim jej ładnie ;-) (skromność ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi u nas kiedyś też tak było, że kupowała chrzestna, ale już od kilku lat się tego nie stosuje. Chrzestna kupuje tylko szatkę. Znów mam problem z chrzestną bo miałam już kandydatkę (moją siostrę cioteczna) a okazuje się że ona 3.06 wyjeżdża do USA a chrzciny 17. Więc znów muszę szukać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi i oprócz stroju musiałaś dać jeszzcze prezent??????? kurde 250 zł na ubranko do chrztu, które tylko raz się użyje. Tragedia. Dlatego chyba znajdę coś na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia -ta druga propozycja jest rewelacyjna.. i mała bedzie wygladała slicznie. Ja mam powtorke z rozrywki, dzien swistaka... i co tam jeszcze . Moja Kama od 7 nie spała, no moze w sumie ze 20 minut jest strasznie marudna, lezy spokojnie przy cycu.. boje sie ze sie odwodni od tych zadkich kupek!! kurcze mozna zwariowac!! Ale chyba dobrze, ze chce jesc?? Prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, mi tez bardziej podoba sie ta druga sukienusia. Ja oczywiscie ubranko mam w spadku po bratanku, wiec na nie tez nie musialam nic wydawac. Wczoraj tylko kupilismy buciki za 15 zl. Widac mamy branie:-) A moj Jarek byl dzis od rana strasznie markotny, lazil za mna, przygladal mi sie wypytywal co robilam jak go nie bylo... Nie wiedzialam o co mu chodzi, az wkoncu sie przyznal,ze rano przegladal moje smsy, a ja wczoraj dostalam od kogos smsa o tresc juz nie bede do Ciebie dzwonil, z numeru ktorego nie znam, ktos sie po prostu pomylił, a moj mezus juz myslal sobie niewiadomo co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi hehehe. A no widzisz jacy są ludzie ;-) evenika dziecko podobno może robić kupkę po każdym posiłku, więc chyba nie musisz się martwić. Aż boję się to napisać, że zapeszę jak zuzanka- ale moja iga śpi już ze 3 godzinki :-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapikapi, niektorzy ludzie sa niesamowici.my tez nie chcemy zeby chrzestni placili za cokolwiek. evanikaa, nie martw sie Bartek robil kupe tyle razy ile jadl. teraz robi jedna dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ach ci faceci. Mój jak wrócił z norwegii to miałam oczywiście też przegląd komórki, a do tego kompa, wszystkic archiwów itp. I też oczywiście miał jakieeś głupie docinki czy oby czasem nie zdradziłam go na boku. A zresztą do tej pory nieraz mój mąż ma podejrzenia, bo ja w lipcu dostawałam jakieś smsy od jakiegoś debila, który się we mnie zakochał. I to takiej treści, że poszłam aż z tym na policję (tzn. mój M poszedł a mnie potem wzywali) i w pewnym smsie ten ktoś (nie wiem do dziś kto to był) napisał smsa do mojego M, że ja jestem w ciąży z nim, a marcin będzie musiał kochać dziecko jak swoje, a ja wtedy nawet nie wiedziałam, że w ciąży jestem. Ten ktoś tak sobie pieprznął, aby ciśnienie nam podnieść i ustrzelił bo po kilku dniach okazało się, że w ciąży jestem no i pomyślcie co mój M to mógł sobie dopiero myśleć. Nieraz do tej pory jak ktoś mówi, że Iga do mnie podobna to mnie pyta, czy to oby na pewno jego. Wtedy zmieniliśmy oboje nr telefonów i dupek się od nas odczepił, a smsy i telefony od niego trwały około 3 miesięcy. Najlepsze było to, że ten dupek dzwonił do mnie do pracy , wysyłał smsy do mojego szefa, że ja qrwą jestem i pieprzę się z szefa synem a szef mi jeszcze kase płaci. Pomyślcie co ja musiałam przejść. Pisał smsy do Marcina, że ja się pierdzielę w pracy w kiblu z innymi facetami. Tamte 3 miesiące to była dla mnie tragedia. Telefony w nocy. Wyznania miłości a za chwilę wyzwiska. To był ktoś związany z moją pracą, ale do tej pory nie wiem komu tak podpadłam :-( Na samo wspomnienie niedobrze mi się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dawno nie byłam tak długo na forum. Prawie pół dnia. Achhh przypomniały mi się czasy jak byłam w ciąży i od rana do wieczora siedziałam przed kompem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dzisiaj zostalam obkupkana przez niunie i to jeszcze jak:) mama_baczka ja kupilam sukienusie z kapelusiem do chrztu za 75zl bolerko za 25 i rajtuzki 7 zl kaftanika i bucikow nie kupowalam bo dostala vikunia od jednej z przyszywanych ciotek zaraz po urodzeniu wiec napewno wszystko razem wlacznie ze swieca kosztowalo mnie 150zl. ok wypocilam jakies 4 strony teraz lece na poczte. Ja wam juz nic nie bede pisala na temat chlopow bo coz ja moge napisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prose do mam ktore maja kołysanki:)moglbyscie poslac bedee wdziecznaa no kobietki kiedy sie spotykamy? moze powinnismy juz cos planowac? kazdy szczegol mozee na przyszły rok-w wakacjee ojj chcialabym chcialaa ja dalej lece do laktatora sciagnelam juz 200 potrzebuje jeszcze 100 Mateuszek spi , Kacper sie wierci ale narazie nie placze wiec jest ok mozna zjesc mizerie? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem w wy gdzie jestescie:)? Zaraz wam opowiem co bym madrego zrobila:)Na sama mysl jeszcze sie smieje sama z siebie .Jak przyszlam do domu to akurat obudzila sie Vikunia wiec szybko ja rozebralam i zaczelam ja karmic cycem juz prawie konczyla gdy zawolal mnie jeden z pracownikow wiec mala szybko do lozeczka i lece i na ostatnim schodku na dol ja sie patrze a ja bluzka nadal podciagnieta i cyc na wierzchu dobrze ze w pore zobaczylam bo mieli by panowie ubaw a ja juz czuje jak bym plonela ogniem na twarzy:) Ok a teraz czas na obiad a potem nos w ksiazke.Buziaczki dla wszystkich mamus i dzieciaczkow i dla mezow ale tylko dla tych co pomagaja reszta nie zasluzyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna ten moj Bartek to sobie dzisiaj w kulki ze mna leci, spal tylko 2 godziny skubaniec padam na pysk. Teraz mama mnie zastapila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka trzyma kciuki za Mancie, pewnie jak wszystkie dziewczyny z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam dzisiaj znowu przeboje z Gabrysią. Zaczynam się martwić tym jej nie spaniem. Wczoraj ładnie spała chociaż trzeba było tego dopilnować, a dzisiaj Mała spała 2xpo 30 min od 8 rano i dopiero po godzinnym usypianiu zsnęła w leżaczku-bujaczku o 18 i spi do teraz. Ona już ma później takie zaczerwienione oczka ze zmęczenia i widzę że się po prostu męczy. Żal mi jej. Poza tym jej główka jest wysypana potówkami. Dziwię się bo ma tylko jedną warstwę ubranka na sobie (bawełnanie) a w mieszkaniu teraz jest ok. 22-23 st. W ogóle buxkę ma taką brzydką. Ma jakieś krosteczki. Albo to będzie alergia albo trądzik niemowlęcy co też jest dziwne bo ten trądzik wychodzi podobno po używaniu oliwki. A ja prawie w ogóle nie smaruję jej oliwką a buxkę przemywam tylko przegotowaną wodą. Jest taka jakaś niespokojna i dlatego jutro idę z nią do lekarza zeby ją obejrzał. Przestałam już nawet jeść nabiał, pomidory i czekoladę. Poza tym od środy nie zrobiła kupki, cały czas pierdzi ale tak śmierdząco, że zawsze myślę że zrobiła kupkę. Powinna pierdzieć ale czy aż tak często że jak chce usnąć to nawet ją te pierdziele wybudzają. A ja przecież nie jem nic wzdymującego. O rany...wiecznie coś.... Idę zaraz kłaść Wiktorkę spać póki Gabrysia śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik wlasnie mialam napisac co u Ciebie i Gabi, moj Bartus po 2 dniach peiknego spania dzisiaj byl diabelkiem spal przez caly dzien az 3 godz, widzialam ze sie meczy ze chce mu sie spac ale nie zasypial, zdrzemnal se=ie na 10 min i to wszystko. Daj znac co powie ci lekarz o tym niespaniu malej. Paulka bardzo mi sie podobala Twoja wypowiedz na topiku \"niekocham sowjego dziecka\" czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 jaki masz laktator??? boze kochany ty tyle sciagasz?!!! ja recznym sciagalam dzisiaj i sciagnelam 40 i to w sumie z obu piersi!!!! ale nie wiem czy dobrze sciagalam bo piers tylko troche bardziej miekka sie zrobila, potem nie chcialo nic leciec...... dzwonilam dzis do pediatry mojej malutkiej i ona powiedziala ze jak tak malusio mam mleka to mam dawac cycka malej a jak bedzie marudna to dokarmic ja butelka!!! wiec tak robie....zobaczymy co bedzie....ale skoro piers mialam jeszcze twarda to znaczy ze tam mialam jeszcze mleko tylko sciagaczka moze nie dobra.....niunia troche wiecej sciagnie pewnie buzia ale i tak to jest dla niej za malo........ Paulka trzymaj sie i ucaluj córeczke od cioci.... mama baczka czy dostalas moze kolysanki ode mnie na maila? dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o kolysanki.I zmykam dalej do nauki chyba zarwe dzisiaj nocke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×